Для перегляду результатів матчів команди клікніть по її назві.
Вибираючи необхідні посилання (лінки) можна отримати статистичні таблиці виступів команд дома та у гостях,
унікальну зведену таблицю за два сезони, інформацію про особисті зустрічі вибраних команд, графіки розподілу та математику голів (деякі дані тільки в режимі екрану "landscape")
••• У середньому за матч в основний час (FT).
1 - 6 : у Плей-офф 7 - 10 : у Плей-офф (стикові матчі) 13 - 14 : у нижчу Лігу (перехідні матчі)
ЕлітСерія - головний (найсильніший) турнір/чемпіонат Швеції з хокею.
Юргорден Стокгольм: Результати матчів
№
Дата
Команда-1
Команда-2
Результат
Етап
56.
02.04 2022
Тімро ІК
Юргорден Стокгольм
3:1
(0:0, 3:0, 0:1)
СМ
55.
31.03 2022
Юргорден Стокгольм
Тімро ІК
3:5
(0:1, 1:2, 2:2)
СМ
54.
28.03 2022
Тімро ІК
Юргорден Стокгольм
4:3
(0:0, 2:2, 2:1)
СМ
53.
26.03 2022
Юргорден Стокгольм
Тімро ІК
2:4
(1:0, 0:3, 1:1)
СМ
52.
24.03 2022
Оскарсхамн ІК
Юргорден Стокгольм
3:2
(1:0, 2:2, 0:0)
51.
19.03 2022
Фрелунда Гетеборг
Юргорден Стокгольм
5:4*
(1:0, 1:4, 2:0; 1:0)
50.
15.03 2022
Мальме Редгокс
Юргорден Стокгольм
3:1
(0:0, 1:1, 2:0)
49.
12.03 2022
Юргорден Стокгольм
Еребру ХК
0:3
(0:1, 0:2, 0:0)
48.
10.03 2022
Лександ ІФ
Юргорден Стокгольм
2:4
(0:0, 2:3, 0:1)
47.
08.03 2022
Юргорден Стокгольм
Тімро ІК
5:1
(0:0, 2:0, 3:1)
46.
06.03 2022
Тімро ІК
Юргорден Стокгольм
4:5P
(2:1, 1:1, 1:2; 0:0; 0:1)
45.
05.03 2022
Юргорден Стокгольм
Фрелунда Гетеборг
3:1
(0:1, 2:0, 1:0)
44.
03.03 2022
Юргорден Стокгольм
Фер'єстад Карлстад
4:5*
(1:2, 2:1, 1:1; 0:1)
43.
01.03 2022
Лулео ХФ
Юргорден Стокгольм
2:3
(1:1, 0:0, 1:2)
42.
26.02 2022
Брюнес Євле
Юргорден Стокгольм
0:2
(0:0, 0:1, 0:1)
41.
24.02 2022
Юргорден Стокгольм
Мальме Редгокс
1:3
(1:1, 0:1, 0:1)
40.
22.02 2022
Шеллефтео АІК
Юргорден Стокгольм
3:0
(0:0, 1:0, 2:0)
39.
19.02 2022
Юргорден Стокгольм
Лінчопінг ХК
3:2
(0:1, 0:0, 3:1)
38.
17.02 2022
Юргорден Стокгольм
Векше Лейкерс
6:2
(2:1, 2:1, 2:0)
37.
12.02 2022
Юргорден Стокгольм
Лулео ХФ
5:4P
(2:0, 1:1, 1:3; 0:0; 1:0)
36.
09.02 2022
Юргорден Стокгольм
Брюнес Євле
2:3*
(0:0, 1:1, 1:1; 0:1)
35.
03.02 2022
Юргорден Стокгольм
Регле Енгельгольм
2:3
(0:0, 1:1, 1:2)
34.
30.01 2022
Фер'єстад Карлстад
Юргорден Стокгольм
1:3
(0:0, 0:1, 1:2)
33.
29.01 2022
Еребру ХК
Юргорден Стокгольм
7:1
(3:1, 3:0, 1:0)
32.
23.01 2022
Юргорден Стокгольм
Оскарсхамн ІК
4:2
(1:0, 1:0, 2:2)
31.
