Героям Слава!

Волейбол. CEV. Ліга Чемпіонів 2018-2019

Турнірна таблиця станом на 18.05.2019

stats iconОсобисті зустрічі
Плей-офф
ФіналРезультати
Зеніт Казань (rus)Лубе Чивітанова (ita)  1:3 
1/ 2 ФіналуРезультати
Перуджа Волей (ita)Зеніт Казань (rus)  2:3   1:3
Скра Белхатув (pol)Лубе Чивітанова (ita)  0:3   0:3
1/ 4 ФіналуРезультати
Скра Белхатув (pol)Зеніт С-Пб (rus)  3:1   1:3
Динамо Москва (rus)Лубе Чивітанова (ita)  2:3   0:3
Трефль Гданськ (pol)Зеніт Казань (rus)  2:3   3:2
Шомон Вб 52 (fra)Перуджа Волей (ita)  2:3   0:3


Група AІВП3:03:13:22:31:30:3Сети•••О
1.Зеніт Казань  (rus)66024000018-481.8 / 55.118
2.Халкбанк Анкара  (tur)63302101210-1343.5 / 49.78
3.Кнак Руселаре  (bel)62401113011-1542.3 / 49.26
4.ЮВ Франкфурт  (ger)6151001318-1534.8 / 46.14
Група BІВП3:03:13:22:31:30:3Сети•••О
1.Лубе Чивітанова  (ita)66041100018-385.7 / 54.617
2.ЗАКСА Кендзежин-Козьле  (pol)63321011112-1054.5 / 51.010
3.Модена Волей  (ita)63321002111-1052.4 / 50.79
4.ВК Карловарско  (cze)6060000060-180.0 / 42.00
Група CІВП3:03:13:22:31:30:3Сети•••О
1.Зеніт С-Пб  (rus)66030300018-675.0 / 51.415
2.Шомон Вб 52  (fra)64212120016-1061.5 / 53.513
3.ВфБ Фрідріхсхафен  (ger)6241011038-1436.4 / 49.16
4.АСХ Любляна  (slo)6060002226-1825.0 / 45.72
Група DІВП3:03:13:22:31:30:3Сети•••О
1.Трефль Гданськ  (pol)65131101016-672.7 / 51.814
2.Скра Белхатув  (pol)63321020113-1056.5 / 50.511
3.Ноліко Маасейк  (bel)62410112110-1441.7 / 49.56
4.Берлін РВ  (ger)6240110046-1528.6 / 48.25
Група EІВП3:03:13:22:31:30:3Сети•••О
1.Перуджа Волей  (ita)66024000018-481.8 / 53.518
2.Динамо Москва  (rus)64240001113-668.4 / 52.112
3.Тур Вб  (fra)6241010137-1433.3 / 49.15
4.Аркас Ізмір  (tur)6060001234-1818.2 / 45.31


Кваліфікація
Кв. Раунд 3Результати
Шомон Вб 52 (fra)ОК Воєводина Нові-Сад (srb)  3:0   3:0
ПАОК Салоніки (gre)ЮВ Франкфурт (ger)  0:3   1:3
Кв. Раунд 2Результати
ВК Теруель (esp)Шомон Вб 52 (fra)  3:2   0:3
ПАОК Салоніки (gre)Істанбул ББСК (tur)  3:2   2:3
ЮВ Франкфурт (ger)Посожильніца Айх Доб (aut)  3:0   2:3
Нефтохімік Бургас (bul)ОК Воєводина Нові-Сад (srb)  2:3   0:3
Кв. Раунд 1Результати
ВК Теруель (esp)Ліндеманс Алст (bel)  3:0   0:3
Лікург Гронінген (ned)Посожильніца Айх Доб (aut)  1:3   3:2
Шахтар Солігорськ (blr)Рейн-Майн (ger)  0:3   3:2
ВаЛеПа Састамала (fin)Істанбул ББСК (tur)  2:3   1:3
Ведьєш Казінцбарціка (hun)ПАОК Салоніки (gre)  2:3   0:3
Вікінг Берген (nor)Шомон Вб 52 (fra)  0:3   0:3
Младость Брчко (bih)Нефтохімік Бургас (bul)  1:3   1:3
Младость Загреб (cro)ОК Воєводина Нові-Сад (srb)  2:3   1:3

Для перегляду результатів матчів команди клікніть по її назві.

