Героям Слава!

Футбол. Північна Македонія. Перша Ліга 2022-2023

Турнірна таблиця станом на 21.05.2023

   stats iconОсобисті зустрічі
Плей-офф
Перехідні матчіРезультати
ФК Скоп'єВардар Скоп'є   0:3  


КомандаІВНПГоли•••О
1.Струга Трім-Лум30208253-191.8-0.6  1.168
2.Шкупі Скоп'є30177662-272.1-0.9  1.258
3.Шкендія Тетово30169543-231.4-0.8  0.757
4.Сілекс Кратово30139841-341.4-1.1  0.248
5.Брегальниця Штип301011933-341.1-1.1  0.041
6.ГФК Тиквеш301171240-371.3-1.2  0.140
7.ФК Македонія301091137-331.2-1.1  0.139
8.Работнічкі Скоп'є301141537-481.2-1.6 -0.437
9.Брера Струмиця306101434-381.1-1.3 -0.128
10.ФК Скоп'є304101617-440.6-1.5 -0.922
11.Побєда Прілеп30342318-780.6-2.6 -2.013

Для перегляду результатів матчів команди клікніть по її назві.

Вибираючи необхідні посилання (лінки) можна отримати статистичні таблиці виступів команд дома та у гостях, унікальну зведену таблицю за два сезони, інформацію про особисті зустрічі вибраних команд, графіки розподілу та математику голів (деякі дані тільки в режимі екрану "landscape")

••• У середньому за матч в основний час (FT).

  1      : у Лігу Чемпіонів
  2 -  3 : у Лігу Європи/Конференцій
 10      : у нижчу Лігу (перехідні матчі)
 11 - 12 : у нижчу Лігу

Перша Ліга - головний (найсильніший) турнір/чемпіонат Північної Македонії з футболу.

Статистика турніру / чемпіонату

Зіграно матчівПеремоги госпо­дарівПеремоги гостейНічиї  
16642.8%30.7%26.5%  
Чемпіонат Північної Македонії з футболу: Результати матчів - перемоги, нічиї та поразки
Голи (за матч)
ТоталГоспо­даріГостіРізниця  
2.521.391.130.25  
 55%45%   
Чемпіонат Північної Македонії з футболу: Голи - господарі-гості
ТоталТайм 1Тайм 2   
2.521.101.42   
 43.5%56.5%   
Чемпіонат Північної Македонії з футболу: Голи - результативність періодів
Більше / Менше
1.52.53.5
71.1%  /  28.9%46.4%  /  53.6%25.9%  /  74.1%

Статистика турніру розрахована за результатами матчів (в основний час) за період 06.08.2022 - 21.05.2023

Результати матчів турніру

ДатаКоманда-1Команда-2РезультатЕтап
 21.05 2023ФК Скоп'єВардар Скоп'є0:3 (0:1,  0:2)ПМ
 14.05 2023Брера СтрумицяСілекс Кратово2:2 (2:2,  0:0)
 ФК Скоп'єБрегальниця Штип1:2 (1:1,  0:1)
 Побєда ПрілепГФК Тиквеш1:4 (1:0,  0:4)
 Работнічкі Скоп'єШкендія Тетово1:2 (0:0,  1:2)
 Струга Трім-ЛумШкупі Скоп'є2:1 (0:1,  2:0)
 10.05 2023Брегальниця ШтипБрера Струмиця1:1 (0:0,  1:1)
 ГФК ТиквешФК Скоп'є4:0 (0:0,  4:0)
 Шкупі Скоп'єФК Македонія3:0 (2:0,  1:0)
 Сілекс КратовоРаботнічкі Скоп'є2:0 (2:0,  0:0)
 Шкендія ТетовоСтруга Трім-Лум1:2 (0:0,  1:2)
 07.05 2023Брера СтрумицяГФК Тиквеш1:4 (0:1,  1:3)
 ФК МакедоніяПобєда Прілеп7:0 (4:0,  3:0)
 Работнічкі Скоп'єБрегальниця Штип5:4 (3:2,  2:2)
 Шкупі Скоп'єШкендія Тетово2:1 (1:1,  1:0)
 Струга Трім-ЛумСілекс Кратово3:0 (1:0,  2:0)
 30.04 2023Брегальниця ШтипСтруга Трім-Лум0:3 (0:2,  0:1)
 ГФК ТиквешРаботнічкі Скоп'є1:3 (0:2,  1:1)
 Побєда ПрілепФК Скоп'є0:4 (0:2,  0:2)
 Сілекс КратовоШкупі Скоп'є0:2 (0:0,  0:2)
 29.04 2023Шкендія ТетовоФК Македонія3:1 (2:1,  1:0)
 26.04 2023Брера СтрумицяПобєда Прілеп2:0 (0:0,  2:0)
 ФК МакедоніяФК Скоп'є2:1 (1:0,  1:1)
 Шкупі Скоп'єБрегальниця Штип3:0 (1:0,  2:0)
 Шкендія ТетовоСілекс Кратово0:0 (0:0,  0:0)
 Струга Трім-ЛумГФК Тиквеш2:0 (1:0,  1:0)

Дата сторінки:

П'ятниця
14.06.2024
22:57:24 UTC