Для перегляду результатів матчів команди клікніть по її назві.
Вибираючи необхідні посилання (лінки) можна отримати статистичні таблиці виступів команд дома та у гостях,
унікальну зведену таблицю за два сезони, інформацію про особисті зустрічі вибраних команд, графіки розподілу та математику голів (деякі дані тільки в режимі екрану "landscape")
••• У середньому за матч в основний час (FT).
1 - 2 : у Лігу Чемпіонів 3 - 4 : у Лігу Європи/Конференцій 5 - 8 : у Плей-офф 16 : у нижчу Лігу (перехідні матчі) 17 - 18 : у нижчу Лігу
Ередивізіон - головний (найсильніший) турнір/чемпіонат Нідерландів з футболу.
Статистика турніру / чемпіонату
Зіграно матчів
Перемоги господарів
Перемоги гостей
Нічиї
324
45.1%
31.5%
23.4%
Голи (за матч)
Тотал
Господарі
Гості
Різниця
3.02
1.71
1.31
0.40
56.7%
43.3%
Тотал
Тайм 1
Тайм 2
3.02
1.35
1.68
44.6%
55.4%
Більше / Менше
1.5
2.5
3.5
78.7% / 21.3%
59% / 41%
37.3% / 62.7%
Статистика турніру розрахована за результатами матчів (в основний час) за період 05.08.2022 - 11.06.2023
Результати матчів турніру
№
Дата
Команда-1
Команда-2
Результат
Етап
11.06 2023
ФК Еммен
Алмере Сіті
1:2
(0:0, 1:2)
ПМ
Твенте Енсхеде
Спарта Роттердам
1:0
(0:0, 1:0)
СМ
08.06 2023
Спарта Роттердам
Твенте Енсхеде
1:1
(0:0, 1:1)
СМ
06.06 2023
Алмере Сіті
ФК Еммен
2:0
(0:0, 2:0)
ПМ
04.06 2023
Спарта Роттердам
ФК Утрехт
1:1P
(0:0, 0:1; 0:0; 5:4)
СМ
Твенте Енсхеде
СК Геренвен
4:0
(3:0, 1:0)
СМ
03.06 2023
ФК Еммен
НАК Бреда
2:0
(0:0, 2:0)
ПМ
Алмере Сіті
ВВВ Венло
2:1P
(0:0, 1:1; 0:0; 2:0)
ПМ
01.06 2023
ФК Утрехт
Спарта Роттердам
1:2
(0:2, 1:0)
СМ
СК Геренвен
Твенте Енсхеде
1:2
(1:1, 0:1)
СМ
31.05 2023
НАК Бреда
ФК Еммен
1:2
(0:2, 1:0)
ПМ
30.05 2023
ВВВ Венло
Алмере Сіті
1:1
(1:1, 0:0)
ПМ
28.05 2023
АЗ Алкмар
ПСВ Ейндховен
1:2
(0:0, 1:2)
Камбюр Леуварден
РКК Валвейк
4:0
(2:0, 2:0)
ФК Гронінген
Спарта Роттердам
0:5
(0:1, 0:4)
ФК Утрехт
ФК Еммен
3:2
(1:1, 2:1)
ФК Волендам
Ексельсіор Роттердам
3:2
(3:0, 0:2)
Феєноорд Роттердам
Вітесс Арнем
0:1
(0:1, 0:0)
Фортуна Сіттард
НЕК Неймеген
1:1
(0:0, 1:1)
СК Геренвен
Гоу Ехед Іглз
2:0
(1:0, 1:0)
Твенте Енсхеде
Аякс Амстердам
3:1
(0:1, 3:0)
27.05 2023
МВВ Маастрихт
НАК Бреда
1:4
(0:3, 1:1)
ПМ
Віллем II Тілбург
ВВВ Венло
2:2*
(2:0, 0:1; 0:1)
ПМ
26.05 2023
Алмере Сіті
Ейндховен ФК
3:1*
(0:0, 2:1; 1:0)
ПМ
23.05 2023
НАК Бреда
МВВ Маастрихт
1:0
(1:0, 0:0)
ПМ
ВВВ Венло
Віллем II Тілбург
3:2
(2:2, 1:0)
ПМ
22.05 2023
Ейндховен ФК
Алмере Сіті
1:0
(0:0, 1:0)
ПМ
21.05 2023
Аякс Амстердам
ФК Утрехт
3:1
(1:0, 2:1)
Ексельсіор Роттердам
Фортуна Сіттард
3:0
(0:0, 3:0)
ФК Еммен
Феєноорд Роттердам
1:3
(1:1, 0:2)
Гоу Ехед Іглз
ФК Волендам
3:0
(1:0, 2:0)
НЕК Неймеген
АЗ Алкмар
0:3
(0:2, 0:1)
ПСВ Ейндховен
СК Геренвен
3:3
(1:2, 2:1)
РКК Валвейк
Твенте Енсхеде
0:5
(0:2, 0:3)
Спарта Роттердам
Камбюр Леуварден
4:1
(3:1, 1:0)
Вітесс Арнем
ФК Гронінген
6:0
(2:0, 4:0)
16.05 2023
ФК Гронінген
Аякс Амстердам
2:3
(1:1, 1:2)
14.05 2023
АЗ Алкмар
ФК Еммен
5:1
(5:0, 0:1)
ПСВ Ейндховен
Фортуна Сіттард
2:1
(1:1, 1:0)
Феєноорд Роттердам
Гоу Ехед Іглз
3:0
(2:0, 1:0)
Вітесс Арнем
Камбюр Леуварден
2:0
(0:0, 2:0)
13.05 2023
ФК Утрехт
РКК Валвейк
2:0
(0:0, 2:0)
СК Геренвен
Ексельсіор Роттердам
0:0
(0:0, 0:0)
ФК Волендам
Спарта Роттердам
2:1
(1:1, 1:0)
12.05 2023
Твенте Енсхеде
НЕК Неймеген
4:0
(1:0, 3:0)
07.05 2023
Фортуна Сіттард
Вітесс Арнем
2:0
(0:0, 2:0)
Ексельсіор Роттердам
Феєноорд Роттердам
0:2
(0:1, 0:1)
Гоу Ехед Іглз
ФК Гронінген
1:1
(1:1, 0:0)
ФК Еммен
Твенте Енсхеде
0:3
(0:0, 0:3)
06.05 2023
Аякс Амстердам
АЗ Алкмар
0:0
(0:0, 0:0)
Камбюр Леуварден
ФК Утрехт
0:3
(0:2, 0:1)
НЕК Неймеген
СК Геренвен
2:3
(1:1, 1:2)
Спарта Роттердам
ПСВ Ейндховен
0:1
(0:0, 0:1)
05.05 2023
РКК Валвейк
ФК Волендам
4:1
(2:0, 2:1)
* - після овертайму / екстратайму, P - після серії пенальті