Героям Слава!

Баскетбол. Німеччина. Бундесліга 2018-2019

Турнірна таблиця станом на 23.06.2019

  stats iconОсобисті зустрічі
Плей-офф
ФіналСеріяРезультати
Баварія МюнхенАльба Берлін3-0  74: 70    82: 77    93: 88* 
1/ 2 ФіналуСеріяРезультати
Баварія МюнхенРаста Фехта3-0  98: 88    89: 71    95: 80  
Баскетс ОльденбургАльба Берлін0-3  93:100    68: 79    89:100  
1/ 4 ФіналуСеріяРезультати
Альба БерлінРатіофарм Ульм3-0 107: 78    98: 83   100: 83  
Баварія МюнхенЛовен Брауншвейг3-0  70: 59    84: 74    87: 77  
Баскетс ОльденбургТелеком Бонн3-0 105: 94    97: 87    97: 84  
Раста ФехтаБрозе Бамберг3-1  96: 85    98:102*   87: 78    90: 86  
* - після овертайму


КомандаІВВОПОПМ'ячі •••О
1.Баварія Мюнхен343120387.8-75.7  12.162
2.Баскетс Ольденбург342820691.7-80.9  10.856
3.Альба Берлін342710791.6-80.5  11.254
4.Раста Фехта3424231085.4-80.4  5.048
5.Брозе Бамберг3422301287.3-83.9  3.444
6.Ратіофарм Ульм3420111486.6-84.1  2.440
7.Телеком Бонн3418121685.1-85.6 -0.536
8.Ловен Брауншвейг3417111784.4-83.2  1.234
9.БК Вюрцбург3417011781.4-82.7 -1.334
10.Різен Людвігсбург3416121883.7-84.2 -0.532
11.Скайлайнерс Франкфурт3416211877.9-81.2 -3.332
12.БК Байройт3414112084.6-86.9 -2.428
13.Гіссен 46ерс3413012190.1-93.6 -3.526
14.БГ Гьоттінген3411012379.2-82.8 -3.622
15.Міттель­дойче Вайсенфельс3410032483.6-88.3 -4.720
16.Крайльсхайм Мерлінс349102582.8-90.7 -7.918
17.Айсберен Бремерхавен348212679.7-86.7 -7.016
18.БК Єна345022977.3-88.6 -11.410

Для отримання списку матчів клікніть по назві команди.

Вибираючи необхідні посилання (лінки) можна отримати статистичні таблиці виступів команд дома, у гостях, унікальну зведену таблицю за два сезони, інформацію про особисті зустрічі вибраних команд, графіки голів (деякі дані тільки в режимі екрану "landscape")

••• У середньому за матч в основний час (FT).

1 - 8 : у Плей-офф
17 -18 : у нижчу Лігу

Бундесліга - головний (найсильніший) турнір/чемпіонат Німеччини з баскетболу.

Статистика турніру

Зіграно матчівПеремоги госпо­дарівПеремоги гостейНічиї 
32853.4%39.9%6.7% 
Чемпіонат Німеччини з баскетболу: Результати матчів - перемоги, нічиї та поразки
Очки (за матч)
ТоталГоспо­даріГостіРізниця 
169.0585.8683.192.67 
 50.8%49.2%  
Чемпіонат Німеччини з баскетболу: Очки - господарі-гості
ТоталЧетверть 1Четверть 2Четверть 3Четверть 4
169.0542.1942.5341.8442.49
 25%25.2%24.8%25.0%
Чемпіонат Німеччини з баскетболу: Очки - результативність періодів

Статистика турніру розрахована за результатами матчів (в основний час) за період 28.09.2018 - 23.06.2019

