Героям Слава!

Футбол. CONMEBOL. Кубок ПівденноАмериканський 2023

Турнірна таблиця станом на 28.10.2023

Плей-офф
ФіналРезультати
Форталеза СК (bra)ЛДУ Кіто (ecu)   1:1*  (3:4)
1/ 2 ФіналуРезультати
ЛДУ Кіто (ecu)Дефенса і Хустісія (arg)   3:0     0:0  
Корінтіанс Сан-Паулу (bra)Форталеза СК (bra)   1:1     0:2  
1/ 4 ФіналуРезультати
Корінтіанс Сан-Паулу (bra)Естудіантес Ла-Плата (arg)   1:0     0:1  (3:2)
ЛДУ Кіто (ecu)Сан-Паулу ФК (bra)   2:1     0:1  (5:4)
Америка Мінейро (bra)Форталеза СК (bra)   1:3     1:2  
Ботафого Р-Ж (bra)Дефенса і Хустісія (arg)   1:1     1:2  
1/ 8 ФіналуРезультати
Естудіантес Ла-Плата (arg)Гояс СК (bra)   3:0     2:0  
Ботафого Р-Ж (bra)Гуарані Асунсьйон (par)   2:1     0:0  
Корінтіанс Сан-Паулу (bra)Ньюеллс Олд Бойз (arg)   2:1     0:0  
Сан-Лоренсо Б-А (arg)Сан-Паулу ФК (bra)   1:0     0:2  
Америка Мінейро (bra)Брагантіно КА (bra)   1:1     3:3  (4:3)
Емелек Ґуаякіль (ecu)Дефенса і Хустісія (arg)   1:2     0:1  
Лібертад Асунсьйон (par)Форталеза СК (bra)   0:1     1:1  
Нюбленсе Чильян (chi)ЛДУ Кіто (ecu)   0:1     3:2  (3:4)
1/16 ФіналуРезультати
Корінтіанс Сан-Паулу (bra)Університаріо Ліма (per)   1:0     2:1  
Лібертад Асунсьйон (par)Тигре Вікторія (arg)   2:1     1:0  
Барселона Ґуаякіль (ecu)Естудіантес Ла-Плата (arg)   2:1     0:4  
Коло-Коло Сантьяго (chi)Америка Мінейро (bra)   2:1     1:5  
Нюбленсе Чильян (chi)Аудакс Італьяно (chi)   0:0     1:0  
Індепендьєнте Медельїн (col)Сан-Лоренсо Б-А (arg)   0:1     0:2  
Патронато Парана (arg)Ботафого Р-Ж (bra)   0:2     1:1  
Спортинг Кристал (per)Емелек Ґуаякіль (ecu)   0:1     0:0  
* - після овертайму


