Героям Слава!

Футбол. UEFA. Ліга Європи 2019-2020

Турнірна таблиця станом на 21.08.2020

   stats iconОсобисті зустрічі
Плей-офф
ФіналРезультати
Севілья ФК (esp)Інтер Мілан (ita)   3:2  
1/ 2 ФіналуРезультати
Інтер Мілан (ita)Шахтар Донецьк (ukr)   5:0  
Севілья ФК (esp)Манчестер Юнайтед (eng)   2:1  
1/ 4 ФіналуРезультати
Інтер Мілан (ita)Байєр Леверкузен (ger)   2:1  
Шахтар Донецьк (ukr)ФК Базель (sui)   4:1  
Вулверхемптон Вондерерз (eng)Севілья ФК (esp)   0:1  
Манчестер Юнайтед (eng)ФК Копенгаген (den)   1:0* 
1/ 8 ФіналуРезультати
Інтер Мілан (ita)Хетафе ФК (esp)   2:0  
Істанбул Башакшехір (tur)ФК Копенгаген (den)   1:0     0:3  
Севілья ФК (esp)АС Рома (ita)   2:0  
Айнтрахт Франкфурт (ger)ФК Базель (sui)   0:3     0:1  
ВфЛ Вольфсбург (ger)Шахтар Донецьк (ukr)   1:2     0:3  
Глазго Рейнджерс (sco)Байєр Леверкузен (ger)   1:3     0:1  
ЛАСК Лінц (aut)Манчестер Юнайтед (eng)   0:5     1:2  
Олімпіакос Пірей (gre)Вулверхемптон Вондерерз (eng)   1:1     0:1  
1/16 ФіналуРезультати
Байєр Леверкузен (ger)ФК Порту (por)   2:1     3:1  
ВфЛ Вольфсбург (ger)Мальме ФФ (swe)   2:1     3:0  
Глазго Рейнджерс (sco)СК Брага (por)   3:2     1:0  
Айнтрахт Франкфурт (ger)ФК Зальцбург (aut)   4:1     2:2  
АС Рома (ita)КАА Гент (bel)   1:0     1:1  
Вулверхемптон Вондерерз (eng)Еспаньйол Барселона (esp)   4:0     2:3  
Спортинг Лісабон (por)Істанбул Башакшехір (tur)   3:1     1:4* 
ФК Копенгаген (den)Селтік Глазго (sco)   1:1     3:1  
Хетафе ФК (esp)Аякс Амстердам (ned)   2:0     1:2  
Шахтар Донецьк (ukr)Бенфіка Лісабон (por)   2:1     3:3  
АЗ Алкмар (ned)ЛАСК Лінц (aut)   1:1     0:2  
АПОЕЛ Нікосія (cyp)ФК Базель (sui)   0:3     0:1  
Лудогорець Разград (bul)Інтер Мілан (ita)   0:2     1:2  
Олімпіакос Пірей (gre)Арсенал Лондон (eng)   0:1     2:1* 
ФК Брюгге (bel)Манчестер Юнайтед (eng)   1:1     0:5  
ЧФР Клуж (rou)Севілья ФК (esp)   1:1     0:0  
* - після овертайму


