|
Плей-офф | ||||
---|---|---|---|---|
Фінал | Результати | |||
Персеполіс Тегеран (iri) | Улсан Хьонде (kor) | 1:2 | ||
1/ 2 Фіналу | Результати | |||
Аль-Наср Ер-Ріяд (ksa) | Персеполіс Тегеран (iri) | 1:1* (3:5) | ||
Улсан Хьонде (kor) | Віссел Кобе (jpn) | 2:1* | ||
1/ 4 Фіналу | Результати | |||
Аль-Наср Ер-Ріяд (ksa) | Аль-Аглі Джидда (ksa) | 2:0 | ||
Персеполіс Тегеран (iri) | Пахтакор Ташкент (uzb) | 2:0 | ||
Улсан Хьонде (kor) | Бейцзін Гоань (chn) | 2:0 | ||
Віссел Кобе (jpn) | Сувон Блювінгз (kor) | 1:1* (7:6) | ||
1/ 8 Фіналу | Результати | |||
Аль-Наср Ер-Ріяд (ksa) | Аль-Таавун Бурайда (ksa) | 1:0 | ||
Бейцзін Гоань (chn) | ФК Токіо (jpn) | 1:0 | ||
Віссел Кобе (jpn) | Шанхай ШІПГ (chn) | 2:0 | ||
Пахтакор Ташкент (uzb) | Естеґлал Тегеран (iri) | 2:1 | ||
Персеполіс Тегеран (iri) | Аль-Садд Доха (qat) | 1:0 | ||
Улсан Хьонде (kor) | Мельбурн Вікторі (aus) | 3:0 | ||
Аль-Аглі Джидда (ksa) | Шабаб Аль-Аглі Дубай (uae) | 1:1* (4:3) | ||
Йокогама Ф. Марінос (jpn) | Сувон Блювінгз (kor) | 2:3 | ||
* - після овертайму |
Група A | І | В | Н | П | Голи | ••• | О | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Аль-Аглі Джидда (ksa) | 4 | 2 | 0 | 2 | 5-7 | 1.0-1.4 | 6 | |
2. | Естеґлал Тегеран (iri) | 4 | 1 | 2 | 1 | 6-4 | 1.5-1.0 | 5 | |
3. | Аль-Шорта Багдад (irq) | 4 | 1 | 2 | 1 | 4-5 | 0.8-1.0 | 5 | |
4. | Аль-Вахда А-Д (uae) | 0 | 0 | 0 | 0 | 2-1 | 1.0-0.5 | 0 | |
Група B | І | В | Н | П | Голи | ••• | О | ||
1. | Аль-Хіляль Ер-Ріяд (ksa) | 5 | 3 | 2 | 0 | 6-2 | 1.2-0.4 | 11 | |
2. | Пахтакор Ташкент (uzb) | 6 | 3 | 2 | 1 | 7-3 | 1.2-0.5 | 11 | |
3. | Шабаб Аль-Аглі Дубай (uae) | 5 | 2 | 1 | 2 | 4-4 | 0.8-0.8 | 7 | |
4. | Шахр Ходро Мешхед (iri) | 6 | 0 | 1 | 5 | 0-8 | 0.0-1.3 | 1 | |
Група C | І | В | Н | П | Голи | ••• | О | ||
1. | Персеполіс Тегеран (iri) | 6 | 3 | 1 | 2 | 8-5 | 1.3-0.8 | 10 | |
2. | Аль-Духаїль Доха (qat) | 6 | 3 | 0 | 3 | 7-8 | 1.2-1.3 | 9 | |
3. | Аль-Таавун Бурайда (ksa) | 6 | 3 | 0 | 3 | 4-8 | 0.7-1.3 | 9 | |
4. | Шарджа ФК (uae) | 6 | 2 | 1 | 3 | 13-11 | 2.2-1.8 | 7 | |
Група D | І | В | Н | П | Голи | ••• | О | ||
1. | Аль-Наср Ер-Ріяд (ksa) | 6 | 3 | 2 | 1 | 9-5 | 1.5-0.8 | 11 | |
2. | Аль-Садд Доха (qat) | 6 | 2 | 3 | 1 | 14-8 | 2.3-1.3 | 9 | |
3. | Сепахан Ісфахан (iri) | 6 | 2 | 1 | 3 | 6-8 | 1.0-1.3 | 7 | |
4. | Аль-Айн ФК (uae) | 6 | 1 | 2 | 3 | 5-13 | 0.8-2.2 | 5 | |
Група E | І | В | Н | П | Голи | ••• | О | ||
1. | Бейцзін Гоань (chn) | 6 | 5 | 1 | 0 | 12-4 | 2.0-0.7 | 16 | |
