Героям Слава!

Хокей. Росія. КХЛ 2020-2021

Турнірна таблиця станом на 28.04.2021

 Ліга    Конференції    Дивізіони 
   stats iconОсобисті зустрічі
Плей-офф - Кубок Гагаріна
ФіналСеріяРезультати
ЦСКА МоскваАвангард Омськ2-4   1:4     3:0     2:1     3:4*    0:2     0:1  
1/ 2 ФіналуСеріяРезультати
Ак Барс КазаньАвангард ОмськE3-4   1:3     0:2     2:1     2:1     2:3*    2:0     3:4* 
ЦСКА МоскваСКА Санкт-ПетербургW4-2   3:0     2:0     5:2     1:3     2:3*    2:0  
1/ 4 ФіналуСеріяРезультати
Авангард ОмськМеталург Магніто­горськE4-2   2:5     2:1*    3:0     1:7     4:0     5:1  
Ак Барс КазаньСалават Юлаев УфаE4-0   4:1     2:1*    2:1     3:2  
СКА Санкт-ПетербургДинамо МоскваW4-1   1:4     1:0     3:2*    3:1     4:0  
ЦСКА МоскваЛокомотив ЯрославльW4-3   0:2     4:1     2:1*    0:3     3:2     1:2*    2:0  
1/ 8 ФіналуСеріяРезультати
Авангард ОмськАвтомобіліст Єкатерин­бургE4-1   3:0     4:3     1:2     4:3*    3:1  
Ак Барс КазаньТорпедо Нижній НовгородE4-0   2:1*    4:1     4:0     4:1  
Металург Магніто­горськБарис Астана (kaz)E4-2   7:4     1:2*    2:1     2:4     5:1     5:3  
Салават Юлаев УфаТрактор ЧелябінськE4-1   1:3     3:2*    4:0     3:0     3:2  
Динамо МоскваСєвєрсталь ЧереповецьW4-1   1:0     2:5     2:1*    5:2     4:3  
Локомотив ЯрославльЙокеріт Гельсінкі (fin)W4-0   1:0     5:0     3:2*    4:1  
СКА Санкт-ПетербургДинамо Мінськ (blr)W4-1   4:2     6:4     4:3*    1:2     4:3* 
ЦСКА МоскваСпартак МоскваW4-0   1:0*    5:1     3:0     3:1  
* - після овертайму


КХЛ - Захід
КомандаК/ДІВВОПОПГоли•••О
1.ЦСКА МоскваTa60349512179-1192.9-2.0  1.091
2.Динамо МоскваTa60345615196-1343.2-2.2  1.084
3.Локомотив ЯрославльTa60308715179-1252.9-2.0  0.983
4.СКА Санкт-ПетербургBo60334815176-1222.9-2.0  0.982
5.Йокеріт Гельсінкі  (fin)Bo60266919172-1522.8-2.4  0.473
6.Сєвєрсталь ЧереповецьBo60239424146-1562.3-2.6 -0.268
7.Динамо Мінськ  (blr)Ta601715325163-1732.6-2.9 -0.367
8.Спартак МоскваBo60208725156-1722.5-2.8 -0.363
9.Витязь ПодольськBo60216528153-1722.5-2.9 -0.459
10.ХК СочіBo60122937121-1992.0-3.2 -1.237
11.Динамо Рига  (lat)Ta60541041124-2122.2-3.6 -1.428
КХЛ - Схід
КомандаК/ДІВВОПОПГоли•••О
1.Ак Барс КазаньKh60338811180-1293.0-2.0  0.990
2.Авангард ОмськCh603331212180-1293.0-2.0  0.984
3.Салават Юлаев УфаCh602810517177-1502.8-2.4  0.481
4.Металург Магніто­горськKh60316716160-1372.7-2.2  0.581
5.Трактор ЧелябінськKh60277620155-1402.5-2.3  0.274
6.Барис Астана  (kaz)Ch602011722144-1552.3-2.5 -0.269
7.Автомобіліст Єкатерин­бургKh60246822149-1512.4-2.4  0.068
8.Торпедо Нижній НовгородKh60227922167-1662.7-2.6  0.167
9.Сибір НовосибірськCh60207429144-1522.3-2.5 -0.258
10.Амур ХабаровськCh60177729145-1662.3-2.7 -0.455
11.Нафтохімік Нижньо­камськKh60136239131-2142.1-3.5 -1.440
12.Куньлунь Ред Стар  (chn)Ch60112839139-2112.3-3.5 -1.234

Дивізіони: Тарасова (Ta), Боброва (Bo), Харламова (Kh), Чернишева (Ch)

Для перегляду результатів матчів команди клікніть по її назві.

Вибираючи необхідні посилання (лінки) можна отримати статистичні таблиці виступів команд дома та у гостях, унікальну зведену таблицю за два сезони, інформацію про особисті зустрічі вибраних команд, графіки розподілу та математику голів (деякі дані тільки в режимі екрану "landscape")

••• У середньому за матч в основний час (FT).

1 - 8 : у Плей-офф

Для остаточного визначення місць у плей-офф враховуються таблиці Дивізіонів.

КХЛ - відкритий чемпіонат Росії з хокею.

