Героям Слава!

Бейсбол. Японія. NPB 2020

Турнірна таблиця станом на 27.09.2020

  stats iconОсобисті зустрічі
Дивізіон Тихоокеанський (Pa)ІВНПР•••%Форма
1.Фукуока СофтБанк Гокс8647435366-3064.3-3.6  0.757.0 П  В  П  Н  П 
2.Чіба Лотте Марінес8747238362-3784.2-4.3 -0.255.2 В  П  В  П  П 
3.Тохоку Ракутен Голден Іглз8642341409-3824.8-4.4  0.350.6 П  П  П  В  В 
4.Сайтама Сейбу Лайонс8642242372-3954.3-4.6 -0.350.0 В  В  В  П  В 
5.Хоккайдо Ніппон-Хем Файтерз8640343380-3834.4-4.5  0.048.3 П  В  П  В  П 
6.Орікс Баффалос8731650333-3783.8-4.3 -0.539.1 В  П  В  Н  В 
Дивізіон Центральний (Ce)ІВНПР•••%Форма
1.Йоміурі Джаєнтс8353426395-2804.8-3.4  1.466.3 В  П  В  В  В 
2.Хансін Тайгерс8441439355-3344.2-4.0  0.251.2 П  П  П  В  В 
3.Йокогама Бейстарз8641540366-3334.3-3.9  0.450.6 В  В  П  В  П 
4.Туніті Драгонс8739543299-3583.4-4.1 -0.747.7 П  В  П  В  В 
5.Токіо Якулт Своллоуз8332744353-4124.3-5.0 -0.742.8 В  В  П  П  П 
6.Хіросіма Тойо Карп8330944356-4074.3-4.9 -0.641.6 П  П  В  П  П 

Для отримання списку матчів клікніть по назві команди.

••• У середньому за матч в основний час (FT).

1 : у Плей-офф
2 - 3 : у Плей-офф (стикові матчі)

Для остаточного визначення місць у плей-офф враховуються таблиці Дивізіонів.

Статистика турніру

Зіграно матчівПеремоги госпо­дарівПеремоги гостейНічиї
51254.7%40%5.3%
Бейсбол. Японія. NPB: Результати матчів - перемоги, нічиї та поразки
Рани (за матч)
ТоталГоспо­даріГостіРізниця
8.494.454.040.42
 52.5%47.5% 
Бейсбол. Японія. NPB: Рани - господарі-гості

Статистика турніру розрахована за результатами матчів (в основний час) за період 19.06.2020 - 27.09.2020

Статистика голів турніру у графіках та Математика

Бейсбол. Японія. NPB: Тотал матчу та розподіл Паскаля (Від'ємний Біноміальний)

Кількість матчів (обсяг статистичної вибірки): 562, період: 05.10.2019 - 24.09.2020

Бейсбол. Японія. NPB: 
stats iconСтатистика та Математика (розширено) 