2. | Мельбурн Вікторі (aus) | 6 | 2 | 1 | 3 | 6-9 | 1.0-1.5 | 7 | |
3. | ФК Сеул (kor) | 6 | 2 | 0 | 4 | 10-9 | 1.7-1.5 | 6 | |
4. | Чіанграй Юнайтед (tha) | 6 | 1 | 2 | 3 | 5-11 | 0.8-1.8 | 5 | |
Група F | І | В | Н | П | Голи | ••• | О | ||
1. | Улсан Хьонде (kor) | 6 | 5 | 1 | 0 | 14-5 | 2.3-0.8 | 16 | |
2. | ФК Токіо (jpn) | 6 | 3 | 1 | 2 | 6-5 | 1.0-0.8 | 10 | |
3. | Шанхай Шеньхуа (chn) | 6 | 2 | 1 | 3 | 9-13 | 1.5-2.2 | 7 | |
4. | Перт Глорі (aus) | 6 | 0 | 1 | 5 | 5-11 | 0.8-1.8 | 1 | |
Група G | І | В | Н | П | Голи | ••• | О | ||
1. | Віссел Кобе (jpn) | 4 | 2 | 0 | 2 | 9-6 | 1.8-1.2 | 6 | |
2. | Гуанчжоу Евергранд (chn) | 4 | 1 | 2 | 1 | 4-4 | 1.0-1.0 | 5 | |
3. | Сувон Блювінгз (kor) | 4 | 1 | 2 | 1 | 4-4 | 0.8-0.8 | 5 | |
4. | Джохор Дарул Такзим (mas) | 0 | 0 | 0 | 0 | 3-6 | 1.5-3.0 | 0(-) | |
Група H | І | В | Н | П | Голи | ••• | О | ||
1. | Йокогама Ф. Марінос (jpn) | 6 | 4 | 1 | 1 | 13-5 | 2.2-0.8 | 13 | |
2. | Шанхай ШІПГ (chn) | 6 | 3 | 0 | 3 | 6-10 | 1.0-1.7 | 9 | |
3. | Чонбук Хьонде Моторз (kor) | 6 | 2 | 1 | 3 | 8-10 | 1.3-1.7 | 7 | |
4. | Сідней ФК (aus) | 6 | 1 | 2 | 3 | 8-10 | 1.3-1.7 | 5 |
Кваліфікація | ||||
---|---|---|---|---|
Кв. Раунд 3 | Результати | |||
Аль-Аглі Джидда (ksa) | Істіклол Душанбе (tjk) | 1:0 | ||
Аль-Айн ФК (uae) | Буньодкор Ташкент (uzb) | 1:0 | ||
ФК Сеул (kor) | Кедах ФК (mas) | 4:1 | ||
ФК Токіо (jpn) | Серес Баколод (phi) | 2:0 | ||
Шанхай ШІПГ (chn) | Бурірам Юнайтед (tha) | 3:0 | ||
Аль-Райян СК (qat) | Естеґлал Тегеран (iri) | 0:5 | ||
Аль-Сайлія Доха (qat) | Шахр Ходро Мешхед (iri) | 0:0* (4:5) | ||
Касіма Антлерс (jpn) | Мельбурн Вікторі (aus) | 0:1 | ||
Кв. Раунд 2 | Результати | |||
Буньодкор Ташкент (uzb) | Аль-Завраа (irq) | 4:1 | ||
Бурірам Юнайтед (tha) | Хошімін Сіті (vie) | 2:1 | ||
Естеґлал Тегеран (iri) | Кувейт СК (kuw) | 3:0 | ||
Кедах ФК (mas) | Тай По ФК (hkg) | 5:1 | ||
Мельбурн Вікторі (aus) | Балі Юнайтед (ina) | 5:0 | ||
Шахр Ходро Мешхед (iri) | Аль-Ріффа (brn) | 2:1 | ||
Локомотив Ташкент (uzb) | Істіклол Душанбе (tjk) | 0:1 | ||
Порт Бангкок (tha) | Серес Баколод (phi) | 0:1 | ||
Кв. Раунд 1 | Результати | |||
Серес Баколод (phi) | Шан Юнайтед (mya) | 3:2 | ||
Аль-Файсалі Амман (jor) | Кувейт СК (kuw) | 1:2* | ||
Тампінс Роверз (sin) | Балі Юнайтед (ina) | 3:5* | ||
Ченнаї Сіті (ind) | Аль-Ріффа (brn) | 0:1 | ||
* - після овертайму |
Для перегляду результатів матчів команди клікніть по її назві.
