Плей-офф | ||||
---|---|---|---|---|
Фінал | Результати | |||
Монако Баскет (mon) | АЕК Афіни (gre) | 94:100 | ||
За 3-е місце | Результати | |||
Різен Людвігсбург (ger) | БК Мурсія (esp) | 74: 85 | ||
1/ 2 Фіналу | Результати | |||
АЕК Афіни (gre) | БК Мурсія (esp) | 77: 75 | ||
Різен Людвігсбург (ger) | Монако Баскет (mon) | 65: 87 | ||
1/ 4 Фіналу | Результати | |||
АЕК Афіни (gre) | Страсбур Баскет (fra) | 78: 69 83: 83 | ||
Банвіт Бандірма (tur) | Монако Баскет (mon) | 77: 85 75: 74 | ||
Різен Людвігсбург (ger) | БК Байройт (ger) | 81: 86 89: 77 | ||
Пінар Каршіяка Ізмір (tur) | БК Мурсія (esp) | 65: 79 72: 81 | ||
1/ 8 Фіналу | Результати | |||
АЕК Афіни (gre) | БК Німбурк (cze) | 88: 98 93: 82 | ||
Баскетс Ольденбург (ger) | Різен Людвігсбург (ger) | 63: 88 86: 74 | ||
БК Байройт (ger) | Бешикташ Стамбул (tur) | 81: 76 84: 84 | ||
БК Мурсія (esp) | Канаріас Ла-Лагуна (esp) | 66: 71 83: 72 | ||
Нептунас Клайпеда (ltu) | Страсбур Баскет (fra) | 73: 68 70: 75 | ||
ПАОК Салоніки (gre) | Пінар Каршіяка Ізмір (tur) | 74: 68 67: 79 | ||
БК Нантерр 92 (fra) | Банвіт Бандірма (tur) | 66: 74 64: 73 | ||
Стелмет Зелена Гура (pol) | Монако Баскет (mon) | 82: 84 60: 90 |
Група A | І | В | ВО | ПО | П | М'ячі ••• | О | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Монако Баскет (mon) | 14 | 13 | 1 | 0 | 1 | 85.1-67.9 | 27 | ||
2. | Пінар Каршіяка Ізмір (tur) | 14 | 10 | 1 | 0 | 4 | 84.0-82.1 | 24 | ||
3. | Баскетс Ольденбург (ger) | 14 | 9 | 0 | 0 | 5 | 85.1-81.6 | 23 | ||
4. | БК Мурсія (esp) | 14 | 7 | 0 | 1 | 7 | 77.5-77.8 | 21 | ||
5. | Динамо Сассарі (ita) | 14 | 7 | 0 | 1 | 7 | 82.2-83.0 | 21 | ||
6. | Ювентус Утена (ltu) | 14 | 4 | 1 | 1 | 10 | 78.0-84.7 | 18 | ||
7. | Хапоель Холон (isr) | 14 | 3 | 0 | 0 | 11 | 82.9-88.9 | 17 | ||
8. | Єнісей Красноярськ (rus) | 14 | 3 | 0 | 0 | 11 | 76.0-84.9 | 17 | ||
Група B | І | В | ВО | ПО | П | М'ячі ••• | О | |||
1. | Канаріас Ла-Лагуна (esp) | 14 | 12 | 0 | 0 | 2 | 82.5-65.8 | 26 | ||
2. | Різен Людвігсбург (ger) | 14 | 12 | 0 | 0 | 2 | 81.4-69.6 | 26 | ||
3. | Нептунас Клайпеда (ltu) | 14 | 7 | 0 | 1 | 7 | 82.5-78.8 | 21 | ||
4. | ПАОК Салоніки (gre) | 14 | 7 | 1 | 0 | 7 | 74.7-76.2 | 21 | ||
5. | Елан Шалон-сюр-Сон (fra) | 14 | 6 | 0 | 0 | 8 | 72.7-73.6 | 20 | ||
6. | БК Вентспілс (lat) | 14 | 6 | 0 | 0 | 8 | 73.9-77.5 | 20 | ||
7. | Газіантеп Баскетбол (tur) | 14 | 4 | 1 | 1 | 10 | 72.6-83.4 | 18 | ||
8. | Орландіна Баскет (ita) | 14 | 2 | 0 | 0 | 12 | 63.4-78.7 | 16 | ||
Група C | І | В | ВО | ПО | П | М'ячі ••• | О | |||
1. | Страсбур Баскет (fra) | 14 | 9 | 0 | 1 | 5 | 78.4-74.8 | 23 | ||
2. | Банвіт Бандірма (tur) | 14 | 9 | 1 | 1 | 5 | 74.8-71.6 | 23 | ||
3. | Естудіантес Мадрид (esp) | 14 | 8 | 1 | 0 | 6 | 79.2-76.7 | 22 | ||
4. | БК Байройт (ger) | 14 | 8 | 1 | 1 | 6 | 81.1-78.6 | 22 | ||
5. | АЕК Афіни (gre) | 14 | 8 | 2 | 0 | 6 | 79.5-77.1 | 22 | ||
6. | Рейєр Венеція (ita) | 14 | 8 | 2 | 1 | 6 | 77.6-78.1 | 22 | ||
7. | Юніон Олімпія Любляна (slo) | 14 | 4 | 0 | 1 | 10 | 70.6-78.1 | 18 | ||
