Плей-офф | ||||
---|---|---|---|---|
Стикові матчі | Результати | |||
Вітесс Арнем | АЗ Алкмар | 2:1 1:6 | ||
СК Геренвен | АЗ Алкмар | X | 3:2 0:2 | |
ФК Утрехт | Вітесс Арнем | X | 3:1 0:3* | |
Перехідні матчі | Результати | |||
Ексельсіор Роттердам | АДО Ден Гаг | 1:1 4:4* (8:7) | ||
АДО Ден Гаг | Ейндховен ФК | S | 2:1 2:1 | |
Ексельсіор Роттердам | Гераклес Алмело | S | 3:0 3:1 | |
Де Графсхап Дутінгем | Ейндховен ФК | X | 1:1 1:3 | |
Ексельсіор Роттердам | Рода Керкраде | X | 2:2 2:0* | |
НАК Бреда | АДО Ден Гаг | X | 1:2 1:2 | |
* - після овертайму |
Команда | І | В | Н | П | Голи | ••• | О | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Аякс Амстердам | 34 | 26 | 5 | 3 | 98-19 | 2.9-0.6 | 83 | |
2. | ПСВ Ейндховен | 34 | 26 | 3 | 5 | 86-42 | 2.5-1.2 | 81 | |
3. | Феєноорд Роттердам | 34 | 22 | 5 | 7 | 76-34 | 2.2-1.0 | 71 | |
4. | Твенте Енсхеде | 34 | 20 | 8 | 6 | 55-37 | 1.6-1.1 | 68 | |
5. | АЗ Алкмар | 34 | 18 | 7 | 9 | 64-44 | 1.9-1.3 | 61 | |
6. | Вітесс Арнем | 34 | 15 | 6 | 13 | 42-51 | 1.2-1.5 | 51 | |
7. | ФК Утрехт | 34 | 12 | 11 | 11 | 51-46 | 1.5-1.4 | 47 | |
8. | СК Геренвен | 34 | 11 | 8 | 15 | 37-50 | 1.1-1.5 | 41 | |
9. | Камбюр Леуварден | 34 | 11 | 6 | 17 | 53-70 | 1.6-2.1 | 39 | |
10. | РКК Валвейк | 34 | 9 | 11 | 14 | 40-51 | 1.2-1.5 | 38 | |
11. | НЕК Неймеген | 34 | 10 | 8 | 16 | 38-52 | 1.1-1.5 | 38 | |
12. | ФК Гронінген | 34 | 9 | 9 | 16 | 41-55 | 1.2-1.6 | 36 | |
13. | Гоу Ехед Іглз | 34 | 10 | 6 | 18 | 37-51 | 1.1-1.5 | 36 | |
14. | Спарта Роттердам | 34 | 8 | 11 | 15 | 30-48 | 0.9-1.4 | 35 | |
15. | Фортуна Сіттард | 34 | 10 | 5 | 19 | 36-67 | 1.1-2.0 | 35 | |
16. | Гераклес Алмело | 34 | 9 | 7 | 18 | 33-49 | 1.0-1.4 | 34 | |
17. | Віллем II Тілбург | 34 | 9 | 6 | 19 | 32-57 | 0.9-1.7 | 33 | |
18. | ПЕК Зволле | 34 | 7 | 6 | 21 | 26-52 | 0.8-1.5 | 27 |
Для перегляду результатів матчів команди клікніть по її назві.
Вибираючи необхідні посилання (лінки) можна отримати статистичні таблиці виступів команд дома та у гостях,
унікальну зведену таблицю за два сезони, інформацію про особисті зустрічі вибраних команд, графіки розподілу та математику голів (деякі дані тільки в режимі екрану "landscape")
••• У середньому за матч в основний час (FT).
1 - 2 : у Лігу Чемпіонів
3 - 4 : у Лігу Європи/Конференцій
5 - 8 : у Плей-офф
16 : у нижчу Лігу (перехідні матчі)
17 - 18 : у нижчу Лігу
Ередивізіон - головний (найсильніший) турнір/чемпіонат Нідерландів з футболу.