Результати матчів турніру

ДатаКоманда-1Команда-2РезультатЕтап
 27.09 2020Йоміурі ДжаєнтсТуніті Драгонс5:1 (3:0,  2:1)
 Хіросіма Тойо КарпЙокогама Бейстарз1:3
 Орікс БаффалосХоккайдо Ніппон-Хем Файтерз12:8
 Сайтама Сейбу ЛайонсТохоку Ракутен Голден Іглз6:2
 Чіба Лотте МарінесФукуока СофтБанк Гокс8:4
 26.09 2020Токіо Якулт СволлоузХансін Тайгерс2:1
 Йоміурі ДжаєнтсТуніті Драгонс2:3 (0:2,  2:1)
 Орікс БаффалосХоккайдо Ніппон-Хем Файтерз5:6 (2:1,  3:5,  0:0)
 Сайтама Сейбу ЛайонсТохоку Ракутен Голден Іглз5:1 (1:1,  4:0)
 Хіросіма Тойо КарпЙокогама Бейстарз2:5 (2:4,  0:1)
 Чіба Лотте МарінесФукуока СофтБанк Гокс3:7 (3:6,  0:1)
 25.09 2020Йоміурі ДжаєнтсТуніті Драгонс8:4 (7:3,  1:1)
 Орікс БаффалосХоккайдо Ніппон-Хем Файтерз9:2 (6:0,  3:2)
 Сайтама Сейбу ЛайонсТохоку Ракутен Голден Іглз5:4 (4:2,  1:2)
 Токіо Якулт СволлоузХансін Тайгерс6:3
 Хіросіма Тойо КарпЙокогама Бейстарз5:3 (3:1,  2:2)
 Чіба Лотте МарінесФукуока СофтБанк Гокс7:4
 24.09 2020Тохоку Ракутен Голден ІглзЧіба Лотте Марінес3:0 (3:0,  0:0)
 Сайтама Сейбу ЛайонсХоккайдо Ніппон-Хем Файтерз2:12 (2:5,  0:7)
 Фукуока СофтБанк ГоксОрікс Баффалос3:3 (3:3,  0:0)
 Тохоку Ракутен Голден ІглзЧіба Лотте Марінес3:0 (3:0,  0:0)
 23.09 2020Йоміурі ДжаєнтсХіросіма Тойо Карп7:3 (6:1,  1:2)
 Сайтама Сейбу ЛайонсХоккайдо Ніппон-Хем Файтерз6:5 (6:3,  0:2)
 Тохоку Ракутен Голден ІглзЧіба Лотте Марінес5:3 (3:0,  2:3)
 Туніті ДрагонсТокіо Якулт Своллоуз11:5 (7:4,  4:1)
 Фукуока СофтБанк ГоксОрікс Баффалос5:10 (2:9,  3:1)
 Хансін ТайгерсЙокогама Бейстарз0:4 (0:0,  0:4)
 22.09 2020Йоміурі ДжаєнтсХіросіма Тойо Карп5:4 (4:3,  1:1)
 Сайтама Сейбу ЛайонсХоккайдо Ніппон-Хем Файтерз1:5 (0:5,  1:0)
 Туніті ДрагонсТокіо Якулт Своллоуз3:0 (2:0,  1:0)
 Фукуока СофтБанк ГоксОрікс Баффалос0:1 (0:1,  0:0)
 Хансін ТайгерсЙокогама Бейстарз6:3 (2:3,  4:0)
 Тохоку Ракутен Голден ІглзЧіба Лотте Марінес12:4 (5:3,  7:1)
 21.09 2020Йоміурі ДжаєнтсХіросіма Тойо Карп10:3 (6:2,  4:1)
 Туніті ДрагонсТокіо Якулт Своллоуз9:3 (7:1,  2:2)
 Хансін ТайгерсЙокогама Бейстарз5:3 (2:3,  3:0)
 20.09 2020Токіо Якулт СволлоузХіросіма Тойо Карп8:6 (3:1,  5:5)
 Йокогама БейстарзЙоміурі Джаєнтс0:5 (0:3,  0:2)
 Туніті ДрагонсХансін Тайгерс4:2 (3:2,  1:0)
 Хоккайдо Ніппон-Хем ФайтерзЧіба Лотте Марінес3:5 (3:0,  0:5)
 Орікс БаффалосСайтама Сейбу Лайонс4:5 (4:0,  0:5)
 Фукуока СофтБанк ГоксТохоку Ракутен Голден Іглз2:3 (1:1,  1:2)
