Героям Слава!

Бейсбол. Японія. NPB 2020

Турнірна таблиця станом на 25.11.2020

 Ліга    Дивізіони 
   stats iconОсобисті зустрічі
Плей-офф
ФіналСеріяРезультати
Йоміурі ДжаєнтсФукуока СофтБанк Гокс0-4   1:5     2:13     0:4     1:4  
1/ 2 ФіналуСеріяРезультати
Фукуока СофтБанк ГоксЧіба Лотте Марінес2-0   4:3     6:4  


Дивізіон Тихоокеанський (Pa)ІВНПР•••%
1.Фукуока СофтБанк Гокс12073542531-3894.4-3.2  1.262.9
2.Чіба Лотте Марінес12060357461-4793.8-4.0 -0.251.2
3.Сайтама Сейбу Лайонс12058458479-5434.0-4.5 -0.550.0
4.Тохоку Ракутен Голден Іглз11954857553-5214.6-4.4  0.348.7
5.Хоккайдо Ніппон-Хем Файтерз11953561492-5244.1-4.4 -0.346.6
6.Орікс Баффалос12045768442-5023.7-4.2 -0.540.4
Дивізіон Центральний (Ce)ІВНПР•••%
1.Йоміурі Джаєнтс12067845532-4214.4-3.5  0.959.2
2.Хансін Тайгерс12060753494-4604.1-3.8  0.352.9
3.Туніті Драгонс12060555429-4893.6-4.1 -0.552.1
4.Йокогама Бейстарз12056658516-4744.3-4.0  0.449.2
5.Хіросіма Тойо Карп120511356522-5294.4-4.4 -0.147.9
6.Токіо Якулт Своллоуз120411168468-5883.9-4.9 -1.038.8

Для перегляду результатів матчів команди клікніть по її назві.

••• У середньому за матч.

1 : у Плей-офф
2 - 3 : у Плей-офф (стикові матчі)

Для остаточного визначення місць у плей-офф враховуються таблиці Дивізіонів.

Статистика турніру / чемпіонату

Зіграно матчівПеремоги госпо­дарівПеремоги гостейНічиї
72554.6%39.7%5.7%
Бейсбол. Японія. NPB: Результати матчів - перемоги, нічиї та поразки
Рани (за матч)
ТоталГоспо­даріГостіРізниця
8.234.303.930.37
 52.3%47.7% 
Бейсбол. Японія. NPB: Рани - господарі-гості

Статистика турніру розрахована за результатами матчів за період 19.06.2020 - 25.11.2020