8. | Роса Радом (pol) | 14 | 2 | 0 | 2 | 12 | 72.2-78.1 | 16 | ||
Група D | І | В | ВО | ПО | П | М'ячі ••• | О | |||
1. | Бешикташ Стамбул (tur) | 14 | 10 | 1 | 0 | 4 | 78.4-73.1 | 24 | ||
2. | БК Німбурк (cze) | 14 | 10 | 1 | 0 | 4 | 81.4-77.9 | 24 | ||
3. | БК Нантерр 92 (fra) | 14 | 9 | 1 | 0 | 5 | 80.2-76.4 | 23 | ||
4. | Феліче Скандоне Авелліно (ita) | 14 | 6 | 0 | 1 | 8 | 73.4-71.6 | 20 | ||
5. | Стелмет Зелена Гура (pol) | 14 | 6 | 0 | 0 | 8 | 76.8-77.6 | 20 | ||
6. | БК Остенде (bel) | 14 | 6 | 1 | 0 | 8 | 68.5-74.0 | 20 | ||
7. | Телеком Бонн (ger) | 14 | 5 | 0 | 2 | 9 | 75.4-76.2 | 19 | ||
8. | Аріс Салоніки (gre) | 14 | 4 | 0 | 1 | 10 | 66.0-73.3 | 18 |
Для перегляду результатів матчів команди клікніть по її назві.
Вибираючи необхідні посилання (лінки) можна отримати статистичні таблиці виступів команд дома та у гостях,
унікальну зведену таблицю за два сезони, інформацію про особисті зустрічі вибраних команд, графіки розподілу та математику голів (деякі дані тільки в режимі екрану "landscape")
••• У середньому за матч в основний час (FT).
1 - 4 : у Плей-офф
№ | Дата | Команда-1 | Команда-2 | Результат | Етап | |
---|---|---|---|---|---|---|
16. | 06.02 2018 | Роса Радом | Юніон Олімпія Любляна | 75:58 | (15:13, 19:18, 15:18, 26:9) | |
15. | 30.01 2018 | Страсбур Баскет | Роса Радом | 98:81 | (25:13, 23:22, 24:23, 26:23) | |
14. | 24.01 2018 | Банвіт Бандірма | Роса Радом | 74:64 | (19:13, 17:16, 13:21, 25:14) | |
13. | 17.01 2018 | Роса Радом | АЕК Афіни | 63:69 | (17:14, 16:22, 10:17, 20:16) | |
12. | 09.01 2018 | Рейєр Венеція | Роса Радом | 102:93* | (21:28, 20:24, 22:19, 23:15; 16:7) | |
11. | 20.12 2017 | Роса Радом | Естудіантес Мадрид | 77:84 | (25:23, 26:26, 12:23, 14:12) | |
10. | 13.12 2017 | БК Байройт | Роса Радом | 90:85 | (23:16, 23:32, 30:15, 14:22) | |
9. | 05.12 2017 | Юніон Олімпія Любляна | Роса Радом | 80:72 | (10:10, 24:15, 27:28, 19:19) | |
8. | 15.11 2017 | Роса Радом | Страсбур Баскет | 63:74 | (12:16, 14:14, 18:21, 19:23) | |
7. | 08.11 2017 | Роса Радом | Банвіт Бандірма | 49:48 | (11:15, 8:18, 15:7, 15:8) | |
6. | 01.11 2017 | АЕК Афіни | Роса Радом | 96:92* | (13:20, 23:23, 17:18, 25:17; 18:14) | |
5. | 24.10 2017 | Роса Радом | Рейєр Венеція | 71:81 | (22:6, 17:31, 12:17, 20:27) | |
4. | 18.10 2017 | Естудіантес Мадрид | Роса Радом | 78:68 | (20:16, 25:19, 12:23, 21:10) | |
3. | 10.10 2017 | Роса Радом | БК Байройт | 79:96 | (33:16, 14:27, 9:29, 23:24) | |
2. | 02.10 2017 | Роса Радом | Антверп Джаєнтс | 83:70 | (13:18, 24:15, 21:15, 25:22) | К3 |
1. | 29.09 2017 | Антверп Джаєнтс | Роса Радом | 75:69 | (22:19, 18:15, 15:18, 20:17) | К3 |
* - після овертайму |
Команда | І | В | ВО | ПО | П | М'ячі ••• | О | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Роса Радом | 10 | 2 | 0 | 1 | 8 | 71.5-76.1 | |||
Дома Д | 5 | 2 | 0 | 0 | 3 | 65.4-66.6 | |||
У Гостях Г | 5 | 0 | 0 | 1 | 5 | 77.6-85.6 |
••• У середньому за матч в основний час (FT).