Героям Слава!

Хокей. США. АХЛ 2020-2021

Турнірна таблиця станом на 30.05.2021

   stats iconОсобисті зустрічі
Плей-офф
ФіналСеріяРезультати
Bakersfield Condors (can)Henderson Silver KnightsPacific2-1   3:2*    3:6     3:2  
1/ 2 ФіналуСеріяРезультати
Bakersfield Condors (can)San Diego GullsPacific2-1   3:5     3:2*    2:1* 
Henderson Silver KnightsSan Jose BarracudaPacific2-0   4:1     4:2  
1/ 4 ФіналуСеріяРезультати
San Jose BarracudaColorado EaglesPacific1-0   5:1  
Стикові матчіСеріяРезультати
Colorado EaglesOntario ReignPacific1-0   5:4* 
San Jose BarracudaTucson RoadrunnersPacific1-0   2:1  
* - після овертайму


Група AtlanticІВВОПОПГоли•••О
1.Providence Bruins251414678-583.1-2.2  0.834
2.Hartford Wolf Pack241131982-743.3-3.0  0.229
3.Bridgeport Sound Tigers245321457-812.3-3.3 -1.018
Група CanadianІВВОПОПГоли•••О
1.Laval Rocket  (can)3419249105-843.1-2.4  0.746
2.Manitoba Moose  (can)34125512100-962.9-2.7  0.139
3.Belleville Senators  (can)3316211498-1002.9-3.0 -0.137
4.Toronto Marlies  (can)34142216108-1133.1-3.3 -0.234
5.Stockton Heat  (can)297321774-922.5-3.1 -0.622
Група CentralІВВОПОПГоли•••О
1.Chicago Wolves3018138121-864.0-2.8  1.241
2.Iowa Wild32152411104-1033.2-3.1  0.138
3.Texas Stars38134318115-1243.0-3.2 -0.237
4.Grand Rapids Griffins3215141296-963.0-2.9  0.136
5.Cleveland Monsters2812331097-833.4-2.9  0.533
6.Rockford IceHogs327511987-1152.6-3.6 -0.925
Група NorthІВВОПОПГоли•••О
1.Hershey Bears3320427109-773.2-2.3  0.950
2.Lehigh Valley Phantoms311266794-892.9-2.7  0.142
3.Syracuse Crunch32163310119-933.7-2.8  0.841
4.Utica Comets  (can)2812411187-873.0-3.1 -0.133
5.Wilkes-Barre/Scranton Penguins328561392-1052.7-3.2 -0.432
6.Rochester Americans298331587-1153.0-3.9 -0.925
7.Binghamton Devils343472086-1242.5-3.5 -1.021
Група PacificІВВОПОПГоли•••О
1.San Diego Gulls44215117153-1423.4-3.2  0.253
2.Henderson Silver Knights39223113124-1013.1-2.6  0.551
3.Bakersfield Condors  (can)39195114127-1033.2-2.6  0.549
4.Ontario Reign40143419135-1493.3-3.6 -0.338
5.San Jose Barracuda36150615105-1252.9-3.4 -0.436
6.Colorado Eagles34132415101-1032.9-2.9  0.034
7.Tucson Roadrunners36103320103-1262.8-3.4 -0.629

Для перегляду результатів матчів команди клікніть по її назві.

Вибираючи необхідні посилання (лінки) можна отримати статистичні таблиці виступів команд дома та у гостях, унікальну зведену таблицю за два сезони, інформацію про особисті зустрічі вибраних команд, графіки розподілу та математику голів (деякі дані тільки в режимі екрану "landscape")

••• У середньому за матч в основний час (FT).

