Для перегляду результатів матчів команди клікніть по її назві.
Вибираючи необхідні посилання (лінки) можна отримати статистичні таблиці виступів команд дома та у гостях,
унікальну зведену таблицю за два сезони, інформацію про особисті зустрічі вибраних команд, графіки розподілу та математику голів (деякі дані тільки в режимі екрану "landscape")
••• У середньому за матч в основний час (FT).
1 - 8 : у Плей-офф
ПЛХ (альтернативна/колишня назва: Польська хокейна ліга) - головний (найсильніший) турнір/чемпіонат Польщі з хокею.
Унія Освенцім: Результати матчів
№
Дата
Команда-1
Команда-2
Результат
Етап
59.
14.04 2024
ГКС Катовіце
Унія Освенцім
0:1*
(0:0, 0:0, 0:0; 0:1)
Фінал
58.
12.04 2024
Унія Освенцім
ГКС Катовіце
5:0
(1:0, 2:0, 2:0)
Фінал
57.
10.04 2024
ГКС Катовіце
Унія Освенцім
3:2*
(1:0, 0:0, 1:2; 1:0)
Фінал
56.
07.04 2024
Унія Освенцім
ГКС Катовіце
7:6*
(1:0, 3:4, 2:2; 1:0)
Фінал
55.
06.04 2024
Унія Освенцім
ГКС Катовіце
2:3*
(2:2, 0:0, 0:0; 0:1)
Фінал
54.
03.04 2024
ГКС Катовіце
Унія Освенцім
3:0
(1:0, 1:0, 1:0)
Фінал
53.
02.04 2024
ГКС Катовіце
Унія Освенцім
2:3
(0:1, 1:1, 1:1)
Фінал
52.
24.03 2024
Унія Освенцім
ГКС Тихи
4:1
(1:0, 0:0, 3:1)
1/ 2
51.
22.03 2024
ГКС Тихи
Унія Освенцім
2:3*
(1:0, 0:2, 1:0; 0:1)
1/ 2
50.
21.03 2024
ГКС Тихи
Унія Освенцім
0:4
(0:0, 0:2, 0:2)
1/ 2
49.
18.03 2024
Унія Освенцім
ГКС Тихи
5:2
(1:1, 3:1, 1:0)
1/ 2
48.
17.03 2024
Унія Освенцім
ГКС Тихи
0:2
(0:0, 0:2, 0:0)
1/ 2
47.
14.03 2024
Унія Освенцім
КС Краковія
1:0
(0:0, 0:0, 1:0)
1/ 4
46.
12.03 2024
КС Краковія
Унія Освенцім
2:1*
(0:0, 1:0, 0:1; 1:0)
1/ 4
45.
09.03 2024
Унія Освенцім
КС Краковія
5:2
(3:1, 1:1, 1:0)
1/ 4
44.
06.03 2024
КС Краковія
Унія Освенцім
4:1
(1:0, 2:0, 1:1)
1/ 4
43.
05.03 2024
КС Краковія
Унія Освенцім
2:5
(0:3, 1:1, 1:1)
1/ 4
42.
02.03 2024
Унія Освенцім
КС Краковія
2:1P
(0:0, 1:0, 0:1; 0:0; 2:0)
1/ 4
41.
01.03 2024
Унія Освенцім
КС Краковія
3:5
(1:1, 1:3, 1:1)
1/ 4
40.
27.02 2024
КС Торунь
Унія Освенцім
5:2
(4:0, 1:1, 0:1)
39.
25.02 2024
Унія Освенцім
Подгале Новий Тарг
5:3
(2:2, 3:1, 0:0)
38.
23.02 2024
КС Краковія
Унія Освенцім
3:7
(0:2, 2:2, 1:3)
37.
18.02 2024
Унія Освенцім
ГКС Ястшембе
6:2
(2:0, 3:1, 1:1)
36.
14.02 2024
ГКС Тихи
Унія Освенцім
2:0
(2:0, 0:0, 0:0)
35.
01.02 2024
Унія Освенцім
ГКС Катовіце
4:3*
(1:1, 1:1, 1:1; 1:0)
34.
