Героям Слава!

Футбол. CONMEBOL. Кубок ПівденноАмериканський 2020

Турнірна таблиця станом на 23.01.2021

Плей-офф
ФіналРезультати
КА Ланус (arg)Дефенса і Хустісія (arg)   0:3  
1/ 2 ФіналуРезультати
Велес Сарсфілд Б-А (arg)КА Ланус (arg)   0:1     0:3  
Кокімбо Унідо (chi)Дефенса і Хустісія (arg)   0:0     2:4  
1/ 4 ФіналуРезультати
Велес Сарсфілд Б-А (arg)Універсидад Католика Сантьяго (chi)   1:2     3:1  
КА Ланус (arg)Індепендьєнте Авельянеда (arg)   0:0     3:1  
Хуніор Барранкілья (col)Кокімбо Унідо (chi)   1:2     1:0  
Баія Салвадор ФК (bra)Дефенса і Хустісія (arg)   2:3     0:1  
1/ 8 ФіналуРезультати
Велес Сарсфілд Б-А (arg)Депортиво Калі (col)   2:0     5:1  
Баія Салвадор ФК (bra)Уніон Санта-Фе (arg)   1:0     0:0  
Болівар Ла-Пас (bol)КА Ланус (arg)   2:1     2:6  
Дефенса і Хустісія (arg)Васко да Гама Р-Ж (bra)   1:1     1:0  
Кокімбо Унідо (chi)Спорт Уанкайо (per)   0:0     2:0  
Рівер Плейт Монтевідео (uru)Універсидад Католика Сантьяго (chi)   1:2     1:0  
Хуніор Барранкілья (col)Уніон Ла-Калера (chi)   2:1     1:2  (4:2)
Фенікс Монтевідео (uru)Індепендьєнте Авельянеда (arg)   1:4     0:1  
1/16 ФіналуРезультати
Кокімбо Унідо (chi)Естудіантес Меріда (ven)   3:0     2:0  
Аудакс Італьяно (chi)Болівар Ла-Пас (bol)   2:1     0:3  
Васко да Гама Р-Ж (bra)Каракас ФК (ven)   1:0     0:0  
Індепендьєнте Авельянеда (arg)Атлетико Тукуман (arg)   1:0     1:1  
КА Ланус (arg)Сан-Паулу ФК (bra)   3:2     3:4  
Мелгар Арекіпа (per)Баія Салвадор ФК (bra)   1:0     0:4  
Спорт Уанкайо (per)Ліверпуль Монтевідео (uru)   1:1     2:1  
Уніон Санта-Фе (arg)Емелек Ґуаякіль (ecu)   0:1     2:1  
Фенікс Монтевідео (uru)Уачіпато Талькауано (chi)   3:1     1:1  
Атлетико Насьйональ (col)Рівер Плейт Монтевідео (uru)   1:1     1:3  
Велес Сарсфілд Б-А (arg)Пеньяроль Монтевідео (uru)   0:0     1:1  
Мільйонаріос Богота (col)Депортиво Калі (col)   1:2     2:1  (4:5)
Пласа Колонія (uru)Хуніор Барранкілья (col)   0:1     0:0  
Соль де Америка (par)Універсидад Католика Сантьяго (chi)   0:0     1:2  
Спортіво Лукеньо (par)Дефенса і Хустісія (arg)   1:2     1:1  
Уніон Ла-Калера (chi)Депортес Толіма (col)   0:0     1:1  
1/32 ФіналуРезультати
Баія Салвадор ФК (bra)Насьйональ Асунсьйон (par)   3:0     3:1  
Депортиво Калі (col)Рівер Плейт Асунсьйон (par)   2:1     3:1  
Соль де Америка (par)Гояс СК (bra)   1:0     1:0  
Уачіпато Талькауано (chi)Депортиво Пасто (col)   1:0     1:0  
Атлетико Насьйональ (col)Уракан Буенос-Айрес (arg)   3:0     1:1  
Васко да Гама Р-Ж (bra)Орієнте Петролеро (bol)   1:0     0:0  
Велес Сарсфілд Б-А (arg)Аукас Кіто (ecu)   1:0     1:2  
Індепендьєнте Авельянеда (arg)Форталеза СК (bra)   1:0     1:2  
КА Ланус (arg)Універсидад Католика Кіто (ecu)   3:0     0:2  
Кокімбо Унідо (chi)Арагуа Маракай (ven)   3:0     0:1  
Мільйонаріос Богота (col)Олвейз Реді Ла-Пас (bol)   2:0     0:1  
Самора Барінас (ven)Пласа Колонія (uru)   1:0     0:3  
Уніон Санта-Фе (arg)Атлетико Мінейро (bra)   3:0     0:2  
Фенікс Монтевідео (uru)Ель Насьйональ Кіто (ecu)   1:0     2:2  
ФК Куско (per)Аудакс Італьяно (chi)   2:0     0:3  
Аргентинос Хуніорс Б-А (arg)Спорт Уанкайо (per)   1:1     0:0  
Блумінг Санта-Крус (bol)Емелек Ґуаякіль (ecu)   0:3     0:2  
Грау П'юра (per)Рівер Плейт Монтевідео (uru)   1:2     0:1  
Льянерос (ven)Ліверпуль Монтевідео (uru)   0:2     0:5  
Мінерос Гуаяна (ven)Спортіво Лукеньо (par)   2:3     2:2  
Насьйональ Потосі (bol)Мелгар Арекіпа (per)   0:2     2:0  (3:4)
Флуміненсе Ріо-де-Жанейро (bra)Уніон Ла-Калера (chi)   1:1     0:0  

Для перегляду результатів матчів команди клікніть по її назві.

