Героям Слава!

Хокей. IIHF. Ліга Чемпіонів 2019-2020

Турнірна таблиця станом на 04.02.2020

   stats iconОсобисті зустрічі
Плей-офф
ФіналРезультати
Маунтфілд Градець-Кралове (cze)Фрелунда Гетеборг (swe)   1:3  
1/ 2 ФіналуРезультати
Фрелунда Гетеборг (swe)Лулео ХФ (swe)   2:3     3:1  
Юргорден Стокгольм (swe)Маунтфілд Градець-Кралове (cze)   1:3     0:3  
1/ 4 ФіналуРезультати
Юргорден Стокгольм (swe)Ред Булл Мюнхен (ger)   5:1     3:0  
Маунтфілд Градець-Кралове (cze)ЕВ Цуг (sui)   1:1     4:0  
Фрелунда Гетеборг (swe)ЕХК Біль (sui)   2:3     5:3* 
ХК Лозанна (sui)Лулео ХФ (swe)   1:2     2:5  
1/ 8 ФіналуРезультати
Маунтфілд Градець-Кралове (cze)Адлер Мангайм (ger)   1:0     1:1  
Фер'єстад Карлстад (swe)Фрелунда Гетеборг (swe)   6:3     2:8  
Шкода Пльзень (cze)ХК Лозанна (sui)   1:2     4:3  
Аугсбургер Пантер (ger)ЕХК Біль (sui)   2:2     1:2* 
СК Берн (sui)Лулео ХФ (swe)   0:3     2:4  
Таппара Тампере (fin)ЕВ Цуг (sui)   3:3     1:3  
Шеллефтео АІК (swe)Юргорден Стокгольм (swe)   3:3     1:4  
Юність Мінськ (blr)Ред Булл Мюнхен (ger)   2:3     0:6  
* - після овертайму


Група AІВВОПОПГоли•••О
1.ЕХК Біль  (sui)6500116-92.7-1.5  1.215
2.Таппара Тампере  (fin)6400221-113.5-1.8  1.712
3.Клагенфурт АК  (aut)6300318-203.0-3.3 -0.39
4.Фріск Аскер  (nor)600067-221.2-3.7 -2.50
Група BІВВОПОПГоли•••О
1.ЕВ Цуг  (sui)6402022-93.7-1.5  2.214
2.Шкода Пльзень  (cze)6230123-163.5-2.7  0.812
3.ГПК Гямеенлінна  (fin)6112212-162.0-2.3 -0.37
4.Рунгстед Сайєр Кепітал  (den)6100510-261.7-4.3 -2.73
Група CІВВОПОПГоли•••О
1.Лулео ХФ  (swe)6321026-144.0-2.3  1.714
2.Аугсбургер Пантер  (ger)6222017-142.7-2.2  0.512
3.Білі Тигри Ліберець  (cze)6111319-203.2-3.2  0.06
4.Белфаст Джаєнтс  (gbr)6101412-262.0-4.2 -2.24
Група DІВВОПОПГоли•••О
1.ХК Лозанна  (sui)6222018-173.0-2.5  0.512
2.Юність Мінськ  (blr)6211215-162.3-2.7 -0.39
3.Оцеларжи Тржинець  (cze)6210317-142.7-2.3  0.38
4.Пеліканз Лахті  (fin)6112215-182.5-3.0 -0.57
Група EІВВОПОПГоли•••О
1.Шеллефтео АІК  (swe)6221117-132.8-2.2  0.711
2.Кярпят Оулу  (fin)6221116-132.7-2.0  0.711
3.СК Берн  (sui)6213017-112.7-1.8  0.811
4.Гренобль  (fra)610058-211.3-3.5 -2.23
Група FІВВОПОПГоли•••О
1.Адлер Мангайм  (ger)6410123-103.7-1.7  2.014
2.Юргорден Стокгольм  (swe)6400220-143.3-2.3  1.012
3.Відень Кепіталз  (aut)6200415-212.5-3.5 -1.06
4.ГКС Тихи  (pol)6101410-231.7-3.7 -2.04
Група GІВВОПОПГоли•••О
1.Ред Булл Мюнхен  (ger)6311113-82.2-1.3  0.812
2.Фер'єстад Карлстад  (swe)6310217-102.7-1.7  1.011
3.ХК Амбрі-Піотта  (sui)6301213-112.2-1.8  0.310
4.ХК Банська Бистриця  (svk)601149-231.5-3.7 -2.23
Група HІВВОПОПГоли•••О
1.Фрелунда Гетеборг  (swe)6401134-165.7-2.7  3.013
2.Маунтфілд Градець-Кралове  (cze)6400222-133.7-2.2  1.512
3.Кардіфф Девілз  (gbr)6210317-302.8-5.0 -2.28
4.Грац 99  (aut)6011413-272.2-4.5 -2.33

Для перегляду результатів матчів команди клікніть по її назві.