Група AІВНПГоли•••О
1.ЛДУ Кіто  (ecu)633010-21.7-0.3  1.312
2.Ботафого Р-Ж  (bra)624010-51.7-0.8  0.810
3.Депортес Магальянес  (chi)60428-131.3-2.2 -0.84
4.Сесар Вальєхо  (per)61148-161.3-2.7 -1.34
Група BІВНПГоли•••О
1.Гуарані Асунсьйон  (par)63219-71.5-1.2  0.311
2.Емелек Ґуаякіль  (ecu)62317-71.2-1.2  0.09
3.Данубіо Монтевідео  (uru)62136-71.0-1.2 -0.27
4.Уракан Буенос-Айрес  (arg)61237-81.2-1.3 -0.25
Група CІВНПГоли•••О
1.Брагантіно КА  (bra)642021-33.5-0.5  3.014
2.Естудіантес Ла-Плата  (arg)642014-12.3-0.2  2.214
3.Такуарі Асунсьйон  (par)62048-211.3-3.5 -2.26
4.Орієнте Петролеро  (bol)60062-200.3-3.3 -3.00
Група DІВНПГоли•••О
1.Сан-Паулу ФК  (bra)651013-02.2-0.0  2.216
2.Тигре Вікторія  (arg)63127-61.2-1.0  0.210
3.Депортес Толіма  (col)62226-81.0-1.3 -0.38
4.Академія Пуерто-Кабельйо  (ven)60062-140.3-2.3 -2.00
Група EІВНПГоли•••О
1.Ньюеллс Олд Бойз  (arg)651011-41.8-0.7  1.216
2.Аудакс Італьяно  (chi)63217-41.2-0.7  0.511
3.Сантос ФК  (bra)61233-50.5-0.8 -0.35
4.Блумінг Санта-Крус  (bol)60153-110.5-1.8 -1.31
Група FІВНПГоли•••О
1.Дефенса і Хустісія  (arg)650115-82.5-1.3  1.215
2.Америка Мінейро  (bra)631212-82.0-1.3  0.710
3.Мільйонаріос Богота  (col)631210-71.7-1.2  0.510
4.Пеньяроль Монтевідео  (uru)60064-180.7-3.0 -2.30
Група GІВНПГоли•••О
1.Гояс СК  (bra)63307-31.2-0.5  0.712
2.Університаріо Ліма  (per)63126-51.0-0.8  0.210
3.Санта-Фе Богота  (col)62135-60.8-1.0 -0.27
4.Хімнасія Ла-Плата  (arg)61142-60.3-1.0 -0.74
Група HІВНПГоли•••О
1.Форталеза СК  (bra)650117-52.8-0.8  2.015
2.Сан-Лоренсо Б-А  (arg)62227-61.2-1.0  0.28
3.Палестино Сантьяго  (chi)62227-71.2-1.2  0.08
4.Естудіантес Меріда  (ven)61054-170.7-2.8 -2.23


Кваліфікація
Кв. Раунд 1Результати
Аудакс Італьяно (chi)Універсидад Католика Сантьяго (chi)   3:2  
Блумінг Санта-Крус (bol)Атлетико Пальмафлор (bol)   6:0  
Гуарані Асунсьйон (par)КС Амеліано (par)   3:1  
Депортес Толіма (col)Хуніор Барранкілья (col)   1:0  
Емелек Ґуаякіль (ecu)Депортиво Куенка (ecu)   2:1  
ЛДУ Кіто (ecu)Делфін Манта (ecu)   4:0  
Сесар Вальєхо (per)Депортиво Бінасьйональ (per)   3:1  
Університаріо Ліма (per)Сьєнсіано Куско (per)   2:0  
Гуабіра Монтеро (bol)Орієнте Петролеро (bol)   0:1  
Дефенсор Спортинг (uru)Данубіо Монтевідео (uru)   0:0  (3:4)
Естудіантес Меріда (ven)Депортиво Тачіра (ven)   1:1  (3:1)
Каракас ФК (ven)Академія Пуерто-Кабельйо (ven)   0:1  
Кобресал Ель-Сальвадор (chi)Палестино Сантьяго (chi)   0:1  
Рівер Плейт Б-А (arg)Пеньяроль Монтевідео (uru)   0:4  
Ріонегро Агілас (col)Санта-Фе Богота (col)   1:2  
Такуарі Асунсьйон (par)Генерал Кабальеро (par)   2:2  (4:2)

Для перегляду результатів матчів команди клікніть по її назві.

Вибираючи необхідні посилання (лінки) можна отримати статистичні таблиці виступів команд дома та у гостях, унікальну зведену таблицю за два сезони, інформацію про особисті зустрічі вибраних команд, графіки розподілу та математику голів (деякі дані тільки в режимі екрану "landscape")

••• У середньому за матч в основний час (FT).

