Героям Слава!

Футбол. Словенія. Перша Ліга 2022-2023

Турнірна таблиця станом на 28.05.2023

   stats iconОсобисті зустрічі
Плей-офф
Перехідні матчіРезультати
Алюміній КидричевоНД Гориця   3:1     1:1  


КомандаІВНПГоли•••О
1.Олімпія Любляна36234960-391.7-1.1  0.673
2.НК Целє361910753-341.5-0.9  0.567
3.НК Марибор361881070-431.9-1.2  0.862
4.НК Домжале3613131050-421.4-1.2  0.252
5.НС Мура3613131050-451.4-1.2  0.152
6.ФК Копер361481446-401.3-1.1  0.250
7.НК Радомлє3610141235-531.0-1.5 -0.544
8.Браво Любляна36991833-410.9-1.1 -0.236
9.НД Гориця365121931-570.9-1.6 -0.727
10.Табор Сежана363151829-630.8-1.8 -0.924

Для перегляду результатів матчів команди клікніть по її назві.

Вибираючи необхідні посилання (лінки) можна отримати статистичні таблиці виступів команд дома та у гостях, унікальну зведену таблицю за два сезони, інформацію про особисті зустрічі вибраних команд, графіки розподілу та математику голів (деякі дані тільки в режимі екрану "landscape")

••• У середньому за матч в основний час (FT).

  1      : у Лігу Чемпіонів
  2 -  3 : у Лігу Європи/Конференцій
  9      : у нижчу Лігу (перехідні матчі)
 10      : у нижчу Лігу

Перша Ліга - головний (найсильніший) турнір/чемпіонат Словенії з футболу.

Статистика турніру / чемпіонату

Зіграно матчівПеремоги госпо­дарівПеремоги гостейНічиї  
18239.6%30.8%29.6%  
Чемпіонат Словенії з футболу: Результати матчів - перемоги, нічиї та поразки
Голи (за матч)
ТоталГоспо­даріГостіРізниця  
2.551.311.240.07  
 51.3%48.7%   
Чемпіонат Словенії з футболу: Голи - господарі-гості
ТоталТайм 1Тайм 2   
2.551.151.39   
 45.4%54.6%   
Чемпіонат Словенії з футболу: Голи - результативність періодів
Більше / Менше
1.52.53.5
71.4%  /  28.6%44%  /  56%24.7%  /  75.3%

Статистика турніру розрахована за результатами матчів (в основний час) за період 15.07.2022 - 28.05.2023

Результати матчів турніру

ДатаКоманда-1Команда-2РезультатЕтап
 28.05 2023НД ГорицяАлюміній Кидричево1:1 (1:1,  0:0)ПМ
 25.05 2023Алюміній КидричевоНД Гориця3:1 (1:1,  2:0)ПМ
 20.05 2023ФК КоперНС Мура1:2 (1:0,  0:2)
 НК РадомлєНК Домжале1:0 (0:0,  1:0)
 НК МариборБраво Любляна1:1 (0:0,  1:1)
 Олімпія ЛюблянаНК Целє0:2 (0:1,  0:1)
 19.05 2023НД ГорицяТабор Сежана1:0 (1:0,  0:0)
 14.05 2023Браво ЛюблянаНК Радомлє0:1 (0:0,  0:1)
 Табор СежанаНК Марибор1:1 (0:0,  1:1)
 13.05 2023НК ЦелєФК Копер2:0 (1:0,  1:0)
 НК ДомжалеОлімпія Любляна2:1 (1:0,  1:1)
 НС МураНД Гориця4:2 (1:2,  3:0)
 04.05 2023ФК КоперНК Домжале2:3 (1:2,  1:1)
 Браво ЛюблянаТабор Сежана1:1 (1:0,  0:1)
 03.05 2023НД ГорицяНК Целє1:2 (1:0,  0:2)
 НК РадомлєОлімпія Любляна2:1 (0:1,  2:0)
 02.05 2023НК МариборНС Мура3:1 (2:1,  1:0)
 30.04 2023Олімпія ЛюблянаФК Копер3:2 (2:1,  1:1)
 Табор СежанаНК Радомлє1:2 (1:0,  0:2)
 29.04 2023НК ЦелєНК Марибор3:1 (1:0,  2:1)
 НС МураБраво Любляна0:1 (0:0,  0:1)
 28.04 2023НК ДомжалеНД Гориця1:1 (1:0,  0:1)
 23.04 2023Браво ЛюблянаНК Целє0:3 (0:1,  0:2)
 НД ГорицяОлімпія Любляна2:2 (1:1,  1:1)
 22.04 2023НК МариборНК Домжале1:0 (0:0,  1:0)
 Табор СежанаНС Мура1:2 (0:0,  1:2)
 НК РадомлєФК Копер1:1 (1:1,  0:0)

Дата сторінки:

Субота
13.04.2024
04:00:58 UTC