Героям Слава!

Хокей. Словаччина. ЕкстраЛіга 2022-2023

Турнірна таблиця станом на 23.04.2023

   stats iconОсобисті зустрічі
Плей-офф
ФіналСеріяРезультати
ХК КошиціХК Зволен4-1   3:1     1:0     3:1     2:5     3:0  
1/ 2 ФіналуСеріяРезультати
ХК ЗволенХК Спішска Нова Вес4-3   2:4     2:1P    1:3     3:1     5:6     3:0     3:2  
ХК КошиціДукла Михайлівці4-3   3:1     2:0     2:3     1:4     1:2*    2:1     3:1  
1/ 4 ФіналуСеріяРезультати
ХК ЗволенХК Нове Замки4-1   4:3*    4:3*    2:5     4:2     5:2  
ХК КошиціХК Нітра4-1   5:2     4:3P    2:5     2:1     4:2  
ХК Банська БистрицяХК Спішска Нова Вес3-4   3:2     0:6     5:2     0:2     4:1     2:4     2:3* 
Слован БратиславаДукла Михайлівці2-4   5:2     2:3*    2:3*    1:3     4:0     0:3  
1/ 8 ФіналуСеріяРезультати
Дукла МихайлівціДукла Тренчин3-2   2:1     4:6     0:2     3:2     2:1  
ХК ПопрадХК Нітра0-3   1:2     1:2     0:2  
* - після овертайму / екстратайму, P - після серії пенальті


КомандаІВВОПОПГоли•••О
1.ХК Кошиці50285215161-1133.2-2.2  0.996
2.Слован Братислава50273614161-1123.2-2.2  1.093
3.ХК Зволен50244715167-1403.3-2.7  0.687
4.ХК Банська Бистриця50217220143-1552.8-3.1 -0.379
5.ХК Спішска Нова Вес502131016144-1422.9-2.7  0.279
6.ХК Нове Замки50216221139-1312.7-2.6  0.177
7.ХК Попрад50179321149-1522.8-3.0 -0.272
8.Дукла Михайлівці50177719122-1272.3-2.4 -0.172
9.Дукла Тренчин50193523128-1532.5-3.0 -0.568
10.ХК Нітра50173426124-1532.4-3.1 -0.661
11.ХК Ліптовський Мікулаш50163724123-1452.4-2.8 -0.461
12.ХК 21 Пряшів50118625126-1642.4-3.2 -0.855

Для перегляду результатів матчів команди клікніть по її назві.

Вибираючи необхідні посилання (лінки) можна отримати статистичні таблиці виступів команд дома та у гостях, унікальну зведену таблицю за два сезони, інформацію про особисті зустрічі вибраних команд, графіки розподілу та математику голів (деякі дані тільки в режимі екрану "landscape")

••• У середньому за матч в основний час (FT).

  1 -  6 : у Плей-офф
  7 - 10 : у Плей-офф (стикові матчі)

ЕкстраЛіга - головний (найсильніший) турнір/чемпіонат Словаччини з хокею.

Статистика турніру / чемпіонату

Зіграно матчівПеремоги госпо­дарівПеремоги гостейНічиї  
35046.9%33.4%19.7%  
Чемпіонат Словаччини з хокею: Результати матчів - перемоги, нічиї та поразки
Голи (за матч)
ТоталГоспо­даріГостіРізниця  
5.382.892.490.41  
 53.8%46.2%   
Чемпіонат Словаччини з хокею: Голи - господарі-гості
ТоталПеріод 1Період 2Період 3  
5.381.571.931.88  
 29.2%35.9%34.9%  
Чемпіонат Словаччини з хокею: Голи - результативність періодів
Більше / Менше
4.55.56.5
64% · 36%45.7% · 54.3%28.3% · 71.7%

Статистика турніру розрахована за результатами матчів (в основний час) за період 16.09.2022 - 23.04.2023

