Героям Слава!

Баскетбол. Японія. Б-Ліга 2021-2022

Турнірна таблиця станом на 29.05.2022

 Ліга    Конференції 
   stats iconОсобисті зустрічі
Плей-офф
ФіналСеріяРезультати
Рюкю Голден КінгзУцуномія Брекс0-2  61: 80    75: 82  
1/ 2 ФіналуСеріяРезультати
Рюкю Голден КінгзСімане Сусану Меджик2-0  94: 85    72: 70  
Кавасакі Брейв ТандерсУцуномія Брекс0-2  70: 83    73: 77  
1/ 4 ФіналуСеріяРезультати
Рюкю Голден КінгзАкіта Нозерн Хеппінетс2-0  74: 60    77: 56  
Сімане Сусану МеджикАлварк Токіо2-1  80: 63    57: 91    80: 62  
Кавасакі Брейв ТандерсНагоя Даймонд Долфінз2-0  97: 71    85: 70  
Тіба ДжетсУцуномія Брекс0-2  70: 81    70: 77  


Захід
КомандаІВВОПОПМ'ячі •••%
1.Рюкю Голден Кінгз564910784.0-72.7  11.387.5
2.Сімане Сусану Меджик5540201586.3-77.9  8.572.7
3.Нагоя Даймонд Долфінз4833001587.4-79.5  7.868.8
4.Мікава Сі Хорсес5229122381.5-79.2  2.255.8
5.Сінсю Брейв Ворріорз5428012677.4-75.5  1.951.9
6.Хіросіма Драгонфлайз5629112780.0-80.3 -0.351.8
7.Тояма Граузес5924103581.2-85.2 -4.040.7
8.Осака Івесса5521103478.4-82.2 -3.738.2
9.Сіга Лейк Старз5714024380.0-90.1 -10.124.6
10.Кіото Ханнаріз5714344371.6-80.5 -8.824.6
11.Сан-ен НеоФенікс5810114876.5-88.2 -11.717.2
Схід
КомандаІВВОПОПМ'ячі •••%
1.Тіба Джетс4535001088.1-76.8  11.377.8
2.Кавасакі Брейв Тандерс5542001388.2-76.7  11.576.4
3.Алварк Токіо4936011380.0-72.2  7.873.5
4.Уцуномія Брекс5640031679.4-68.4  11.071.4
5.Акіта Нозерн Хеппінетс5431022378.3-75.1  3.257.4
6.Сан Рокерс Сібуя5933302678.1-78.4 -0.355.9
7.Гунма Крейн Тандерс5525213082.0-85.5 -3.545.5
8.Йокогама Бі-Корсерс5622103476.5-80.9 -4.439.3
9.Леванга Хоккайдо5621113580.3-85.3 -5.137.5
10.Ібаракі Роботс5416103879.0-85.7 -6.729.6
11.Ніігата Альбірекс527004570.4-83.7 -13.313.5

Для перегляду результатів матчів команди клікніть по її назві.

Вибираючи необхідні посилання (лінки) можна отримати статистичні таблиці виступів команд дома та у гостях, унікальну зведену таблицю за два сезони, інформацію про особисті зустрічі вибраних команд, графіки розподілу та математику голів (деякі дані тільки в режимі екрану "landscape")

••• У середньому за матч в основний час (FT).

  1 -  4 : у Плей-офф

Б-Ліга - головний (найсильніший) турнір/чемпіонат Японії з баскетболу.

Статистика турніру / чемпіонату

Зіграно матчівПеремоги госпо­дарівПеремоги гостейНічиї 
61453.1%43.8%3.1% 
Чемпіонат Японії з баскетболу: Результати матчів - перемоги, нічиї та поразки
Очки (за матч)
ТоталГоспо­даріГостіРізниця 
159.9480.5179.431.08 
 50.3%49.7%  
Чемпіонат Японії з баскетболу: Очки - господарі-гості
ТоталЧетверть 1Четверть 2Четверть 3Четверть 4
159.9439.3537.6141.9840.97
 24.6%23.5%26.2%25.7%
Чемпіонат Японії з баскетболу: Очки - результативність періодів

Статистика турніру розрахована за результатами матчів (в основний час) за період 30.09.2021 - 29.05.2022

