Героям Слава!

Баскетбол. Німеччина. Бундесліга 2009-2010

Турнірна таблиця станом на 17.06.2010

  stats iconОсобисті зустрічі
Плей-офф
ФіналСеріяРезультати
Брозе БамбергСкайлайнерс Франкфурт3-2  63: 65    77: 68    97: 52    56: 69    72: 70  
1/ 2 ФіналуСеріяРезультати
Брозе БамбергЛовен Брауншвейг3-0  86: 77    82: 73    94: 82  
Айсберен БремерхавенСкайлайнерс Франкфурт2-3  75: 58    83: 84    53: 79    76: 69    52: 56* 
1/ 4 ФіналуСеріяРезультати
БГ ГьоттінгенАйсберен Бремерхавен2-3  91: 73    72: 91    83: 78    83: 90    78: 79  
Альба БерлінСкайлайнерс Франкфурт1-3  71: 76    63: 76    87: 76*   55: 69  
Баскетс ОльденбургЛовен Брауншвейг1-3  83: 67    65: 73    66: 70    76: 78  
Телеком БоннБрозе Бамберг0-3  78: 80    71: 83    82: 84  
* - після овертайму


КомандаІВВОПОПМ'ячі •••О
1.Альба Берлін342510975.8-66.7  9.150
2.Баскетс Ольденбург342511974.6-66.5  8.150
3.БГ Гьоттінген3424021081.4-73.1  8.248
4.Телеком Бонн3424101074.9-72.5  2.448
5.Брозе Бамберг3422101278.0-71.6  6.344
6.Айсберен Бремерхавен3421001381.1-77.4  3.742
7.Скайлайнерс Франкфурт3421211374.3-71.5  2.742
8.Артланд Драгонс Квакенбрюк3419001579.2-73.1  6.138
9.Ловен Брауншвейг3419121578.0-76.3  1.638
10.Міттель­дойче Вайсенфельс3418211675.3-75.4 -0.136
11.Різен Людвігсбург3417401772.4-73.9 -1.534
12.Тайгерс Тюбінген3416021877.1-78.5 -1.432
13.Ратіофарм Ульм3413112177.4-82.2 -4.926
14.Гіссен 46ерс3410132471.7-77.0 -5.420
15.Гладіаторс Трір3410212471.6-78.8 -7.120
16.Фінікс Хаген349002572.6-82.3 -9.618
17.Джаєнтс Дюссельдорф348142669.2-73.7 -4.516
18.Падерборн Баскетс345112968.9-82.7 -13.810

Для отримання списку матчів клікніть по назві команди.

Вибираючи необхідні посилання (лінки) можна отримати статистичні таблиці виступів команд дома, у гостях, унікальну зведену таблицю за два сезони, інформацію про особисті зустрічі вибраних команд, графіки голів (деякі дані тільки в режимі екрану "landscape")

••• У середньому за матч в основний час (FT).



Бундесліга - головний (найсильніший) турнір/чемпіонат Німеччини з баскетболу.

Статистика турніру

Зіграно матчівПеремоги госпо­дарівПеремоги гостейНічиї 
33560.6%33.1%6.3% 
Чемпіонат Німеччини з баскетболу: Результати матчів - перемоги, нічиї та поразки
Очки (за матч)
ТоталГоспо­даріГостіРізниця 
150.1677.0973.074.02 
 51.3%48.7%  
Чемпіонат Німеччини з баскетболу: Очки - господарі-гості
ТоталЧетверть 1Четверть 2Четверть 3Четверть 4
150.1636.7537.6237.1838.61
 24.5%25.1%24.8%25.6%
Чемпіонат Німеччини з баскетболу: Очки - результативність періодів

Статистика турніру розрахована за результатами матчів (в основний час) за період 09.10.2009 - 17.06.2010

