Героям Слава!

Футбол. Північна Македонія. Перша Ліга 2019-2020

Турнірна таблиця станом на 11.03.2020 (неповна таблиця)

   stats iconОсобисті зустрічі
КомандаІВНПГоли•••О
1.Работнічкі Скоп'є54105-11.0-0.2  0.813
2.Ренова Джепшисте54018-31.6-0.6  1.012
3.Вардар Скоп'є53115-31.0-0.6  0.410
4.Сілекс Кратово52303-10.6-0.2  0.49
5.Борец Велес52126-51.2-1.0  0.27
6.Шкендія Тетово52128-71.6-1.4  0.27
7.Шкупі Скоп'є52128-71.6-1.4  0.27
8.ФК Македонія51043-100.6-2.0 -1.43
9.Академія Пандєва50141-50.2-1.0 -0.81
10.Струга Трім-Лум50141-60.2-1.2 -1.01

Для перегляду результатів матчів команди клікніть по її назві.

Вибираючи необхідні посилання (лінки) можна отримати статистичні таблиці виступів команд дома та у гостях, унікальну зведену таблицю за два сезони, інформацію про особисті зустрічі вибраних команд, графіки розподілу та математику голів (деякі дані тільки в режимі екрану "landscape")

••• У середньому за матч в основний час (FT).

1 : у Лігу Чемпіонів
2 - 4 : у Лігу Європи

Перша Ліга - головний (найсильніший) турнір/чемпіонат Північної Македонії з футболу.

Статистика турніру / чемпіонату

Зіграно матчівПеремоги госпо­дарівПеремоги гостейНічиї  
2544%36%20%  
Чемпіонат Північної Македонії з футболу: Результати матчів - перемоги, нічиї та поразки
Голи (за матч)
ТоталГоспо­даріГостіРізниця  
1.921.120.800.32  
 58.3%41.7%   
Чемпіонат Північної Македонії з футболу: Голи - господарі-гості
ТоталТайм 1Тайм 2   
1.920.921.00   
 47.9%52.1%   
Чемпіонат Північної Македонії з футболу: Голи - результативність періодів
Більше / Менше
1.52.53.5
48%  /  52%28%  /  72%16%  /  84%

Статистика турніру розрахована за результатами матчів (в основний час) за період 15.02.2020 - 11.03.2020

Результати матчів турніру

ДатаКоманда-1Команда-2РезультатЕтап
 11.03 2020Академія ПандєваРенова Джепшисте0:1 (0:1,  0:0)
 Вардар Скоп'єСтруга Трім-Лум1:0 (0:0,  1:0)
 ФК МакедоніяБорец Велес0:2 (0:2,  0:0)
 Шкендія ТетовоРаботнічкі Скоп'є0:1 (0:0,  0:1)
 Шкупі Скоп'єСілекс Кратово1:1 (1:0,  0:1)
 08.03 2020Борец ВелесШкендія Тетово4:2 (2:0,  2:2)
 Сілекс КратовоФК Македонія1:0 (1:0,  0:0)
 Струга Трім-ЛумШкупі Скоп'є1:2 (1:2,  0:0)
 Ренова ДжепшистеВардар Скоп'є2:0 (1:0,  1:0)
 07.03 2020Работнічкі Скоп'єАкадемія Пандєва1:0 (0:0,  1:0)
 01.03 2020Академія ПандєваБорец Велес0:0 (0:0,  0:0)
 Шкендія ТетовоФК Македонія4:1 (1:0,  3:1)
 Шкупі Скоп'єРенова Джепшисте2:3 (1:2,  1:1)
 29.02 2020Вардар Скоп'єРаботнічкі Скоп'є0:0 (0:0,  0:0)
 Струга Трім-ЛумСілекс Кратово0:0 (0:0,  0:0)
 23.02 2020Работнічкі Скоп'єШкупі Скоп'є2:1 (0:1,  2:0)
 Ренова ДжепшистеСтруга Трім-Лум2:0 (1:0,  1:0)
 Сілекс КратовоШкендія Тетово0:0 (0:0,  0:0)
 ФК МакедоніяАкадемія Пандєва1:0 (0:0,  1:0)
 22.02 2020Борец ВелесВардар Скоп'є0:1 (0:1,  0:0)
 16.02 2020Ренова ДжепшистеСілекс Кратово0:1 (0:1,  0:0)
 Струга Трім-ЛумРаботнічкі Скоп'є0:1 (0:1,  0:0)
 Шкупі Скоп'єБорец Велес2:0 (0:0,  2:0)
 Академія ПандєваШкендія Тетово1:2 (1:1,  0:1)
 15.02 2020Вардар Скоп'єФК Македонія3:1 (1:0,  2:1)

Дата сторінки:

Четвер
27.01.2022
20:09:35 UTC