1 - 8 : у Плей-офф

Статистика турніру / чемпіонату

Зіграно матчівПеремоги госпо­дарівПеремоги гостейНічиї  
46942.9%37.7%19.4%  
АХЛ: Результати матчів - перемоги, нічиї та поразки
Голи (за матч)
ТоталГоспо­даріГостіРізниця  
6.063.102.960.15  
 51.2%48.8%   
АХЛ: Голи - господарі-гості
ТоталПеріод 1Період 2Період 3  
6.061.842.102.12  
 30.3%34.7%35.0%  
АХЛ: Голи - результативність періодів
Більше / Менше
4.55.56.5
74% · 26%58.6% · 41.4%38.6% · 61.4%

Статистика турніру розрахована за результатами матчів (в основний час) за період 05.02.2021 - 30.05.2021

Результати матчів турніру

ДатаКоманда-1Команда-2РезультатЕтап
 29.05 2021Henderson Silver KnightsBakersfield Condors2:3 (0:0,  1:2,  1:1)Фінал
 27.05 2021Bakersfield CondorsHenderson Silver Knights3:6 (0:4,  2:1,  1:1)Фінал
 26.05 2021Bakersfield CondorsHenderson Silver Knights3:2*(1:0,  0:0,  1:2;  1:0)Фінал
 24.05 2021Bakersfield CondorsSan Diego Gulls2:1*(0:1,  1:0,  0:0;  1:0)1/ 2
 23.05 2021San Diego GullsBakersfield Condors2:3*(2:1,  0:0,  0:1;  0:1)1/ 2
 San Jose BarracudaHenderson Silver Knights2:4 (1:1,  1:3,  0:0)1/ 2
 21.05 2021Henderson Silver KnightsSan Jose Barracuda4:1 (1:1,  1:0,  2:0)1/ 2
 Bakersfield CondorsSan Diego Gulls3:5 (0:1,  0:2,  3:2)1/ 2
 20.05 2021Belleville SenatorsToronto Marlies3:6 (0:1,  3:2,  0:3)
 19.05 2021San Jose BarracudaColorado Eagles5:1 (1:0,  2:1,  2:0)1/ 4
 Belleville SenatorsToronto Marlies6:4 (4:1,  0:2,  2:1)
 18.05 2021Colorado EaglesOntario Reign5:4*(1:2,  2:0,  1:2;  1:0)СМ
 San Jose BarracudaTucson Roadrunners2:1 (0:0,  1:1,  1:0)СМ
 17.05 2021Laval RocketToronto Marlies0:2 (0:2,  0:0,  0:0)
 16.05 2021Henderson Silver KnightsBakersfield Condors3:4P(3:0,  0:1,  0:2;  0:0;  0:1)
 Rochester AmericansUtica Comets2:1 (1:0,  1:0,  0:1)
 Tucson RoadrunnersOntario Reign4:9 (3:3,  0:3,  1:3)
 Belleville SenatorsManitoba Moose6:1 (2:0,  2:1,  2:0)
 Lehigh Valley PhantomsBinghamton Devils3:4P(2:1,  1:1,  0:1;  0:0;  0:1)
 Hershey BearsWilkes-Barre/Scranton Penguins5:2 (2:0,  1:2,  2:0)
 15.05 2021Colorado EaglesSan Diego Gulls2:3*(2:1,  0:0,  0:1;  0:1)
 Chicago WolvesRockford IceHogs3:1 (1:0,  1:1,  1:0)
 Lehigh Valley PhantomsWilkes-Barre/Scranton Penguins1:2*(0:1,  0:0,  1:0;  0:1)
 Grand Rapids GriffinsCleveland Monsters4:1 (1:0,  0:0,  3:1)
 Iowa WildTexas Stars2:3 (1:1,  1:1,  0:1)
 Rochester AmericansSyracuse Crunch3:5 (2:1,  0:1,  1:3)
 Belleville SenatorsManitoba Moose3:2 (1:0,  0:1,  2:1)
 Henderson Silver KnightsBakersfield Condors2:3 (2:2,  0:1,  0:0)
 Laval RocketToronto Marlies2:3*(0:1,  1:1,  1:0;  0:1)
 Hershey BearsBinghamton Devils3:2 (0:1,  3:0,  0:1)