Результати матчів турніру

ДатаКоманда-1Команда-2РезультатЕтап
 23.06 2019Баварія МюнхенАльба Берлін93:88*(15:22,  17:24,  19:16,  25:14;  17:12)Фінал
 19.06 2019Альба БерлінБаварія Мюнхен77:82 (25:15,  21:30,  13:18,  18:19)Фінал
 16.06 2019Баварія МюнхенАльба Берлін74:70 (18:22,  18:15,  14:14,  24:19)Фінал
 09.06 2019Баскетс ОльденбургАльба Берлін89:100 (25:28,  18:19,  24:23,  22:30)1/ 2
 08.06 2019Баварія МюнхенРаста Фехта95:80 (29:12,  20:29,  28:19,  18:20)1/ 2
 05.06 2019Альба БерлінБаскетс Ольденбург79:68 (17:13,  15:16,  28:23,  19:16)1/ 2
 04.06 2019Раста ФехтаБаварія Мюнхен71:89 (20:20,  18:24,  20:20,  13:25)1/ 2
 02.06 2019Баварія МюнхенРаста Фехта98:88 (26:18,  26:24,  21:26,  25:20)1/ 2
 Баскетс ОльденбургАльба Берлін93:100 (21:21,  23:25,  29:26,  20:28)1/ 2
 28.05 2019Брозе БамбергРаста Фехта86:90 (19:21,  27:21,  19:28,  21:20)1/ 4
 26.05 2019Баварія МюнхенЛовен Брауншвейг87:77 (28:16,  14:24,  28:26,  17:11)1/ 4
 Альба БерлінРатіофарм Ульм100:83 (17:20,  33:23,  25:15,  25:25)1/ 4
 25.05 2019Раста ФехтаБрозе Бамберг87:78 (23:13,  25:26,  25:18,  14:21)1/ 4
 Баскетс ОльденбургТелеком Бонн97:84 (24:21,  25:25,  22:18,  26:20)1/ 4
 24.05 2019Ловен БрауншвейгБаварія Мюнхен74:84 (14:28,  21:18,  25:19,  14:19)1/ 4
 22.05 2019Брозе БамбергРаста Фехта102:98*(11:15,  24:16,  30:31,  24:27;  13:9)1/ 4
 21.05 2019Телеком БоннБаскетс Ольденбург87:97 (25:25,  21:18,  15:30,  26:24)1/ 4
 Ратіофарм УльмАльба Берлін83:98 (19:23,  24:24,  20:22,  20:29)1/ 4
 19.05 2019Раста ФехтаБрозе Бамберг96:85 (27:19,  22:22,  27:28,  20:16)1/ 4
 Баскетс ОльденбургТелеком Бонн105:94 (31:24,  22:32,  24:24,  28:14)1/ 4
 18.05 2019Баварія МюнхенЛовен Брауншвейг70:59 (20:12,  12:7,  22:19,  16:21)1/ 4
 Альба БерлінРатіофарм Ульм107:78 (29:16,  31:27,  22:22,  25:13)1/ 4
 12.05 2019Брозе БамбергБК Вюрцбург97:65 (30:15,  27:17,  16:19,  24:14)
 БК ЄнаБГ Гьоттінген92:93 (19:29,  23:22,  21:27,  29:15)
 Крайльсхайм МерлінсБаскетс Ольденбург99:87 (28:25,  18:23,  26:26,  27:13)
 Ловен БрауншвейгБК Байройт100:85 (27:26,  20:22,  24:16,  29:21)
 Різен ЛюдвігсбургАльба Берлін79:80 (23:31,  15:10,  24:18,  17:21)
 Міттель­дойче ВайсенфельсАйсберен Бремерхавен90:87 (21:20,  21:18,  23:23,  25:26)
 Скайлайнерс ФранкфуртГіссен 46ерс82:81 (10:16,  24:17,  20:29,  28:19)
 Телеком БоннБаварія Мюнхен102:98 (21:24,  32:27,  29:24,  20:23)
 Ратіофарм УльмРаста Фехта98:94 (23:21,  25:28,  21:20,  29:25)
 10.05 2019Альба БерлінАйсберен Бремерхавен107:104*(31:27,  26:32,  20:20,  21:19;  9:6)