28.01 2024
СТС Санок
Унія Освенцім
1:2*
(0:0, 0:0, 1:1; 0:1)
33.
26.01 2024
Унія Освенцім
Заглембє Сосновець
5:1
(1:0, 2:1, 2:0)
32.
23.01 2024
Унія Освенцім
КС Торунь
3:0
(0:0, 2:0, 1:0)
31.
21.01 2024
СТС Санок
Унія Освенцім
1:6
(0:1, 1:1, 0:4)
30.
19.01 2024
Унія Освенцім
ГКС Ястшембе
2:6
(0:1, 2:3, 0:2)
29.
14.01 2024
КС Краковія
Унія Освенцім
5:6*
(0:1, 4:2, 1:2; 0:1)
28.
12.01 2024
ГКС Ястшембе
Унія Освенцім
8:5
(2:2, 2:1, 4:2)
27.
07.01 2024
Унія Освенцім
ГКС Тихи
2:1
(0:0, 1:1, 1:0)
26.
05.01 2024
ГКС Катовіце
Унія Освенцім
1:5
(1:2, 0:2, 0:1)
25.
03.01 2024
Унія Освенцім
Подгале Новий Тарг
7:5
(4:0, 1:4, 2:1)
24.
22.12 2023
Заглембє Сосновець
Унія Освенцім
1:3
(1:1, 0:1, 0:1)
23.
20.12 2023
КС Торунь
Унія Освенцім
2:3
(1:1, 0:0, 1:2)
22.
07.12 2023
Унія Освенцім
СТС Санок
4:3
(1:0, 1:2, 2:1)
21.
01.12 2023
Унія Освенцім
КС Краковія
9:2
(3:0, 2:0, 4:2)
20.
26.11 2023
ГКС Тихи
Унія Освенцім
5:4
(0:0, 2:2, 3:2)
19.
24.11 2023
Унія Освенцім
ГКС Катовіце
5:2
(1:1, 2:0, 2:1)
18.
19.11 2023
Подгале Новий Тарг
Унія Освенцім
6:2
(2:2, 3:0, 1:0)
17.
17.11 2023
Унія Освенцім
Заглембє Сосновець
4:2
(1:1, 2:0, 1:1)
16.
15.11 2023
КС Торунь
Унія Освенцім
4:3
(1:2, 2:0, 1:1)
15.
03.11 2023
СТС Санок
Унія Освенцім
3:7
(0:3, 2:2, 1:2)
14.
29.10 2023
Унія Освенцім
ГКС Ястшембе
1:2
(0:1, 1:1, 0:0)
13.
27.10 2023
КС Краковія
Унія Освенцім
1:7
(0:4, 1:1, 0:2)
12.
20.10 2023
Унія Освенцім
ГКС Тихи
1:2*
(0:0, 0:1, 1:0; 0:1)
11.
15.10 2023
ГКС Катовіце
Унія Освенцім
2:1
(1:0, 0:0, 1:1)
10.
13.10 2023
Унія Освенцім
Подгале Новий Тарг
5:2
(2:0, 1:2, 2:0)
9.
08.10 2023
Заглембє Сосновець
Унія Освенцім
1:2
(0:1, 0:0, 1:1)
8.
06.10 2023
Унія Освенцім
КС Торунь
8:0
(1:0, 4:0, 3:0)
7.
01.10 2023
Унія Освенцім
СТС Санок
7:2
(1:0, 6:0, 0:2)
6.
29.09 2023
ГКС Ястшембе
Унія Освенцім
2:3
(0:1, 1:2, 1:0)
5.
24.09 2023
Унія Освенцім
КС Краковія
2:4
(0:0, 0:3, 2:1)
4.
17.09 2023
ГКС Тихи
Унія Освенцім
2:4
(1:0, 0:3, 1:1)
3.
15.09 2023
Унія Освенцім
ГКС Катовіце
2:5
(1:1, 1:3, 0:1)
2.
10.09 2023
Подгале Новий Тарг
Унія Освенцім
3:4
(0:3, 1:0, 2:1)
1.
08.09 2023
Унія Освенцім
Заглембє Сосновець
6:3
(3:2, 2:0, 1:1)
* - після овертайму / екстратайму, P - після серії пенальті