Плей-офф | ||||
---|---|---|---|---|
Фінал | Результати | |||
ЗАКСА Кендзежин-Козьле (pol) | Ястшембські Венгель (pol) | 3:2 | ||
1/ 2 Фіналу | Результати | |||
ЗАКСА Кендзежин-Козьле (pol) | Перуджа Волей (ita) | 3:1 3:1 | ||
Халкбанк Анкара (tur) | Ястшембські Венгель (pol) | 1:3 3:2 | ||
1/ 4 Фіналу | Результати | |||
ЗАКСА Кендзежин-Козьле (pol) | Трентіно Волей (ita) | 3:2 15:9 | ||
Халкбанк Анкара (tur) | Лубе Чивітанова (ita) | 3:1 15:12 | ||
Берлін РВ (ger) | Перуджа Волей (ita) | 1:3 2:3 | ||
ВфБ Фрідріхсхафен (ger) | Ястшембські Венгель (pol) | 0:3 0:3 | ||
1/ 8 Фіналу | Результати | |||
Берлін РВ (ger) | Зіраат Банкаси (tur) | 3:2 | ||
Варта Заверце (pol) | ЗАКСА Кендзежин-Козьле (pol) | 0:3 3:2 | ||
Тур Вб (fra) | ВфБ Фрідріхсхафен (ger) | 0:3 2:3 |
Група A | І | В | П | 3:0 | 3:1 | 3:2 | 2:3 | 1:3 | 0:3 | Сети | ••• | О | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ястшембські Венгель (pol) | 6 | 6 | 0 | 4 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 18-2 | 90.0 / | 18 | |
2. | ВфБ Фрідріхсхафен (ger) | 6 | 4 | 2 | 1 | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 13-11 | 54.2 / | 10 | |
3. | Монпельє Воллей (fra) | 6 | 1 | 5 | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 | 1 | 9-15 | 37.5 / | 5 | |
4. | ОК Воєводина Нові-Сад (srb) | 6 | 1 | 5 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 4 | 4-16 | 20.0 / | 3 | |
Група B | І | В | П | 3:0 | 3:1 | 3:2 | 2:3 | 1:3 | 0:3 | Сети | ••• | О | ||
1. | Халкбанк Анкара (tur) | 6 | 5 | 1 | 2 | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 16-8 | 66.7 / | 13 | |
2. | Берлін РВ (ger) | 6 | 4 | 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 13-9 | 59.1 / | 11 | |
3. | Варта Заверце (pol) | 6 | 3 | 3 | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 12-11 | 52.2 / | 10 | |
4. | Хебар Пазарджик (bul) | 6 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | 5-18 | 21.7 / | 2 | |
Група C | І | В | П | 3:0 | 3:1 | 3:2 | 2:3 | 1:3 | 0:3 | Сети | ••• | О | ||
1. | Лубе Чивітанова (ita) | 6 | 6 | 0 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 18-6 | 75.0 / | 16 | |
2. | Тур Вб (fra) | 6 | 3 | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 12-10 | 54.5 / | 10 | |
3. | Кнак Руселаре (bel) | 6 | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1 | 12-13 | 48.0 / | 8 | |
4. | Бенфіка Лісабон (por) | 6 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | 5-18 | 21.7 / | 2 | |
Група D | І | В | П | 3:0 | 3:1 | 3:2 | 2:3 | 1:3 | 0:3 | Сети | ••• | О | ||
1. | Трентіно Волей (ita) | 6 | 6 | 0 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 18-4 | 81.8 / | 17 | |
2. | ЗАКСА Кендзежин-Козьле (pol) | 6 | 4 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 15-9 | 62.5 / | 12 | |
3. | ВК Карловарско (cze) | 6 | 2 | 4 | 2 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 10-12 | 45.5 / | 7 | |
4. | Префаксіс Менен (bel) | 6 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0-18 | 0.0 / | 0 | |
Група E | І | В | П | 3:0 | 3:1 | 3:2 | 2:3 | 1:3 | 0:3 | Сети | ••• | О | ||
1. | Перуджа Волей (ita) | 6 | 6 | 0 | 2 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 18-4 | 81.8 / | 18 | |
2. | АСХ Любляна (slo) | 6 | 2 | 4 | 0 | 2 | 0 | 2 | 1 | 1 | 11-14 | 44.0 / | 8 | |
3. | Зіраат Банкаси (tur) | 6 | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 0 | 3 | 0 | 12-13 | 48.0 / | 7 | |
4. | СВД Дюрен (ger) | 6 | 1 | 5 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 6-16 | 27.3 / | 3 |
Кваліфікація | ||||
---|---|---|---|---|
Кв. Раунд 3 | Результати | |||
Хебар Пазарджик (bul) | Младость Загреб (cro) | 3:1 3:1 | ||
ВаЛеПа Састамала (fin) | Бенфіка Лісабон (por) | 1:3 1:3 | ||
Кв. Раунд 2 | Результати | |||
Посожильніца Айх Доб (aut) | ВаЛеПа Састамала (fin) | 3:2 1:3 | ||
ТВ Амрісвіль Волей (sui) | Младость Загреб (cro) | 3:1 0:3 | ||
Хебар Пазарджик (bul) | Аркада Галац (rou) | 0:3 3:1 | ||
Динамо Апелдорн (ned) | Бенфіка Лісабон (por) | 1:3 0:3 | ||
Кв. Раунд 1 | Результати | |||
Динамо Апелдорн (ned) | ГІО Струмиця (mkd) | 3:0 1:3 | ||
Будва Волей (mne) | Посожильніца Айх Доб (aut) | 0:3 1:3 | ||
Младость Брчко (bih) | ТВ Амрісвіль Волей (sui) | 0:3 0:3 |
Для перегляду результатів матчів команди клікніть по її назві.
Вибираючи необхідні посилання (лінки) можна отримати статистичні таблиці виступів команд дома та у гостях,
унікальну зведену таблицю за два сезони, інформацію про особисті зустрічі вибраних команд, графіки розподілу та математику голів (деякі дані тільки в режимі екрану "landscape")
••• Виграні сети / очки, %
1 : у Плей-офф (+3 що не попали напряму)
№ | Дата | Команда-1 | Команда-2 | Результат | Етап | |
---|---|---|---|---|---|---|
6. | 25.01 2023 | Монпельє Воллей | ОК Воєводина Нові-Сад | 3:0 | ||
5. | 11.01 2023 | ОК Воєводина Нові-Сад | Ястшембські Венгель | 0:3 | ||
4. | 13.12 2022 | ВфБ Фрідріхсхафен | ОК Воєводина Нові-Сад | 3:1 | ||
3. | 30.11 2022 | ОК Воєводина Нові-Сад | Монпельє Воллей | 3:1 | ||
2. | 16.11 2022 | ОК Воєводина Нові-Сад | ВфБ Фрідріхсхафен | 0:3 | ||
1. | 08.11 2022 | Ястшембські Венгель | ОК Воєводина Нові-Сад | 3:0 |
Команда | І | В | П | 3:0 | 3:1 | 3:2 | 2:3 | 1:3 | 0:3 | Сети | ••• | О | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ОК Воєводина Нові-Сад | 6 | 1 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4-16 | 20.0 / | ||
Дома Д | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3-7 | 30.0 / | ||
У Гостях Г | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1-9 | 10.0 / |
••• Виграні сети / очки, %