Сезони:
Два сезони |
Плей-офф | ||||
---|---|---|---|---|
Фінал | Серія | Результати | ||
Шльонськ Вроцлав | Легія Варшава | 4-1 | 76: 72 85: 88 | |
За 3-е місце | Серія | Результати | ||
Анвіл Влоцлавек | Чарні Слупськ | 2-0 | 78: 77 91: 76 | |
1/ 2 Фіналу | Серія | Результати | ||
Чарні Слупськ | Шльонськ Вроцлав | 2-3 | 57: 77 66: 91 | |
Анвіл Влоцлавек | Легія Варшава | 0-3 | 79: 83* 71: 77 | |
1/ 4 Фіналу | Серія | Результати | ||
Анвіл Влоцлавек | БК Торунь | 3-1 | 92: 62 87: 71 | |
Чарні Слупськ | Вілкі Морські Щецин | 3-1 | 93: 69 89: 80 | |
Стелмет Зелена Гура | Шльонськ Вроцлав | 2-3 | 103: 90 85: 83 | |
Сталь Острув | Легія Варшава | 0-3 | 78: 82 64: 67 | |
* - після овертайму |
Команда | І | В | П | М'ячі ••• | О | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Чарні Слупськ | 30 | 23 | 7 | 83.4-78.5 | 53 | ||
2. | Сталь Острув | 30 | 22 | 8 | 93.1-81.1 | 52 | ||
3. | Анвіл Влоцлавек | 30 | 22 | 8 | 83.8-77.7 | 52 | ||
4. | Стелмет Зелена Гура | 30 | 21 | 9 | 86.7-79.0 | 51 | ||
5. | Шльонськ Вроцлав | 30 | 19 | 11 | 84.5-79.2 | 49 | ||
6. | БК Торунь | 30 | 17 | 13 | 83.4-83.0 | 47 | ||
7. | Легія Варшава | 30 | 17 | 13 | 81.7-79.5 | 47 | ||
8. | Асторія Бидгощ | 30 | 15 | 15 | 82.8-82.2 | 45 | ||
9. | Трефль Сопот | 30 | 15 | 15 | 80.0-80.2 | 45 | ||
10. | Вілкі Морські Щецин | 30 | 15 | 15 | 82.2-82.0 | 45 | ||
11. | Спойня Старгард | 30 | 11 | 19 | 78.8-84.2 | 41 | ||
12. | Старт Люблін | 30 | 11 | 19 | 75.6-80.9 | 41 | ||
13. | Проком Гдиня | 30 | 11 | 19 | 76.2-83.1 | 41 | ||
14. | МКС Домброва-Гурнича | 30 | 10 | 20 | 81.8-86.9 | 40 | ||
15. | ГТК Гливиці | 30 | 6 | 24 | 75.7-86.2 | 36 | ||
16. | Роса Радом | 30 | 5 | 25 | 77.7-83.8 | 35 |
Для перегляду результатів матчів команди клікніть по її назві.
Вибираючи необхідні посилання (лінки) можна отримати статистичні таблиці виступів команд дома та у гостях,
унікальну зведену таблицю за два сезони, інформацію про особисті зустрічі вибраних команд, графіки розподілу та математику голів (деякі дані тільки в режимі екрану "landscape")
••• У середньому за матч в основний час (FT).
1 - 2 : у Плей-офф
3 - 6 : у Плей-офф (стикові матчі)
15 - 16 : у нижчу Лігу
ПЛК - головний (найсильніший) турнір/чемпіонат Польщі з баскетболу.