Результати матчів турніру

ДатаКоманда-1Команда-2РезультатЕтап
 17.06 2010Брозе БамбергСкайлайнерс Франкфурт72:70 (22:8,  10:19,  20:19,  20:24)Фінал
 15.06 2010Скайлайнерс ФранкфуртБрозе Бамберг69:56 (17:16,  18:14,  18:9,  16:17)Фінал
 13.06 2010Брозе БамбергСкайлайнерс Франкфурт97:52 (19:6,  24:18,  28:14,  26:14)Фінал
 09.06 2010Скайлайнерс ФранкфуртБрозе Бамберг68:77 (17:16,  6:24,  20:14,  25:23)Фінал
 06.06 2010Брозе БамбергСкайлайнерс Франкфурт63:65 (21:12,  14:18,  19:16,  9:19)Фінал
 03.06 2010Айсберен БремерхавенСкайлайнерс Франкфурт52:56*(8:13,  14:14,  19:13,  10:11;  1:5)1/ 2
 01.06 2010Скайлайнерс ФранкфуртАйсберен Бремерхавен69:76 (13:13,  21:29,  14:17,  21:17)1/ 2
 30.05 2010Брозе БамбергЛовен Брауншвейг94:82 (22:18,  22:19,  22:19,  28:26)1/ 2
 29.05 2010Айсберен БремерхавенСкайлайнерс Франкфурт53:79 (20:20,  9:25,  12:15,  12:19)1/ 2
 27.05 2010Скайлайнерс ФранкфуртАйсберен Бремерхавен84:83 (18:20,  26:18,  14:16,  26:29)1/ 2
 26.05 2010Ловен БрауншвейгБрозе Бамберг73:82 (20:21,  7:14,  17:19,  29:28)1/ 2
 24.05 2010Брозе БамбергЛовен Брауншвейг86:77 (26:12,  24:26,  17:15,  19:24)1/ 2
 Айсберен БремерхавенСкайлайнерс Франкфурт75:58 (22:15,  19:16,  22:14,  12:13)1/ 2
 21.05 2010БГ ГьоттінгенАйсберен Бремерхавен78:79 (27:25,  14:15,  21:16,  16:23)1/ 4
 19.05 2010Ловен БрауншвейгБаскетс Ольденбург78:76 (21:18,  14:19,  25:17,  18:22)1/ 4
 Айсберен БремерхавенБГ Гьоттінген90:83 (24:18,  11:27,  26:17,  29:21)1/ 4
 Скайлайнерс ФранкфуртАльба Берлін69:55 (22:13,  9:14,  22:15,  16:13)1/ 4
 16.05 2010Баскетс ОльденбургЛовен Брауншвейг66:70 (11:13,  24:19,  20:26,  11:12)1/ 4
 Альба БерлінСкайлайнерс Франкфурт87:76*(18:15,  15:14,  23:18,  15:24;  16:5)1/ 4
 Телеком БоннБрозе Бамберг82:84 (22:30,  26:18,  19:18,  15:18)1/ 4
 15.05 2010БГ ГьоттінгенАйсберен Бремерхавен83:78 (21:24,  19:21,  19:19,  24:14)1/ 4
 13.05 2010Ловен БрауншвейгБаскетс Ольденбург73:65 (16:20,  23:12,  11:10,  23:23)1/ 4
 Скайлайнерс ФранкфуртАльба Берлін76:63 (13:12,  22:19,  23:22,  18:10)1/ 4
 Айсберен БремерхавенБГ Гьоттінген91:72 (20:16,  24:16,  17:25,  30:15)1/ 4
 12.05 2010Брозе БамбергТелеком Бонн83:71 (14:21,  28:19,  22:15,  19:16)1/ 4
 09.05 2010Альба БерлінСкайлайнерс Франкфурт71:76 (15:13,  13:17,  13:16,  30:30)1/ 4
 08.05 2010Телеком БоннБрозе Бамберг78:80 (27:23,  17:20,  20:20,  14:17)1/ 4
 БГ ГьоттінгенАйсберен Бремерхавен91:73 (23:19,  23:15,  25:19,  20:20)1/ 4
 Баскетс ОльденбургЛовен Брауншвейг83:67 (15:22,  24:13,  22:12,  22:20)1/ 4
 01.05 2010Альба БерлінРізен Людвігсбург74:67 (22:19,  16:21,  17:11,  19:16)
 Брозе БамбергГладіаторс Трір69:53 (12:11,  18:21,  18:12,  21:9)
 Айсберен БремерхавенАртланд Драгонс Квакенбрюк82:80 (22:17,  24:18,  15:17,  21:28)
 Міттель­дойче ВайсенфельсГіссен 46ерс84:65 (24:21,  25:18,  20:8,  15:18)
 Падерборн БаскетсФінікс Хаген78:85 (24:25,  18:19,  17:27,  19:14)
 Скайлайнерс ФранкфуртЛовен Брауншвейг71:62 (19:12,  22:18,  8:17,  22:15)
 Телеком БоннБаскетс Ольденбург84:80*(18:10,  15:22,  21:19,  16:19;  14:10)
 Ратіофарм УльмТайгерс Тюбінген80:79 (26:23,  14:16,  19:18,  21:22)
 28.04 2010Альба БерлінАйсберен Бремерхавен74:73 (15:21,  20:17,  17:17,  22:18)
 27.04 2010Джаєнтс ДюссельдорфБГ Гьоттінген71:72 (16:15,  9:17,  25:18,  21:22)
 25.04 2010БГ ГьоттінгенАльба Берлін81:74 (16:15,  20:17,  12:21,  33:21)
 Баскетс ОльденбургРатіофарм Ульм90:88*(21:11,  16:21,  12:20,  22:19;  19:17)
 Ловен БрауншвейгФінікс Хаген88:83 (25:21,  27:16,  16:18,  20:28)
 Гіссен 46ерсТелеком Бонн52:59 (6:14,  17:11,  15:17,  14:17)
 Різен ЛюдвігсбургСкайлайнерс Франкфурт77:67 (19:17,  12:18,  25:20,  21:12)
 Падерборн БаскетсБрозе Бамберг66:78 (13:14,  17:24,  16:16,  20:24)
 Гладіаторс ТрірМіттель­дойче Вайсенфельс66:95 (14:17,  19:32,  11:18,  22:28)
 Артланд Драгонс КвакенбрюкТайгерс Тюбінген88:67 (33:10,  15:11,  26:27,  14:19)
 Айсберен БремерхавенДжаєнтс Дюссельдорф86:76 (23:16,  21:16,  22:21,  20:23)
 23.04 2010Гіссен 46ерсБрозе Бамберг89:70 (20:9,  13:23,  27:21,  29:17)
 Баскетс ОльденбургМіттель­дойче Вайсенфельс71:46 (12:14,  26:10,  18:9,  15:13)
 Падерборн БаскетсСкайлайнерс Франкфурт72:83 (20:30,  16:12,  15:17,  21:24)
 Гладіаторс ТрірФінікс Хаген78:77 (24:18,  20:26,  15:17,  19:16)
 БГ ГьоттінгенАйсберен Бремерхавен100:72 (29:16,  36:22,  15:18,  20:16)
 Артланд Драгонс КвакенбрюкРатіофарм Ульм82:70 (17:17,  19:13,  26:16,  20:24)
 22.04 2010Тайгерс ТюбінгенТелеком Бонн93:76 (23:16,  26:17,  16:20,  28:23)
* - після овертайму

Дата сторінки:

Четвер
12.12.2019
04:24:39 UTC