Героям Слава!

Футбол. Польща. Екстракласа 2019-2020

Турнірна таблиця станом на 19.07.2020

   stats iconОсобисті зустрічі
КомандаІВНПГоли•••О
1.Легія Варшава372161070-351.9-0.9  0.969
2.Лех Познань371812770-351.9-0.9  0.966
3.П'яст Гливиці371871241-321.1-0.9  0.261
4.Лехія Гданськ3715111148-501.3-1.4 -0.156
5.Шльонськ Вроцлав3714121151-461.4-1.2  0.154
6.Погонь Щецин3714121137-391.0-1.1 -0.154
7.Ґурнік Забже3714111251-471.4-1.3  0.153
8.Заглембє Любін371581461-531.6-1.4  0.253
9.КС Краковія371651649-401.3-1.1  0.253
10.Ракув Ченстохова371651651-561.4-1.5 -0.153
11.Ягеллонія Білосток3714101348-511.3-1.4 -0.152
12.Вісла Плоцьк371491445-541.2-1.5 -0.251
13.Вісла Краків371361844-561.2-1.5 -0.345
14.Арка Гдиня3710101739-571.1-1.5 -0.540
15.Корона Кельце37982029-480.8-1.3 -0.535
16.ЛКС Лодзь37662533-680.9-1.8 -0.924

Для перегляду результатів матчів команди клікніть по її назві.

Вибираючи необхідні посилання (лінки) можна отримати статистичні таблиці виступів команд дома та у гостях, унікальну зведену таблицю за два сезони, інформацію про особисті зустрічі вибраних команд, графіки розподілу та математику голів (деякі дані тільки в режимі екрану "landscape")

••• У середньому за матч в основний час (FT).

1 : у Лігу Чемпіонів
2 - 3 : у Лігу Європи ( + володар Кубка )
15 -16 : у нижчу Лігу

Екстракласа - головний (найсильніший) турнір/чемпіонат Польщі з футболу.

Продаж

бази даних спортивної статистики - дані та структура
(для стартап-компанії у сфері спортивних ставок)

contact: admin@sport12x.com

Статистика турніру / чемпіонату

Зіграно матчівПеремоги госпо­дарівПеремоги гостейНічиї  
29648%28.7%23.3%  
Чемпіонат Польщі з футболу: Результати матчів - перемоги, нічиї та поразки
Голи (за матч)
ТоталГоспо­даріГостіРізниця  
2.591.521.070.44  
 58.6%41.4%   
Чемпіонат Польщі з футболу: Голи - господарі-гості
ТоталТайм 1Тайм 2   
2.591.121.47   
 43.3%56.7%   
Чемпіонат Польщі з футболу: Голи - результативність періодів
Більше / Менше
1.52.53.5
73%  /  27%50.7%  /  49.3%26%  /  74%

Статистика турніру розрахована за результатами матчів (в основний час) за період 19.07.2019 - 19.07.2020

Результати матчів турніру

ДатаКоманда-1Команда-2РезультатЕтап
 19.07 2020Легія ВаршаваПогонь Щецин1:2 (0:1,  1:1)
 Лех ПознаньЯгеллонія Білосток4:0 (4:0,  0:0)
 П'яст ГливиціКС Краковія1:1 (0:1,  1:0)
 Шльонськ ВроцлавЛехія Гданськ1:2 (1:1,  0:1)
 18.07 2020Вісла КраківАрка Гдиня0:1 (0:1,  0:0)
 Ґурнік ЗабжеЗаглембє Любін0:2 (0:1,  0:1)
 Корона КельцеЛКС Лодзь2:0 (0:0,  2:0)
 Ракув ЧенстоховаВісла Плоцьк2:1 (0:1,  2:0)
 15.07 2020КС КраковіяЛех Познань1:2 (0:1,  1:1)
 Лехія ГданськЛегія Варшава0:0 (0:0,  0:0)
 Погонь ЩецинП'яст Гливиці1:0 (1:0,  0:0)
 Ягеллонія БілостокШльонськ Вроцлав2:1 (1:1,  1:0)
 14.07 2020Арка ГдиняҐурнік Забже1:2 (0:1,  1:1)
 Вісла ПлоцькКорона Кельце3:1 (3:1,  0:0)
 Заглембє ЛюбінВісла Краків3:1 (2:1,  1:0)
 ЛКС ЛодзьРакув Ченстохова3:2 (1:2,  2:0)
 12.07 2020Лех ПознаньЛехія Гданськ3:2 (3:1,  0:1)
 П'яст ГливиціЯгеллонія Білосток2:0 (2:0,  0:0)
 Шльонськ ВроцлавПогонь Щецин2:2 (2:1,  0:1)
 11.07 2020Вісла КраківКорона Кельце1:1 (1:1,  0:0)
 Легія ВаршаваКС Краковія2:0 (1:0,  1:0)
 Арка ГдиняЛКС Лодзь3:2 (3:0,  0:2)
 10.07 2020Ґурнік ЗабжеРакув Ченстохова4:1 (1:1,  3:0)
 Заглембє ЛюбінВісла Плоцьк0:1 (0:0,  0:1)
 06.07 2020Вісла ПлоцькҐурнік Забже1:0 (0:0,  1:0)
 05.07 2020П'яст ГливиціШльонськ Вроцлав1:0 (1:0,  0:0)
 Погонь ЩецинЯгеллонія Білосток2:2 (2:0,  0:2)
 04.07 2020Лехія ГданськКС Краковія0:3 (0:0,  0:3)
 Лех ПознаньЛегія Варшава2:1 (2:0,  0:1)
 Ракув ЧенстоховаЗаглембє Любін1:2 (0:2,  1:0)
 03.07 2020Корона КельцеАрка Гдиня1:1 (0:1,  1:0)
 ЛКС ЛодзьВісла Краків1:2 (1:1,  0:1)
 29.06 2020КС КраковіяПогонь Щецин2:1 (1:0,  1:1)
 28.06 2020Шльонськ ВроцлавЛех Познань2:2 (0:1,  2:1)
 Ягеллонія БілостокЛехія Гданськ1:2 (1:0,  0:2)
 27.06 2020Ґурнік ЗабжеВісла Краків0:1 (0:0,  0:1)
 Легія ВаршаваП'яст Гливиці1:1 (0:0,  1:1)
 Вісла ПлоцькЛКС Лодзь2:0 (2:0,  0:0)
 26.06 2020Заглембє ЛюбінКорона Кельце2:1 (1:1,  1:0)
 Ракув ЧенстоховаАрка Гдиня3:2 (2:0,  1:2)
 25.06 2020Шльонськ ВроцлавКС Краковія3:2 (0:0,  3:2)
 24.06 2020Лех ПознаньПогонь Щецин0:0 (0:0,  0:0)
 Ягеллонія БілостокЛегія Варшава0:0 (0:0,  0:0)
 Лехія ГданськП'яст Гливиці1:0 (0:0,  1:0)
 23.06 2020Вісла КраківВісла Плоцьк1:0 (1:0,  0:0)
 ЛКС ЛодзьҐурнік Забже1:3 (0:1,  1:2)
 Арка ГдиняЗаглембє Любін3:2 (2:1,  1:1)
 Корона КельцеРакув Ченстохова0:1 (0:1,  0:0)

Дата сторінки:

Понеділок
08.08.2022
22:15:56 UTC