Результати матчів турніру

ДатаКоманда-1Команда-2РезультатЕтап
 23.04 2023ХК КошиціХК Зволен3:0 (0:0,  1:0,  2:0)Фінал
 21.04 2023ХК ЗволенХК Кошиці5:2 (0:0,  3:2,  2:0)Фінал
 20.04 2023ХК ЗволенХК Кошиці1:3 (1:1,  0:1,  0:1)Фінал
 17.04 2023ХК КошиціХК Зволен1:0 (1:0,  0:0,  0:0)Фінал
 16.04 2023ХК КошиціХК Зволен3:1 (1:1,  1:0,  1:0)Фінал
 13.04 2023ХК ЗволенХК Спішска Нова Вес3:2 (1:0,  1:1,  1:1)1/ 2
 12.04 2023ХК КошиціДукла Михайлівці3:1 (1:0,  1:1,  1:0)1/ 2
 11.04 2023ХК Спішска Нова ВесХК Зволен0:3 (0:0,  0:1,  0:2)1/ 2
 10.04 2023Дукла МихайлівціХК Кошиці1:2 (0:1,  0:0,  1:1)1/ 2
 09.04 2023ХК ЗволенХК Спішска Нова Вес5:6 (1:2,  1:2,  3:2)1/ 2
 08.04 2023ХК КошиціДукла Михайлівці1:2*(0:1,  1:0,  0:0;  0:1)1/ 2
 07.04 2023ХК Спішска Нова ВесХК Зволен1:3 (1:2,  0:1,  0:0)1/ 2
 06.04 2023ХК Спішска Нова ВесХК Зволен3:1 (1:0,  1:1,  1:0)1/ 2
 05.04 2023Дукла МихайлівціХК Кошиці4:1 (2:0,  0:1,  2:0)1/ 2
 04.04 2023Дукла МихайлівціХК Кошиці3:2 (1:0,  1:0,  1:2)1/ 2
 03.04 2023ХК ЗволенХК Спішска Нова Вес2:1P(0:0,  0:1,  1:0;  0:0;  3:1)1/ 2
 02.04 2023ХК ЗволенХК Спішска Нова Вес2:4 (0:1,  0:3,  2:0)1/ 2
 01.04 2023ХК КошиціДукла Михайлівці2:0 (0:0,  1:0,  1:0)1/ 2
 31.03 2023ХК КошиціДукла Михайлівці3:1 (0:0,  0:1,  3:0)1/ 2
 27.03 2023ХК Банська БистрицяХК Спішска Нова Вес2:3*(0:1,  2:1,  0:0;  0:1)1/ 4
 26.03 2023Дукла МихайлівціСлован Братислава3:0 (0:0,  2:0,  1:0)1/ 4
 25.03 2023ХК Спішска Нова ВесХК Банська Бистриця4:2 (1:1,  0:0,  3:1)1/ 4
 24.03 2023ХК КошиціХК Нітра4:2 (0:0,  3:2,  1:0)1/ 4
 Слован БратиславаДукла Михайлівці4:0 (2:0,  0:0,  2:0)1/ 4
 23.03 2023ХК ЗволенХК Нове Замки5:2 (2:1,  1:1,  2:0)1/ 4
 ХК Банська БистрицяХК Спішска Нова Вес4:1 (3:0,  0:0,  1:1)1/ 4
 22.03 2023ХК НітраХК Кошиці1:2 (1:2,  0:0,  0:0)1/ 4
 Дукла МихайлівціСлован Братислава3:1 (0:1,  0:0,  3:0)1/ 4
 21.03 2023Дукла МихайлівціСлован Братислава3:2*(1:0,  1:0,  0:2;  1:0)1/ 4
 ХК НітраХК Кошиці5:2 (1:2,  1:0,  3:0)1/ 4
 20.03 2023ХК Нове ЗамкиХК Зволен2:4 (2:1,  0:3,  0:0)1/ 4
 ХК Спішска Нова ВесХК Банська Бистриця2:0 (0:0,  2:0,  0:0)1/ 4
 19.03 2023ХК Нове ЗамкиХК Зволен5:2 (1:0,  2:2,  2:0)1/ 4
 ХК Спішска Нова ВесХК Банська Бистриця2:5 (1:2,  1:3,  0:0)1/ 4
 18.03 2023Слован БратиславаДукла Михайлівці2:3*(0:0,  1:1,  1:1;  0:1)1/ 4
