Плей-офф | ||||
---|---|---|---|---|
Фінал | Результати | |||
Палмейрас Сан-Паулу (bra) | Сантос ФК (bra) | 1:0 | ||
1/ 2 Фіналу | Результати | |||
Рівер Плейт Б-А (arg) | Палмейрас Сан-Паулу (bra) | 0:3 2:0 | ||
Бока Хуніорс Б-А (arg) | Сантос ФК (bra) | 0:0 0:3 | ||
1/ 4 Фіналу | Результати | |||
Рівер Плейт Б-А (arg) | Насьйональ Монтевідео (uru) | 2:0 6:2 | ||
Расинг Авельянеда (arg) | Бока Хуніорс Б-А (arg) | 1:0 0:2 | ||
Греміо Порту-Алегрі (bra) | Сантос ФК (bra) | 1:1 1:4 | ||
Лібертад Асунсьйон (par) | Палмейрас Сан-Паулу (bra) | 1:1 0:3 | ||
1/ 8 Фіналу | Результати | |||
Лібертад Асунсьйон (par) | Хорхе Вілстерман (bol) | 3:1 2:0 | ||
ЛДУ Кіто (ecu) | Сантос ФК (bra) | 1:2 1:0 | ||
Атлетико Паранаенсе (bra) | Рівер Плейт Б-А (arg) | 1:1 0:1 | ||
Гуарані Асунсьйон (par) | Греміо Порту-Алегрі (bra) | 0:2 0:2 | ||
Делфін Манта (ecu) | Палмейрас Сан-Паулу (bra) | 1:3 0:5 | ||
Індепендьєнте Дель Вальє (ecu) | Насьйональ Монтевідео (uru) | 0:0 0:0 (2:4) | ||
Інтернасьйонал Порту-Алегрі (bra) | Бока Хуніорс Б-А (arg) | 0:1 1:0 (4:5) | ||
Расинг Авельянеда (arg) | Фламенго Ріо-де-Жанейро (bra) | 1:1 1:1 (5:3) |
Група A | І | В | Н | П | Голи | ••• | О | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Фламенго Ріо-де-Жанейро (bra) | 6 | 5 | 0 | 1 | 14-8 | 2.3-1.3 | 15 | |
2. | Індепендьєнте Дель Вальє (ecu) | 6 | 4 | 0 | 2 | 14-8 | 2.3-1.3 | 12 | |
3. | Хуніор Барранкілья (col) | 6 | 2 | 0 | 4 | 8-12 | 1.3-2.0 | 6 | |
4. | Барселона Ґуаякіль (ecu) | 6 | 1 | 0 | 5 | 4-12 | 0.7-2.0 | 3 | |
Група B | І | В | Н | П | Голи | ••• | О | ||
1. | Палмейрас Сан-Паулу (bra) | 6 | 5 | 1 | 0 | 17-2 | 2.8-0.3 | 16 | |
2. | Гуарані Асунсьйон (par) | 6 | 4 | 1 | 1 | 13-7 | 2.2-1.2 | 13 | |
3. | Болівар Ла-Пас (bol) | 6 | 1 | 1 | 4 | 6-13 | 1.0-2.2 | 4 | |
4. | Тигре Вікторія (arg) | 6 | 0 | 1 | 5 | 3-17 | 0.5-2.8 | 1 | |
Група C | І | В | Н | П | Голи | ••• | О | ||
1. | Хорхе Вілстерман (bol) | 6 | 3 | 1 | 2 | 8-5 | 1.3-0.8 | 10 | |
2. | Атлетико Паранаенсе (bra) | 6 | 3 | 1 | 2 | 8-6 | 1.3-1.0 | 10 | |
3. | Пеньяроль Монтевідео (uru) | 6 | 3 | 0 | 3 | 9-8 | 1.5-1.3 | 9 | |
4. | Коло-Коло Сантьяго (chi) | 6 | 2 | 0 | 4 | 3-9 | 0.5-1.5 | 6 | |
Група D | І | В | Н | П | Голи | ••• | О | ||
1. | Рівер Плейт Б-А (arg) | 6 | 4 | 1 | 1 | 21-6 | 3.5-1.0 | 13 | |
2. | ЛДУ Кіто (ecu) | 6 | 4 | 0 | 2 | 12-8 | 2.0-1.3 | 12 | |
3. | Сан-Паулу ФК (bra) | 6 | 2 | 1 | 3 | 14-11 | 2.3-1.8 | 7 | |
4. | Депортиво Бінасьйональ (per) | 6 | 1 | 0 | 5 | 3-25 | 0.5-4.2 | 3 | |
Група E | І | В | Н | П | Голи | ••• | О | ||
1. | Греміо Порту-Алегрі (bra) | 6 | 3 | 2 | 1 | 6-3 | 1.0-0.5 | 11 | |
2. | Інтернасьйонал Порту-Алегрі (bra) | 6 | 2 | 2 | 2 | 8-6 | 1.3-1.0 | 8 | |
