Плей-офф | ||||
---|---|---|---|---|
Фінал | Серія | Результати | ||
БК Бургос (esp) | АЕК Афіни (gre) | 1-0 | 85: 74 | |
За 3-е місце | Серія | Результати | ||
Діжон Баскет (fra) | Баскет Сарагоса (esp) | 1-0 | 70: 65 | |
1/ 2 Фіналу | Серія | Результати | ||
Баскет Сарагоса (esp) | АЕК Афіни (gre) | 0-1 | 75: 99 | |
Діжон Баскет (fra) | БК Бургос (esp) | 0-1 | 67: 81 | |
1/ 4 Фіналу | Серія | Результати | ||
Баскет Сарагоса (esp) | Канаріас Ла-Лагуна (esp) | 1-0 | 87: 81 | |
БК Німбурк (cze) | АЕК Афіни (gre) | 0-1 | 82: 94 | |
Турк Телеком Анкара (tur) | Діжон Баскет (fra) | 0-1 | 82: 83 | |
Хапоель Єрусалим (isr) | БК Бургос (esp) | 0-1 | 65: 92 | |
1/ 8 Фіналу | Серія | Результати | ||
АЕК Афіни (gre) | Телеком Бонн (ger) | 2-0 | 92: 85 90: 86 | |
Баскет Сарагоса (esp) | Леткабеліс Паневежис (ltu) | 2-0 | 76: 67 90: 88 | |
БК Німбурк (cze) | Банвіт Бандірма (tur) | 2-0 | 92: 70 86: 72 | |
Діжон Баскет (fra) | БК Нижній Новгород (rus) | 2-1 | 88: 73 79: 88 | |
Канаріас Ла-Лагуна (esp) | БК Остенде (bel) | 2-1 | 85: 75 69: 75 | |
Турк Телеком Анкара (tur) | Бешикташ Стамбул (tur) | 2-0 | 89: 78 84: 66 | |
Хапоель Єрусалим (isr) | Перістері БК (gre) | 2-0 | 91: 78 79: 73 | |
Динамо Сассарі (ita) | БК Бургос (esp) | 0-2 | 81: 84 80: 95 |
Група A | І | В | ВО | ПО | П | М'ячі ••• | О | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Турк Телеком Анкара (tur) | 14 | 11 | 0 | 0 | 3 | 83.8-76.8 | 25 | ||
2. | Динамо Сассарі (ita) | 14 | 11 | 0 | 0 | 3 | 84.4-77.7 | 25 | ||
3. | БК Остенде (bel) | 14 | 8 | 1 | 0 | 6 | 74.1-76.1 | 22 | ||
4. | Баскет Манреса (esp) | 14 | 7 | 0 | 0 | 7 | 78.2-76.4 | 21 | ||
5. | Леткабеліс Паневежис (ltu) | 14 | 7 | 0 | 0 | 7 | 77.1-76.9 | 21 | ||
6. | Хапоель Холон (isr) | 14 | 6 | 0 | 0 | 8 | 83.1-83.6 | 20 | ||
7. | Страсбур Баскет (fra) | 14 | 4 | 0 | 0 | 10 | 77.3-82.5 | 18 | ||
8. | БК Торунь (pol) | 14 | 2 | 0 | 1 | 12 | 86.6-94.6 | 16 | ||
Група B | І | В | ВО | ПО | П | М'ячі ••• | О | |||
1. | Хапоель Єрусалим (isr) | 14 | 11 | 0 | 0 | 3 | 89.6-82.2 | 25 | ||
2. | АЕК Афіни (gre) | 14 | 9 | 0 | 0 | 5 | 78.1-74.2 | 23 | ||
3. | БК Бургос (esp) | 14 | 8 | 0 | 0 | 6 | 85.9-80.9 | 22 | ||
4. | Банвіт Бандірма (tur) | 14 | 8 | 0 | 0 | 6 | 82.1-79.4 | 22 | ||
5. | Раста Фехта (ger) | 14 | 6 | 0 | 0 | 8 | 81.1-83.3 | 20 | ||
6. | Анвіл Влоцлавек (pol) | 14 | 5 | 0 | 0 | 9 | 86.6-91.4 | 19 | ||
7. | Елан Беарне По-Ортез (fra) | 14 | 5 | 0 | 0 | 9 | 77.6-83.6 | 19 | ||
8. | Антверп Джаєнтс (bel) | 14 | 4 | 0 | 0 | 10 | 73.3-79.3 | 18 | ||
Група C | І | В | ВО | ПО | П | М'ячі ••• | О | |||
1. | БК Німбурк (cze) | 14 | 12 | 1 | 0 | 2 | 81.3-71.9 | 26 | ||
2. | Канаріас Ла-Лагуна (esp) | 14 | 11 | 0 | 1 | 3 | 80.4-68.7 | 25 | ||
3. | БК Нижній Новгород (rus) | 14 | 9 | 0 | 0 | 5 | 76.6-74.4 | 23 | ||
4. | Перістері БК (gre) | 14 | 8 | 0 | 0 | 6 | 73.4-73.3 | 22 | ||
5. | Брозе Бамберг (ger) | 14 | 7 | 1 | 0 | 7 | 76.1-74.9 | 21 | ||
6. | Газіантеп Баскетбол (tur) | 14 | 4 | 0 | 1 | 10 | 73.8-79.1 | 18 | ||