Зіграно матчів | Перемоги господарів | Перемоги гостей | Нічиї | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
324 | 43.8% | 34.9% | 21.3% | ||||||||||||||
Голи (за матч) | |||||||||||||||||
Тотал | Господарі | Гості | Різниця | ||||||||||||||
2.89 | 1.60 | 1.29 | 0.31 | ||||||||||||||
55.3% | 44.7% | ||||||||||||||||
Тотал | Тайм 1 | Тайм 2 | |||||||||||||||
2.89 | 1.36 | 1.52 | |||||||||||||||
47.3% | 52.7% | ||||||||||||||||
Біль1.5 | 2.5 | 3.5
| 77.2% / 22.8% | 56.2% / 43.8% | 32.7% / 67.3% | |
Статистика турніру розрахована за результатами матчів (в основний час) за період 13.08.2021 - 29.05.2022
№ | Дата | Команда-1 | Команда-2 | Результат | Етап | |
---|---|---|---|---|---|---|
29.05 2022 | АДО Ден Гаг | Ексельсіор Роттердам | 4:5P | (2:0, 1:3; 1:1; 7:8) | ПМ | |
АЗ Алкмар | Вітесс Арнем | 6:1 | (3:0, 3:1) | СМ | ||
26.05 2022 | Вітесс Арнем | АЗ Алкмар | 2:1 | (1:0, 1:1) | СМ | |
24.05 2022 | Ексельсіор Роттердам | АДО Ден Гаг | 1:1 | (0:0, 1:1) | ПМ | |
22.05 2022 | Вітесс Арнем | ФК Утрехт | 3:0* | (1:0, 1:0; 1:0) | СМ | |
АЗ Алкмар | СК Геренвен | 2:0 | (1:0, 1:0) | СМ | ||
21.05 2022 | Гераклес Алмело | Ексельсіор Роттердам | 1:3 | (1:0, 0:3) | ПМ | |
Ейндховен ФК | АДО Ден Гаг | 1:2 | (0:2, 1:0) | ПМ | ||
19.05 2022 | ФК Утрехт | Вітесс Арнем | 3:1 | (2:0, 1:1) | СМ | |
СК Геренвен | АЗ Алкмар | 3:2 | (0:0, 3:2) | СМ | ||
18.05 2022 | Ексельсіор Роттердам | Гераклес Алмело | 3:0 | (1:0, 2:0) | ПМ | |
17.05 2022 | АДО Ден Гаг | Ейндховен ФК | 2:1 | (2:0, 0:1) | ПМ | |
15.05 2022 | АЗ Алкмар | РКК Валвейк | 1:3 | (1:1, 0:2) | ||
ФК Гронінген | Камбюр Леуварден | 2:3 | (0:1, 2:2) | |||
Феєноорд Роттердам | Твенте Енсхеде | 1:2 | (0:2, 1:0) | |||
Гераклес Алмело | Спарта Роттердам | 1:3 | (0:1, 1:2) | |||
НЕК Неймеген | Фортуна Сіттард | 0:1 | (0:1, 0:0) | |||
ПЕК Зволле | ПСВ Ейндховен | 1:2 | (1:1, 0:1) | |||
СК Геренвен | Гоу Ехед Іглз | 3:1 | (1:0, 2:1) | |||
Вітесс Арнем | Аякс Амстердам | 2:2 | (0:1, 2:1) | |||
Віллем II Тілбург | ФК Утрехт | 3:0 | (1:0, 2:0) | |||
14.05 2022 | Рода Керкраде | Ексельсіор Роттердам | 0:2* | (0:0, 0:0; 0:2) | ПМ | |
АДО Ден Гаг | НАК Бреда | 2:1 | (0:0, 2:1) | ПМ | ||
13.05 2022 | Ейндховен ФК | Де Графсхап Дутінгем | 3:1 | (3:1, 0:0) | ПМ | |
11.05 2022 | Аякс Амстердам | СК Геренвен | 5:0 | (3:0, 2:0) | ||
Камбюр Леуварден | Віллем II Тілбург | 1:1 | (1:0, 0:1) | |||
