Героям Слава!

Футбол. Аргентина. Прімера Дивізіон 2022

Турнірна таблиця станом на 25.10.2022

   stats iconОсобисті зустрічі
КомандаІВНПГоли•••О
1.Бока Хуніорс Б-А27164734-281.3-1.0  0.252
2.Расинг Авельянеда27148541-241.5-0.9  0.650
3.Уракан Буенос-Айрес271211435-211.3-0.8  0.547
4.Рівер Плейт Б-А27145843-221.6-0.8  0.847
5.Атлетико Тукуман271210532-221.2-0.8  0.446
6.Сан-Лоренсо Б-А271013433-231.2-0.9  0.443
7.Тигре Вікторія271110641-321.5-1.2  0.343
8.Аргентинос Хуніорс Б-А27126933-241.2-0.9  0.342
9.Хімнасія Ла-Плата27118826-181.0-0.7  0.341
10.Дефенса і Хустісія271010729-271.1-1.0  0.140
11.Ньюеллс Олд Бойз27117926-221.0-0.8  0.140
12.Патронато Парана27117931-271.1-1.0  0.140
13.Тальєрес Кордова27981028-261.0-1.0  0.135
14.Індепендьєнте Авельянеда27981031-311.1-1.1  0.035
15.КД Годой-Крус27981025-290.9-1.1 -0.135
16.Барракас Сентраль Б-А27810931-371.1-1.4 -0.234
17.КА Сентраль Кордова271041334-371.3-1.4 -0.134
18.Естудіантес Ла-Плата27961228-401.0-1.5 -0.433
19.Платенсе Флорида27711923-250.9-0.9 -0.132
20.Росаріо Сентраль27711924-280.9-1.0 -0.132
21.Сарм'єнто Хунін27881127-321.0-1.2 -0.232
22.Уніон Санта-Фе27881128-361.0-1.3 -0.332
23.Арсенал Саранді27612928-291.0-1.1  0.030
24.КА Банфілд27791123-290.9-1.1 -0.230
25.Колон Санта-Фе27781224-360.9-1.3 -0.429
26.Велес Сарсфілд Б-А276101130-331.1-1.2 -0.128
27.КА Ланус27561622-400.8-1.5 -0.721
28.Альдосіві Мар-дель-Плата27441916-480.6-1.8 -1.216

Для перегляду результатів матчів команди клікніть по її назві.

Вибираючи необхідні посилання (лінки) можна отримати статистичні таблиці виступів команд дома та у гостях, унікальну зведену таблицю за два сезони, інформацію про особисті зустрічі вибраних команд, графіки розподілу та математику голів (деякі дані тільки в режимі екрану "landscape")

••• У середньому за матч в основний час (FT).

  1 -  4 : у Кубок Лібертадорес
  5 -  9 : у ПівденноАмериканський Кубок

Прімера Дивізіон - головний (найсильніший) турнір/чемпіонат Аргентини з футболу.

ПРОДАЖ

бази даних спортивної статистики - дані та структура
(для стартап-компанії у сфері спортивних ставок)

contact: admin@sport12x.com

Статистика турніру / чемпіонату

Зіграно матчівПеремоги госпо­дарівПеремоги гостейНічиї  
37843.4%26.2%30.4%  
Чемпіонат Аргентини з футболу: Результати матчів - перемоги, нічиї та поразки
Голи (за матч)
ТоталГоспо­даріГостіРізниця  
2.191.240.950.29  
 56.4%43.6%   
Чемпіонат Аргентини з футболу: Голи - господарі-гості
ТоталТайм 1Тайм 2   
2.191.021.17   
 46.5%53.5%   
Чемпіонат Аргентини з футболу: Голи - результативність періодів
Більше / Менше
1.52.53.5
65.3%  /  34.7%39.1%  /  60.9%16.9%  /  83.1%

Статистика турніру розрахована за результатами матчів (в основний час) за період 03.06.2022 - 25.10.2022