Результати матчів турніру

ДатаКоманда-1Команда-2РезультатЕтап
 29.05 2022Рюкю Голден КінгзУцуномія Брекс75:82 Фінал
 28.05 2022Рюкю Голден КінгзУцуномія Брекс61:80 Фінал
 22.05 2022Рюкю Голден КінгзСімане Сусану Меджик72:70 (17:18,  19:20,  17:20,  19:12)1/ 2
 Кавасакі Брейв ТандерсУцуномія Брекс73:77 (19:15,  9:16,  24:21,  21:25)1/ 2
 21.05 2022Рюкю Голден КінгзСімане Сусану Меджик94:85 (21:34,  16:14,  25:14,  32:23)1/ 2
 Кавасакі Брейв ТандерсУцуномія Брекс70:83 (17:23,  13:22,  22:16,  18:22)1/ 2
 16.05 2022Сімане Сусану МеджикАлварк Токіо80:62 (20:18,  21:19,  23:18,  16:7)1/ 4
 15.05 2022Кавасакі Брейв ТандерсНагоя Даймонд Долфінз85:70 (22:21,  19:15,  23:18,  21:16)1/ 4
 Тіба ДжетсУцуномія Брекс70:77 (9:23,  16:12,  23:21,  22:21)1/ 4
 Сімане Сусану МеджикАлварк Токіо57:91 (20:18,  7:27,  17:24,  13:22)1/ 4
 14.05 2022Кавасакі Брейв ТандерсНагоя Даймонд Долфінз97:71 (20:14,  22:16,  31:20,  24:21)1/ 4
 Рюкю Голден КінгзАкіта Нозерн Хеппінетс77:56 (16:18,  29:9,  14:23,  18:6)1/ 4
 Тіба ДжетсУцуномія Брекс70:81 (22:21,  15:20,  18:23,  15:17)1/ 4
 Сімане Сусану МеджикАлварк Токіо80:63 (23:19,  21:11,  19:20,  17:13)1/ 4
 13.05 2022Рюкю Голден КінгзАкіта Нозерн Хеппінетс74:60 (19:20,  21:13,  15:10,  19:17)1/ 4
 08.05 2022Рюкю Голден КінгзХіросіма Драгонфлайз57:86 (19:27,  12:12,  9:32,  17:15)
 Алварк ТокіоУцуномія Брекс67:56 (18:13,  14:10,  18:15,  17:18)
 Тіба ДжетсСан Рокерс Сібуя73:71 (20:16,  20:16,  16:21,  17:18)
 Ніігата АльбірексЙокогама Бі-Корсерс82:70 (16:15,  21:17,  20:17,  25:21)
 Осака ІвессаНагоя Даймонд Долфінз68:96 (18:22,  10:35,  18:25,  22:14)
 Мікава Сі ХорсесКавасакі Брейв Тандерс76:91 (14:24,  21:10,  20:28,  21:29)
 Сіга Лейк СтарзСінсю Брейв Ворріорз82:86 (19:31,  20:15,  26:15,  17:25)
 Ібаракі РоботсГунма Крейн Тандерс84:95 (13:26,  23:16,  26:29,  22:24)
 Кіото ХаннарізСімане Сусану Меджик82:79 (16:17,  22:23,  27:16,  17:23)
 Леванга ХоккайдоТояма Граузес89:91 (11:20,  17:26,  28:18,  33:27)
 Сан-ен НеоФеніксАкіта Нозерн Хеппінетс76:85 (26:14,  14:25,  18:18,  18:28)
 07.05 2022Ніігата АльбірексЙокогама Бі-Корсерс70:76 (20:18,  17:31,  16:10,  17:17)
 Сан-ен НеоФеніксАкіта Нозерн Хеппінетс72:88 (22:11,  13:29,  17:27,  20:21)
 Сіга Лейк СтарзСінсю Брейв Ворріорз65:81 (15:26,  18:12,  16:20,  16:23)
 Алварк ТокіоУцуномія Брекс64:80 (11:20,  21:14,  13:25,  19:21)
 Тіба ДжетсСан Рокерс Сібуя70:65 (18:11,  12:21,  18:16,  22:17)
 Осака ІвессаНагоя Даймонд Долфінз87:76 (19:18,  27:19,  23:16,  18:23)
 Мікава Сі ХорсесКавасакі Брейв Тандерс59:85 (11:28,  19:11,  13:30,  16:16)
 Ібаракі РоботсГунма Крейн Тандерс93:82 (18:14,  26:23,  23:21,  26:24)
 Леванга ХоккайдоТояма Граузес96:93 (28:25,  26:30,  26:26,  16:12)
 Рюкю Голден КінгзХіросіма Драгонфлайз81:77 (25:26,  17:18,  23:18,  16:15)
 04.05 2022Рюкю Голден КінгзТіба Джетс92:84 (21:20,  24:12,  25:28,  22:24)
 Ібаракі РоботсМікава Сі Хорсес98:110 (24:31,  25:27,  27:31,  22:21)