Група AІВНПГоли•••О
1.Севілья ФК  (esp)650114-32.3-0.5  1.815
2.АПОЕЛ Нікосія  (cyp)631210-81.7-1.3  0.310
3.Карабах Агдам  (aze)61238-111.3-1.8 -0.55
4.Ф91 Дюделанж  (lux)61148-181.3-3.0 -1.74
Група BІВНПГоли•••О
1.Мальме ФФ  (swe)63218-61.3-1.0  0.311
2.ФК Копенгаген  (den)62315-40.8-0.7  0.29
3.Динамо Київ  (ukr)61417-71.2-1.2  0.07
4.ФК Лугано  (sui)60332-50.3-0.8 -0.53
Група CІВНПГоли•••О
1.ФК Базель  (sui)641112-42.0-0.7  1.313
2.Хетафе ФК  (esp)64028-41.3-0.7  0.712
3.ФК Краснодар  (rus)63037-111.2-1.8 -0.79
4.Трабзонспор  (tur)60153-110.5-1.8 -1.31
Група DІВНПГоли•••О
1.ЛАСК Лінц  (aut)641111-41.8-0.7  1.213
2.Спортинг Лісабон  (por)640211-71.8-1.2  0.712
3.ПСВ Ейндховен  (ned)62229-121.5-2.0 -0.58
4.Русенборг Тронгейм  (nor)60153-110.5-1.8 -1.31
Група EІВНПГоли•••О
1.Селтік Глазго  (sco)641110-61.7-1.0  0.713
2.ЧФР Клуж  (rou)64026-41.0-0.7  0.312
3.Лаціо Рим  (ita)62046-91.0-1.5 -0.56
4.Стад Ренн  (fra)61145-80.8-1.3 -0.54
Група FІВНПГоли•••О
1.Арсенал Лондон  (eng)632114-72.3-1.2  1.211
2.Айнтрахт Франкфурт  (ger)63038-101.3-1.7 -0.39
3.Стандард Льєж  (bel)62228-101.3-1.7 -0.38
4.Віторія Гімарайнш  (por)61237-101.2-1.7 -0.55
Група GІВНПГоли•••О
1.ФК Порту  (por)63128-91.3-1.5 -0.210
2.Глазго Рейнджерс  (sco)62318-61.3-1.0  0.39
3.Янг Бойз Берн  (sui)62228-71.3-1.2  0.28
4.Феєноорд Роттердам  (ned)61237-91.2-1.5 -0.35
Група HІВНПГоли•••О
1.Еспаньйол Барселона  (esp)632112-42.0-0.7  1.311
2.Лудогорець Разград  (bul)622210-101.7-1.7  0.08
3.Ференцварош Будапешт  (hun)61415-70.8-1.2 -0.37
4.ЦСКА Москва  (rus)61233-90.5-1.5 -1.05
Група IІВНПГоли•••О
1.КАА Гент  (bel)633011-71.8-1.2  0.712
2.ВфЛ Вольфсбург  (ger)63219-71.5-1.2  0.311
3.АС Сент-Етьєн  (fra)60426-81.0-1.3 -0.34
4.ПФК Олександрія  (ukr)60336-101.0-1.7 -0.73
Група JІВНПГоли•••О
1.Істанбул Башакшехір  (tur)63127-91.2-1.5 -0.310
2.АС Рома  (ita)623112-62.0-1.0  1.09
3.Боруссія Менхен­гладбах  (ger)62226-91.0-1.5 -0.58
4.Вольфсбергер АК  (aut)61237-81.2-1.3 -0.25
Група KІВНПГоли•••О
1.СК Брага  (por)642015-92.5-1.5  1.014
2.Вулверхемптон Вондерерз  (eng)641111-51.8-0.8  1.013
3.Слован Братислава  (svk)611410-131.7-2.2 -0.54
4.Бешикташ Стамбул  (tur)61056-151.0-2.5 -1.53
Група LІВНПГоли•••О
1.Манчестер Юнайтед  (eng)641110-21.7-0.3  1.313
2.АЗ Алкмар  (ned)623115-82.5-1.3  1.29
3.Партизан Белград  (srb)622210-101.7-1.7  0.08
4.ФК Астана  (kaz)61054-190.7-3.2 -2.53