Вибираючи необхідні посилання (лінки) можна отримати статистичні таблиці виступів команд дома та у гостях, унікальну зведену таблицю за два сезони, інформацію про особисті зустрічі вибраних команд, графіки розподілу та математику голів (деякі дані тільки в режимі екрану "landscape")

••• У середньому за матч в основний час (FT).

Статистика турніру / чемпіонату

Зіграно матчівПеремоги госпо­дарівПеремоги гостейНічиї  
10545.7%30.5%23.8%  
Футбол. CONMEBOL. Кубок ПівденноАмериканський: Результати матчів - перемоги, нічиї та поразки
Голи (за матч)
ТоталГоспо­даріГостіРізниця  
2.311.330.980.35  
 57.7%42.3%   
Футбол. CONMEBOL. Кубок ПівденноАмериканський: Голи - господарі-гості
ТоталТайм 1Тайм 2   
2.311.101.22   
 47.3%52.7%   
Футбол. CONMEBOL. Кубок ПівденноАмериканський: Голи - результативність періодів
Більше / Менше
1.52.53.5
65.7%  /  34.3%44.8%  /  55.2%17.1%  /  82.9%

Статистика турніру розрахована за результатами матчів (в основний час) за період 04.02.2020 - 23.01.2021

Результати матчів турніру

ДатаКоманда-1Команда-2РезультатЕтап
 23.01 2021КА ЛанусДефенса і Хустісія0:3 (0:1,  0:2)Фінал
 16.01 2021Дефенса і ХустісіяКокімбо Унідо4:2 (4:1,  0:1)1/ 2
 13.01 2021КА ЛанусВелес Сарсфілд Б-А3:0 (1:0,  2:0)1/ 2
 12.01 2021Кокімбо УнідоДефенса і Хустісія0:0 (0:0,  0:0)1/ 2
 06.01 2021Велес Сарсфілд Б-АКА Ланус0:1 (0:1,  0:0)1/ 2
 17.12 2020Індепендьєнте АвельянедаКА Ланус1:3 (0:3,  1:0)1/ 4
 16.12 2020Кокімбо УнідоХуніор Барранкілья0:1 (0:1,  0:0)1/ 4
 Дефенса і ХустісіяБаія Салвадор ФК1:0 (0:0,  1:0)1/ 4
 15.12 2020Універсидад Католика СантьягоВелес Сарсфілд Б-А1:3 (0:1,  1:2)1/ 4
 10.12 2020КА ЛанусІндепендьєнте Авельянеда0:0 (0:0,  0:0)1/ 4
 09.12 2020Хуніор БарранкільяКокімбо Унідо1:2 (1:0,  0:2)1/ 4
 Баія Салвадор ФКДефенса і Хустісія2:3 (1:2,  1:1)1/ 4
 08.12 2020Велес Сарсфілд Б-АУніверсидад Католика Сантьяго1:2 (0:1,  1:1)1/ 4
 03.12 2020Васко да Гама Р-ЖДефенса і Хустісія0:1 (0:0,  0:1)1/ 8
 Універсидад Католика СантьягоРівер Плейт Монтевідео0:1 (0:0,  0:1)1/ 8
 Уніон Ла-КалераХуніор Барранкілья2:2P(1:1,  1:0;  ;  2:4)1/ 8
 02.12 2020Індепендьєнте АвельянедаФенікс Монтевідео1:0 (1:0,  0:0)1/ 8
 Спорт УанкайоКокімбо Унідо0:2 (0:1,  0:1)1/ 8
 КА ЛанусБолівар Ла-Пас6:2 (2:1,  4:1)1/ 8
 01.12 2020Депортиво КаліВелес Сарсфілд Б-А1:5 (1:2,  0:3)1/ 8
 Уніон Санта-ФеБаія Салвадор ФК0:0 (0:0,  0:0)1/ 8
 26.11 2020Дефенса і ХустісіяВаско да Гама Р-Ж1:1 (0:0,  1:1)1/ 8
 Хуніор БарранкільяУніон Ла-Калера2:1 (1:0,  1:1)1/ 8
 Рівер Плейт МонтевідеоУніверсидад Католика Сантьяго1:2 (1:1,  0:1)1/ 8
 25.11 2020Кокімбо УнідоСпорт Уанкайо0:0 (0:0,  0:0)1/ 8
 Фенікс МонтевідеоІндепендьєнте Авельянеда1:4 (1:3,  0:1)1/ 8
 Болівар Ла-ПасКА Ланус2:1 (1:1,  1:0)1/ 8
 24.11 2020Велес Сарсфілд Б-АДепортиво Калі2:0 (0:0,  2:0)1/ 8
 Баія Салвадор ФКУніон Санта-Фе1:0 (0:0,  1:0)1/ 8
* - після овертайму / екстратайму, P - після серії пенальті

Дата сторінки:

Неділя
23.01.2022
05:15:48 UTC