Вибираючи необхідні посилання (лінки) можна отримати статистичні таблиці виступів команд дома та у гостях, унікальну зведену таблицю за два сезони, інформацію про особисті зустрічі вибраних команд, графіки розподілу та математику голів (деякі дані тільки в режимі екрану "landscape")

••• У середньому за матч в основний час (FT).

1 - 2 : у Плей-офф

Статистика турніру / чемпіонату

Зіграно матчівПеремоги госпо­дарівПеремоги гостейНічиї  
12544.8%30.4%24.8%  
Хокей. IIHF. Ліга Чемпіонів: Результати матчів - перемоги, нічиї та поразки
Голи (за матч)
ТоталГоспо­даріГостіРізниця  
5.272.892.380.51  
 54.8%45.2%   
Хокей. IIHF. Ліга Чемпіонів: Голи - господарі-гості
ТоталПеріод 1Період 2Період 3  
5.271.591.761.91  
 30.2%33.4%36.4%  
Хокей. IIHF. Ліга Чемпіонів: Голи - результативність періодів
Більше / Менше
4.55.56.5
53.6% · 46.4%41.6% · 58.4%30.4% · 69.6%

Статистика турніру розрахована за результатами матчів (в основний час) за період 29.08.2019 - 04.02.2020

Результати матчів турніру

ДатаКоманда-1Команда-2РезультатЕтап
 04.02 2020Маунтфілд Градець-КраловеФрелунда Гетеборг1:3 (1:3,  0:0,  0:0)Фінал
 14.01 2020Лулео ХФФрелунда Гетеборг1:3 (1:0,  0:1,  0:2)1/ 2
 Маунтфілд Градець-КраловеЮргорден Стокгольм3:0 (0:0,  1:0,  2:0)1/ 2
 07.01 2020Юргорден СтокгольмМаунтфілд Градець-Кралове1:3 (1:1,  0:1,  0:1)1/ 2
 Фрелунда ГетеборгЛулео ХФ2:3 (0:2,  2:0,  0:1)1/ 2
 10.12 2019Ред Булл МюнхенЮргорден Стокгольм0:3 (0:0,  0:1,  0:2)1/ 4
 ЕВ ЦугМаунтфілд Градець-Кралове0:4 (0:0,  0:3,  0:1)1/ 4
 ЕХК БільФрелунда Гетеборг3:5*(0:2,  1:0,  2:2;  0:1)1/ 4
 Лулео ХФХК Лозанна5:2 (2:1,  0:0,  3:1)1/ 4
 03.12 2019ХК ЛозаннаЛулео ХФ1:2 (0:0,  1:1,  0:1)1/ 4
 Маунтфілд Градець-КраловеЕВ Цуг1:1 (0:1,  0:0,  1:0)1/ 4
 Фрелунда ГетеборгЕХК Біль2:3 (0:0,  0:2,  2:1)1/ 4
 Юргорден СтокгольмРед Булл Мюнхен5:1 (2:1,  2:0,  1:0)1/ 4
 20.11 2019Ред Булл МюнхенЮність Мінськ6:0 (0:0,  1:0,  5:0)1/ 8
 19.11 2019Юргорден СтокгольмШеллефтео АІК4:1 (1:0,  1:0,  2:1)1/ 8
 ЕВ ЦугТаппара Тампере3:1 (1:0,  2:0,  0:1)1/ 8
 ЕХК БільАугсбургер Пантер2:1*(0:0,  1:1,  0:0;  1:0)1/ 8
 ХК ЛозаннаШкода Пльзень3:4 (3:2,  0:0,  0:2)1/ 8
 Адлер МангаймМаунтфілд Градець-Кралове1:1 (0:0,  0:1,  1:0)1/ 8
 Лулео ХФСК Берн4:2 (2:2,  1:0,  1:0)1/ 8
 Фрелунда ГетеборгФер'єстад Карлстад8:2 (2:1,  2:1,  4:0)1/ 8
 13.11 2019Маунтфілд Градець-КраловеАдлер Мангайм1:0 (0:0,  0:0,  1:0)1/ 8
 12.11 2019СК БернЛулео ХФ0:3 (0:0,  0:3,  0:0)1/ 8
 Аугсбургер ПантерЕХК Біль2:2 (1:0,  1:0,  0:2)1/ 8
 Таппара ТампереЕВ Цуг3:3 (0:2,  3:0,  0:1)1/ 8
 Фер'єстад КарлстадФрелунда Гетеборг6:3 (3:0,  2:1,  1:2)1/ 8
 Шеллефтео АІКЮргорден Стокгольм3:3 (2:1,  1:1,  0:1)1/ 8
 Шкода ПльзеньХК Лозанна1:2 (0:0,  1:1,  0:1)1/ 8
 Юність МінськРед Булл Мюнхен2:3 (2:0,  0:1,  0:2)1/ 8
* - після овертайму

Дата сторінки:

Четвер
27.01.2022
20:38:24 UTC