Кваліфікація
Кв. Раунд 4Результати
Мальме ФФ (swe)Бней Єгуда (isr)   3:0     1:0  
ПСВ Ейндховен (ned)Аполлон Лімасол (cyp)   3:0     4:0  
Селтік Глазго (sco)АІК Стокгольм (swe)   2:0     4:1  
СК Брага (por)Спартак Москва (rus)   1:0     2:1  
Феєноорд Роттердам (ned)Хапоель Беер-Шева (isr)   3:0     3:0  
АЕК Афіни (gre)Трабзонспор (tur)   1:3     2:0  
Арарат-Вірменія (arm)Ф91 Дюделанж (lux)   2:1     1:2  
Еспаньйол Барселона (esp)Зоря Луганськ (ukr)   3:1     2:2  
КАА Гент (bel)ХНК Рієка (cro)   2:1     1:1  
Лінфілд Белфаст (nir)Карабах Агдам (aze)   3:2     1:2  
Партизан Белград (srb)Молде ФК (nor)   2:1     1:1  
РК Страсбур (fra)Айнтрахт Франкфурт (ger)   1:0     0:3  
Слован Братислава (svk)ПАОК Салоніки (gre)   1:0     2:3  
ФК Астана (kaz)БАТЕ Борисов (blr)   3:0     0:2  
ФК Копенгаген (den)ФК Рига (lat)   3:1     0:1  
АЗ Алкмар (ned)ФК Антверпен (bel)   1:1     1:1  
Легія Варшава (pol)Глазго Рейнджерс (sco)   0:0     0:1  
Лудогорець Разград (bul)НК Марибор (slo)   0:0     2:2  
Стяуа Бухарест (rou)Віторія Гімарайнш (por)   0:0     0:1  
Судува Маріямполе (ltu)Ференцварош Будапешт (hun)   0:0     2:4  
ФК Торіно (ita)Вулверхемптон Вондерерз (eng)   2:3     1:2  
Кв. Раунд 3Результати
Лудогорець Разград (bul)ТНС Лансантфрейд (wal)   5:0     4:0  
Слован Братислава (svk)Дандолк ФК (irl)   1:0     3:1  
Ф91 Дюделанж (lux)Нимме Калью (est)   3:1     1:0  
ФК Астана (kaz)Валлетта ФК (mlt)   5:1     4:0  
ХНК Рієка (cro)Абердін ФК (sco)   2:0     2:0  
Арарат-Вірменія (arm)Сабуртало Тбілісі (geo)   1:2     2:0  
Легія Варшава (pol)Атромітос Перістері (gre)   0:0     2:0  
Мальме ФФ (swe)Зріньскі Мостар (bih)   3:0     0:1  
Молде ФК (nor)Аріс Салоніки (gre)   3:0     1:3* 
Партизан Белград (srb)Єні Малатьяспор (tur)   3:1     0:1  
Стяуа Бухарест (rou)Млада Болеслав (cze)   0:0     1:0  
Феєноорд Роттердам (ned)Динамо Тбілісі (geo)   4:0     1:1  
ФК Антверпен (bel)Вікторія Пльзень (cze)   1:0     1:2* 
ФК Торіно (ita)Шахтар Солігорськ (blr)   5:0     1:1  
АЕК Ларнака (cyp)КАА Гент (bel)   1:1     0:3  
Аустрія Відень (aut)Аполлон Лімасол (cyp)   1:2     1:3  
Брондбю ІФ (den)СК Брага (por)   2:4     1:3  
Гауґесун ФК (nor)ПСВ Ейндховен (ned)   0:1     0:0  
ІФК Норрчепінг (swe)Хапоель Беер-Шева (isr)   1:1     1:3  
Локомотив Пловдив (bul)РК Страсбур (fra)   0:1     0:1  
Маккабі Тель-Авів (isr)Судува Маріямполе (ltu)   1:2     1:2  
Мідтьюлланд Гернінг (den)Глазго Рейнджерс (sco)   2:4     1:3  
Нефтчі Баку (aze)Бней Єгуда (isr)   2:2     1:2  
Пюнік Єреван (arm)Вулверхемптон Вондерерз (eng)   0:4     0:4  
Спарта Прага (cze)Трабзонспор (tur)   2:2     1:2  
Сутьєска Никшич (mne)Лінфілд Белфаст (nir)   1:2     2:3  
Університатя Крайова (rou)АЕК Афіни (gre)   0:2     1:1  
ФК Вадуц (lie)Айнтрахт Франкфурт (ger)   0:5     0:1  
ФК Вентспілс (lat)Віторія Гімарайнш (por)   0:3     0:6  
ФК Люцерн (sui)Еспаньйол Барселона (esp)   0:3     0:3  
ФК Маріуполь (ukr)АЗ Алкмар (ned)   0:0     0:4  
