Героям Слава!

Хокей. Словаччина. ЕкстраЛіга 2019-2020

Турнірна таблиця станом на 08.03.2020

   stats iconОсобисті зустрічі
Група 1-6ІВВОПОПГоли•••О
1.ХК Банська Бистриця55321049176-1093.1-1.9  1.2120
2.Слован Братислава55298513189-1173.3-2.1  1.3108
3.ХК Кошиці55289414156-1132.8-2.0  0.7106
4.ХК Попрад55285517170-1283.0-2.3  0.799
5.Дукла Тренчин55265519166-1362.9-2.4  0.593
6.ХК Зволен55290422186-1523.4-2.7  0.791
Група 7-12ІВВОПОПГоли•••О
7.Дукла Михайлівці55205822151-1552.7-2.7  0.078
8.ХК Нітра55213823148-1562.7-2.7 -0.177
9.ДВТК Мішкольц  (hun)55197425142-1572.5-2.9 -0.375
10.МАК Будапешт  (hun)55182530158-2012.8-3.6 -0.763
11.ХК Нове Замки55136828141-1862.5-3.3 -0.859
12.ХК Детва55164233133-2022.4-3.7 -1.358
Група 13-13ІВВОПОПГоли•••О
13.ХК Ліптовський Мікулаш488353278-1821.6-3.7 -2.135

Для перегляду результатів матчів команди клікніть по її назві.

Вибираючи необхідні посилання (лінки) можна отримати статистичні таблиці виступів команд дома та у гостях, унікальну зведену таблицю за два сезони, інформацію про особисті зустрічі вибраних команд, графіки розподілу та математику голів (деякі дані тільки в режимі екрану "landscape")

••• У середньому за матч в основний час (FT).

1 - 6 : у Плей-офф
7 -10 : у Плей-офф (стикові матчі)

ЕкстраЛіга - головний (найсильніший) турнір/чемпіонат Словаччини з хокею.

Статистика турніру / чемпіонату

Зіграно матчівПеремоги госпо­дарівПеремоги гостейНічиї  
35348.1%32.9%19%  
Чемпіонат Словаччини з хокею: Результати матчів - перемоги, нічиї та поразки
Голи (за матч)
ТоталГоспо­даріГостіРізниця  
5.503.042.460.58  
 55.3%44.7%   
Чемпіонат Словаччини з хокею: Голи - господарі-гості
ТоталПеріод 1Період 2Період 3  
5.501.681.941.89  
 30.4%35.3%34.3%  
Чемпіонат Словаччини з хокею: Голи - результативність періодів
Більше / Менше
4.55.56.5
64.3% · 35.7%47.9% · 52.1%29.2% · 70.8%

Статистика турніру розрахована за результатами матчів (в основний час) за період 12.09.2019 - 08.03.2020