Результати матчів турніру

ДатаКоманда-1Команда-2РезультатЕтап
 25.11 2020Фукуока СофтБанк ГоксЙоміурі Джаєнтс4:1 (4:1,  0:0)Фінал
 24.11 2020Фукуока СофтБанк ГоксЙоміурі Джаєнтс4:0 (2:0,  2:0)Фінал
 22.11 2020Йоміурі ДжаєнтсФукуока СофтБанк Гокс2:13 (2:7,  0:6)Фінал
 21.11 2020Йоміурі ДжаєнтсФукуока СофтБанк Гокс1:5 (0:2,  1:3)Фінал
 15.11 2020Фукуока СофтБанк ГоксЧіба Лотте Марінес6:4 (5:3,  1:1)1/ 2
 14.11 2020Йокогама БейстарзЙоміурі Джаєнтс5:4
 Фукуока СофтБанк ГоксЧіба Лотте Марінес4:3 1/ 2
 11.11 2020Хансін ТайгерсЙокогама Бейстарз1:0 (0:0,  1:0)
 Хіросіма Тойо КарпТуніті Драгонс2:3
 10.11 2020Токіо Якулт СволлоузХіросіма Тойо Карп3:7 (0:7,  3:0)
 Хансін ТайгерсЙоміурі Джаєнтс0:4 (0:3,  0:1)
 09.11 2020Фукуока СофтБанк ГоксСайтама Сейбу Лайонс6:2 (5:1,  1:1)
 Чіба Лотте МарінесХоккайдо Ніппон-Хем Файтерз4:7 (4:4,  0:3)
 08.11 2020Йоміурі ДжаєнтсТокіо Якулт Своллоуз3:5
 Чіба Лотте МарінесСайтама Сейбу Лайонс8:2
 07.11 2020Йоміурі ДжаєнтсТокіо Якулт Своллоуз6:2 (4:0,  2:2)
 Чіба Лотте МарінесОрікс Баффалос4:3 (4:1,  0:2)
 Тохоку Ракутен Голден ІглзСайтама Сейбу Лайонс6:6
 Хіросіма Тойо КарпХансін Тайгерс0:2 (0:1,  0:1)
 06.11 2020Орікс БаффалосХоккайдо Ніппон-Хем Файтерз4:3 (4:3,  0:0)
 Тохоку Ракутен Голден ІглзСайтама Сейбу Лайонс4:2 (3:0,  1:2)
 Туніті ДрагонсТокіо Якулт Своллоуз4:5 (2:3,  2:2)
 05.11 2020Орікс БаффалосТохоку Ракутен Голден Іглз2:4 (2:2,  0:2)
 Туніті ДрагонсЙокогама Бейстарз2:0 (1:0,  1:0)
 Хансін ТайгерсТокіо Якулт Своллоуз8:7 (8:7,  0:0)
 Хіросіма Тойо КарпЙоміурі Джаєнтс5:4 (2:0,  3:4)
 Чіба Лотте МарінесФукуока СофтБанк Гокс6:1 (2:1,  4:0)
 04.11 2020Орікс БаффалосТохоку Ракутен Голден Іглз8:7 (6:6,  2:1)
 Сайтама Сейбу ЛайонсХоккайдо Ніппон-Хем Файтерз10:3 (5:2,  5:1)
 Туніті ДрагонсЙокогама Бейстарз5:4 (4:1,  1:3)
 Хансін ТайгерсТокіо Якулт Своллоуз3:2 (1:0,  2:2)
 Хіросіма Тойо КарпЙоміурі Джаєнтс5:1 (1:0,  4:1)
 Чіба Лотте МарінесФукуока СофтБанк Гокс0:2
 03.11 2020Орікс БаффалосТохоку Ракутен Голден Іглз6:3
 Сайтама Сейбу ЛайонсХоккайдо Ніппон-Хем Файтерз5:4 (3:4,  2:0)
 Туніті ДрагонсЙокогама Бейстарз7:5 (4:1,  3:4)
 Хансін ТайгерсТокіо Якулт Своллоуз1:4 (1:0,  0:4)
 Хіросіма Тойо КарпЙоміурі Джаєнтс2:2
 Чіба Лотте МарінесФукуока СофтБанк Гокс3:4 (3:0,  0:4)
 02.11 2020Сайтама Сейбу ЛайонсХоккайдо Ніппон-Хем Файтерз4:0 (3:0,  1:0)
 01.11 2020Йокогама БейстарзХансін Тайгерс6:5
 Йоміурі ДжаєнтсТокіо Якулт Своллоуз2:0 (1:0,  1:0)
 Туніті ДрагонсХіросіма Тойо Карп0:3
 Сайтама Сейбу ЛайонсФукуока СофтБанк Гокс3:1 (3:1,  0:0)
 Хоккайдо Ніппон-Хем ФайтерзОрікс Баффалос7:1
 Чіба Лотте МарінесТохоку Ракутен Голден Іглз3:3 (2:3,  1:0)