 19.09 2020Токіо Якулт СволлоузХіросіма Тойо Карп2:2 (2:1,  0:1)
 Орікс БаффалосСайтама Сейбу Лайонс6:3 (1:0,  5:3)
 Йокогама БейстарзЙоміурі Джаєнтс7:1 (3:0,  4:1)
 Туніті ДрагонсХансін Тайгерс4:1 (3:0,  1:1)
 Фукуока СофтБанк ГоксТохоку Ракутен Голден Іглз1:3 (0:1,  1:2)
 Хоккайдо Ніппон-Хем ФайтерзЧіба Лотте Марінес3:1 (1:0,  2:1)
 18.09 2020Йокогама БейстарзЙоміурі Джаєнтс6:0 (6:0,  0:0)
 Орікс БаффалосСайтама Сейбу Лайонс8:2 (8:2,  0:0)
 Токіо Якулт СволлоузХіросіма Тойо Карп14:5 (8:4,  6:1)
 Туніті ДрагонсХансін Тайгерс4:8 (3:1,  1:7)
 Фукуока СофтБанк ГоксТохоку Ракутен Голден Іглз9:3 (2:0,  7:3)
 Хоккайдо Ніппон-Хем ФайтерзЧіба Лотте Марінес7:3
 17.09 2020Йоміурі ДжаєнтсХансін Тайгерс0:11 (0:5,  0:6)
 Орікс БаффалосТохоку Ракутен Голден Іглз4:5 (2:3,  2:2)
 Сайтама Сейбу ЛайонсЧіба Лотте Марінес1:8 (0:4,  1:4)
 Токіо Якулт СволлоузЙокогама Бейстарз9:0 (4:0,  5:0)
 Хоккайдо Ніппон-Хем ФайтерзФукуока СофтБанк Гокс1:2 (0:0,  1:2)
 16.09 2020Йоміурі ДжаєнтсХансін Тайгерс7:6 (7:0,  0:6)
 Орікс БаффалосТохоку Ракутен Голден Іглз2:0 (1:0,  1:0)
 Сайтама Сейбу ЛайонсЧіба Лотте Марінес3:1 (3:0,  0:1)
 Токіо Якулт СволлоузЙокогама Бейстарз3:2 (1:2,  2:0)
 Хіросіма Тойо КарпТуніті Драгонс9:2 (4:0,  5:2)
 Хоккайдо Ніппон-Хем ФайтерзФукуока СофтБанк Гокс4:5 (3:1,  1:4)
 15.09 2020Йоміурі ДжаєнтсХансін Тайгерс6:3 (2:3,  4:0)
 Орікс БаффалосТохоку Ракутен Голден Іглз5:1 (5:1,  0:0)
 Сайтама Сейбу ЛайонсЧіба Лотте Марінес4:3 (0:3,  4:0)
 Токіо Якулт СволлоузЙокогама Бейстарз3:8 (2:4,  1:4)
 Хіросіма Тойо КарпТуніті Драгонс6:3 (4:0,  2:3)
 Хоккайдо Ніппон-Хем ФайтерзФукуока СофтБанк Гокс3:2 (2:0,  1:2)
 14.09 2020Чіба Лотте МарінесОрікс Баффалос5:0 (5:0,  0:0)
 Тохоку Ракутен Голден ІглзХоккайдо Ніппон-Хем Файтерз1:2 (0:1,  1:1)
 13.09 2020Йокогама БейстарзТуніті Драгонс2:3 (2:3,  0:0)
 Чіба Лотте МарінесОрікс Баффалос9:2 (2:1,  7:1)
 Йоміурі ДжаєнтсТокіо Якулт Своллоуз3:1 (2:1,  1:0)
 Хансін ТайгерсХіросіма Тойо Карп7:6 (5:6,  2:0)
 Тохоку Ракутен Голден ІглзХоккайдо Ніппон-Хем Файтерз14:6 (12:6,  2:0)
 Фукуока СофтБанк ГоксСайтама Сейбу Лайонс0:1 (0:1,  0:0)
 12.09 2020Йоміурі ДжаєнтсТокіо Якулт Своллоуз5:4 (3:3,  2:1)
 Фукуока СофтБанк ГоксСайтама Сейбу Лайонс8:4
 Йокогама БейстарзТуніті Драгонс7:3 (7:3,  0:0)
 Хансін ТайгерсХіросіма Тойо Карп3:1 (3:0,  0:1)
 11.09 2020Йокогама БейстарзТуніті Драгонс2:3 (0:3,  2:0)
 Йоміурі ДжаєнтсТокіо Якулт Своллоуз2:1 (1:1,  1:0)