 Осака ІвессаНіігата Альбірекс66:73 (24:18,  13:16,  13:25,  16:14)
 Сан Рокерс СібуяГунма Крейн Тандерс80:72 (23:16,  22:16,  20:25,  15:15)
 Хіросіма ДрагонфлайзСінсю Брейв Ворріорз56:87 (7:16,  13:28,  19:22,  17:21)
 Леванга ХоккайдоСан-ен НеоФенікс97:89 (26:19,  13:19,  24:20,  34:31)
 Сіга Лейк СтарзНагоя Даймонд Долфінз77:79 (16:14,  17:21,  22:26,  22:18)
 01.05 2022Кавасакі Брейв ТандерсАлварк Токіо85:53 (31:2,  13:17,  27:15,  14:19)
 Гунма Крейн ТандерсНіігата Альбірекс85:79 (21:28,  24:15,  22:24,  18:12)
 Нагоя Даймонд ДолфінзРюкю Голден Кінгз68:88 (20:25,  19:18,  14:20,  15:25)
 Сінсю Брейв ВорріорзСан-ен НеоФенікс88:85 (13:25,  20:13,  30:19,  25:28)
 Сан Рокерс СібуяЛеванга Хоккайдо101:73 (26:21,  26:16,  20:15,  29:21)
 Уцуномія БрексТіба Джетс72:69 (18:17,  16:22,  22:20,  16:10)
 Акіта Нозерн ХеппінетсКіото Ханнаріз71:63 (19:14,  14:16,  21:16,  17:17)
 Хіросіма ДрагонфлайзОсака Івесса90:59 (25:19,  29:15,  21:12,  15:13)
 Тояма ГраузесМікава Сі Хорсес81:78 (15:19,  24:17,  26:19,  16:23)
 30.04 2022Кавасакі Брейв ТандерсАлварк Токіо76:68 (19:13,  22:18,  17:17,  18:20)
 Тояма ГраузесМікава Сі Хорсес70:84 (20:21,  22:19,  11:26,  17:18)
 Сан Рокерс СібуяЛеванга Хоккайдо82:60 (16:13,  20:17,  28:17,  18:13)
 Гунма Крейн ТандерсНіігата Альбірекс94:62 (22:10,  26:15,  14:17,  32:20)
 Хіросіма ДрагонфлайзОсака Івесса87:75 (23:12,  12:17,  24:25,  28:21)
 Нагоя Даймонд ДолфінзРюкю Голден Кінгз73:67 (16:20,  9:11,  26:10,  22:26)
 Сінсю Брейв ВорріорзСан-ен НеоФенікс78:68 (22:20,  12:17,  23:10,  21:21)
 Уцуномія БрексТіба Джетс71:74 (14:15,  27:12,  20:23,  10:24)
 Акіта Нозерн ХеппінетсКіото Ханнаріз79:58 (23:10,  10:10,  20:21,  26:17)
 Йокогама Бі-КорсерсІбаракі Роботс91:85 (13:21,  24:22,  27:18,  27:24)
 Сімане Сусану МеджикСіга Лейк Старз102:79 (22:24,  18:19,  33:24,  29:12)
 29.04 2022Сімане Сусану МеджикСіга Лейк Старз97:56 (25:13,  26:11,  23:14,  23:18)
 Йокогама Бі-КорсерсІбаракі Роботс91:73 (28:14,  18:22,  23:16,  22:21)
 27.04 2022Сімане Сусану МеджикТояма Граузес87:80 (18:18,  15:22,  32:22,  22:18)
 Сіга Лейк СтарзМікава Сі Хорсес87:103 (21:32,  12:22,  22:21,  32:28)
 Акіта Нозерн ХеппінетсІбаракі Роботс78:84*(22:13,  14:22,  21:15,  12:19;  9:15)
 Алварк ТокіоЛеванга Хоккайдо82:73 (17:15,  22:20,  26:18,  17:20)
 Гунма Крейн ТандерсСан-ен НеоФенікс79:69 (15:23,  19:14,  26:15,  19:17)
 Хіросіма ДрагонфлайзКіото Ханнаріз94:73 (26:14,  26:19,  20:16,  22:24)
 Кавасакі Брейв ТандерсТіба Джетс92:77 (27:20,  18:24,  27:22,  20:11)
 Ніігата АльбірексУцуномія Брекс50:95 (16:21,  11:23,  15:24,  8:27)
 Осака ІвессаРюкю Голден Кінгз74:81 (24:16,  17:23,  21:19,  12:23)
 Сінсю Брейв ВорріорзНагоя Даймонд Долфінз64:86 (18:16,  18:23,  7:24,  21:23)
 Йокогама Бі-КорсерсСан Рокерс Сібуя65:86 (20:25,  15:19,  12:17,  18:25)
 24.04 2022Рюкю Голден КінгзСімане Сусану Меджик71:68 (20:20,  27:13,  10:20,  14:15)
 Кавасакі Брейв ТандерсНіігата Альбірекс110:70 (28:16,  28:14,  27:26,  27:14)
