Група A | І | В | Н | П | Голи | ••• | О | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ЛДУ Кіто (ecu) | 6 | 3 | 3 | 0 | 10-2 | 1.7-0.3 | 12 | |
2. | Ботафого Р-Ж (bra) | 6 | 2 | 4 | 0 | 10-5 | 1.7-0.8 | 10 | |
3. | Депортес Магальянес (chi) | 6 | 0 | 4 | 2 | 8-13 | 1.3-2.2 | 4 | |
4. | Сесар Вальєхо (per) | 6 | 1 | 1 | 4 | 8-16 | 1.3-2.7 | 4 | |
Група B | І | В | Н | П | Голи | ••• | О | ||
1. | Гуарані Асунсьйон (par) | 6 | 3 | 2 | 1 | 9-7 | 1.5-1.2 | 11 | |
2. | Емелек Ґуаякіль (ecu) | 6 | 2 | 3 | 1 | 7-7 | 1.2-1.2 | 9 | |
3. | Данубіо Монтевідео (uru) | 6 | 2 | 1 | 3 | 6-7 | 1.0-1.2 | 7 | |
4. | Уракан Буенос-Айрес (arg) | 6 | 1 | 2 | 3 | 7-8 | 1.2-1.3 | 5 | |
Група C | І | В | Н | П | Голи | ••• | О | ||
1. | Брагантіно КА (bra) | 6 | 4 | 2 | 0 | 21-3 | 3.5-0.5 | 14 | |
2. | Естудіантес Ла-Плата (arg) | 6 | 4 | 2 | 0 | 14-1 | 2.3-0.2 | 14 | |
3. | Такуарі Асунсьйон (par) | 6 | 2 | 0 | 4 | 8-21 | 1.3-3.5 | 6 | |
4. | Орієнте Петролеро (bol) | 6 | 0 | 0 | 6 | 2-20 | 0.3-3.3 | 0 | |
Група D | І | В | Н | П | Голи | ••• | О | ||
1. | Сан-Паулу ФК (bra) | 6 | 5 | 1 | 0 | 13-0 | 2.2-0.0 | 16 | |
2. | Тигре Вікторія (arg) | 6 | 3 | 1 | 2 | 7-6 | 1.2-1.0 | 10 | |
3. | Депортес Толіма (col) | 6 | 2 | 2 | 2 | 6-8 | 1.0-1.3 | 8 | |
4. | Академія Пуерто-Кабельйо (ven) | 6 | 0 | 0 | 6 | 2-14 | 0.3-2.3 | 0 | |
Група E | І | В | Н | П | Голи | ••• | О | ||
1. | Ньюеллс Олд Бойз (arg) | 6 | 5 | 1 | 0 | 11-4 | 1.8-0.7 | 16 | |
2. | Аудакс Італьяно (chi) | 6 | 3 | 2 | 1 | 7-4 | 1.2-0.7 | 11 | |
3. | Сантос ФК (bra) | 6 | 1 | 2 | 3 | 3-5 | 0.5-0.8 | 5 | |
4. | Блумінг Санта-Крус (bol) | 6 | 0 | 1 | 5 | 3-11 | 0.5-1.8 | 1 | |
Група F | І | В | Н | П | Голи | ••• | О | ||
1. | Дефенса і Хустісія (arg) | 6 | 5 | 0 | 1 | 15-8 | 2.5-1.3 | 15 | |
2. | Америка Мінейро (bra) | 6 | 3 | 1 | 2 | 12-8 | 2.0-1.3 | 10 | |
3. | Мільйонаріос Богота (col) | 6 | 3 | 1 | 2 | 10-7 | 1.7-1.2 | 10 | |
4. | Пеньяроль Монтевідео (uru) | 6 | 0 | 0 | 6 | 4-18 | 0.7-3.0 | 0 | |
Група G | І | В | Н | П | Голи | ••• | О | ||
1. | Гояс СК (bra) | 6 | 3 | 3 | 0 | 7-3 | 1.2-0.5 | 12 | |
2. | Університаріо Ліма (per) | 6 | 3 | 1 | 2 | 6-5 | 1.0-0.8 | 10 | |
3. | Санта-Фе Богота (col) | 6 | 2 | 1 | 3 | 5-6 | 0.8-1.0 | 7 | |
4. | Хімнасія Ла-Плата (arg) | 6 | 1 | 1 | 4 | 2-6 | 0.3-1.0 | 4 | |
Група H | І | В | Н | П | Голи | ••• | О | ||
1. | Форталеза СК (bra) | 6 | 5 | 0 | 1 | 17-5 | 2.8-0.8 | 15 | |
2. | Сан-Лоренсо Б-А (arg) | 6 | 2 | 2 | 2 | 7-6 | 1.2-1.0 | 8 | |
3. | Палестино Сантьяго (chi) | 6 | 2 | 2 | 2 | 7-7 | 1.2-1.2 | 8 | |
4. | Естудіантес Меріда (ven) | 6 | 1 | 0 | 5 | 4-17 | 0.7-2.8 | 3 |
Для перегляду результатів матчів команди клікніть по її назві.
Вибираючи необхідні посилання (лінки) можна отримати статистичні таблиці виступів команд дома та у гостях,
унікальну зведену таблицю за два сезони, інформацію про особисті зустрічі вибраних команд, графіки розподілу та математику голів (деякі дані тільки в режимі екрану "landscape")
••• У середньому за матч в основний час (FT).
1 : у Плей-офф
2 : у Плей-офф (стикові матчі)
№ | Дата | Команда-1 | Команда-2 | Результат | Етап | |
---|---|---|---|---|---|---|
6. | 28.06 2023 | Університаріо Ліма | Хімнасія Ла-Плата | 1:0 | (1:0, 0:0) | |
5. | 08.06 2023 | Гояс СК | Хімнасія Ла-Плата | 0:0 | (0:0, 0:0) | |
4. | 23.05 2023 | Хімнасія Ла-Плата | Санта-Фе Богота | 1:0 | (0:0, 1:0) | |
3. | 04.05 2023 | Хімнасія Ла-Плата | Гояс СК | 0:2 | (0:0, 0:2) | |
2. | 18.04 2023 | Санта-Фе Богота | Хімнасія Ла-Плата | 2:1 | (0:1, 2:0) | |
1. | 05.04 2023 | Хімнасія Ла-Плата | Університаріо Ліма | 0:1 | (0:0, 0:1) |
Команда | І | В | Н | П | Голи | ••• | О | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Хімнасія Ла-Плата | 6 | 1 | 1 | 4 | 2-6 | 0.3-1.0 | ||
Дома Д | 3 | 1 | 0 | 2 | 1-3 | 0.3-1.0 | ||
У Гостях Г | 3 | 0 | 1 | 2 | 1-3 | 0.3-1.0 |
••• У середньому за матч в основний час (FT).