ФК Рига (lat)ГІК Гельсінкі (fin)   1:1     2:2  
ФК Сараєво (bih)БАТЕ Борисов (blr)   1:2     0:0  
ФК Тун (sui)Спартак Москва (rus)   2:3     1:2  
ЦСКА Софія (bul)Зоря Луганськ (ukr)   1:1     0:1  
Шериф Тирасполь (mda)АІК Стокгольм (swe)   1:2     1:1  
Кв. Раунд 2Результати
АЕК Ларнака (cyp)Левські Софія (bul)   3:0     4:0  
Арарат-Вірменія (arm)Лінкольн Ред Імпс (gib)   2:0     2:1  
Вулверхемптон Вондерерз (eng)Крузейдерс Белфаст (nir)   2:0     4:1  
Еспаньйол Барселона (esp)Стьярнан Гардабаїр (isl)   4:0     3:1  
ІФК Норрчепінг (swe)ФК Лієпая (lat)   2:0     1:0  
Слован Братислава (svk)Феронікелі Глоговац (kos)   2:1     2:0  
ФК Люцерн (sui)КІ Клаксвік (fro)   1:0     1:0  
ФК Торіно (ita)Дебрецен ВСК (hun)   3:0     4:1  
АЗ Алкмар (ned)Геккен Гетеборг (swe)   0:0     3:0  
Алашкерт Єреван (arm)Стяуа Бухарест (rou)   0:3     3:2  
Аріс Салоніки (gre)АЕЛ Лімасол (cyp)   0:0     1:0  
Гауґесун ФК (nor)Штурм Грац (aut)   2:0     1:2  
Глазго Рейнджерс (sco)Прогрес Нідеркорн (lux)   2:0     0:0  
Єні Малатьяспор (tur)Олімпія Любляна (slo)   2:2     1:0  
КАА Гент (bel)Вііторул Констанца (rou)   6:3     1:2  
Легія Варшава (pol)КуПС Куопіо (fin)   1:0     0:0  
Лехія Гданськ (pol)Брондбю ІФ (den)   2:1     1:4* 
Локомотив Пловдив (bul)Спартак Трнава (svk)   2:0     1:3  
Млада Болеслав (cze)Ордабаси Шимкент (kaz)   1:1     3:2  
Молде ФК (nor)Чукарічки Белград (srb)   0:0     3:1  
Пюнік Єреван (arm)ФК Яблонець (cze)   2:1     0:0  
П'яст Гливиці (pol)ФК Рига (lat)   3:2     1:2  
РК Страсбур (fra)Маккабі Хайфа (isr)   3:1     1:2  
Фегервар Секешфегервар (hun)ФК Вадуц (lie)   1:0     0:2* 
ФК Вентспілс (lat)Гзіра Юнайтед (mlt)   4:0     2:2  
Хапоель Беер-Шева (isr)Кайрат Алмати (kaz)   2:0     1:1  
ЦСКА Софія (bul)НК Осієк (cro)   1:0     0:1*  (4:3)
Шахтар Солігорськ (blr)Есб'єрг фБ (den)   2:0     0:0  
Шемрок Роверз (irl)Аполлон Лімасол (cyp)   2:1     1:3* 
Арсенал Тула (rus)Нефтчі Баку (aze)   0:1     0:3  
Будапешт Гонвед (hun)Університатя Крайова (rou)   0:0     0:0*  (1:3)
Будучност Подгориця (mne)Зоря Луганськ (ukr)   1:3     0:1  
Валюр Рейк'явік (isl)Лудогорець Разград (bul)   1:1     0:4  
Габала ФК (aze)Динамо Тбілісі (geo)   0:2     0:3  
ДАК Дунайська Стреда (svk)Атромітос Перістері (gre)   1:2     2:3  
Женесс Еш (lux)Віторія Гімарайнш (por)   0:1     0:4  
Коннас Квай Номадс (wal)Партизан Белград (srb)   0:1     0:3  
НК Домжале (slo)Мальме ФФ (swe)   2:2     2:3  
Партизани Тирана (alb)Шериф Тирасполь (mda)   0:1     1:1  
Тре Пенне (smr)Судува Маріямполе (ltu)   0:5     0:5  
ФК Санта-Колома (and)ФК Астана (kaz)   0:0     1:4  
ФК Утрехт (ned)Зріньскі Мостар (bih)   1:1     1:2* 
Флора Таллінн (est)Айнтрахт Франкфурт (ger)   1:2     1:2  
ХБ Торсхавн (fro)Лінфілд Белфаст (nir)   2:2     0:1  
Чіхура Сачхере (geo)Абердін ФК (sco)   1:1     0:5  
Шкендія Тетово (mkd)Ф91 Дюделанж (lux)   1:2     1:1  
Кв. Раунд 1Результати
Абердін ФК (sco)РоПС Рованіємі (fin)   2:1     2:1  
АЕК Ларнака (cyp)Петрокуб Хинчешти (mda)   1:0     1:0  