Статистика турніру / чемпіонату

Зіграно матчівПеремоги госпо­дарівПеремоги гостейНічиї  
76342.3%34.9%22.8%  
КХЛ: Результати матчів - перемоги, нічиї та поразки
Голи (за матч)
ТоталГоспо­даріГостіРізниця  
5.052.632.420.21  
 52.2%47.8%   
КХЛ: Голи - господарі-гості
ТоталПеріод 1Період 2Період 3  
5.051.501.791.77  
 29.6%35.5%34.9%  
КХЛ: Голи - результативність періодів
Більше / Менше
4.55.56.5
55.8% · 44.2%38.7% · 61.3%23.2% · 76.8%

Статистика турніру розрахована за результатами матчів (в основний час) за період 02.09.2020 - 28.04.2021

Результати матчів турніру

ДатаКоманда-1Команда-2РезультатЕтап
 28.04 2021Авангард ОмськЦСКА Москва1:0 (1:0,  0:0,  0:0)Фінал
 26.04 2021ЦСКА МоскваАвангард Омськ0:2 (0:0,  0:2,  0:0)Фінал
 24.04 2021Авангард ОмськЦСКА Москва4:3*(0:2,  1:0,  2:1;  1:0)Фінал
 22.04 2021Авангард ОмськЦСКА Москва1:2 (1:1,  0:0,  0:1)Фінал
 20.04 2021ЦСКА МоскваАвангард Омськ3:0 (0:0,  1:0,  2:0)Фінал
 18.04 2021ЦСКА МоскваАвангард Омськ1:4 (0:1,  0:1,  1:2)Фінал
 15.04 2021Ак Барс КазаньАвангард Омськ3:4*(1:2,  2:0,  0:1;  0:1)1/ 2
 13.04 2021Авангард ОмськАк Барс Казань0:2 (0:0,  0:0,  0:2)1/ 2
 12.04 2021СКА Санкт-ПетербургЦСКА Москва0:2 (0:0,  0:2,  0:0)1/ 2
 11.04 2021Ак Барс КазаньАвангард Омськ2:3*(0:1,  0:0,  2:1;  0:1)1/ 2
 10.04 2021ЦСКА МоскваСКА Санкт-Петербург2:3*(1:0,  0:2,  1:0;  0:1)1/ 2
 09.04 2021Авангард ОмськАк Барс Казань1:2 (0:1,  0:0,  1:1)1/ 2
 08.04 2021СКА Санкт-ПетербургЦСКА Москва3:1 (1:0,  1:0,  1:1)1/ 2
 07.04 2021Авангард ОмськАк Барс Казань1:2 (0:2,  1:0,  0:0)1/ 2
 06.04 2021СКА Санкт-ПетербургЦСКА Москва2:5 (1:0,  0:3,  1:2)1/ 2
 05.04 2021Ак Барс КазаньАвангард Омськ0:2 (0:0,  0:1,  0:1)1/ 2
 04.04 2021ЦСКА МоскваСКА Санкт-Петербург2:0 (0:0,  1:0,  1:0)1/ 2
 03.04 2021Ак Барс КазаньАвангард Омськ1:3 (0:1,  1:0,  0:2)1/ 2
 02.04 2021ЦСКА МоскваСКА Санкт-Петербург3:0 (2:0,  0:0,  1:0)1/ 2
 29.03 2021ЦСКА МоскваЛокомотив Ярославль2:0 (2:0,  0:0,  0:0)1/ 4
 28.03 2021Металург Магніто­горськАвангард Омськ1:5 (0:1,  1:3,  0:1)1/ 4
 27.03 2021Локомотив ЯрославльЦСКА Москва2:1*(0:0,  1:0,  0:1;  1:0)1/ 4
 26.03 2021Авангард ОмськМеталург Магніто­горськ4:0 (2:0,  0:0,  2:0)1/ 4
 СКА Санкт-ПетербургДинамо Москва4:0 (1:0,  2:0,  1:0)1/ 4
 25.03 2021ЦСКА МоскваЛокомотив Ярославль3:2 (2:0,  1:1,  0:1)1/ 4
 24.03 2021Динамо МоскваСКА Санкт-Петербург1:3 (0:0,  0:2,  1:1)1/ 4
 Металург Магніто­горськАвангард Омськ7:1 (2:1,  2:0,  3:0)1/ 4
 23.03 2021Локомотив ЯрославльЦСКА Москва3:0 (0:0,  2:0,  1:0)1/ 4
 Салават Юлаев УфаАк Барс Казань2:3 (0:0,  0:2,  2:1)1/ 4
 22.03 2021Динамо МоскваСКА Санкт-Петербург2:3*(0:1,  1:1,  1:0;  0:1)1/ 4
 Металург Магніто­горськАвангард Омськ0:3 (0:1,  0:0,  0:2)1/ 4
 21.03 2021Локомотив ЯрославльЦСКА Москва1:2*(0:1,  0:0,  1:0;  0:1)1/ 4
 Салават Юлаев УфаАк Барс Казань1:2 (0:1,  1:1,  0:0)1/ 4
 20.03 2021Авангард ОмськМеталург Магніто­горськ2:1*(0:0,  1:1,  0:0;  1:0)1/ 4
 СКА Санкт-ПетербургДинамо Москва1:0 (0:0,  0:0,  1:0)1/ 4
 19.03 2021Ак Барс КазаньСалават Юлаев Уфа2:1*(0:1,  1:0,  0:0;  1:0)1/ 4
 ЦСКА МоскваЛокомотив Ярославль4:1 (2:0,  1:0,  1:1)1/ 4
 18.03 2021Авангард ОмськМеталург Магніто­горськ2:5 (1:1,  1:1,  0:3)1/ 4
 СКА Санкт-ПетербургДинамо Москва1:4 (0:1,  0:1,  1:2)1/ 4
 17.03 2021Ак Барс КазаньСалават Юлаев Уфа4:1 (1:0,  3:1,  0:0)1/ 4
 ЦСКА МоскваЛокомотив Ярославль0:2 (0:0,  0:0,  0:2)1/ 4
* - після овертайму

Дата сторінки:

Середа
25.05.2022
06:45:40 UTC