 Тохоку Ракутен Голден ІглзХоккайдо Ніппон-Хем Файтерз5:4 (3:2,  2:2)
 Фукуока СофтБанк ГоксСайтама Сейбу Лайонс4:2 (3:2,  1:0)
 Хансін ТайгерсХіросіма Тойо Карп4:0 (2:0,  2:0)
 Чіба Лотте МарінесОрікс Баффалос2:0 (0:0,  2:0)
 10.09 2020Сайтама Сейбу ЛайонсОрікс Баффалос4:12 (2:11,  2:1)
 Тохоку Ракутен Голден ІглзФукуока СофтБанк Гокс2:9 (2:3,  0:6)
 Туніті ДрагонсЙоміурі Джаєнтс2:2 (1:0,  1:2)
 Хіросіма Тойо КарпТокіо Якулт Своллоуз2:1 (1:0,  1:1)
 Чіба Лотте МарінесХоккайдо Ніппон-Хем Файтерз3:5 (2:4,  1:1)
 Йокогама БейстарзХансін Тайгерс7:8 (4:6,  3:2)
 09.09 2020Сайтама Сейбу ЛайонсОрікс Баффалос13:5 (9:4,  4:1)
 Тохоку Ракутен Голден ІглзФукуока СофтБанк Гокс1:8 (0:8,  1:0)
 Туніті ДрагонсЙоміурі Джаєнтс4:5 (1:2,  3:3)
 Хіросіма Тойо КарпТокіо Якулт Своллоуз10:10 (8:3,  2:7)
 Чіба Лотте МарінесХоккайдо Ніппон-Хем Файтерз2:1 (2:0,  0:1)
 Йокогама БейстарзХансін Тайгерс6:1 (4:1,  2:0)
 08.09 2020Сайтама Сейбу ЛайонсОрікс Баффалос2:0 (1:0,  1:0)
 Тохоку Ракутен Голден ІглзФукуока СофтБанк Гокс0:2 (0:2,  0:0)
 Туніті ДрагонсЙоміурі Джаєнтс0:2 (0:1,  0:1)
 Хіросіма Тойо КарпТокіо Якулт Своллоуз5:1 (4:0,  1:1)
 Чіба Лотте МарінесХоккайдо Ніппон-Хем Файтерз3:2 (3:2,  0:0)
 Йокогама БейстарзХансін Тайгерс7:7 (0:7,  7:0)
 07.09 2020Хансін ТайгерсЙоміурі Джаєнтс2:3 (0:3,  2:0)
 06.09 2020Токіо Якулт СволлоузТуніті Драгонс10:3 (0:1,  10:2)
 Хіросіма Тойо КарпЙокогама Бейстарз5:8 (5:4,  0:4)
 Тохоку Ракутен Голден ІглзОрікс Баффалос6:9 (4:6,  2:3)
 Фукуока СофтБанк ГоксЧіба Лотте Марінес2:4 (0:4,  2:0)
 Хоккайдо Ніппон-Хем ФайтерзСайтама Сейбу Лайонс2:4 (2:4,  0:0)
 05.09 2020Токіо Якулт СволлоузТуніті Драгонс1:3 (0:1,  1:2)
 Хансін ТайгерсЙоміурі Джаєнтс2:11 (0:11,  2:0)
 Тохоку Ракутен Голден ІглзОрікс Баффалос6:5 (6:3,  0:2)
 Фукуока СофтБанк ГоксЧіба Лотте Марінес4:5 (1:2,  3:3)
 Хіросіма Тойо КарпЙокогама Бейстарз1:10 (1:9,  0:1)
 Хоккайдо Ніппон-Хем ФайтерзСайтама Сейбу Лайонс6:2 (2:1,  4:1)
 04.09 2020Токіо Якулт СволлоузТуніті Драгонс2:4 (2:2,  0:2)
 Тохоку Ракутен Голден ІглзОрікс Баффалос4:3 (3:2,  1:1)
 Фукуока СофтБанк ГоксЧіба Лотте Марінес3:4 (2:0,  1:4)
 Хансін ТайгерсЙоміурі Джаєнтс5:4 (2:0,  3:4)
 Хіросіма Тойо КарпЙокогама Бейстарз12:12 (5:8,  7:4)
 Хоккайдо Ніппон-Хем ФайтерзСайтама Сейбу Лайонс2:6 (1:3,  1:3)
 03.09 2020Йоміурі ДжаєнтсЙокогама Бейстарз13:4 (13:1,  0:3)
 Орікс БаффалосФукуока СофтБанк Гокс4:5 (4:2,  0:3)