22.01 2022
Юргорден Стокгольм
Лександ ІФ
2:1P
(0:0, 0:0, 1:1; 0:0; 1:0)
30.
30.12 2021
Лінчопінг ХК
Юргорден Стокгольм
5:2
(4:0, 0:1, 1:1)
29.
28.12 2021
Юргорден Стокгольм
Шеллефтео АІК
2:3*
(1:2, 0:0, 1:0; 0:1)
28.
26.12 2021
Регле Енгельгольм
Юргорден Стокгольм
4:5*
(0:1, 1:3, 3:0; 0:1)
27.
11.12 2021
Векше Лейкерс
Юргорден Стокгольм
3:0
(0:0, 2:0, 1:0)
26.
09.12 2021
Юргорден Стокгольм
Векше Лейкерс
2:3P
(1:0, 0:1, 1:1; 0:0; 0:1)
25.
04.12 2021
Брюнес Євле
Юргорден Стокгольм
4:0
(2:0, 2:0, 0:0)
24.
02.12 2021
Оскарсхамн ІК
Юргорден Стокгольм
5:2
(0:0, 1:2, 4:0)
23.
30.11 2021
Юргорден Стокгольм
Мальме Редгокс
3:0
(2:0, 0:0, 1:0)
22.
27.11 2021
Юргорден Стокгольм
Еребру ХК
0:3
(0:0, 0:1, 0:2)
21.
25.11 2021
Шеллефтео АІК
Юргорден Стокгольм
3:1
(0:0, 2:0, 1:1)
20.
20.11 2021
Юргорден Стокгольм
Лінчопінг ХК
2:5
(2:0, 0:3, 0:2)
19.
18.11 2021
Юргорден Стокгольм
Тімро ІК
2:5
(2:4, 0:1, 0:0)
18.
06.11 2021
Лулео ХФ
Юргорден Стокгольм
7:0
(3:0, 2:0, 2:0)
17.
04.11 2021
Лександ ІФ
Юргорден Стокгольм
2:4
(0:2, 1:1, 1:1)
16.
02.11 2021
Юргорден Стокгольм
Фер'єстад Карлстад
5:3
(0:1, 1:2, 4:0)
15.
30.10 2021
Регле Енгельгольм
Юргорден Стокгольм
3:2
(2:0, 0:2, 1:0)
14.
28.10 2021
Фрелунда Гетеборг
Юргорден Стокгольм
5:2
(2:1, 3:0, 0:1)
13.
23.10 2021
Еребру ХК
Юргорден Стокгольм
4:3*
(2:1, 0:1, 1:1; 1:0)
12.
21.10 2021
Юргорден Стокгольм
Оскарсхамн ІК
2:3
(0:2, 0:0, 2:1)
11.
16.10 2021
Тімро ІК
Юргорден Стокгольм
2:5
(2:3, 0:1, 0:1)
10.
14.10 2021
Юргорден Стокгольм
Лулео ХФ
4:6
(0:3, 3:2, 1:1)
9.
12.10 2021
Фер'єстад Карлстад
Юргорден Стокгольм
5:4
(2:1, 1:1, 2:2)
8.
09.10 2021
Юргорден Стокгольм
Фрелунда Гетеборг
2:4
(1:1, 1:1, 0:2)
7.
07.10 2021
Юргорден Стокгольм
Регле Енгельгольм
1:4
(0:0, 1:3, 0:1)
6.
02.10 2021
Векше Лейкерс
Юргорден Стокгольм
4:2
(0:2, 1:0, 3:0)
5.
30.09 2021
Юргорден Стокгольм
Лександ ІФ
1:3
(0:1, 1:0, 0:2)
4.
23.09 2021
Мальме Редгокс
Юргорден Стокгольм
3:2
(0:0, 2:0, 1:2)
3.
18.09 2021
Юргорден Стокгольм
Брюнес Євле
3:2*
(0:1, 0:0, 2:1; 1:0)
2.
16.09 2021
Лінчопінг ХК
Юргорден Стокгольм
1:3
(1:1, 0:2, 0:0)
1.
11.09 2021
Юргорден Стокгольм
Шеллефтео АІК
2:5
(1:3, 1:1, 0:1)
* - після овертайму / екстратайму, P - після серії пенальті