№ | Дата | Команда-1 | Команда-2 | Результат | Етап | |
---|---|---|---|---|---|---|
30. | 13.04 2022 | Роса Радом | Анвіл Влоцлавек | 84:92 | ||
29. | 09.04 2022 | Шльонськ Вроцлав | Роса Радом | 106:94 | ||
28. | 03.04 2022 | Роса Радом | Асторія Бидгощ | 68:85 | ||
27. | 30.03 2022 | Роса Радом | БК Торунь | 72:59 | ||
26. | 27.03 2022 | Сталь Острув | Роса Радом | 108:84 | ||
25. | 17.03 2022 | Стелмет Зелена Гура | Роса Радом | 91:78 | ||
24. | 12.03 2022 | Старт Люблін | Роса Радом | 79:78 | ||
23. | 03.03 2022 | Проком Гдиня | Роса Радом | 99:78 | ||
22. | 16.02 2022 | Роса Радом | Трефль Сопот | 69:76 | (20:19, 15:23, 18:12, 16:22) | |
21. | 11.02 2022 | Роса Радом | Спойня Старгард | 68:87 | (19:18, 13:23, 19:20, 17:26) | |
20. | 06.02 2022 | ГТК Гливиці | Роса Радом | 86:82 | (25:21, 26:15, 17:18, 18:28) | |
19. | 30.01 2022 | Легія Варшава | Роса Радом | 73:60 | (22:12, 19:15, 17:17, 15:16) | |
18. | 08.01 2022 | МКС Домброва-Гурнича | Роса Радом | 76:72 | (15:17, 20:25, 20:20, 21:10) | |
17. | 01.01 2022 | Роса Радом | Вілкі Морські Щецин | 74:82* | (13:15, 18:23, 16:12, 19:16; 8:16) | |
16. | 26.12 2021 | Чарні Слупськ | Роса Радом | 86:82 | (16:23, 22:25, 25:15, 23:19) | |
15. | 17.12 2021 | Анвіл Влоцлавек | Роса Радом | 93:79 | (15:21, 24:23, 26:18, 28:17) | |
14. | 12.12 2021 | Роса Радом | Шльонськ Вроцлав | 64:67 | (12:15, 23:21, 13:12, 16:19) | |
13. | 05.12 2021 | Асторія Бидгощ | Роса Радом | 76:73 | (17:13, 25:26, 14:19, 20:15) | |
12. | 21.11 2021 | Роса Радом | Сталь Острув | 83:78 | (26:20, 19:22, 20:14, 18:22) | |
11. | 07.11 2021 | Роса Радом | Старт Люблін | 65:70 | (23:25, 8:20, 15:15, 19:10) | |
10. | 29.10 2021 | Роса Радом | Проком Гдиня | 85:91 | (18:18, 26:26, 25:23, 16:24) | |
9. | 22.10 2021 | Спойня Старгард | Роса Радом | 80:73 | (18:23, 19:18, 18:18, 25:14) | |
8. | 14.10 2021 | Роса Радом | ГТК Гливиці | 82:94 | (18:22, 21:22, 17:21, 26:29) | |
7. | 08.10 2021 | БК Торунь | Роса Радом | 82:85 | (17:26, 22:18, 27:18, 16:23) | |
6. | 05.10 2021 | Трефль Сопот | Роса Радом | 80:85 | (21:26, 26:20, 22:16, 11:23) | |
5. | 30.09 2021 | Роса Радом | Легія Варшава | 75:88 | (19:17, 17:25, 15:21, 24:25) | |
4. | 19.09 2021 | Роса Радом | МКС Домброва-Гурнича | 75:78 | ||
3. | 14.09 2021 | Роса Радом | Стелмет Зелена Гура | 89:92* | (19:25, 19:15, 31:14, 12:27; 8:11) | |
2. | 10.09 2021 | Вілкі Морські Щецин | Роса Радом | 103:112 | ||
1. | 02.09 2021 | Роса Радом | Чарні Слупськ | 80:83 | ||
* - після овертайму |
Команда | І | В | П | М'ячі ••• | О | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Роса Радом | 10 | 1 | 9 | 77.3-88.2 | |||
Дома Д | 5 | 1 | 4 | 72.2-79.8 | |||
У Гостях Г | 5 | 0 | 5 | 82.4-96.6 |
••• У середньому за матч в основний час (FT).