 ХК КошиціХК Нітра4:3P(1:0,  1:2,  1:1;  0:0;  3:1)1/ 4
 17.03 2023Слован БратиславаДукла Михайлівці5:2 (0:1,  1:0,  4:1)1/ 4
 ХК КошиціХК Нітра5:2 (0:1,  4:1,  1:0)1/ 4
 16.03 2023ХК Банська БистрицяХК Спішска Нова Вес0:6 (0:4,  0:1,  0:1)1/ 4
 ХК ЗволенХК Нове Замки4:3*(0:1,  1:1,  2:1;  1:0)1/ 4
 15.03 2023ХК Банська БистрицяХК Спішска Нова Вес3:2 (1:1,  1:1,  1:0)1/ 4
 ХК ЗволенХК Нове Замки4:3*(0:1,  3:0,  0:2;  1:0)1/ 4
 14.03 2023Дукла МихайлівціДукла Тренчин2:1 (0:0,  1:1,  1:0)1/ 8
 12.03 2023Дукла ТренчинДукла Михайлівці2:3 (0:2,  2:0,  0:1)1/ 8
 11.03 2023ХК НітраХК Попрад2:0 (1:0,  1:0,  0:0)1/ 8
 Дукла ТренчинДукла Михайлівці2:0 (1:0,  0:0,  1:0)1/ 8
 09.03 2023ХК ПопрадХК Нітра1:2 (1:0,  0:1,  0:1)1/ 8
 Дукла МихайлівціДукла Тренчин4:6 (0:1,  1:1,  3:4)1/ 8
 08.03 2023Дукла МихайлівціДукла Тренчин2:1 (1:0,  1:1,  0:0)1/ 8
 ХК ПопрадХК Нітра1:2 (0:1,  1:0,  0:1)1/ 8
 05.03 2023Дукла МихайлівціХК Попрад2:4 (2:0,  0:2,  0:2)
 Дукла ТренчинХК 21 Пряшів1:4 (0:2,  1:2,  0:0)
 ХК Банська БистрицяХК Кошиці2:4 (1:2,  1:0,  0:2)
 ХК НітраХК Ліптовський Мікулаш0:1 (0:0,  0:0,  0:1)
 ХК Спішска Нова ВесХК Зволен6:3 (0:1,  2:0,  4:2)
 Слован БратиславаХК Нове Замки2:4 (1:1,  0:2,  1:1)
 03.03 2023Дукла ТренчинХК Нітра4:2 (2:0,  1:0,  1:2)
 ХК КошиціХК Спішска Нова Вес3:0 (0:0,  2:0,  1:0)
 ХК Нове ЗамкиДукла Михайлівці4:2 (2:2,  1:0,  1:0)
 ХК Ліптовський МікулашСлован Братислава3:1 (1:0,  2:0,  0:1)
 ХК ПопрадХК Банська Бистриця2:4 (1:1,  0:2,  1:1)
 ХК ЗволенХК 21 Пряшів7:0 (2:0,  1:0,  4:0)
 01.03 2023ХК КошиціХК 21 Пряшів5:0 (0:0,  4:0,  1:0)
 28.02 2023Дукла ТренчинДукла Михайлівці2:5 (1:1,  1:1,  0:3)
 26.02 2023Дукла ТренчинСлован Братислава3:6 (2:4,  0:0,  1:2)
 ХК ПопрадХК Кошиці2:7 (0:4,  2:1,  0:2)
 Дукла МихайлівціХК Ліптовський Мікулаш1:2 (1:0,  0:1,  0:1)
 ХК Банська БистрицяХК Нове Замки2:4 (0:0,  1:1,  1:3)
 ХК НітраХК Зволен4:2 (0:2,  3:0,  1:0)
 ХК Спішска Нова ВесХК 21 Пряшів3:2 (0:0,  2:0,  1:2)
 24.02 2023ХК КошиціХК Нове Замки4:0 (2:0,  2:0,  0:0)
 ХК ЗволенСлован Братислава0:2 (0:1,  0:0,  0:1)
 ХК 21 ПряшівХК Нітра2:1 (0:0,  0:1,  2:0)
 ХК ПопрадХК Спішска Нова Вес5:3 (1:1,  2:0,  2:2)
* - після овертайму / екстратайму, P - після серії пенальті

Дата сторінки:

Середа
19.06.2024
13:22:56 UTC