 Баварія МюнхенРатіофарм Ульм95:72 (19:16,  21:23,  24:22,  31:11)
 БК ВюрцбургТелеком Бонн80:75 (23:20,  18:15,  22:20,  17:20)
 БК ЄнаКрайльсхайм Мерлінс88:91 (27:29,  28:25,  14:20,  19:17)
 Баскетс ОльденбургМіттель­дойче Вайсенфельс118:115*(27:23,  29:35,  29:24,  19:22;  14:11)
 БК БайройтБрозе Бамберг79:90 (19:13,  12:30,  20:18,  28:29)
 БГ ГьоттінгенРізен Людвігсбург86:80 (25:19,  25:13,  16:26,  20:22)
 Раста ФехтаГіссен 46ерс92:81 (25:19,  6:21,  30:21,  31:20)
 Ловен БрауншвейгСкайлайнерс Франкфурт95:77 (23:20,  24:27,  27:16,  21:14)
 08.05 2019Брозе БамбергБаскетс Ольденбург86:93 (29:18,  18:26,  17:23,  22:26)
 Альба БерлінТелеком Бонн110:98 (24:24,  29:29,  29:17,  28:28)
 07.05 2019БК БайройтБК Вюрцбург84:99 (22:30,  14:23,  19:21,  29:25)
 05.05 2019Телеком БоннБК Єна93:87 (19:17,  24:26,  22:19,  28:25)
 Альба БерлінБК Вюрцбург108:69 (32:15,  17:13,  25:19,  34:22)
 Гіссен 46ерсБаварія Мюнхен76:99 (19:24,  25:29,  10:27,  22:19)
 04.05 2019Айсберен БремерхавенСкайлайнерс Франкфурт78:80 (27:18,  13:19,  14:25,  24:18)
 Різен ЛюдвігсбургРаста Фехта102:98 (32:23,  25:25,  31:21,  14:29)
 Міттель­дойче ВайсенфельсЛовен Брауншвейг84:81 (31:18,  13:21,  16:18,  24:24)
 Ратіофарм УльмБК Байройт92:69 (24:17,  23:20,  12:16,  33:16)
 03.05 2019Крайльсхайм МерлінсБГ Гьоттінген63:88 (12:21,  16:26,  16:17,  19:24)
 01.05 2019Айсберен БремерхавенРізен Людвігсбург81:75 (19:24,  19:15,  20:16,  23:20)
 Ловен БрауншвейгТелеком Бонн86:92 (22:24,  19:32,  29:18,  16:18)
 БГ ГьоттінгенРатіофарм Ульм76:82 (26:21,  12:20,  23:26,  15:15)
 Скайлайнерс ФранкфуртМіттель­дойче Вайсенфельс93:88 (23:18,  22:22,  23:29,  25:19)
 30.04 2019Баварія МюнхенБрозе Бамберг85:78 (20:22,  24:20,  22:13,  19:23)
 Баскетс ОльденбургГіссен 46ерс117:85 (24:23,  35:20,  25:23,  33:19)
 БК ЄнаАльба Берлін77:81 (25:23,  14:19,  23:17,  15:22)
 Раста ФехтаКрайльсхайм Мерлінс95:92 (22:25,  28:17,  24:25,  21:25)
 28.04 2019Альба БерлінБаварія Мюнхен75:85 (20:17,  21:22,  20:17,  14:29)
 Айсберен БремерхавенБГ Гьоттінген94:88*(30:12,  14:17,  17:30,  20:22;  13:7)
 Міттель­дойче ВайсенфельсБК Байройт108:90 (25:16,  28:27,  23:22,  32:25)
 Телеком БоннСкайлайнерс Франкфурт60:71 (16:11,  9:19,  14:15,  21:26)
 27.04 2019БК ВюрцбургРаста Фехта88:92 (18:27,  15:25,  29:17,  26:23)
 Крайльсхайм МерлінсРізен Людвігсбург85:94 (25:24,  26:30,  15:22,  19:18)
* - після овертайму

Дата сторінки:

Понеділок
28.09.2020
21:58:32 UTC