Героям Слава!

Футбол. Польща. Екстракласа 2022-2023

Турнірна таблиця станом на 27.05.2023

   stats iconОсобисті зустрічі
КомандаІВНПГоли•••О
1.Ракув Ченстохова34236563-241.9-0.7  1.175
2.Легія Варшава34199657-371.7-1.1  0.666
3.Лех Познань341710751-291.5-0.9  0.661
4.Погонь Щецин34179857-461.7-1.4  0.360
5.П'яст Гливиці341481237-321.1-0.9  0.150
6.Ґурнік Забже341391245-431.3-1.3  0.148
7.КС Краковія3412101241-351.2-1.0  0.246
8.Варта Познань341291337-351.1-1.0  0.145
9.Заглембє Любін341291335-441.0-1.3 -0.345
10.Радомяк Радом341281434-411.0-1.2 -0.244
11.Сталь Мелець3411101336-401.1-1.2 -0.143
12.Ягеллонія Білосток349141148-491.4-1.4  0.041
13.Відзев Лодзь341181538-471.1-1.4 -0.341
14.Корона Кельце341181539-481.1-1.4 -0.341
15.Шльонськ Вроцлав349111435-481.0-1.4 -0.438
16.Вісла Плоцьк341071741-501.2-1.5 -0.337
17.Лехія Гданськ34961929-530.9-1.6 -0.733
18.Медзь Легниця344111933-551.0-1.6 -0.623

Для перегляду результатів матчів команди клікніть по її назві.

Вибираючи необхідні посилання (лінки) можна отримати статистичні таблиці виступів команд дома та у гостях, унікальну зведену таблицю за два сезони, інформацію про особисті зустрічі вибраних команд, графіки розподілу та математику голів (деякі дані тільки в режимі екрану "landscape")

••• У середньому за матч в основний час (FT).

  1      : у Лігу Чемпіонів
  2 -  4 : у Лігу Європи/Конференцій
 16      : у нижчу Лігу

Екстракласа - головний (найсильніший) турнір/чемпіонат Польщі з футболу.

Статистика турніру / чемпіонату

Зіграно матчівПеремоги госпо­дарівПеремоги гостейНічиї  
30641.8%31.7%26.5%  
Чемпіонат Польщі з футболу: Результати матчів - перемоги, нічиї та поразки
Голи (за матч)
ТоталГоспо­даріГостіРізниця  
2.471.361.110.25  
 55.2%44.8%   
Чемпіонат Польщі з футболу: Голи - господарі-гості
ТоталТайм 1Тайм 2   
2.471.091.38   
 44%56%   
Чемпіонат Польщі з футболу: Голи - результативність періодів
Більше / Менше
1.52.53.5
72.5%  /  27.5%44.4%  /  55.6%22.5%  /  77.5%

Статистика турніру розрахована за результатами матчів (в основний час) за період 15.07.2022 - 27.05.2023

Результати матчів турніру

ДатаКоманда-1Команда-2РезультатЕтап
 27.05 2023КС КраковіяВісла Плоцьк3:0 (1:0,  2:0)
 Лех ПознаньЯгеллонія Білосток2:0 (1:0,  1:0)
 Легія ВаршаваШльонськ Вроцлав3:1 (2:1,  1:0)
 Медзь ЛегницяҐурнік Забже0:0 (0:0,  0:0)
 П'яст ГливиціЛехія Гданськ0:1 (0:1,  0:0)
 Погонь ЩецинРадомяк Радом4:0 (1:0,  3:0)
 Ракув ЧенстоховаЗаглембє Любін1:1 (0:0,  1:1)
 Сталь МелецьВарта Познань1:0 (1:0,  0:0)
 Відзев ЛодзьКорона Кельце0:3 (0:2,  0:1)
 22.05 2023Варта ПознаньП'яст Гливиці1:1 (1:1,  0:0)
 21.05 2023Вісла ПлоцькРакув Ченстохова1:2 (1:0,  0:2)
 Радомяк РадомВідзев Лодзь3:1 (2:1,  1:0)
 Шльонськ ВроцлавМедзь Легниця4:2 (2:0,  2:2)
 20.05 2023Лехія ГданськЛегія Варшава1:0 (0:0,  1:0)
 Ґурнік ЗабжеПогонь Щецин2:1 (0:0,  2:1)
 Ягеллонія БілостокКС Краковія1:1 (1:0,  0:1)
 19.05 2023Корона КельцеЛех Познань0:3 (0:1,  0:2)
 Заглембє ЛюбінСталь Мелець2:0 (2:0,  0:0)
 15.05 2023Варта ПознаньРадомяк Радом1:2 (0:2,  1:0)
 14.05 2023Ракув ЧенстоховаЛех Познань0:2 (0:1,  0:1)
 Погонь ЩецинМедзь Легниця3:2 (1:1,  2:1)
 Сталь МелецьЛехія Гданськ0:0 (0:0,  0:0)
 13.05 2023Відзев ЛодзьҐурнік Забже2:3 (1:2,  1:1)
 КС КраковіяЗаглембє Любін0:1 (0:0,  0:1)
 Шльонськ ВроцлавВісла Плоцьк3:1 (1:1,  2:0)
 12.05 2023Легія ВаршаваЯгеллонія Білосток5:1 (1:1,  4:0)
 П'яст ГливиціКорона Кельце2:1 (0:0,  2:1)
 08.05 2023Медзь ЛегницяВідзев Лодзь0:1 (0:0,  0:1)
 07.05 2023Погонь ЩецинЛегія Варшава2:1 (1:0,  1:1)
 Корона КельцеРакув Ченстохова1:0 (1:0,  0:0)
 Вісла ПлоцькСталь Мелець0:0 (0:0,  0:0)
 06.05 2023Лехія ГданськЗаглембє Любін1:3 (1:1,  0:2)
 Лех ПознаньКС Краковія3:0 (3:0,  0:0)
 Радомяк РадомП'яст Гливиці0:1 (0:1,  0:0)
 05.05 2023Ґурнік ЗабжеВарта Познань2:0 (1:0,  1:0)
 Ягеллонія БілостокШльонськ Вроцлав1:1 (0:1,  1:0)
 01.05 2023КС КраковіяМедзь Легниця1:1 (0:1,  1:0)
 30.04 2023Лех ПознаньҐурнік Забже0:1 (0:1,  0:0)
 Сталь МелецьКорона Кельце2:1 (1:1,  1:0)
 Шльонськ ВроцлавРадомяк Радом0:1 (0:1,  0:0)
 29.04 2023П'яст ГливиціПогонь Щецин0:0 (0:0,  0:0)
 Заглембє ЛюбінВідзев Лодзь2:0 (1:0,  1:0)
 Ягеллонія БілостокВарта Познань3:1 (3:0,  0:1)
 28.04 2023Ракув ЧенстоховаЛехія Гданськ4:0 (1:0,  3:0)
 Легія ВаршаваВісла Плоцьк2:0 (1:0,  1:0)

Дата сторінки:

Неділя
21.04.2024
04:47:09 UTC