 31.10 2020Йокогама БейстарзХансін Тайгерс5:13 (1:13,  4:0)
 Йоміурі ДжаєнтсТокіо Якулт Своллоуз6:4 (5:1,  1:3)
 Сайтама Сейбу ЛайонсФукуока СофтБанк Гокс2:11 (0:8,  2:3)
 Туніті ДрагонсХіросіма Тойо Карп3:9 (2:1,  1:8)
 Хоккайдо Ніппон-Хем ФайтерзОрікс Баффалос6:1 (3:0,  3:1)
 Чіба Лотте МарінесТохоку Ракутен Голден Іглз6:3 (1:3,  5:0)
 30.10 2020Йокогама БейстарзХансін Тайгерс3:3
 Йоміурі ДжаєнтсТокіо Якулт Своллоуз3:3 (2:2,  1:1)
 Сайтама Сейбу ЛайонсФукуока СофтБанк Гокс3:4 (0:3,  3:1)
 Туніті ДрагонсХіросіма Тойо Карп3:17 (3:2,  0:15)
 Хоккайдо Ніппон-Хем ФайтерзОрікс Баффалос2:3
 Чіба Лотте МарінесТохоку Ракутен Голден Іглз1:2 (0:0,  1:2)
 29.10 2020Йокогама БейстарзЙоміурі Джаєнтс5:2 (2:1,  3:1)
 Сайтама Сейбу ЛайонсТохоку Ракутен Голден Іглз5:13 (2:6,  3:7)
 Фукуока СофтБанк ГоксЧіба Лотте Марінес4:3
 Хансін ТайгерсТуніті Драгонс3:1
 Хіросіма Тойо КарпТокіо Якулт Своллоуз3:3 (0:3,  3:0)
 Хоккайдо Ніппон-Хем ФайтерзОрікс Баффалос4:3 (1:0,  3:3)
 28.10 2020Йокогама БейстарзЙоміурі Джаєнтс10:6 (8:5,  2:1)
 Орікс БаффалосХоккайдо Ніппон-Хем Файтерз0:1 (0:0,  0:1)
 Сайтама Сейбу ЛайонсТохоку Ракутен Голден Іглз4:3 (2:0,  2:3)
 Фукуока СофтБанк ГоксЧіба Лотте Марінес2:0
 Хансін ТайгерсТуніті Драгонс9:1 (3:1,  6:0)
 Хіросіма Тойо КарпТокіо Якулт Своллоуз3:2 (3:1,  0:1)
 27.10 2020Йокогама БейстарзЙоміурі Джаєнтс9:2 (5:0,  4:2)
 Орікс БаффалосХоккайдо Ніппон-Хем Файтерз3:5 (3:3,  0:2)
 Сайтама Сейбу ЛайонсТохоку Ракутен Голден Іглз4:3 (4:3,  0:0)
 Фукуока СофтБанк ГоксЧіба Лотте Марінес5:1 (1:0,  4:1)
 Хансін ТайгерсТуніті Драгонс4:1 (1:0,  3:1)
 Хіросіма Тойо КарпТокіо Якулт Своллоуз2:0 (2:0,  0:0)
 25.10 2020Токіо Якулт СволлоузТуніті Драгонс1:5
 Йокогама БейстарзХіросіма Тойо Карп3:0
 Йоміурі ДжаєнтсХансін Тайгерс2:4 (0:4,  2:0)
 Орікс БаффалосЧіба Лотте Марінес1:10 (0:7,  1:3)
 Тохоку Ракутен Голден ІглзХоккайдо Ніппон-Хем Файтерз13:4
 Фукуока СофтБанк ГоксСайтама Сейбу Лайонс7:2 (7:1,  0:1)
 24.10 2020Токіо Якулт СволлоузТуніті Драгонс9:5
 Йокогама БейстарзХіросіма Тойо Карп1:2 (1:1,  0:1)
 Йоміурі ДжаєнтсХансін Тайгерс1:2 (0:1,  1:1)
 Орікс БаффалосЧіба Лотте Марінес3:0 (2:0,  1:0)
 Тохоку Ракутен Голден ІглзХоккайдо Ніппон-Хем Файтерз4:5 (4:3,  0:2)
 Фукуока СофтБанк ГоксСайтама Сейбу Лайонс1:4 (1:0,  0:4)
 23.10 2020Йокогама БейстарзХіросіма Тойо Карп2:0 (2:0,  0:0)
 Йоміурі ДжаєнтсХансін Тайгерс5:4 (5:1,  0:3)
 Орікс БаффалосЧіба Лотте Марінес7:2 (5:0,  2:2)
 Токіо Якулт СволлоузТуніті Драгонс3:4 (3:2,  0:2)
 Тохоку Ракутен Голден ІглзХоккайдо Ніппон-Хем Файтерз4:4 (4:3,  0:1)
 Фукуока СофтБанк ГоксСайтама Сейбу Лайонс8:1 (1:0,  7:1)