 Тіба ДжетсОсака Івесса82:66 (23:14,  25:14,  19:14,  15:24)
 Гунма Крейн ТандерсЙокогама Бі-Корсерс88:84 (31:22,  7:19,  23:21,  27:22)
 Мікава Сі ХорсесСінсю Брейв Ворріорз81:72 (19:14,  20:16,  20:28,  22:14)
 Сан Рокерс СібуяАлварк Токіо61:69 (12:25,  13:13,  15:14,  21:17)
 Уцуномія БрексАкіта Нозерн Хеппінетс82:62 (25:17,  15:13,  21:29,  21:3)
 Сіга Лейк СтарзХіросіма Драгонфлайз82:80 (28:23,  13:21,  21:20,  20:16)
 Кіото ХаннарізТояма Граузес80:85 (19:18,  21:18,  23:25,  17:24)
 Леванга ХоккайдоІбаракі Роботс84:77 (15:14,  28:18,  18:24,  23:21)
 Сан-ен НеоФеніксНагоя Даймонд Долфінз86:89 (14:23,  26:24,  21:19,  25:23)
 23.04 2022Кавасакі Брейв ТандерсНіігата Альбірекс96:71 (22:19,  30:23,  26:10,  18:19)
 Кіото ХаннарізТояма Граузес81:84*(10:18,  15:17,  28:20,  17:15;  11:14)
 Рюкю Голден КінгзСімане Сусану Меджик93:82 (24:19,  26:18,  22:24,  21:21)
 Сан-ен НеоФеніксНагоя Даймонд Долфінз78:98 (19:26,  18:25,  24:24,  17:23)
 Сіга Лейк СтарзХіросіма Драгонфлайз96:97 (32:21,  21:29,  21:17,  22:30)
 Сан Рокерс СібуяАлварк Токіо94:92*(29:18,  14:23,  18:20,  22:22;  11:9)
 Тіба ДжетсОсака Івесса97:74 (18:26,  21:19,  25:16,  33:13)
 Гунма Крейн ТандерсЙокогама Бі-Корсерс76:83 (23:18,  19:8,  19:31,  15:26)
 Мікава Сі ХорсесСінсю Брейв Ворріорз68:86 (5:19,  19:27,  17:25,  27:15)
 Уцуномія БрексАкіта Нозерн Хеппінетс66:61 (9:15,  18:16,  25:15,  14:15)
 Леванга ХоккайдоІбаракі Роботс80:68 (18:14,  24:19,  19:15,  19:20)
 20.04 2022Сімане Сусану МеджикСан-ен НеоФенікс92:81 (25:16,  25:16,  24:16,  18:33)
 Уцуномія БрексКавасакі Брейв Тандерс68:64 (18:12,  23:16,  16:15,  11:21)
 Акіта Нозерн ХеппінетсТіба Джетс67:88 (15:25,  22:22,  17:22,  13:19)
 Ібаракі РоботсГунма Крейн Тандерс96:78 (27:20,  28:24,  18:12,  23:22)
 Кіото ХаннарізСан Рокерс Сібуя81:82*(11:18,  18:16,  23:21,  19:16;  10:11)
 Нагоя Даймонд ДолфінзАлварк Токіо71:67 (22:5,  15:21,  15:16,  19:25)
 Мікава Сі ХорсесОсака Івесса89:81 (19:21,  21:11,  27:29,  22:20)
 Тояма ГраузесСіга Лейк Старз81:89 (17:29,  24:18,  16:23,  24:19)
 Йокогама Бі-КорсерсХіросіма Драгонфлайз87:96 (21:33,  21:23,  21:15,  24:25)
 17.04 2022Рюкю Голден КінгзНагоя Даймонд Долфінз80:81
 Алварк ТокіоГунма Крейн Тандерс80:72
 Осака ІвессаСан Рокерс Сібуя74:89
 Акіта Нозерн ХеппінетсМікава Сі Хорсес75:78
 Хіросіма ДрагонфлайзКавасакі Брейв Тандерс77:106
 Ібаракі РоботсЙокогама Бі-Корсерс77:107
 Леванга ХоккайдоСіга Лейк Старз100:73
 Сан-ен НеоФеніксКіото Ханнаріз63:58
 Тояма ГраузесУцуномія Брекс63:89
 16.04 2022Рюкю Голден КінгзНагоя Даймонд Долфінз97:65
 Тояма ГраузесУцуномія Брекс79:99 (41:43,  38:56)
 Сан-ен НеоФеніксКіото Ханнаріз88:87
 Алварк ТокіоГунма Крейн Тандерс82:54
 Осака ІвессаСан Рокерс Сібуя65:66
 Акіта Нозерн ХеппінетсМікава Сі Хорсес84:93
 Леванга ХоккайдоСіга Лейк Старз96:74
 Хіросіма ДрагонфлайзКавасакі Брейв Тандерс81:89
* - після овертайму

Дата сторінки:

Середа
29.05.2024
02:38:20 UTC