 14.05 2021Tucson RoadrunnersOntario Reign2:3*(1:0,  1:2,  0:0;  0:1)
 Colorado EaglesSan Diego Gulls1:4 (0:1,  0:2,  1:1)
 Iowa WildTexas Stars5:4 (1:1,  2:3,  2:0)
 Rochester AmericansUtica Comets0:1 (0:0,  0:1,  0:0)
 Belleville SenatorsManitoba Moose3:2*(0:1,  2:0,  0:1;  1:0)
 Cleveland MonstersGrand Rapids Griffins6:4 (3:3,  1:0,  2:1)
 Laval RocketToronto Marlies2:3 (0:2,  2:1,  0:0)
 Rockford IceHogsChicago Wolves4:1 (2:0,  1:0,  1:1)
 13.05 2021Henderson Silver KnightsBakersfield Condors5:0 (1:0,  1:0,  3:0)
 12.05 2021Colorado EaglesSan Diego Gulls2:1 (2:1,  0:0,  0:0)
 Iowa WildTexas Stars3:1 (0:0,  0:1,  3:0)
 Grand Rapids GriffinsChicago Wolves0:7 (0:2,  0:1,  0:4)
 Binghamton DevilsLehigh Valley Phantoms1:2 (0:0,  0:1,  1:1)
 Utica CometsRochester Americans3:1 (1:0,  1:0,  1:1)
 Toronto MarliesLaval Rocket3:2 (1:1,  2:0,  0:1)
 11.05 2021Henderson Silver KnightsSan Jose Barracuda3:1 (1:0,  1:1,  1:0)
 Toronto MarliesLaval Rocket2:4 (0:2,  0:1,  2:1)
 Belleville SenatorsManitoba Moose4:3P(0:2,  1:1,  2:0;  0:0;  1:0)
 Cleveland MonstersGrand Rapids Griffins0:2 (0:2,  0:0,  0:0)
 10.05 2021Utica CometsSyracuse Crunch3:0 (0:0,  0:0,  3:0)
 Chicago WolvesRockford IceHogs6:5 (4:1,  1:1,  1:3)
 09.05 2021Texas StarsTucson Roadrunners3:1 (1:0,  0:0,  2:1)
 Rockford IceHogsIowa Wild0:2 (0:1,  0:1,  0:0)
 Ontario ReignColorado Eagles5:7 (1:2,  2:1,  2:4)
 Lehigh Valley PhantomsWilkes-Barre/Scranton Penguins6:2 (3:1,  2:0,  1:1)
 Toronto MarliesManitoba Moose3:4 (0:1,  1:1,  2:2)
 08.05 2021Bakersfield CondorsSan Diego Gulls1:4 (1:1,  0:1,  0:2)
 Texas StarsTucson Roadrunners2:5 (1:3,  0:2,  1:0)
 Chicago WolvesGrand Rapids Griffins1:3 (0:1,  1:2,  0:0)
 Cleveland MonstersRochester Americans3:4P(0:1,  3:1,  0:1;  0:0;  0:1)
 Syracuse CrunchUtica Comets4:2 (1:1,  2:0,  1:1)
 Wilkes-Barre/Scranton PenguinsBinghamton Devils4:1 (0:0,  1:0,  3:1)
 Henderson Silver KnightsSan Jose Barracuda5:3 (2:1,  1:1,  2:1)
 Hershey BearsLehigh Valley Phantoms3:0 (1:0,  1:0,  1:0)
 Toronto MarliesManitoba Moose4:5P(2:2,  2:1,  0:1;  0:0;  0:1)
 07.05 2021San Diego GullsOntario Reign4:7 (0:1,  1:4,  3:2)
 Iowa WildRockford IceHogs6:1 (1:0,  3:1,  2:0)
 Grand Rapids GriffinsChicago Wolves5:4 (1:2,  1:0,  3:2)
 Laval RocketBelleville Senators3:4 (1:2,  0:2,  2:0)
 Binghamton DevilsHershey Bears1:2 (0:0,  0:2,  1:0)
 Utica CometsSyracuse Crunch5:4*(1:1,  2:1,  1:2;  1:0)
 06.05 2021Texas StarsTucson Roadrunners7:2 (3:1,  1:1,  3:0)
 Toronto MarliesManitoba Moose3:5 (0:2,  3:2,  0:1)
 Providence BruinsHartford Wolf Pack6:3 (0:1,  3:1,  3:1)