 22.10 2020Сайтама Сейбу ЛайонсЧіба Лотте Марінес7:4 (6:1,  1:3)
 Токіо Якулт СволлоузЙоміурі Джаєнтс0:6 (0:4,  0:2)
 Тохоку Ракутен Голден ІглзОрікс Баффалос6:3 (5:0,  1:3)
 Туніті ДрагонсЙокогама Бейстарз1:0
 Хансін ТайгерсХіросіма Тойо Карп5:9 (0:6,  5:3)
 Хоккайдо Ніппон-Хем ФайтерзФукуока СофтБанк Гокс2:4 (0:4,  2:0)
 21.10 2020Сайтама Сейбу ЛайонсЧіба Лотте Марінес2:1 (1:0,  1:1)
 Токіо Якулт СволлоузЙоміурі Джаєнтс2:1 (0:1,  2:0)
 Тохоку Ракутен Голден ІглзОрікс Баффалос5:6 (4:5,  1:1)
 Туніті ДрагонсЙокогама Бейстарз4:2 (1:2,  3:0)
 Хансін ТайгерсХіросіма Тойо Карп2:0 (2:0,  0:0)
 Хоккайдо Ніппон-Хем ФайтерзФукуока СофтБанк Гокс1:9 (1:2,  0:7)
 20.10 2020Сайтама Сейбу ЛайонсЧіба Лотте Марінес2:1 (0:0,  2:1)
 Токіо Якулт СволлоузЙоміурі Джаєнтс1:1 (0:0,  1:1)
 Тохоку Ракутен Голден ІглзОрікс Баффалос2:2 (0:0,  2:2)
 Туніті ДрагонсЙокогама Бейстарз6:1 (0:1,  6:0)
 Хансін ТайгерсХіросіма Тойо Карп1:5 (0:5,  1:0)
 Хоккайдо Ніппон-Хем ФайтерзФукуока СофтБанк Гокс2:11 (0:7,  2:4)
 19.10 2020Хансін ТайгерсТокіо Якулт Своллоуз1:1
 18.10 2020Йокогама БейстарзЙоміурі Джаєнтс10:6
 Хансін ТайгерсТокіо Якулт Своллоуз6:5
 Хіросіма Тойо КарпТуніті Драгонс5:0
 Сайтама Сейбу ЛайонсОрікс Баффалос3:2
 Фукуока СофтБанк ГоксТохоку Ракутен Голден Іглз11:4
 Чіба Лотте МарінесХоккайдо Ніппон-Хем Файтерз2:5
 17.10 2020Сайтама Сейбу ЛайонсОрікс Баффалос1:4 (0:1,  1:3)
 Фукуока СофтБанк ГоксТохоку Ракутен Голден Іглз5:0 (5:0,  0:0)
 Хіросіма Тойо КарпТуніті Драгонс2:5 (2:1,  0:4)
 16.10 2020Йокогама БейстарзЙоміурі Джаєнтс2:1 (0:0,  2:1)
 Сайтама Сейбу ЛайонсОрікс Баффалос2:1 (0:0,  2:1)
 Фукуока СофтБанк ГоксТохоку Ракутен Голден Іглз7:3 (7:3,  0:0)
 Хансін ТайгерсТокіо Якулт Своллоуз5:0 (2:0,  3:0)
 Хіросіма Тойо КарпТуніті Драгонс6:8 (3:4,  3:4)
 Чіба Лотте МарінесХоккайдо Ніппон-Хем Файтерз5:1 (3:1,  2:0)
 15.10 2020Йоміурі ДжаєнтсХіросіма Тойо Карп5:5 (5:5,  0:0)
 Орікс БаффалосФукуока СофтБанк Гокс4:9 (2:2,  2:7)
 Токіо Якулт СволлоузЙокогама Бейстарз4:3 (4:1,  0:2)
 Туніті ДрагонсХансін Тайгерс5:3 (2:0,  3:3)
 Хоккайдо Ніппон-Хем ФайтерзСайтама Сейбу Лайонс8:3 (6:3,  2:0)
 Чіба Лотте МарінесТохоку Ракутен Голден Іглз0:6 (0:4,  0:2)
 14.10 2020Йоміурі ДжаєнтсХіросіма Тойо Карп6:1 (2:1,  4:0)
 Орікс БаффалосФукуока СофтБанк Гокс0:4 (0:0,  0:4)
 Токіо Якулт СволлоузЙокогама Бейстарз6:9 (1:5,  5:4)
 Туніті ДрагонсХансін Тайгерс3:0
 Хоккайдо Ніппон-Хем ФайтерзСайтама Сейбу Лайонс7:2 (4:0,  3:2)
 Чіба Лотте МарінесТохоку Ракутен Голден Іглз1:4 (1:1,  0:3)
() - Рахунок першої (5 інінгів) і другої половини матчу

Дата сторінки:

Середа
25.05.2022
06:01:05 UTC