Алашкерт Єреван (arm)ФК Македонія (mkd)   3:1     3:0  
Динамо Тбілісі (geo)УЕ Енгордані (and)   6:0     1:0  
Крузейдерс Белфаст (nir)Б36 Торсхавн (fro)   2:0     3:2  
Маккабі Хайфа (isr)НС Мура (slo)   2:0     3:2  
Мальме ФФ (swe)Баллімена Юнайтед (nir)   7:0     4:0  
Ордабаси Шимкент (kaz)Торпедо Кутаїсі (geo)   1:0     2:0  
Стяуа Бухарест (rou)Мілсамі Оргіїв (mda)   2:0     2:1  
Чукарічки Белград (srb)Урарту Єреван (arm)   3:0     5:0  
Шахтар Солігорськ (blr)Гіберніанс Паола (mlt)   1:0     1:0  
Брондбю ІФ (den)Інтер Турку (fin)   4:1     0:2  
Будапешт Гонвед (hun)Жальгіріс Вільнюс (ltu)   3:1     1:1  
Гзіра Юнайтед (mlt)Хайдук Спліт (cro)   0:2     3:1  
Дебрецен ВСК (hun)ФК Кукесі (alb)   3:0     1:1  
Коннас Квай Номадс (wal)Кілмарнок ФК (sco)   1:2     2:0  
Корк Сіті (irl)Прогрес Нідеркорн (lux)   0:2     2:1  
КуПС Куопіо (fin)ФК Вітебськ (blr)   2:0     1:1  
Молде ФК (nor)КР Рейк'явік (isl)   7:1     0:0  
Олімпія Любляна (slo)Ригас ФК (lat)   2:3     2:0  
Пюнік Єреван (arm)Шкупі Скоп'є (mkd)   3:3     2:1  
Раднік Бієліна (bih)Спартак Трнава (svk)   2:0     0:2*  (2:3)
Стьярнан Гардабаїр (isl)Левадія Таллінн (est)   2:1     2:3* 
ФК Вентспілс (lat)Теута Дуррес (alb)   3:0     0:1  
ФК Лієпая (lat)Динамо Мінськ (blr)   1:1     2:1  
Флора Таллінн (est)Раднічки Ніш (srb)   2:0     2:2  
ЦСКА Софія (bul)Тітоград Подгориця (mne)   4:0     0:0  
Академія Пандєва (mkd)Зріньскі Мостар (bih)   0:3     0:3  
Бальцан (mlt)НК Домжале (slo)   3:4     0:1  
Бранн Берген (nor)Шемрок Роверз (irl)   2:2     1:2  
Брейдаблик Коупавогур (isl)ФК Вадуц (lie)   0:0     1:2  
ДАК Дунайська Стреда (svk)КС Краковія (pol)   1:1     2:2* 
Жальгіріс Каунас (ltu)Аполлон Лімасол (cyp)   0:2     0:4  
Женесс Еш (lux)Тобол Костанай (kaz)   0:0     1:1  
Зета Голубовці (mne)Фегервар Секешфегервар (hun)   1:5     0:0  
Кліфтонвілль Белфаст (nir)Гауґесун ФК (nor)   0:1     1:5  
Колледж Європа (gib)Легія Варшава (pol)   0:0     0:3  
МФК Ружомберок (svk)Левські Софія (bul)   0:2     0:2  
Нарва Транс (est)Будучност Подгориця (mne)   0:2     1:4  
НК Широкі Брієг (bih)Кайрат Алмати (kaz)   1:2     1:2  
Рітеряй Вільнюс (ltu)КІ Клаксвік (fro)   1:1     0:0  
Сабаїль Баку (aze)Університатя Крайова (rou)   2:3     2:3  
Сент-Патрікс Атлетик (irl)ІФК Норрчепінг (swe)   0:2     1:2  
Сперанца Ніспорени (mda)Нефтчі Баку (aze)   0:3     0:6  
ФК Лачі (alb)Хапоель Беер-Шева (isr)   1:1     0:1  
ФК Сент-Джозефс (gib)Глазго Рейнджерс (sco)   0:4     0:6  
Фола Еш (lux)Чіхура Сачхере (geo)   1:2     1:2  
Попередній раундРезультати
КІ Клаксвік (fro)Тре Фіорі (smr)   5:1     4:0  
Баллімена Юнайтед (nir)НСІ Рунавік (fro)   2:0     0:0  
Прогрес Нідеркорн (lux)Кардіфф Метрополітан (wal)   1:0     1:2  
УЕ Сан-Жулія (and)Колледж Європа (gib)   3:2     0:4  
Баррі Таун (wal)Кліфтонвілль Белфаст (nir)   0:0     0:4  
Ла Фіоріта (smr)УЕ Енгордані (and)   0:1     1:2  
ФК Приштина (kos)ФК Сент-Джозефс (gib)   1:1     0:2  
* - після овертайму