3. | Універсидад Католика Сантьяго (chi) | 6 | 2 | 1 | 3 | 6-9 | 1.0-1.5 | 7 | |
4. | Америка Калі (col) | 6 | 1 | 3 | 2 | 7-9 | 1.2-1.5 | 6 | |
Група F | І | В | Н | П | Голи | ••• | О | ||
1. | Насьйональ Монтевідео (uru) | 6 | 5 | 0 | 1 | 9-3 | 1.5-0.5 | 15 | |
2. | Расинг Авельянеда (arg) | 6 | 5 | 0 | 1 | 9-4 | 1.5-0.7 | 15 | |
3. | Естудіантес Меріда (ven) | 6 | 1 | 1 | 4 | 8-12 | 1.3-2.0 | 4 | |
4. | Альянса Ліма (per) | 6 | 0 | 1 | 5 | 4-11 | 0.7-1.8 | 1 | |
Група G | І | В | Н | П | Голи | ••• | О | ||
1. | Сантос ФК (bra) | 6 | 5 | 1 | 0 | 10-5 | 1.7-0.8 | 16 | |
2. | Делфін Манта (ecu) | 6 | 2 | 1 | 3 | 6-7 | 1.0-1.2 | 7 | |
3. | Дефенса і Хустісія (arg) | 6 | 2 | 0 | 4 | 8-10 | 1.3-1.7 | 6 | |
4. | Олімпія Асунсьйон (par) | 6 | 1 | 2 | 3 | 6-8 | 1.0-1.3 | 5 | |
Група H | І | В | Н | П | Голи | ••• | О | ||
1. | Бока Хуніорс Б-А (arg) | 6 | 4 | 2 | 0 | 10-1 | 1.7-0.2 | 14 | |
2. | Лібертад Асунсьйон (par) | 6 | 2 | 1 | 3 | 8-11 | 1.3-1.8 | 7 | |
3. | Каракас ФК (ven) | 6 | 2 | 1 | 3 | 8-12 | 1.3-2.0 | 7 | |
4. | Індепендьєнте Медельїн (col) | 6 | 2 | 0 | 4 | 9-11 | 1.5-1.8 | 6 |
Кваліфікація | ||||
---|---|---|---|---|
Кв. Раунд 3 | Результати | |||
Барселона Ґуаякіль (ecu) | Серро Портеньо (par) | 1:0 4:0 | ||
Індепендьєнте Медельїн (col) | Атлетико Тукуман (arg) | 1:0 0:1 (4:2) | ||
Депортес Толіма (col) | Інтернасьйонал Порту-Алегрі (bra) | 0:0 0:1 | ||
Палестино Сантьяго (chi) | Гуарані Асунсьйон (par) | 0:1 1:2 | ||
Кв. Раунд 2 | Результати | |||
Барселона Ґуаякіль (ecu) | Спортинг Кристал (per) | 4:0 1:2 | ||
Гуарані Асунсьйон (par) | Корінтіанс Сан-Паулу (bra) | 1:0 1:2 | ||
Індепендьєнте Медельїн (col) | Депортиво Тачіра (ven) | 4:0 0:2 | ||
Стронгест Ла-Пас (bol) | Атлетико Тукуман (arg) | 2:0 0:2 (5:6) | ||
Макара Амбато (ecu) | Депортес Толіма (col) | 0:1 0:1 | ||
Серро Ларго Мело (uru) | Палестино Сантьяго (chi) | 1:1 1:5 | ||
Універсидад де Чилі (chi) | Інтернасьйонал Порту-Алегрі (bra) | 0:0 0:2 | ||
Університаріо Ліма (per) | Серро Портеньо (par) | 1:1 0:1 | ||
Кв. Раунд 1 | Результати | |||
Карабобо Валенсія (ven) | Університаріо Ліма (per) | 1:1 0:1 | ||
Прогресо Монтевідео (uru) | Барселона Ґуаякіль (ecu) | 0:2 1:3 | ||
Сан-Хосе Оруро (bol) | Гуарані Асунсьйон (par) | 0:1 0:4 |
Для перегляду результатів матчів команди клікніть по її назві.
Вибираючи необхідні посилання (лінки) можна отримати статистичні таблиці виступів команд дома та у гостях,
унікальну зведену таблицю за два сезони, інформацію про особисті зустрічі вибраних команд, графіки розподілу та математику голів (деякі дані тільки в режимі екрану "landscape")
••• У середньому за матч в основний час (FT).