Вибираючи необхідні посилання (лінки) можна отримати статистичні таблиці виступів команд дома та у гостях, унікальну зведену таблицю за два сезони, інформацію про особисті зустрічі вибраних команд, графіки розподілу та математику голів (деякі дані тільки в режимі екрану "landscape")

••• Виграні сети / очки, %

  1      : у Плей-офф (+3 що не попали напряму)

Статистика турніру / чемпіонату

Зіграно матчівПеремоги госпо­дарівПеремоги гостейНічиї  
10154.5%45.5%0%  
Волейбол. CEV. Ліга Чемпіонів: Результати матчів - перемоги, нічиї та поразки
Очки (за матч)
ТоталГоспо­даріГостіРізниця  
171.0886.4784.611.85  
 50.5%49.5%   
Волейбол. CEV. Ліга Чемпіонів: Сети - господарі-гості
ТоталСет 1Сет 2Сет 3Сет 4Сет 5
171.0845.5945.8446.6445.7028.67
Волейбол. CEV. Ліга Чемпіонів: Сети - результативність періодів

Статистика турніру розрахована за результатами матчів (в основний час) за період 08.10.2018 - 18.05.2019

Результати матчів турніру

ДатаКоманда-1Команда-2РезультатЕтап
 18.05 2019Зеніт КазаньЛубе Чивітанова1:3 (25:16,  15:25,  12:25,  19:25)Фінал
 10.04 2019Лубе ЧивітановаСкра Белхатув3:0 (25:15,  25:20,  27:25)1/ 2
 Зеніт КазаньПеруджа Волей3:1 (22:25,  25:23,  25:23,  26:24)1/ 2
 03.04 2019Перуджа ВолейЗеніт Казань2:3 (22:25,  26:24,  25:27,  25:20,  13:15)1/ 2
 Скра БелхатувЛубе Чивітанова0:3 (14:25,  20:25,  23:25)1/ 2
 21.03 2019Лубе ЧивітановаДинамо Москва3:0 (25:16,  25:21,  25:21)1/ 4
 20.03 2019Перуджа ВолейШомон Вб 523:0 (25:21,  25:16,  25:17)1/ 4
 Зеніт С-ПбСкра Белхатув3:1*(25:22,  21:25,  25:20,  25:20;  11:15)1/ 4
 19.03 2019Зеніт КазаньТрефль Гданськ3:3G(23:25,  23:25,  25:23,  29:27,  15:17;  ;  15:12)1/ 4
 14.03 2019Шомон Вб 52Перуджа Волей2:3 (21:25,  31:29,  25:17,  19:25,  14:16)1/ 4
 Скра БелхатувЗеніт С-Пб3:1 (25:18,  13:25,  25:22,  25:18)1/ 4
 13.03 2019Трефль ГданськЗеніт Казань2:3 (19:25,  25:23,  23:25,  25:23,  13:15)1/ 4
 12.03 2019Динамо МоскваЛубе Чивітанова2:3 (10:25,  25:23,  25:23,  18:25,  13:15)1/ 4
 27.02 2019Кнак РуселареЮВ Франкфурт3:1 (25:22,  25:15,  22:25,  25:15)
 Лубе ЧивітановаЗАКСА Кендзежин-Козьле3:2 (20:25,  22:25,  34:32,  25:21,  15:12)
 Ноліко МаасейкТрефль Гданськ0:3 (20:25,  21:25,  21:25)
 Перуджа ВолейАркас Ізмір3:1 (25:21,  25:22,  25:27,  25:16)
 Тур ВбДинамо Москва0:3 (23:25,  17:25,  31:33)
 АСХ ЛюблянаШомон Вб 521:3 (17:25,  25:23,  15:25,  16:25)
 Скра БелхатувБерлін РВ3:0 (27:25,  25:23,  31:29)
 ВК КарловарскоМодена Волей0:3 (18:25,  21:25,  19:25)
 Зеніт КазаньХалкбанк Анкара3:0 (25:14,  25:22,  28:26)
 Зеніт С-ПбВфБ Фрідріхсхафен3:0 (25:22,  25:22,  25:22)
* - після овертайму, G - золотий сет

Дата сторінки:

П'ятниця
24.05.2024
15:47:32 UTC