  1      : у Плей-офф
  2      : у Плей-офф (стикові матчі)

Статистика турніру / чемпіонату

Зіграно матчівПеремоги госпо­дарівПеремоги гостейНічиї  
15746.5%29.3%24.2%  
Футбол. CONMEBOL. Кубок ПівденноАмериканський: Результати матчів - перемоги, нічиї та поразки
Голи (за матч)
ТоталГоспо­даріГостіРізниця  
2.531.521.010.51  
 60.2%39.8%   
Футбол. CONMEBOL. Кубок ПівденноАмериканський: Голи - господарі-гості
ТоталТайм 1Тайм 2   
2.531.091.45   
 43%57%   
Футбол. CONMEBOL. Кубок ПівденноАмериканський: Голи - результативність періодів
Більше / Менше
1.52.53.5
70.7%  /  29.3%47.8%  /  52.2%27.4%  /  72.6%

Статистика турніру розрахована за результатами матчів (в основний час) за період 07.03.2023 - 28.10.2023

Результати матчів турніру

ДатаКоманда-1Команда-2РезультатЕтап
 28.10 2023Форталеза СКЛДУ Кіто1:2P(0:0,  1:1;  0:0;  3:4)Фінал
 04.10 2023Дефенса і ХустісіяЛДУ Кіто0:0 (0:0,  0:0)1/ 2
 03.10 2023Форталеза СККорінтіанс Сан-Паулу2:0 (0:0,  2:0)1/ 2
 27.09 2023ЛДУ КітоДефенса і Хустісія3:0 (2:0,  1:0)1/ 2
 26.09 2023Корінтіанс Сан-ПаулуФорталеза СК1:1 (1:1,  0:0)1/ 2
 31.08 2023Форталеза СКАмерика Мінейро2:1 (1:0,  1:1)1/ 4
 Сан-Паулу ФКЛДУ Кіто1:1P(0:0,  1:0;  ;  4:5)1/ 4
 30.08 2023Дефенса і ХустісіяБотафого Р-Ж2:1 (1:1,  1:0)1/ 4
 29.08 2023Естудіантес Ла-ПлатаКорінтіанс Сан-Паулу1:1P(1:0,  0:0;  ;  2:3)1/ 4
 24.08 2023Америка МінейроФорталеза СК1:3 (0:3,  1:0)1/ 4
 ЛДУ КітоСан-Паулу ФК2:1 (2:0,  0:1)1/ 4
 23.08 2023Ботафого Р-ЖДефенса і Хустісія1:1 (0:0,  1:1)1/ 4
 22.08 2023Корінтіанс Сан-ПаулуЕстудіантес Ла-Плата1:0 (1:0,  0:0)1/ 4
 10.08 2023Брагантіно КААмерика Мінейро3:4P(2:2,  1:1;  ;  3:4)1/ 8
 ЛДУ КітоНюбленсе Чильян3:3P(1:1,  1:2;  ;  4:3)1/ 8
 Сан-Паулу ФКСан-Лоренсо Б-А2:0 (1:0,  1:0)1/ 8
 09.08 2023Гояс СКЕстудіантес Ла-Плата0:2 (0:1,  0:1)1/ 8
 Гуарані АсунсьйонБотафого Р-Ж0:0 (0:0,  0:0)1/ 8
 08.08 2023Ньюеллс Олд БойзКорінтіанс Сан-Паулу0:0 (0:0,  0:0)1/ 8
 Дефенса і ХустісіяЕмелек Ґуаякіль1:0 (0:0,  1:0)1/ 8
 Форталеза СКЛібертад Асунсьйон1:1 (0:1,  1:0)1/ 8
 03.08 2023Америка МінейроБрагантіно КА1:1 (0:1,  1:0)1/ 8
 Нюбленсе ЧильянЛДУ Кіто0:1 (0:0,  0:1)1/ 8
 Сан-Лоренсо Б-АСан-Паулу ФК1:0 (0:0,  1:0)1/ 8
 02.08 2023Ботафого Р-ЖГуарані Асунсьйон2:1 (0:1,  2:0)1/ 8
 Естудіантес Ла-ПлатаГояс СК3:0 (0:0,  3:0)1/ 8
 01.08 2023Корінтіанс Сан-ПаулуНьюеллс Олд Бойз2:1 (0:1,  2:0)1/ 8
 Емелек ҐуаякільДефенса і Хустісія1:2 (1:0,  0:2)1/ 8
 Лібертад АсунсьйонФорталеза СК0:1 (0:1,  0:0)1/ 8
* - після овертайму / екстратайму, P - після серії пенальті

Дата сторінки:

Четвер
18.04.2024
15:12:01 UTC