Плей-офф | ||||
---|---|---|---|---|
Фінал | Результати | |||
Фламенго Ріо-де-Жанейро (bra) | Рівер Плейт Б-А (arg) | 2:1 | ||
1/ 2 Фіналу | Результати | |||
Рівер Плейт Б-А (arg) | Бока Хуніорс Б-А (arg) | 2:0 0:1 | ||
Греміо Порту-Алегрі (bra) | Фламенго Ріо-де-Жанейро (bra) | 1:1 0:5 | ||
1/ 4 Фіналу | Результати | |||
Греміо Порту-Алегрі (bra) | Палмейрас Сан-Паулу (bra) | 0:1 2:1 | ||
Рівер Плейт Б-А (arg) | Серро Портеньо (par) | 2:0 1:1 | ||
Фламенго Ріо-де-Жанейро (bra) | Інтернасьйонал Порту-Алегрі (bra) | 2:0 1:1 | ||
ЛДУ Кіто (ecu) | Бока Хуніорс Б-А (arg) | 0:3 0:0 | ||
1/ 8 Фіналу | Результати | |||
Греміо Порту-Алегрі (bra) | Лібертад Асунсьйон (par) | 2:0 3:0 | ||
Емелек Ґуаякіль (ecu) | Фламенго Ріо-де-Жанейро (bra) | 2:0 0:2 (2:4) | ||
ЛДУ Кіто (ecu) | Олімпія Асунсьйон (par) | 3:1 1:1 | ||
Атлетико Паранаенсе (bra) | Бока Хуніорс Б-А (arg) | 0:1 0:2 | ||
КД Годой-Крус (arg) | Палмейрас Сан-Паулу (bra) | 2:2 0:4 | ||
Насьйональ Монтевідео (uru) | Інтернасьйонал Порту-Алегрі (bra) | 0:1 0:2 | ||
Рівер Плейт Б-А (arg) | Крузейро Белу-Оризонті (bra) | 0:0 0:0 (4:2) | ||
Сан-Лоренсо Б-А (arg) | Серро Портеньо (par) | 0:0 1:2 |
Група A | І | В | Н | П | Голи | ••• | О | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Інтернасьйонал Порту-Алегрі (bra) | 6 | 4 | 2 | 0 | 11-6 | 1.8-1.0 | 14 | |
2. | Рівер Плейт Б-А (arg) | 6 | 2 | 4 | 0 | 10-5 | 1.7-0.8 | 10 | |
3. | Палестино Сантьяго (chi) | 6 | 2 | 1 | 3 | 7-7 | 1.2-1.2 | 7 | |
4. | Альянса Ліма (per) | 6 | 0 | 1 | 5 | 2-12 | 0.3-2.0 | 1 | |
Група B | І | В | Н | П | Голи | ••• | О | ||
1. | Крузейро Белу-Оризонті (bra) | 6 | 5 | 0 | 1 | 11-2 | 1.8-0.3 | 15 | |
2. | Емелек Ґуаякіль (ecu) | 6 | 2 | 3 | 1 | 6-5 | 1.0-0.8 | 9 | |
3. | Депортиво Лара (ven) | 6 | 1 | 2 | 3 | 4-10 | 0.7-1.7 | 5 | |
4. | Уракан Буенос-Айрес (arg) | 6 | 1 | 1 | 4 | 5-9 | 0.8-1.5 | 4 | |
Група C | І | В | Н | П | Голи | ••• | О | ||
1. | Олімпія Асунсьйон (par) | 6 | 2 | 3 | 1 | 9-6 | 1.5-1.0 | 9 | |
2. | КД Годой-Крус (arg) | 6 | 2 | 3 | 1 | 5-3 | 0.8-0.5 | 9 | |
3. | Спортинг Кристал (per) | 6 | 2 | 1 | 3 | 8-11 | 1.3-1.8 | 7 | |
4. | Універсидад Консепсьон (chi) | 6 | 1 | 3 | 2 | 9-11 | 1.5-1.8 | 6 | |
Група D | І | В | Н | П | Голи | ••• | О | ||
1. | Фламенго Ріо-де-Жанейро (bra) | 6 | 3 | 1 | 2 | 11-5 | 1.8-0.8 | 10 | |
2. | ЛДУ Кіто (ecu) | 6 | 3 | 1 | 2 | 12-8 | 2.0-1.3 | 10 | |
3. | Пеньяроль Монтевідео (uru) | 6 | 3 | 1 | 2 | 7-5 | 1.2-0.8 | 10 | |
4. | Сан-Хосе Оруро (bol) | 6 | 1 | 1 | 4 | 7-19 | 1.2-3.2 | 4 | |