7. | Морнар Бар (mne) | 14 | 4 | 1 | 0 | 10 | 74.4-81.9 | 18 | ||
8. | ВЕФ Рига (lat) | 14 | 1 | 0 | 1 | 13 | 70.4-82.1 | 15 | ||
Група D | І | В | ВО | ПО | П | М'ячі ••• | О | |||
1. | Баскет Сарагоса (esp) | 14 | 10 | 1 | 0 | 4 | 79.4-76.6 | 24 | ||
2. | Діжон Баскет (fra) | 14 | 9 | 0 | 1 | 5 | 82.1-75.6 | 23 | ||
3. | Телеком Бонн (ger) | 14 | 8 | 0 | 0 | 6 | 81.6-81.9 | 22 | ||
4. | Бешикташ Стамбул (tur) | 14 | 7 | 0 | 0 | 7 | 76.3-77.1 | 21 | ||
5. | Нептунас Клайпеда (ltu) | 14 | 6 | 0 | 0 | 8 | 81.2-83.3 | 20 | ||
6. | Фалько Сомбатгей (hun) | 14 | 6 | 1 | 0 | 8 | 78.9-78.5 | 20 | ||
7. | ПАОК Салоніки (gre) | 14 | 5 | 0 | 0 | 9 | 81.6-84.7 | 19 | ||
8. | Нью Баскет Бріндізі (ita) | 14 | 5 | 0 | 1 | 9 | 84.4-87.9 | 19 |
Для перегляду результатів матчів команди клікніть по її назві.
Вибираючи необхідні посилання (лінки) можна отримати статистичні таблиці виступів команд дома та у гостях,
унікальну зведену таблицю за два сезони, інформацію про особисті зустрічі вибраних команд, графіки розподілу та математику голів (деякі дані тільки в режимі екрану "landscape")
••• У середньому за матч в основний час (FT).
1 - 4 : у Плей-офф
№ | Дата | Команда-1 | Команда-2 | Результат | Етап | |
---|---|---|---|---|---|---|
16. | 10.03 2020 | Банвіт Бандірма | БК Німбурк | 72:86 | (18:22, 15:26, 16:17, 23:21) | 1/ 8 |
15. | 03.03 2020 | БК Німбурк | Банвіт Бандірма | 92:70 | (29:19, 27:21, 23:12, 13:18) | 1/ 8 |
14. | 05.02 2020 | Банвіт Бандірма | Елан Беарне По-Ортез | 81:66 | (28:11, 19:15, 14:19, 20:21) | |
13. | 28.01 2020 | Анвіл Влоцлавек | Банвіт Бандірма | 84:89 | (20:26, 23:16, 21:18, 20:29) | |
12. | 21.01 2020 | Банвіт Бандірма | Раста Фехта | 82:70 | (20:14, 20:17, 19:21, 23:18) | |
11. | 14.01 2020 | АЕК Афіни | Банвіт Бандірма | 84:96 | (20:21, 22:26, 17:27, 25:22) | |
10. | 07.01 2020 | БК Бургос | Банвіт Бандірма | 92:84 | (26:20, 18:29, 29:16, 19:19) | |
9. | 18.12 2019 | Банвіт Бандірма | Антверп Джаєнтс | 89:81 | (26:18, 24:24, 16:21, 23:18) | |
8. | 10.12 2019 | Хапоель Єрусалим | Банвіт Бандірма | 83:72 | (21:17, 22:20, 17:19, 23:16) | |
7. | 03.12 2019 | Елан Беарне По-Ортез | Банвіт Бандірма | 76:96 | (23:31, 16:22, 19:15, 18:28) | |
6. | 19.11 2019 | Банвіт Бандірма | Анвіл Влоцлавек | 86:87 | (18:22, 24:19, 28:19, 16:27) | |
5. | 12.11 2019 | Раста Фехта | Банвіт Бандірма | 73:81 | (13:18, 24:21, 14:21, 22:21) | |
4. | 06.11 2019 | Банвіт Бандірма | АЕК Афіни | 50:68 | (14:22, 7:11, 16:20, 13:15) | |
3. | 29.10 2019 | Банвіт Бандірма | БК Бургос | 84:81 | (20:19, 21:23, 24:19, 19:20) | |
2. | 23.10 2019 | Антверп Джаєнтс | Банвіт Бандірма | 93:90 | (14:23, 27:18, 24:25, 28:24) | |
1. | 16.10 2019 | Банвіт Бандірма | Хапоель Єрусалим | 69:73 | (19:19, 11:14, 19:27, 20:13) |
Команда | І | В | ВО | ПО | П | М'ячі ••• | О | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Банвіт Бандірма | 10 | 6 | 0 | 0 | 4 | 83.1-81.4 | |||
Дома Д | 4 | 3 | 0 | 0 | 1 | 81.0-75.8 | |||
У Гостях Г | 6 | 3 | 0 | 0 | 3 | 84.5-85.2 |
••• У середньому за матч в основний час (FT).