 05.05 2021Ontario ReignSan Diego Gulls6:4 (1:2,  1:2,  4:0)
 Bakersfield CondorsColorado Eagles2:1 (0:0,  2:1,  0:0)
 Lehigh Valley PhantomsHershey Bears5:3 (2:2,  1:1,  2:0)
 Grand Rapids GriffinsCleveland Monsters2:3 (0:1,  1:1,  1:1)
 Wilkes-Barre/Scranton PenguinsBinghamton Devils6:3 (2:1,  2:1,  2:1)
 Utica CometsSyracuse Crunch3:5 (2:2,  1:1,  0:2)
 04.05 2021Laval RocketToronto Marlies3:4*(0:0,  0:1,  3:2;  0:1)
 Hartford Wolf PackBridgeport Sound Tigers4:3 (2:2,  0:0,  2:1)
 03.05 2021Grand Rapids GriffinsRockford IceHogs2:3P(0:1,  2:1,  0:0;  0:0;  0:1)
 San Jose BarracudaBakersfield Condors3:5 (1:2,  1:0,  1:3)
 Bridgeport Sound TigersProvidence Bruins4:3P(1:1,  1:0,  1:2;  0:0;  1:0)
 02.05 2021Texas StarsCleveland Monsters2:3*(0:0,  2:2,  0:0;  0:1)
 Hershey BearsLehigh Valley Phantoms2:0 (0:0,  1:0,  1:0)
 Toronto MarliesBelleville Senators1:4 (1:4,  0:0,  0:0)
 Syracuse CrunchUtica Comets5:2 (3:0,  1:1,  1:1)
 01.05 2021San Diego GullsTucson Roadrunners2:9 (0:2,  0:5,  2:2)
 Colorado EaglesOntario Reign4:5 (1:2,  2:3,  1:0)
 San Jose BarracudaHenderson Silver Knights0:4 (0:3,  0:1,  0:0)
 Chicago WolvesIowa Wild2:5 (1:2,  1:3,  0:0)
 Texas StarsCleveland Monsters5:2 (1:1,  2:1,  2:0)
 Lehigh Valley PhantomsBinghamton Devils2:4 (0:1,  2:1,  0:2)
 Rockford IceHogsGrand Rapids Griffins3:2 (2:0,  1:1,  0:1)
 Syracuse CrunchRochester Americans1:3 (0:2,  1:0,  0:1)
 Wilkes-Barre/Scranton PenguinsHershey Bears3:4*(1:1,  1:1,  1:1;  0:1)
 Toronto MarliesBelleville Senators3:5 (0:0,  0:2,  3:3)
 Hartford Wolf PackProvidence Bruins3:2*(0:0,  1:2,  1:0;  1:0)
 30.04 2021San Diego GullsTucson Roadrunners5:3 (1:2,  2:0,  2:1)
 San Jose BarracudaHenderson Silver Knights7:5 (2:1,  1:1,  4:3)
 Colorado EaglesOntario Reign1:4 (0:0,  1:2,  0:2)
 Chicago WolvesIowa Wild4:1 (1:1,  2:0,  1:0)
 Binghamton DevilsWilkes-Barre/Scranton Penguins1:3 (0:2,  0:0,  1:1)
 Utica CometsRochester Americans7:1 (3:1,  4:0,  0:0)
 29.04 2021Texas StarsCleveland Monsters2:1P(0:0,  1:0,  0:1;  0:0;  1:0)
 Grand Rapids GriffinsChicago Wolves2:4 (0:1,  2:2,  0:1)
 Manitoba MooseStockton Heat2:1*(0:0,  1:0,  0:1;  1:0)
 Providence BruinsBridgeport Sound Tigers1:2P(0:1,  0:0,  1:0;  0:0;  0:1)
 28.04 2021Colorado EaglesOntario Reign2:3 (0:0,  2:2,  0:1)
 Bakersfield CondorsHenderson Silver Knights6:2 (2:0,  3:1,  1:1)
 Grand Rapids GriffinsRockford IceHogs3:2 (2:1,  0:0,  1:1)
 Utica CometsSyracuse Crunch2:1*(0:0,  0:0,  1:1;  1:0)
 Wilkes-Barre/Scranton PenguinsLehigh Valley Phantoms2:1*(0:1,  0:0,  1:0;  1:0)
 Binghamton DevilsHershey Bears3:4P(1:0,  1:2,  1:1;  0:0;  0:1)