Група E | І | В | Н | П | Голи | ••• | О | ||
1. | Серро Портеньо (par) | 6 | 4 | 1 | 1 | 10-5 | 1.7-0.8 | 13 | |
2. | Насьйональ Монтевідео (uru) | 6 | 4 | 1 | 1 | 5-2 | 0.8-0.3 | 13 | |
3. | Атлетико Мінейро (bra) | 6 | 2 | 0 | 4 | 6-10 | 1.0-1.7 | 6 | |
4. | Самора Барінас (ven) | 6 | 1 | 0 | 5 | 6-10 | 1.0-1.7 | 3 | |
Група F | І | В | Н | П | Голи | ••• | О | ||
1. | Палмейрас Сан-Паулу (bra) | 6 | 5 | 0 | 1 | 13-1 | 2.2-0.2 | 15 | |
2. | Сан-Лоренсо Б-А (arg) | 6 | 3 | 1 | 2 | 4-2 | 0.7-0.3 | 10 | |
3. | Мелгар Арекіпа (per) | 6 | 2 | 1 | 3 | 2-9 | 0.3-1.5 | 7 | |
4. | Хуніор Барранкілья (col) | 6 | 1 | 0 | 5 | 1-8 | 0.2-1.3 | 3 | |
Група G | І | В | Н | П | Голи | ••• | О | ||
1. | Бока Хуніорс Б-А (arg) | 6 | 3 | 2 | 1 | 11-6 | 1.8-1.0 | 11 | |
2. | Атлетико Паранаенсе (bra) | 6 | 3 | 0 | 3 | 11-6 | 1.8-1.0 | 9 | |
3. | Депортес Толіма (col) | 6 | 2 | 2 | 2 | 7-8 | 1.2-1.3 | 8 | |
4. | Хорхе Вілстерман (bol) | 6 | 1 | 2 | 3 | 5-14 | 0.8-2.3 | 5 | |
Група H | І | В | Н | П | Голи | ••• | О | ||
1. | Лібертад Асунсьйон (par) | 6 | 4 | 0 | 2 | 11-7 | 1.8-1.2 | 12 | |
2. | Греміо Порту-Алегрі (bra) | 6 | 3 | 1 | 2 | 8-4 | 1.3-0.7 | 10 | |
3. | Універсидад Католика Сантьяго (chi) | 6 | 2 | 1 | 3 | 7-11 | 1.2-1.8 | 7 | |
4. | Росаріо Сентраль (arg) | 6 | 1 | 2 | 3 | 6-10 | 1.0-1.7 | 5 |
Кваліфікація | ||||
---|---|---|---|---|
Кв. Раунд 3 | Результати | |||
Лібертад Асунсьйон (par) | Атлетико Насьйональ (col) | 1:0 0:1 (5:4) | ||
Мелгар Арекіпа (per) | Каракас ФК (ven) | 2:0 1:2 | ||
Дефенсор Спортинг (uru) | Атлетико Мінейро (bra) | 0:2 0:0 | ||
Тальєрес Кордова (arg) | Палестино Сантьяго (chi) | 2:2 1:2 | ||
Кв. Раунд 2 | Результати | |||
Дефенсор Спортинг (uru) | Барселона Ґуаякіль (ecu) | 1:2 0:1 | ||
Мелгар Арекіпа (per) | Універсидад де Чилі (chi) | 1:0 0:0 | ||
Тальєрес Кордова (arg) | Сан-Паулу ФК (bra) | 2:0 0:0 | ||
Данубіо Монтевідео (uru) | Атлетико Мінейро (bra) | 2:2 2:3 | ||
Делфін Манта (ecu) | Каракас ФК (ven) | 1:1 0:0 | ||
Депортиво Ла-Гуайра (ven) | Атлетико Насьйональ (col) | 0:1 0:0 | ||
Палестино Сантьяго (chi) | Індепендьєнте Медельїн (col) | 1:1 1:1 (4:1) | ||
Стронгест Ла-Пас (bol) | Лібертад Асунсьйон (par) | 1:1 1:5 | ||
Кв. Раунд 1 | Результати | |||
Делфін Манта (ecu) | Насьйональ Асунсьйон (par) | 3:0 2:1 | ||
Болівар Ла-Пас (bol) | Дефенсор Спортинг (uru) | 2:4 3:2 | ||
Депортиво Ла-Гуайра (ven) | ФК Куско (per) | 1:0 1:2 |
Для перегляду результатів матчів команди клікніть по її назві.
