Героям Слава!

Футбол. Чорногорія. Перша Ліга 2022-2023

Турнірна таблиця станом на 03.06.2023

   stats iconОсобисті зустрічі
Плей-офф
Перехідні матчіРезультати
Ком ПодгорицяРудар Плєвля   1:1     1:2  


КомандаІВНПГоли•••О
1.Сутьєска Никшич362010675-342.1-0.9  1.170
2.Будучност Подгориця362010661-371.7-1.0  0.770
3.Дечич Тузі3612141044-371.2-1.0  0.250
4.Арсенал Тиват3613111239-391.1-1.1  0.050
5.Єдинство Бієло-Полє361381543-541.2-1.5 -0.347
6.ОФК Петровац3611121350-571.4-1.6 -0.245
7.Єзеро Плав3610131335-381.0-1.1 -0.143
8.Морнар Бар361191630-410.8-1.1 -0.342
9.Рудар Плєвля369111636-511.0-1.4 -0.438
10.Іскра Даниловград367101933-580.9-1.6 -0.731

Для перегляду результатів матчів команди клікніть по її назві.

Вибираючи необхідні посилання (лінки) можна отримати статистичні таблиці виступів команд дома та у гостях, унікальну зведену таблицю за два сезони, інформацію про особисті зустрічі вибраних команд, графіки розподілу та математику голів (деякі дані тільки в режимі екрану "landscape")

••• У середньому за матч в основний час (FT).

  1      : у Лігу Чемпіонів
  2 -  4 : у Лігу Європи/Конференцій
  8 -  9 : у нижчу Лігу (перехідні матчі)
 10      : у нижчу Лігу

Перша Ліга - головний (найсильніший) турнір/чемпіонат Чорногорії з футболу.

Статистика турніру / чемпіонату

Зіграно матчівПеремоги госпо­дарівПеремоги гостейНічиї  
18240.6%29.1%30.3%  
Чемпіонат Чорногорії з футболу: Результати матчів - перемоги, нічиї та поразки
Голи (за матч)
ТоталГоспо­даріГостіРізниця  
2.481.361.120.25  
 54.9%45.1%   
Чемпіонат Чорногорії з футболу: Голи - господарі-гості
ТоталТайм 1Тайм 2   
2.481.021.46   
 41%59%   
Чемпіонат Чорногорії з футболу: Голи - результативність періодів
Більше / Менше
1.52.53.5
68.7%  /  31.3%48.9%  /  51.1%23.6%  /  76.4%

Статистика турніру розрахована за результатами матчів (в основний час) за період 23.07.2022 - 03.06.2023

Результати матчів турніру

ДатаКоманда-1Команда-2РезультатЕтап
 03.06 2023Рудар ПлєвляКом Подгориця2:1 (2:0,  0:1)ПМ
 30.05 2023Ком ПодгорицяРудар Плєвля1:1 (1:0,  0:1)ПМ
 25.05 2023Арсенал ТиватСутьєска Никшич0:1 (0:0,  0:1)
 Єдинство Бієло-ПолєРудар Плєвля3:4 (2:1,  1:3)
 Єзеро ПлавДечич Тузі2:1 (1:0,  1:1)
 Морнар БарБудучност Подгориця0:1 (0:1,  0:0)
 ОФК ПетровацІскра Даниловград4:1 (3:0,  1:1)
 21.05 2023Будучност ПодгорицяЄзеро Плав1:3 (0:0,  1:3)
 Дечич ТузіЄдинство Бієло-Полє2:0 (2:0,  0:0)
 Іскра ДаниловградМорнар Бар1:1 (0:1,  1:0)
 Рудар ПлєвляАрсенал Тиват1:2 (0:1,  1:1)
 Сутьєска НикшичОФК Петровац2:1 (0:0,  2:1)
 14.05 2023Арсенал ТиватДечич Тузі0:0 (0:0,  0:0)
 Єдинство Бієло-ПолєБудучност Подгориця1:3 (1:2,  0:1)
 Єзеро ПлавІскра Даниловград2:0 (1:0,  1:0)
 ОФК ПетровацМорнар Бар0:1 (0:1,  0:0)
 Сутьєска НикшичРудар Плєвля2:1 (1:0,  1:1)
 07.05 2023Дечич ТузіСутьєска Никшич0:3 (0:2,  0:1)
 Морнар БарЄзеро Плав1:0 (0:0,  1:0)
 Будучност ПодгорицяАрсенал Тиват1:0 (1:0,  0:0)
 Іскра ДаниловградЄдинство Бієло-Полє1:1 (0:0,  1:1)
 Рудар ПлєвляОФК Петровац4:2 (2:1,  2:1)
 29.04 2023Сутьєска НикшичБудучност Подгориця2:2 (2:0,  0:2)
 ОФК ПетровацЄзеро Плав1:0 (0:0,  1:0)
 Арсенал ТиватІскра Даниловград2:3 (2:2,  0:1)
 Єдинство Бієло-ПолєМорнар Бар3:1 (0:1,  3:0)
 Рудар ПлєвляДечич Тузі0:0 (0:0,  0:0)

Дата сторінки:

П'ятниця
19.04.2024
04:52:57 UTC