Результати матчів турніру

ДатаКоманда-1Команда-2РезультатЕтап
 25.10 2022Платенсе ФлоридаКА Ланус1:1 (0:1,  1:0)
 Велес Сарсфілд Б-АКА Сентраль Кордова3:1 (1:1,  2:0)
 24.10 2022Тигре ВікторіяАрсенал Саранді1:4 (0:3,  1:1)
 Росаріо СентральКолон Санта-Фе1:1 (0:1,  1:0)
 Барракас Сентраль Б-АНьюеллс Олд Бойз1:1 (1:0,  0:1)
 23.10 2022Бока Хуніорс Б-АІндепендьєнте Авельянеда2:2 (1:1,  1:1)
 Патронато ПаранаУракан Буенос-Айрес3:2 (1:0,  2:2)
 Расинг АвельянедаРівер Плейт Б-А1:2 (0:0,  1:2)
 Тальєрес КордоваХімнасія Ла-Плата2:1 (1:0,  1:1)
 КА БанфілдСарм'єнто Хунін0:0 (0:0,  0:0)
 22.10 2022Аргентинос Хуніорс Б-АВелес Сарсфілд Б-А2:0 (1:0,  1:0)
 Дефенса і ХустісіяАтлетико Тукуман3:1 (1:0,  2:1)
 Естудіантес Ла-ПлатаКД Годой-Крус2:0 (1:0,  1:0)
 Сан-Лоренсо Б-ААльдосіві Мар-дель-Плата3:0 (2:0,  1:0)
 Уніон Санта-ФеКА Сентраль Кордова1:4 (1:2,  0:2)
 20.10 2022Хімнасія Ла-ПлатаБока Хуніорс Б-А1:2 (0:1,  1:1)
 19.10 2022Тальєрес КордоваУніон Санта-Фе2:2 (2:1,  0:1)
 18.10 2022КА Сентраль КордоваТигре Вікторія1:2 (0:0,  1:2)
 Уракан Буенос-АйресПлатенсе Флорида2:0 (1:0,  1:0)
 КА ЛанусРасинг Авельянеда0:1 (0:0,  0:1)
 Колон Санта-ФеДефенса і Хустісія1:2 (1:2,  0:0)
 17.10 2022Атлетико ТукуманУніон Санта-Фе1:1 (0:0,  1:1)
 Сарм'єнто ХунінСан-Лоренсо Б-А2:4 (1:3,  1:1)
 Велес Сарсфілд Б-АЕстудіантес Ла-Плата4:0 (1:0,  3:0)
 Хімнасія Ла-ПлатаАргентинос Хуніорс Б-А0:0 (0:0,  0:0)
 Арсенал СарандіБарракас Сентраль Б-А1:2 (0:0,  1:2)
 16.10 2022Рівер Плейт Б-АРосаріо Сентраль1:2 (0:1,  1:1)
 КД Годой-КрусПатронато Парана0:1 (0:1,  0:0)
 Індепендьєнте АвельянедаКА Банфілд1:0 (0:0,  1:0)
 Ньюеллс Олд БойзБока Хуніорс Б-А2:0 (0:0,  2:0)
 Альдосіві Мар-дель-ПлатаТальєрес Кордова1:3 (0:1,  1:2)
 14.10 2022Арсенал СарандіКА Сентраль Кордова2:0 (1:0,  1:0)
 Дефенса і ХустісіяУніон Санта-Фе1:0 (1:0,  0:0)
 Уракан Буенос-АйресЕстудіантес Ла-Плата3:1 (1:1,  2:0)
 Колон Санта-ФеРасинг Авельянеда0:2 (0:0,  0:2)
 13.10 2022Атлетико ТукуманРосаріо Сентраль1:1 (0:1,  1:0)
 Ньюеллс Олд БойзТигре Вікторія0:2 (0:2,  0:0)
 КА ЛанусПатронато Парана0:1 (0:0,  0:1)
 КД Годой-КрусАргентинос Хуніорс Б-А0:0 (0:0,  0:0)
 Велес Сарсфілд Б-АТальєрес Кордова2:1 (0:0,  2:1)
 12.10 2022Рівер Плейт Б-АПлатенсе Флорида2:1 (0:0,  2:1)
 Індепендьєнте АвельянедаБарракас Сентраль Б-А2:2 (1:1,  1:1)
 Хімнасія Ла-ПлатаСан-Лоренсо Б-А0:1 (0:0,  0:1)