Вибираючи необхідні посилання (лінки) можна отримати статистичні таблиці виступів команд дома та у гостях,
унікальну зведену таблицю за два сезони, інформацію про особисті зустрічі вибраних команд, графіки розподілу та математику голів (деякі дані тільки в режимі екрану "landscape")
••• У середньому за матч в основний час (FT).
(-) Команда знялась зі змагань.
1 - 2 : у Плей-офф
Зіграно матчів | Перемоги господарів | Перемоги гостей | Нічиї | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
122 | 45.1% | 33.6% | 21.3% | ||||||||||||||
Голи (за матч) | |||||||||||||||||
Тотал | Господарі | Гості | Різниця | ||||||||||||||
2.58 | 1.48 | 1.10 | 0.38 | ||||||||||||||
57.2% | 42.8% | ||||||||||||||||
Тотал | Тайм 1 | Тайм 2 | |||||||||||||||
2.58 | 1.03 | 1.54 | |||||||||||||||
40.1% | 59.9% | ||||||||||||||||
Біль1.5 | 2.5 | 3.5
| 71.3% / 28.7% | 48.4% / 51.6% | 23.8% / 76.2% | |
Статистика турніру розрахована за результатами матчів (в основний час) за період 14.01.2020 - 19.12.2020
№ | Дата | Команда-1 | Команда-2 | Результат | Етап | |
---|---|---|---|---|---|---|
19.12 2020 | Персеполіс Тегеран | Улсан Хьонде | 1:2 | (1:1, 0:1) | Фінал | |
13.12 2020 | Улсан Хьонде | Віссел Кобе | 2:1* | (0:0, 1:1; 1:0) | 1/ 2 | |
10.12 2020 | Віссел Кобе | Сувон Блювінгз | 2:1P | (1:1, 0:0; 0:0; 7:6) | 1/ 4 | |
Улсан Хьонде | Бейцзін Гоань | 2:0 | (2:0, 0:0) | 1/ 4 | ||
07.12 2020 | Йокогама Ф. Марінос | Сувон Блювінгз | 2:3 | (1:0, 1:3) | 1/ 8 | |
Віссел Кобе | Шанхай ШІПГ | 2:0 | (1:0, 1:0) | 1/ 8 | ||
06.12 2020 | Улсан Хьонде | Мельбурн Вікторі | 3:0 | (0:0, 3:0) | 1/ 8 | |
Бейцзін Гоань | ФК Токіо | 1:0 | (0:0, 1:0) | 1/ 8 | ||
04.12 2020 | Віссел Кобе | Сувон Блювінгз | 0:2 | (0:0, 0:2) | ||
Шанхай ШІПГ | Чонбук Хьонде Моторз | 0:2 | (0:2, 0:0) | |||
Сідней ФК | Йокогама Ф. Марінос | 1:1 | (1:1, 0:0) | |||
03.12 2020 | Бейцзін Гоань | Чіанграй Юнайтед | 1:1 | (0:0, 1:1) | ||
Мельбурн Вікторі | ФК Сеул | 2:1 | (2:0, 0:1) | |||
Перт Глорі | ФК Токіо | 0:1 | (0:1, 0:0) | |||
Шанхай Шеньхуа | Улсан Хьонде | 1:4 | (0:2, 1:2) | |||
01.12 2020 | Шанхай ШІПГ | Сідней ФК | 0:4 | (0:2, 0:2) | ||
Гуанчжоу Евергранд | Сувон Блювінгз | 1:1 | (0:0, 1:1) | |||
Йокогама Ф. Марінос | Чонбук Хьонде Моторз | 4:1 | (1:0, 3:1) | |||
30.11 2020 | Чіанграй Юнайтед | Мельбурн Вікторі | 2:2 | (0:2, 2:0) | ||
Шанхай Шеньхуа | Перт Глорі | 3:3 | (0:1, 3:2) | |||
Бейцзін Гоань | ФК Сеул | 3:1 | (2:0, 1:1) | |||
ФК Токіо | Улсан Хьонде | 1:2 | (1:1, 0:1) | |||
28.11 2020 | Йокогама Ф. Марінос | Шанхай ШІПГ | 1:2 | (1:1, 0:1) | ||
Віссел Кобе | Гуанчжоу Евергранд | 0:2 | (0:2, 0:0) | |||
27.11 2020 | Чіанграй Юнайтед | ФК Сеул | 2:1 | (1:0, 1:1) | ||
Шанхай Шеньхуа | ФК Токіо | 1:2 | (0:0, 1:2) | |||
Мельбурн Вікторі | Бейцзін Гоань | 0:2 | (0:2, 0:0) | |||
Улсан Хьонде | Перт Глорі | 2:0 | (0:0, 2:0) | |||
* - після овертайму / екстратайму, P - після серії пенальті |