Для перегляду результатів матчів команди клікніть по її назві.

Вибираючи необхідні посилання (лінки) можна отримати статистичні таблиці виступів команд дома та у гостях, унікальну зведену таблицю за два сезони, інформацію про особисті зустрічі вибраних команд, графіки розподілу та математику голів (деякі дані тільки в режимі екрану "landscape")

••• У середньому за матч в основний час (FT).

1 - 2 : у Плей-офф
Офіційний сайт : uefa.com

Продаж

бази даних спортивної статистики - дані та структура
(для стартап-компанії у сфері спортивних ставок)

contact: admin@sport12x.com

Статистика турніру / чемпіонату

Зіграно матчівПеремоги госпо­дарівПеремоги гостейНічиї  
51147.9%28.8%23.3%  
Футбол. UEFA. Ліга Європи: Результати матчів - перемоги, нічиї та поразки
Голи (за матч)
ТоталГоспо­даріГостіРізниця  
2.741.591.150.44  
 58.1%41.9%   
Футбол. UEFA. Ліга Європи: Голи - господарі-гості
ТоталТайм 1Тайм 2   
2.741.161.58   
 42.3%57.7%   
Футбол. UEFA. Ліга Європи: Голи - результативність періодів
Більше / Менше
1.52.53.5
76.1%  /  23.9%54%  /  46%29.5%  /  70.5%

Статистика турніру розрахована за результатами матчів (в основний час) за період 27.06.2019 - 21.08.2020

Результати матчів турніру

ДатаКоманда-1Команда-2РезультатЕтап
 21.08 2020Севілья ФКІнтер Мілан3:2 (2:2,  1:0)Фінал
 17.08 2020Інтер МіланШахтар Донецьк5:0 (1:0,  4:0)1/ 2
 16.08 2020Севілья ФКМанчестер Юнайтед2:1 (1:1,  1:0)1/ 2
 11.08 2020Вулверхемптон ВондерерзСевілья ФК0:1 (0:0,  0:1)1/ 4
 Шахтар ДонецькФК Базель4:1 (2:0,  2:1)1/ 4
 10.08 2020Інтер МіланБайєр Леверкузен2:1 (2:1,  0:0)1/ 4
 Манчестер ЮнайтедФК Копенгаген1:0*(0:0,  0:0;  1:0)1/ 4
 06.08 2020Вулверхемптон ВондерерзОлімпіакос Пірей1:0 (1:0,  0:0)1/ 8
 ФК БазельАйнтрахт Франкфурт1:0 (0:0,  1:0)1/ 8
 Байєр ЛеверкузенГлазго Рейнджерс1:0 (0:0,  1:0)1/ 8
 Севілья ФКАС Рома2:0 (2:0,  0:0)1/ 8
 05.08 2020Інтер МіланХетафе ФК2:0 (1:0,  1:0)1/ 8
 Манчестер ЮнайтедЛАСК Лінц2:1 (0:0,  2:1)1/ 8
 ФК КопенгагенІстанбул Башакшехір3:0 (1:0,  2:0)1/ 8
 Шахтар ДонецькВфЛ Вольфсбург3:0 (0:0,  3:0)1/ 8
* - після овертайму

Дата сторінки:

П'ятниця
01.07.2022
01:59:03 UTC