Результати матчів турніру

ДатаКоманда-1Команда-2РезультатЕтап
 08.03 2020ДВТК МішкольцХК Нове Замки3:2P(0:0,  1:1,  1:1;  0:0;  1:0)
 МАК БудапештХК Детва4:2 (1:1,  1:1,  2:0)
 ХК ПопрадДукла Тренчин3:0 (1:0,  1:0,  1:0)
 Слован БратиславаХК Банська Бистриця5:4*(2:1,  1:0,  1:3;  1:0)
 ХК НітраДукла Михайлівці5:3 (2:2,  2:0,  1:1)
 ХК КошиціХК Зволен4:1 (2:0,  1:1,  1:0)
 06.03 2020МАК БудапештДВТК Мішкольц5:2 (2:0,  2:1,  1:1)
 ХК Нове ЗамкиХК Нітра2:3*(1:1,  0:0,  1:1;  0:1)
 Дукла ТренчинХК Банська Бистриця1:3 (0:1,  0:1,  1:1)
 ХК ДетваДукла Михайлівці4:3 (2:1,  0:1,  2:1)
 ХК ЗволенСлован Братислава2:3*(2:1,  0:0,  0:1;  0:1)
 ХК ПопрадХК Кошиці3:1 (2:0,  0:0,  1:1)
 03.03 2020ДВТК МішкольцХК Детва2:3 (1:1,  0:0,  1:2)
 МАК БудапештХК Нітра4:3 (0:0,  2:2,  2:1)
 ХК Нове ЗамкиДукла Михайлівці4:2 (1:0,  1:2,  2:0)
 ХК ЗволенХК Банська Бистриця1:2 (0:0,  1:2,  0:0)
 ХК ПопрадСлован Братислава5:0 (3:0,  0:0,  2:0)
 ХК КошиціДукла Тренчин0:3 (0:1,  0:1,  0:1)
 01.03 2020ХК НітраДВТК Мішкольц1:6 (1:2,  0:1,  0:3)
 Слован БратиславаХК Кошиці1:4 (1:0,  0:2,  0:2)
 Дукла МихайлівціМАК Будапешт3:0 (1:0,  1:0,  1:0)
 Дукла ТренчинХК Зволен4:3 (1:1,  2:0,  1:2)
 ХК Банська БистрицяХК Попрад5:3 (3:1,  1:2,  1:0)
 ХК ДетваХК Нове Замки5:4*(0:1,  2:2,  2:1;  1:0)
 28.02 2020МАК БудапештХК Нове Замки1:3 (1:1,  0:1,  0:1)
 ДВТК МішкольцДукла Михайлівці2:1P(0:0,  0:0,  1:1;  0:0;  1:0)
 Слован БратиславаДукла Тренчин1:4 (0:3,  0:0,  1:1)
 ХК КошиціХК Банська Бистриця2:3 (1:1,  0:2,  1:0)
 ХК НітраХК Детва5:1 (3:0,  2:1,  0:0)
 ХК ПопрадХК Зволен2:4 (0:1,  0:2,  2:1)
 25.02 2020ХК Нове ЗамкиДВТК Мішкольц3:4 (2:1,  0:0,  1:3)
 Дукла ТренчинХК Попрад6:3 (1:3,  2:0,  3:0)
 ХК Банська БистрицяСлован Братислава4:3*(1:1,  1:2,  1:0;  1:0)
 ХК ДетваМАК Будапешт2:5 (0:0,  1:3,  1:2)
 ХК ЗволенХК Кошиці2:5 (1:2,  1:1,  0:2)
 Дукла МихайлівціХК Нітра5:4*(1:0,  3:0,  0:4;  1:0)
 23.02 2020ДВТК МішкольцМАК Будапешт2:0 (0:0,  0:0,  2:0)
 Дукла МихайлівціХК Детва10:2 (3:0,  4:0,  3:2)
 Слован БратиславаХК Зволен5:0 (3:0,  0:0,  2:0)
 ХК Банська БистрицяДукла Тренчин5:1 (0:0,  3:1,  2:0)
 ХК НітраХК Нове Замки4:0 (3:0,  0:0,  1:0)
 ХК КошиціХК Попрад1:3 (0:0,  0:1,  1:2)
 21.02 2020ДВТК МішкольцМАК Будапешт1:3 (0:1,  1:0,  0:2)
 Дукла МихайлівціХК Зволен4:3*(1:2,  0:1,  2:0;  1:0)
 Дукла ТренчинХК Попрад3:4*(0:1,  1:2,  2:0;  0:1)
 Слован БратиславаХК Ліптовський Мікулаш11:0 (3:0,  4:0,  4:0)
 ХК ДетваХК Банська Бистриця1:4 (1:0,  0:0,  0:4)
 ХК КошиціХК Нове Замки7:2 (0:0,  2:1,  5:1)
 18.02 2020ДВТК МішкольцХК Детва4:3*(1:0,  0:2,  2:1;  1:0)
 Дукла ТренчинСлован Братислава2:5 (1:1,  1:2,  0:2)
 ХК ЗволенХК Банська Бистриця5:4 (2:2,  2:0,  1:2)
 ХК Ліптовський МікулашДукла Михайлівці1:4 (1:1,  0:1,  0:2)
 ХК НітраХК Кошиці1:3 (0:0,  1:2,  0:1)
 ХК Нове ЗамкиХК Попрад3:2P(0:1,  2:1,  0:0;  0:0;  1:0)
 16.02 2020ХК ПопрадХК Нітра7:5 (2:1,  1:2,  4:2)
 ХК Банська БистрицяХК Ліптовський Мікулаш9:0 (6:0,  2:0,  1:0)
 ХК ДетваХК Зволен3:2 (0:2,  1:0,  2:0)
 ХК КошиціМАК Будапешт5:1 (2:0,  0:0,  3:1)
 Дукла МихайлівціДукла Тренчин3:1 (0:1,  1:0,  2:0)
 14.02 2020МАК БудапештХК Попрад2:3 (2:1,  0:0,  0:2)
 ХК Нове ЗамкиДукла Михайлівці5:4*(1:1,  1:1,  2:2;  1:0)
 ХК Банська БистрицяДукла Тренчин5:4P(3:1,  0:1,  1:2;  0:0;  1:0)
 ХК ЗволенДВТК Мішкольц9:2 (2:1,  3:0,  4:1)
 ХК НітраСлован Братислава1:4 (0:2,  1:0,  0:2)
 ХК Ліптовський МікулашХК Детва2:0 (0:0,  2:0,  0:0)
 12.02 2020ДВТК МішкольцХК Кошиці4:2 (1:0,  2:1,  1:1)
 Слован БратиславаМАК Будапешт4:3*(0:0,  2:2,  1:1;  1:0)
 ХК Нове ЗамкиХК Банська Бистриця0:2 (0:1,  0:0,  0:1)
 Дукла ТренчинХК Детва7:3 (2:1,  3:1,  2:1)
 ХК Ліптовський МікулашХК Зволен1:5 (0:2,  1:1,  0:2)
 11.02 2020Дукла МихайлівціХК Нітра4:5 (0:1,  2:2,  2:2)
* - після овертайму / екстратайму, P - після серії пенальті

Дата сторінки:

Неділя
23.01.2022
05:37:46 UTC