Вибираючи необхідні посилання (лінки) можна отримати статистичні таблиці виступів команд дома та у гостях,
унікальну зведену таблицю за два сезони, інформацію про особисті зустрічі вибраних команд, графіки розподілу та математику голів (деякі дані тільки в режимі екрану "landscape")
••• У середньому за матч в основний час (FT).
1 - 2 : у Плей-офф
Зіграно матчів | Перемоги господарів | Перемоги гостей | Нічиї | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
155 | 50.3% | 23.2% | 26.5% | ||||||||||||||
Голи (за матч) | |||||||||||||||||
Тотал | Господарі | Гості | Різниця | ||||||||||||||
2.35 | 1.49 | 0.86 | 0.63 | ||||||||||||||
63.4% | 36.6% | ||||||||||||||||
Тотал | Тайм 1 | Тайм 2 | |||||||||||||||
2.35 | 1.05 | 1.30 | |||||||||||||||
44.7% | 55.3% | ||||||||||||||||
Біль1.5 | 2.5 | 3.5
| 66.5% / 33.5% | 41.9% / 58.1% | 21.9% / 78.1% | |
Статистика турніру розрахована за результатами матчів (в основний час) за період 22.01.2019 - 23.11.2019
№ | Дата | Команда-1 | Команда-2 | Результат | Етап | |
---|---|---|---|---|---|---|
23.11 2019 | Фламенго Ріо-де-Жанейро | Рівер Плейт Б-А | 2:1 | (0:1, 2:0) | Фінал | |
23.10 2019 | Фламенго Ріо-де-Жанейро | Греміо Порту-Алегрі | 5:0 | (1:0, 4:0) | 1/ 2 | |
22.10 2019 | Бока Хуніорс Б-А | Рівер Плейт Б-А | 1:0 | (0:0, 1:0) | 1/ 2 | |
02.10 2019 | Греміо Порту-Алегрі | Фламенго Ріо-де-Жанейро | 1:1 | (0:0, 1:1) | 1/ 2 | |
01.10 2019 | Рівер Плейт Б-А | Бока Хуніорс Б-А | 2:0 | (1:0, 1:0) | 1/ 2 | |
29.08 2019 | Серро Портеньо | Рівер Плейт Б-А | 1:1 | (1:0, 0:1) | 1/ 4 | |
28.08 2019 | Інтернасьйонал Порту-Алегрі | Фламенго Ріо-де-Жанейро | 1:1 | (0:0, 1:1) | 1/ 4 | |
Бока Хуніорс Б-А | ЛДУ Кіто | 0:0 | (0:0, 0:0) | 1/ 4 | ||
27.08 2019 | Палмейрас Сан-Паулу | Греміо Порту-Алегрі | 1:2 | (1:2, 0:0) | 1/ 4 | |
22.08 2019 | Рівер Плейт Б-А | Серро Портеньо | 2:0 | (1:0, 1:0) | 1/ 4 | |
21.08 2019 | Фламенго Ріо-де-Жанейро | Інтернасьйонал Порту-Алегрі | 2:0 | (0:0, 2:0) | 1/ 4 | |
ЛДУ Кіто | Бока Хуніорс Б-А | 0:3 | (0:1, 0:2) | 1/ 4 | ||
20.08 2019 | Греміо Порту-Алегрі | Палмейрас Сан-Паулу | 0:1 | (0:1, 0:0) | 1/ 4 | |
01.08 2019 | Лібертад Асунсьйон | Греміо Порту-Алегрі | 0:3 | (0:3, 0:0) | 1/ 8 | |
31.07 2019 | Бока Хуніорс Б-А | Атлетико Паранаенсе | 2:0 | (0:0, 2:0) | 1/ 8 | |
Фламенго Ріо-де-Жанейро | Емелек Ґуаякіль | 3:0P | (2:0, 0:0; ; 4:2) | 1/ 8 | ||
Серро Портеньо | Сан-Лоренсо Б-А | 2:1 | (0:1, 2:0) | 1/ 8 | ||
Інтернасьйонал Порту-Алегрі | Насьйональ Монтевідео | 2:0 | (1:0, 1:0) | 1/ 8 | ||
30.07 2019 | Олімпія Асунсьйон | ЛДУ Кіто | 1:1 | (1:1, 0:0) | 1/ 8 | |
Палмейрас Сан-Паулу | КД Годой-Крус | 4:0 | (0:0, 4:0) | 1/ 8 | ||
Крузейро Белу-Оризонті | Рівер Плейт Б-А | 0:1P | (0:0, 0:0; ; 2:4) | 1/ 8 | ||
* - після овертайму / екстратайму, P - після серії пенальті |