Героям Слава!

Футбол. Словенія. Перша Ліга 2019-2020

Турнірна таблиця станом на 30.07.2020 (неповна таблиця)

   stats iconОсобисті зустрічі
Плей-офф
Перехідні матчіРезультати
НД ГорицяТриглав Крань   1:1     5:0  


КомандаІВНПГоли•••О
1.НК Целє1173121-111.9-1.0  0.924
2.НК Марибор1180325-132.3-1.2  1.124
3.Браво Любляна1163219-101.7-0.9  0.821
4.НС Мура1153317-121.5-1.1  0.518
5.Олімпія Любляна1152421-151.9-1.4  0.517
6.Табор Сежана1152416-141.5-1.3  0.217
7.НК Домжале1152418-171.6-1.5  0.117
8.Алюміній Кидричево1131714-241.3-2.2 -0.910
9.Триглав Крань1112812-281.1-2.5 -1.55
10.Рудар Веленє110295-240.5-2.2 -1.72

Для перегляду результатів матчів команди клікніть по її назві.

Вибираючи необхідні посилання (лінки) можна отримати статистичні таблиці виступів команд дома та у гостях, унікальну зведену таблицю за два сезони, інформацію про особисті зустрічі вибраних команд, графіки розподілу та математику голів (деякі дані тільки в режимі екрану "landscape")

••• У середньому за матч в основний час (FT).

1 : у Лігу Чемпіонів
2 - 3 : у Лігу Європи
9 : у нижчу Лігу (перехідні матчі)
10 : у нижчу Лігу

Перша Ліга - головний (найсильніший) турнір/чемпіонат Словенії з футболу.

Статистика турніру / чемпіонату

Зіграно матчівПеремоги госпо­дарівПеремоги гостейНічиї  
5729.8%50.9%19.3%  
Чемпіонат Словенії з футболу: Результати матчів - перемоги, нічиї та поразки
Голи (за матч)
ТоталГоспо­даріГостіРізниця  
3.071.301.77-0.47  
 42.3%57.7%   
Чемпіонат Словенії з футболу: Голи - господарі-гості
ТоталТайм 1Тайм 2   
3.071.191.88   
 38.9%61.1%   
Чемпіонат Словенії з футболу: Голи - результативність періодів
Більше / Менше
1.52.53.5
80.7%  /  19.3%59.6%  /  40.4%35.1%  /  64.9%

Статистика турніру розрахована за результатами матчів (в основний час) за період 05.06.2020 - 30.07.2020

Результати матчів турніру

ДатаКоманда-1Команда-2РезультатЕтап
 30.07 2020Триглав КраньНД Гориця0:5 (0:2,  0:3)ПМ
 26.07 2020НД ГорицяТриглав Крань1:1 (1:1,  0:0)ПМ
 22.07 2020НК ЦелєОлімпія Любляна2:2 (1:0,  1:2)
 НК ДомжалеТриглав Крань2:1 (1:0,  1:1)
 Алюміній КидричевоНК Марибор1:4 (0:0,  1:4)
 Браво ЛюблянаРудар Веленє1:1 (0:1,  1:0)
 Табор СежанаНС Мура1:2 (1:0,  0:2)
 19.07 2020НК МариборНК Домжале2:1 (1:0,  1:1)
 Олімпія ЛюблянаТабор Сежана1:2 (0:1,  1:1)
 Рудар ВеленєНК Целє0:2 (0:2,  0:0)
 НС МураАлюміній Кидричево1:1 (0:0,  1:1)
 Триглав КраньБраво Любляна1:4 (0:0,  1:4)
 16.07 2020НС МураОлімпія Любляна1:1 (1:1,  0:0)
 Алюміній КидричевоНК Домжале2:5 (2:0,  0:5)
 Табор СежанаРудар Веленє1:0 (1:0,  0:0)
 15.07 2020НК ЦелєТриглав Крань2:2 (0:1,  2:1)
 Браво ЛюблянаНК Марибор0:3 (0:0,  0:3)
 13.07 2020Рудар ВеленєНС Мура0:0 (0:0,  0:0)
 12.07 2020Олімпія ЛюблянаАлюміній Кидричево0:1 (0:1,  0:0)
 НК МариборНК Целє1:2 (0:2,  1:0)
 Триглав КраньТабор Сежана1:2 (0:1,  1:1)
 11.07 2020НК ДомжалеБраво Любляна1:1 (0:0,  1:1)
 09.07 2020Олімпія ЛюблянаРудар Веленє5:0 (4:0,  1:0)
 Табор СежанаНК Марибор4:1 (3:1,  1:0)
 08.07 2020НС МураТриглав Крань2:0 (2:0,  0:0)
 Алюміній КидричевоБраво Любляна1:2 (1:0,  0:2)
 07.07 2020НК ЦелєНК Домжале4:1 (1:1,  3:0)

Дата сторінки:

Середа
25.05.2022
06:40:54 UTC