Груповий Етап 3 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Група E | І | В | ВО | ПО | П | Голи | ••• | О | ||
1. | Сариарка Караганда (kaz) | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 10-2 | 3.3-0.7 | 9 | |
2. | КС Краковія (pol) | 3 | 0 | 2 | 0 | 1 | 7-8 | 2.0-2.7 | 4 | |
3. | ХК Попрад (svk) | 3 | 1 | 0 | 1 | 1 | 6-8 | 2.0-2.7 | 4 | |
4. | ХК Асіаго (ita) | 3 | 0 | 0 | 1 | 2 | 6-11 | 2.0-3.3 | 1 | |
Група F | І | В | ВО | ПО | П | Голи | ••• | О | ||
1. | Ольборг Пайретс (den) | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 13-7 | 4.3-2.3 | 6 | |
2. | ХК Гомель (blr) | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 9-6 | 3.0-2.0 | 6 | |
3. | Шеффілд Стілерз (gbr) | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 6-7 | 2.0-2.3 | 6 | |
4. | Олімп Рига (lat) | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 5-13 | 1.7-4.3 | 0 | |
Груповий Етап 2 | ||||||||||
Група C | І | В | ВО | ПО | П | Голи | ••• | О | ||
1. | Олімп Рига (lat) | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 10-7 | 3.3-2.3 | 6 | |
2. | Ференцварош Будапешт (hun) | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 12-6 | 4.0-2.0 | 6 | |
3. | Сокіл Київ (ukr) | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 14-9 | 4.7-3.0 | 6 | |
4. | Валк 494 Тарту (est) | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 8-22 | 2.7-7.3 | 0 | |
Група D | І | В | ВО | ПО | П | Голи | ••• | О | ||
1. | ХК Асіаго (ita) | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 11-7 | 3.7-2.3 | 9 | |
2. | ХК Ам'єн (fra) | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 17-4 | 5.7-1.3 | 6 | |
3. | Корона Брашов (rou) | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2-10 | 1.0-5.0 | 0 | |
4. | Акроні Єсеніце (slo) | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4-13 | 2.0-6.5 | 0 | |
Груповий Етап 1 | ||||||||||
Команда | І | В | ВО | ПО | П | Голи | ••• | О | ||
1. | КС Краковія (pol) | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 6-1 | 3.0-0.5 | 6 | |
2. | Сариарка Караганда (kaz) | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 5-3 | 2.5-1.5 | 3 | |
3. | Ольборг Пайретс (den) | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1-8 | 0.5-4.0 | 0 | |
Група A | І | В | ВО | ПО | П | Голи | ••• | О | ||
1. | Корона Брашов (rou) | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 30-3 | 10.0-1.0 | 9 | |
2. | Младость Загреб (cro) | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 16-18 | 5.3-6.0 | 6 | |
3. | ХК Барселона (esp) | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 10-14 | 3.3-4.7 | 3 | |
4. | ХК Буз Бейкоз (tur) | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 7-28 | 2.3-9.3 | 0 | |
Група B | І | В | ВО | ПО | П | Голи | ••• | О | ||
1. | Валк 494 Тарту (est) | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 14-4 | 7.0-2.0 | 6 | |
2. | Панкс Вільнюс (ltu) | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 15-14 | 7.5-7.0 | 3 | |
3. | ХК Акурейрі (isl) | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 7-18 | 3.5-9.0 | 0 |
Для перегляду результатів матчів команди клікніть по її назві.
Вибираючи необхідні посилання (лінки) можна отримати статистичні таблиці виступів команд дома та у гостях,
унікальну зведену таблицю за два сезони, інформацію про особисті зустрічі вибраних команд, графіки розподілу та математику голів (деякі дані тільки в режимі екрану "landscape")
••• У середньому за матч в основний час (FT).
1 : у Наступний етап
1 : у Наступний етап (для Е2)
1 - 2 : у Наступний етап (для Е3)
№ | Дата | Команда-1 | Команда-2 | Результат | Етап | |
---|---|---|---|---|---|---|
3. | 21.11 2021 | ХК Гомель | Шеффілд Стілерз | 4:0 | (1:0, 2:0, 1:0) | Г3 |
2. | 20.11 2021 | ХК Гомель | Ольборг Пайретс | 2:5 | (1:2, 1:2, 0:1) | Г3 |
1. | 19.11 2021 | ХК Гомель | Олімп Рига | 3:1 | (2:0, 0:1, 1:0) | Г3 |
Команда | І | В | ВО | ПО | П | Голи | ••• | О | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ХК Гомель | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 9-6 | 3.0-2.0 |
••• У середньому за матч в основний час (FT).