 27.04 2021San Jose BarracudaBakersfield Condors4:2 (1:2,  0:0,  3:0)
 Manitoba MooseStockton Heat3:1 (1:0,  1:1,  1:0)
 Bridgeport Sound TigersHartford Wolf Pack2:3*(0:1,  0:1,  2:0;  0:1)
 26.04 2021Grand Rapids GriffinsChicago Wolves1:5 (0:3,  1:1,  0:1)
 Binghamton DevilsLehigh Valley Phantoms5:6 (1:5,  2:0,  2:1)
 Manitoba MooseStockton Heat2:3P(0:0,  1:1,  1:1;  0:0;  0:1)
 25.04 2021San Diego GullsHenderson Silver Knights4:5*(1:1,  3:3,  0:0;  0:1)
 Ontario ReignSan Jose Barracuda2:4 (1:2,  1:1,  0:1)
 Wilkes-Barre/Scranton PenguinsHershey Bears6:3 (2:1,  2:2,  2:0)
 Cleveland MonstersChicago Wolves4:2 (2:1,  1:0,  1:1)
 Tucson RoadrunnersColorado Eagles1:4 (0:1,  0:1,  1:2)
 Syracuse CrunchUtica Comets7:1 (2:1,  4:0,  1:0)
 24.04 2021Bakersfield CondorsOntario Reign0:2 (0:0,  0:2,  0:0)
 San Diego GullsHenderson Silver Knights4:1 (2:0,  0:1,  2:0)
 Lehigh Valley PhantomsBinghamton Devils3:2 (2:0,  1:1,  0:1)
 Iowa WildRockford IceHogs3:5 (1:0,  1:2,  1:3)
 Syracuse CrunchRochester Americans5:3 (3:2,  1:1,  1:0)
 Cleveland MonstersChicago Wolves5:4*(2:1,  1:1,  1:2;  1:0)
 Belleville SenatorsLaval Rocket1:4 (0:2,  1:1,  0:1)
 Manitoba MooseStockton Heat3:0 (1:0,  1:0,  1:0)
 Hartford Wolf PackBridgeport Sound Tigers3:4 (0:1,  1:0,  2:3)
 Hershey BearsWilkes-Barre/Scranton Penguins3:1 (0:0,  0:0,  3:1)
 23.04 2021Tucson RoadrunnersColorado Eagles3:2 (1:1,  2:1,  0:0)
 Iowa WildRockford IceHogs3:2 (1:2,  2:0,  0:0)
 Rochester AmericansUtica Comets5:7 (0:2,  3:3,  2:2)
 Belleville SenatorsLaval Rocket0:3 (0:2,  0:0,  0:1)
 Binghamton DevilsLehigh Valley Phantoms2:4 (1:2,  1:1,  0:1)
 22.04 2021Tucson RoadrunnersColorado Eagles2:4 (1:1,  0:1,  1:2)
 Henderson Silver KnightsBakersfield Condors1:4 (1:1,  0:1,  0:2)
 Manitoba MooseStockton Heat5:2 (1:0,  2:0,  2:2)
 Providence BruinsHartford Wolf Pack1:3 (0:2,  0:0,  1:1)
 21.04 2021San Jose BarracudaSan Diego Gulls2:6 (1:1,  1:3,  0:2)
 Lehigh Valley PhantomsHershey Bears1:6 (0:2,  0:2,  1:2)
 Grand Rapids GriffinsCleveland Monsters2:1 (0:0,  0:1,  2:0)
 Rochester AmericansSyracuse Crunch6:7 (3:0,  0:3,  3:4)
 Belleville SenatorsLaval Rocket4:5 (1:2,  0:1,  3:2)
 Utica CometsBinghamton Devils3:0 (0:0,  1:0,  2:0)
 20.04 2021Henderson Silver KnightsBakersfield Condors1:4 (0:1,  0:1,  1:2)
 San Jose BarracudaSan Diego Gulls1:5 (0:2,  0:1,  1:2)
 Grand Rapids GriffinsCleveland Monsters5:3 (2:1,  0:2,  3:0)
 Bridgeport Sound TigersProvidence Bruins4:1 (2:0,  0:1,  2:0)
 19.04 2021Syracuse CrunchUtica Comets6:2 (0:0,  3:0,  3:2)
* - після овертайму / екстратайму, P - після серії пенальті

Дата сторінки:

Четвер
27.01.2022
20:35:17 UTC