 Сарм'єнто ХунінБока Хуніорс Б-А0:1 (0:1,  0:0)
 Альдосіві Мар-дель-ПлатаКА Банфілд0:1 (0:1,  0:0)
 10.10 2022КА Сентраль КордоваНьюеллс Олд Бойз0:3 (0:1,  0:2)
 Естудіантес Ла-ПлатаКА Ланус3:1 (2:0,  1:1)
 Расинг АвельянедаАтлетико Тукуман2:0 (2:0,  0:0)
 Аргентинос Хуніорс Б-АУракан Буенос-Айрес1:1 (0:1,  1:0)
 Росаріо СентральДефенса і Хустісія0:0 (0:0,  0:0)
 09.10 2022Патронато ПаранаРівер Плейт Б-А0:1 (0:0,  0:1)
 Бока Хуніорс Б-ААльдосіві Мар-дель-Плата2:1 (2:1,  0:0)
 КА БанфілдХімнасія Ла-Плата0:2 (0:2,  0:0)
 Тальєрес КордоваКД Годой-Крус3:1 (2:1,  1:0)
 Тигре ВікторіяІндепендьєнте Авельянеда2:1 (2:1,  0:0)
 08.10 2022Платенсе ФлоридаКолон Санта-Фе1:2 (0:0,  1:2)
 Уніон Санта-ФеАрсенал Саранді1:0 (0:0,  1:0)
 Сан-Лоренсо Б-АВелес Сарсфілд Б-А1:0 (0:0,  1:0)
 Барракас Сентраль Б-АСарм'єнто Хунін1:1 (0:0,  1:1)
 06.10 2022КА ЛанусАргентинос Хуніорс Б-А0:4 (0:2,  0:2)
 Уракан Буенос-АйресТальєрес Кордова1:0 (0:0,  1:0)
 05.10 2022Індепендьєнте АвельянедаКА Сентраль Кордова1:2 (0:0,  1:2)
 Рівер Плейт Б-АЕстудіантес Ла-Плата5:0 (2:0,  3:0)
 Атлетико ТукуманПлатенсе Флорида2:1 (2:1,  0:0)
 Дефенса і ХустісіяРасинг Авельянеда3:3 (2:2,  1:1)
 Колон Санта-ФеПатронато Парана1:0 (1:0,  0:0)
 04.10 2022Велес Сарсфілд Б-АКА Банфілд1:0 (0:0,  1:0)
 Сарм'єнто ХунінТигре Вікторія2:2 (1:2,  1:0)
 КД Годой-КрусСан-Лоренсо Б-А0:0 (0:0,  0:0)
 Ньюеллс Олд БойзАрсенал Саранді0:0 (0:0,  0:0)
 Альдосіві Мар-дель-ПлатаБарракас Сентраль Б-А2:0 (0:0,  2:0)
 03.10 2022Росаріо СентральУніон Санта-Фе1:1 (0:1,  1:0)
 02.10 2022Аргентинос Хуніорс Б-АРівер Плейт Б-А0:3 (0:0,  0:3)
 Тальєрес КордоваКА Ланус0:1 (0:0,  0:1)
 Бока Хуніорс Б-АВелес Сарсфілд Б-А1:0 (0:0,  1:0)
 Патронато ПаранаАтлетико Тукуман2:1 (1:1,  1:0)
 01.10 2022Арсенал СарандіІндепендьєнте Авельянеда0:1 (0:1,  0:0)
 КА БанфілдКД Годой-Крус1:1 (0:1,  1:0)
 Сан-Лоренсо Б-АУракан Буенос-Айрес1:0 (1:0,  0:0)
 КА Сентраль КордоваСарм'єнто Хунін0:0 (0:0,  0:0)
 Платенсе ФлоридаДефенса і Хустісія0:0 (0:0,  0:0)
 30.09 2022Расинг АвельянедаРосаріо Сентраль4:3 (1:3,  3:0)
 Уніон Санта-ФеНьюеллс Олд Бойз0:1 (0:1,  0:0)
 Естудіантес Ла-ПлатаКолон Санта-Фе2:4 (1:1,  1:3)
 Тигре ВікторіяАльдосіві Мар-дель-Плата3:0 (2:0,  1:0)
 29.09 2022Барракас Сентраль Б-АХімнасія Ла-Плата1:1 (1:0,  0:1)

Дата сторінки:

Понеділок
06.02.2023
12:31:04 UTC