Для перегляду результатів матчів команди клікніть по її назві.
Вибираючи необхідні посилання (лінки) можна отримати статистичні таблиці виступів команд дома та у гостях,
унікальну зведену таблицю за два сезони, інформацію про особисті зустрічі вибраних команд, графіки розподілу та математику голів (деякі дані тільки в режимі екрану "landscape")
••• У середньому за матч в основний час (FT).
1 - 4 : у Плей-офф 5 - 12 : у Плей-офф (стикові матчі) 14 : у нижчу Лігу (перехідні матчі) 15 : у нижчу Лігу
ЕкстраЛіга - головний (найсильніший) турнір/чемпіонат Чехії з хокею.
Берані Злін: Результати матчів
№
Дата
Команда-1
Команда-2
Результат
Етап
56.
08.03 2022
Берані Злін
Динамо Пардубіце
0:3
(0:1, 0:0, 0:2)
55.
06.03 2022
Спарта Прага
Берані Злін
4:1
(1:0, 2:0, 1:1)
54.
04.03 2022
Берані Злін
Шкода Пльзень
3:2P
(0:1, 0:0, 2:1; 0:0; 1:0)
53.
01.03 2022
Берані Злін
Спарта Прага
2:3
(0:0, 0:1, 2:2)
52.
27.02 2022
БК Млада Болеслав
Берані Злін
4:1
(2:1, 2:0, 0:0)
51.
25.02 2022
Берані Злін
Оцеларжи Тржинець
1:4
(1:0, 0:1, 0:3)
50.
20.02 2022
Берані Злін
ХК Оломоуц
3:2P
(0:1, 2:1, 0:0; 0:0; 1:0)
49.
17.02 2022
Берані Злін
Ритіржі Кладно
3:2
(1:0, 0:2, 2:0)
48.
13.02 2022
Карлови Вари
Берані Злін
5:1
(3:1, 0:0, 2:0)
47.
11.02 2022
Шкода Пльзень
Берані Злін
4:0
(0:0, 4:0, 0:0)
46.
09.02 2022
Берані Злін
Білі Тигри Ліберець
5:3
(1:1, 3:0, 1:2)
45.
06.02 2022
Маунтфілд Градець-Кралове
Берані Злін
4:0
(2:0, 0:0, 2:0)
44.
04.02 2022
Берані Злін
Вітковіце Острава
4:1
(1:0, 2:1, 1:0)
43.
01.02 2022
ХК Чеське-Будейовіце
Берані Злін
3:2P
(1:1, 0:1, 1:0; 0:0; 1:0)
42.
30.01 2022
Берані Злін
Комета Брно
5:2
(0:0, 2:1, 3:1)
41.
28.01 2022
ХК Літвінов
Берані Злін
3:4*
(2:0, 0:1, 1:2; 0:1)
40.
25.01 2022
Берані Злін
БК Млада Болеслав
2:7
(2:4, 0:1, 0:2)
39.
23.01 2022
Динамо Пардубіце
Берані Злін
4:1
(1:0, 2:0, 1:1)
38.
14.01 2022
Оцеларжи Тржинець
Берані Злін
6:2
(3:1, 0:1, 3:0)
37.
07.01 2022
ХК Оломоуц
Берані Злін
4:0
(2:0, 0:0, 2:0)
36.
04.01 2022
Ритіржі Кладно
Берані Злін
1:3
(0:1, 1:0, 0:2)
35.
30.12 2021
Берані Злін
Карлови Вари
2:4
(1:3, 1:0, 0:1)
34.
28.12 2021
Білі Тигри Ліберець
Берані Злін
4:1
(1:0, 2:0, 1:1)
33.
26.12 2021
Берані Злін
Маунтфілд Градець-Кралове
2:5
(0:3, 0:1, 2:1)
32.
23.12 2021
Вітковіце Острава
Берані Злін
1:2*
(0:0, 0:1, 1:0; 0:1)
31.