 Туніті ДрагонсХіросіма Тойо Карп6:0 (5:0,  1:0)
 Хансін ТайгерсТокіо Якулт Своллоуз4:3 (2:2,  2:1)
 Хоккайдо Ніппон-Хем ФайтерзТохоку Ракутен Голден Іглз4:0 (4:0,  0:0)
 Чіба Лотте МарінесСайтама Сейбу Лайонс8:5 (7:2,  1:3)
 02.09 2020Йоміурі ДжаєнтсЙокогама Бейстарз3:1 (3:1,  0:0)
 Орікс БаффалосФукуока СофтБанк Гокс3:3 (1:1,  2:2)
 Туніті ДрагонсХіросіма Тойо Карп5:9 (0:6,  5:3)
 Хансін ТайгерсТокіо Якулт Своллоуз2:3 (0:2,  2:1)
 Хоккайдо Ніппон-Хем ФайтерзТохоку Ракутен Голден Іглз3:5 (3:0,  0:5)
 Чіба Лотте МарінесСайтама Сейбу Лайонс2:4 (0:0,  2:4)
 01.09 2020Йоміурі ДжаєнтсЙокогама Бейстарз3:2 (2:1,  1:1)
 Орікс БаффалосФукуока СофтБанк Гокс5:0 (0:0,  5:0)
 Туніті ДрагонсХіросіма Тойо Карп5:0 (1:0,  4:0)
 Хансін ТайгерсТокіо Якулт Своллоуз2:1 (1:0,  1:1)
 Хоккайдо Ніппон-Хем ФайтерзТохоку Ракутен Голден Іглз8:1 (1:1,  7:0)
 Чіба Лотте МарінесСайтама Сейбу Лайонс1:9 (0:7,  1:2)
 30.08 2020Йокогама БейстарзТокіо Якулт Своллоуз4:6 (1:5,  3:1)
 Хіросіма Тойо КарпХансін Тайгерс3:5 (3:3,  0:2)
 Тохоку Ракутен Голден ІглзСайтама Сейбу Лайонс2:3 (0:0,  2:3)
 Йоміурі ДжаєнтсТуніті Драгонс3:2 (3:2,  0:0)
 Орікс БаффалосЧіба Лотте Марінес5:0 (5:0,  0:0)
 Фукуока СофтБанк ГоксХоккайдо Ніппон-Хем Файтерз8:5 (8:5,  0:0)
 29.08 2020Йокогама БейстарзТокіо Якулт Своллоуз9:3 (7:3,  2:0)
 Тохоку Ракутен Голден ІглзСайтама Сейбу Лайонс3:6 (3:5,  0:1)
 Хіросіма Тойо КарпХансін Тайгерс5:6 (4:5,  1:1)
 Йоміурі ДжаєнтсТуніті Драгонс12:3 (6:1,  6:2)
 Орікс БаффалосЧіба Лотте Марінес1:5 (1:2,  0:3)
 Фукуока СофтБанк ГоксХоккайдо Ніппон-Хем Файтерз3:0 (1:0,  2:0)
 28.08 2020Йокогама БейстарзТокіо Якулт Своллоуз6:2 (2:0,  4:2)
 Йоміурі ДжаєнтсТуніті Драгонс3:5 (3:0,  0:5)
 Орікс БаффалосЧіба Лотте Марінес3:5
 Тохоку Ракутен Голден ІглзСайтама Сейбу Лайонс2:1 (2:1,  0:0)
 Фукуока СофтБанк ГоксХоккайдо Ніппон-Хем Файтерз9:1 (8:1,  1:0)
 Хіросіма Тойо КарпХансін Тайгерс4:3 (3:1,  1:2)
 27.08 2020Сайтама Сейбу ЛайонсХоккайдо Ніппон-Хем Файтерз8:7
 Йокогама БейстарзХіросіма Тойо Карп3:2 (3:2,  0:0)
 Сайтама Сейбу ЛайонсХоккайдо Ніппон-Хем Файтерз8:7 (5:4,  3:3)
 Токіо Якулт СволлоузЙоміурі Джаєнтс2:5 (0:5,  2:0)
 Тохоку Ракутен Голден ІглзЧіба Лотте Марінес15:0 (7:0,  8:0)
 Фукуока СофтБанк ГоксОрікс Баффалос4:2 (3:1,  1:1)
 Хансін ТайгерсТуніті Драгонс6:3 (4:2,  2:1)
() - Рахунок першої (5 інінгів) і другої половини матчу

Дата сторінки:

Неділя
27.09.2020
11:24:46 UTC