ФК Утрехт | АЗ Алкмар | 2:2 | (1:2, 1:0) | |||
Фортуна Сіттард | Вітесс Арнем | 1:2 | (1:1, 0:1) | |||
Гоу Ехед Іглз | Феєноорд Роттердам | 0:1 | (0:0, 0:1) | |||
ПСВ Ейндховен | НЕК Неймеген | 3:2 | (2:0, 1:2) | |||
РКК Валвейк | Гераклес Алмело | 2:0 | (1:0, 1:0) | |||
Спарта Роттердам | ПЕК Зволле | 2:0 | (2:0, 0:0) | |||
Твенте Енсхеде | ФК Гронінген | 3:0 | (1:0, 2:0) | |||
10.05 2022 | Ексельсіор Роттердам | Рода Керкраде | 2:2 | (2:0, 0:2) | ПМ | |
НАК Бреда | АДО Ден Гаг | 1:2 | (0:1, 1:1) | ПМ | ||
09.05 2022 | Де Графсхап Дутінгем | Ейндховен ФК | 1:1 | (0:1, 1:0) | ПМ | |
08.05 2022 | Феєноорд Роттердам | ПСВ Ейндховен | 2:2 | (0:2, 2:0) | ||
АЗ Алкмар | Аякс Амстердам | 2:2 | (0:1, 2:1) | |||
Вітесс Арнем | СК Геренвен | 1:2 | (1:0, 0:2) | |||
НЕК Неймеген | Гоу Ехед Іглз | 1:0 | (0:0, 1:0) | |||
07.05 2022 | ФК Гронінген | Спарта Роттердам | 1:2 | (0:1, 1:1) | ||
ПЕК Зволле | ФК Утрехт | 1:1 | (0:1, 1:0) | |||
Віллем II Тілбург | Гераклес Алмело | 2:0 | (2:0, 0:0) | |||
Твенте Енсхеде | Фортуна Сіттард | 1:2 | (1:2, 0:0) | |||
06.05 2022 | Камбюр Леуварден | РКК Валвейк | 1:1 | (0:0, 1:1) | ||
01.05 2022 | РКК Валвейк | ФК Гронінген | 3:1 | (3:0, 0:1) | ||
Фортуна Сіттард | Феєноорд Роттердам | 1:3 | (0:2, 1:1) | |||
Гоу Ехед Іглз | Вітесс Арнем | 1:2 | (1:1, 0:1) | |||
ПСВ Ейндховен | Віллем II Тілбург | 4:2 | (3:1, 1:1) | |||
СК Геренвен | Камбюр Леуварден | 3:3 | (2:1, 1:2) | |||
30.04 2022 | Спарта Роттердам | АЗ Алкмар | 1:1 | (0:0, 1:1) | ||
Гераклес Алмело | Твенте Енсхеде | 1:1 | (1:1, 0:0) | |||
Аякс Амстердам | ПЕК Зволле | 3:0 | (1:0, 2:0) | |||
29.04 2022 | ФК Утрехт | НЕК Неймеген | 1:0 | (0:0, 1:0) | ||
24.04 2022 | Фортуна Сіттард | Гоу Ехед Іглз | 1:0 | (1:0, 0:0) | ||
ФК Гронінген | Гераклес Алмело | 0:1 | (0:1, 0:0) | |||
Феєноорд Роттердам | ФК Утрехт | 2:1 | (0:0, 2:1) | |||
Віллем II Тілбург | Вітесс Арнем | 1:0 | (1:0, 0:0) | |||
23.04 2022 | Камбюр Леуварден | ПСВ Ейндховен | 1:2 | (1:1, 0:1) | ||
РКК Валвейк | ПЕК Зволле | 0:2 | (0:1, 0:1) | |||
АЗ Алкмар | СК Геренвен | 2:1 | (1:1, 1:0) | |||
НЕК Неймеген | Аякс Амстердам | 0:1 | (0:0, 0:1) | |||
22.04 2022 | Твенте Енсхеде | Спарта Роттердам | 2:0 | (1:0, 1:0) | ||
19.04 2022 | Вітесс Арнем | Спарта Роттердам | 0:1 | (0:1, 0:0) | ||
* - після овертайму / екстратайму, P - після серії пенальті |