21.12 2021
Берані Злін
ХК Чеське-Будейовіце
2:5
(0:2, 2:2, 0:1)
30.
12.12 2021
Комета Брно
Берані Злін
2:1*
(1:0, 0:0, 0:1; 1:0)
29.
10.12 2021
Берані Злін
ХК Літвінов
4:1
(2:0, 0:1, 2:0)
28.
05.12 2021
Берані Злін
Динамо Пардубіце
1:4
(0:1, 0:2, 1:1)
27.
03.12 2021
Спарта Прага
Берані Злін
4:6
(2:1, 1:2, 1:3)
26.
30.11 2021
Берані Злін
Шкода Пльзень
1:2
(0:1, 0:1, 1:0)
25.
28.11 2021
БК Млада Болеслав
Берані Злін
3:1
(1:0, 2:0, 0:1)
24.
25.11 2021
Берані Злін
Оцеларжи Тржинець
2:1*
(0:0, 0:0, 1:1; 1:0)
23.
19.11 2021
Берані Злін
ХК Оломоуц
3:2
(1:0, 2:0, 0:2)
22.
07.11 2021
Берані Злін
Ритіржі Кладно
1:5
(0:0, 1:2, 0:3)
21.
05.11 2021
Карлови Вари
Берані Злін
4:1
(1:0, 2:0, 1:1)
20.
02.11 2021
Берані Злін
Білі Тигри Ліберець
1:2
(0:0, 0:2, 1:0)
19.
31.10 2021
Маунтфілд Градець-Кралове
Берані Злін
4:1
(2:0, 1:1, 1:0)
18.
29.10 2021
Вітковіце Острава
Берані Злін
2:1
(0:0, 2:0, 0:1)
17.
26.10 2021
ХК Чеське-Будейовіце
Берані Злін
4:2
(0:0, 1:2, 3:0)
16.
24.10 2021
Берані Злін
Комета Брно
5:3
(2:2, 1:1, 2:0)
15.
22.10 2021
ХК Літвінов
Берані Злін
2:1
(0:0, 1:0, 1:1)
14.
15.10 2021
Берані Злін
Спарта Прага
1:4
(0:1, 1:1, 0:2)
13.
10.10 2021
Шкода Пльзень
Берані Злін
4:1
(1:0, 1:1, 2:0)
12.
08.10 2021
Берані Злін
БК Млада Болеслав
0:4
(0:2, 0:0, 0:2)
11.
05.10 2021
Динамо Пардубіце
Берані Злін
5:1
(1:1, 2:0, 2:0)
10.
03.10 2021
Оцеларжи Тржинець
Берані Злін
2:1
(0:1, 1:0, 1:0)
9.
28.09 2021
ХК Оломоуц
Берані Злін
4:2
(1:1, 2:0, 1:1)
8.
26.09 2021
Ритіржі Кладно
Берані Злін
3:2*
(1:0, 1:0, 0:2; 1:0)
7.
24.09 2021
Берані Злін
Карлови Вари
0:3
(0:2, 0:1, 0:0)
6.
21.09 2021
Білі Тигри Ліберець
Берані Злін
3:4*
(0:0, 1:0, 2:3; 0:1)
5.
19.09 2021
Берані Злін
Маунтфілд Градець-Кралове
2:3P
(1:1, 0:0, 1:1; 0:0; 0:1)
4.
17.09 2021
Берані Злін
Вітковіце Острава
3:6
(1:1, 2:3, 0:2)
3.
14.09 2021
Берані Злін
ХК Чеське-Будейовіце
3:4
(0:1, 3:2, 0:1)
2.
12.09 2021
Комета Брно
Берані Злін
3:2*
(0:0, 0:0, 2:2; 1:0)
1.
10.09 2021
Берані Злін
ХК Літвінов
2:4
(0:2, 1:1, 1:1)
* - після овертайму / екстратайму, P - після серії пенальті