1 - 2 : у Плей-офф
Зіграно матчів | Перемоги господарів | Перемоги гостей | Нічиї | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
155 | 52.9% | 30.3% | 16.8% | ||||||||||||||
Голи (за матч) | |||||||||||||||||
Тотал | Господарі | Гості | Різниця | ||||||||||||||
2.63 | 1.65 | 0.98 | 0.66 | ||||||||||||||
62.6% | 37.4% | ||||||||||||||||
Тотал | Тайм 1 | Тайм 2 | |||||||||||||||
2.63 | 1.05 | 1.58 | |||||||||||||||
39.8% | 60.2% | ||||||||||||||||
Біль1.5 | 2.5 | 3.5
| 73.5% / 26.5% | 49% / 51% | 24.5% / 75.5% | |
Статистика турніру розрахована за результатами матчів (в основний час) за період 21.01.2020 - 30.01.2021
№ | Дата | Команда-1 | Команда-2 | Результат | Етап | |
---|---|---|---|---|---|---|
30.01 2021 | Палмейрас Сан-Паулу | Сантос ФК | 1:0 | (0:0, 1:0) | Фінал | |
13.01 2021 | Сантос ФК | Бока Хуніорс Б-А | 3:0 | (1:0, 2:0) | 1/ 2 | |
12.01 2021 | Палмейрас Сан-Паулу | Рівер Плейт Б-А | 0:2 | (0:2, 0:0) | 1/ 2 | |
06.01 2021 | Бока Хуніорс Б-А | Сантос ФК | 0:0 | (0:0, 0:0) | 1/ 2 | |
05.01 2021 | Рівер Плейт Б-А | Палмейрас Сан-Паулу | 0:3 | (0:1, 0:2) | 1/ 2 | |
23.12 2020 | Бока Хуніорс Б-А | Расинг Авельянеда | 2:0 | (1:0, 1:0) | 1/ 4 | |
17.12 2020 | Насьйональ Монтевідео | Рівер Плейт Б-А | 2:6 | (1:2, 1:4) | 1/ 4 | |
16.12 2020 | Расинг Авельянеда | Бока Хуніорс Б-А | 1:0 | (0:0, 1:0) | 1/ 4 | |
Сантос ФК | Греміо Порту-Алегрі | 4:1 | (2:0, 2:1) | 1/ 4 | ||
15.12 2020 | Палмейрас Сан-Паулу | Лібертад Асунсьйон | 3:0 | (1:0, 2:0) | 1/ 4 | |
10.12 2020 | Рівер Плейт Б-А | Насьйональ Монтевідео | 2:0 | (0:0, 2:0) | 1/ 4 | |
09.12 2020 | Бока Хуніорс Б-А | Інтернасьйонал Порту-Алегрі | 1:1P | (0:0, 0:1; ; 5:4) | 1/ 8 | |
Греміо Порту-Алегрі | Сантос ФК | 1:1 | (0:1, 1:0) | 1/ 4 | ||
08.12 2020 | Лібертад Асунсьйон | Палмейрас Сан-Паулу | 1:1 | (0:1, 1:0) | 1/ 4 | |
03.12 2020 | Греміо Порту-Алегрі | Гуарані Асунсьйон | 2:0 | (1:0, 1:0) | 1/ 8 | |
02.12 2020 | Інтернасьйонал Порту-Алегрі | Бока Хуніорс Б-А | 0:1 | (0:0, 0:1) | 1/ 8 | |
Хорхе Вілстерман | Лібертад Асунсьйон | 0:2 | (0:0, 0:2) | 1/ 8 | ||
Насьйональ Монтевідео | Індепендьєнте Дель Вальє | 1:0P | (0:0, 0:0; ; 4:2) | 1/ 8 | ||
Палмейрас Сан-Паулу | Делфін Манта | 5:0 | (1:0, 4:0) | 1/ 8 | ||
01.12 2020 | Фламенго Ріо-де-Жанейро | Расинг Авельянеда | 1:2P | (0:0, 1:1; ; 3:5) | 1/ 8 | |
Рівер Плейт Б-А | Атлетико Паранаенсе | 1:0 | (0:0, 1:0) | 1/ 8 | ||
Сантос ФК | ЛДУ Кіто | 0:1 | (0:0, 0:1) | 1/ 8 | ||
26.11 2020 | Гуарані Асунсьйон | Греміо Порту-Алегрі | 0:2 | (0:0, 0:2) | 1/ 8 | |
25.11 2020 | Лібертад Асунсьйон | Хорхе Вілстерман | 3:1 | (0:0, 3:1) | 1/ 8 | |
Делфін Манта | Палмейрас Сан-Паулу | 1:3 | (0:2, 1:1) | 1/ 8 | ||
Індепендьєнте Дель Вальє | Насьйональ Монтевідео | 0:0 | (0:0, 0:0) | 1/ 8 | ||
24.11 2020 | Расинг Авельянеда | Фламенго Ріо-де-Жанейро | 1:1 | (1:1, 0:0) | 1/ 8 | |
Атлетико Паранаенсе | Рівер Плейт Б-А | 1:1 | (0:0, 1:1) | 1/ 8 | ||
ЛДУ Кіто | Сантос ФК | 1:2 | (1:1, 0:1) | 1/ 8 | ||
* - після овертайму / екстратайму, P - після серії пенальті |