Героям Слава!

Хокей з м'ячем. Росія. Кубок 2020

Турнірна таблиця станом на 11.10.2020

Плей-офф
ФіналРезультати
Динамо МоскваСКА-Нафтовик Хабаровськ   5:1  
1/ 2 ФіналуРезультати
Динамо МоскваЄнісей Красноярськ   4:3* 
СКА-Нафтовик ХабаровськВолга Ульяновськ   7:5  
* - після овертайму


Група EІВНПГоли•••ОФорма
1.СКА-Нафтовик Хабаровськ431042-1810.5-4.5  6.010 В  В  Н  В 
2.Єнісей Красноярськ422027-126.8-3.0  3.88 Н  В  Н  В 
3.Байкал-Енергія Іркутськ421127-196.8-4.8  2.07 Н  В  П  В 
4.Уральський Трубник410320-325.0-8.0 -3.03 П  П  В  П 
5.Сибсельмаш Новосибірськ40048-432.0-10.8 -8.80 П  П  П  П 
Група WІВНПГоли•••ОФорма
1.Динамо Москва770061-118.7-1.6  7.121 В  В  В  В  В 
2.Волга Ульяновськ760141-315.9-4.4  1.418 П  В  В  В  В 
3.Водник Архангельськ740339-295.6-4.1  1.412 В  П  В  В  В 
4.Ак Барс Динамо Казань730432-374.6-5.3 -0.79 П  П  П  В  П 
5.ХК Родіна722326-373.7-5.3 -1.68 Н  Н  П  П  В 
6.Старт Нижній Новгород721426-343.7-4.9 -1.17 В  Н  П  П  П 
7.Строітєль Сиктивкар720525-433.6-6.1 -2.66 П  В  В  П  П 
8.ХК Мурман701620-482.9-6.9 -4.01 Н  П  П  П  П 

Для перегляду результатів матчів команди клікніть по її назві.

Вибираючи необхідні посилання (лінки) можна отримати статистичні таблиці виступів команд дома та у гостях, унікальну зведену таблицю за два сезони, інформацію про особисті зустрічі вибраних команд, графіки розподілу та математику голів (деякі дані тільки в режимі екрану "landscape")

••• У середньому за матч в основний час (FT).

1 - 2 : у Плей-офф

Статистика турніру / чемпіонату

Зіграно матчівПеремоги госпо­дарівПеремоги гостейНічиї
4136.6%51.2%12.2%
Хокей з м'ячем. росія. : Результати матчів - перемоги, нічиї та поразки
Голи (за матч)
ТоталГоспо­даріГостіРізниця
10.204.545.66-1.12
 44.5%55.5% 
Хокей з м'ячем. росія. : Голи - господарі-гості
ТоталПеріод 1Період 2 
10.205.125.07 
 50.2%49.8% 
Хокей з м'ячем. росія. : Голи - результативність періодів

Статистика турніру розрахована за результатами матчів (в основний час) за період 11.09.2020 - 11.10.2020

Результати матчів турніру

ДатаКоманда-1Команда-2РезультатЕтап
 11.10 2020Динамо МоскваСКА-Нафтовик Хабаровськ5:1 (4:0,  1:1)Фінал
 10.10 2020СКА-Нафтовик ХабаровськВолга Ульяновськ7:5 (5:0,  2:5)1/ 2
 09.10 2020Динамо МоскваЄнісей Красноярськ4:3*(2:1,  1:2;  1:0)1/ 2
 18.09 2020Динамо МоскваВолга Ульяновськ8:3 (7:1,  1:2)
 Ак Барс Динамо КазаньСтарт Нижній Новгород3:4 (3:1,  0:3)
 Строітєль СиктивкарВодник Архангельськ4:6 (3:3,  1:3)
 ХК РодінаХК Мурман5:5 (3:4,  2:1)
 17.09 2020Водник АрхангельськВолга Ульяновськ5:7 (1:3,  4:4)
 Ак Барс Динамо КазаньДинамо Москва2:8 (0:3,  2:5)
 ХК РодінаСтарт Нижній Новгород4:4 (1:2,  3:2)
 Строітєль СиктивкарХК Мурман3:2 (3:1,  0:1)
 16.09 2020Волга УльяновськХК Родіна6:3 (2:1,  4:2)
 Старт Нижній НовгородСтроітєль Сиктивкар6:7 (3:3,  3:4)
 Байкал-Енергія ІркутськЄнісей Красноярськ4:4 (3:2,  1:2)
 ХК МурманДинамо Москва3:8 (2:4,  1:4)
 Ак Барс Динамо КазаньВодник Архангельськ4:7 (4:3,  0:4)
 Сибсельмаш НовосибірськСКА-Нафтовик Хабаровськ2:14 (2:8,  0:6)
 15.09 2020Єнісей КрасноярськСибсельмаш Новосибірськ9:3 (6:2,  3:1)
 Уральський ТрубникСКА-Нафтовик Хабаровськ6:12 (2:6,  4:6)
 14.09 2020ХК МурманВолга Ульяновськ3:5 (1:2,  2:3)
 ХК РодінаДинамо Москва2:13 (0:5,  2:8)
 Старт Нижній НовгородВодник Архангельськ2:6 (1:3,  1:3)
 Ак Барс Динамо КазаньСтроітєль Сиктивкар6:4 (1:1,  5:3)
 13.09 2020ХК МурманВодник Архангельськ3:12 (2:3,  1:9)
 Волга УльяновськАк Барс Динамо Казань9:3 (6:1,  3:2)
 Уральський ТрубникБайкал-Енергія Іркутськ4:8 (3:4,  1:4)
 Строітєль СиктивкарХК Родіна2:6 (1:4,  1:2)
 СКА-Нафтовик ХабаровськЄнісей Красноярськ5:5 (2:2,  3:3)
 Старт Нижній НовгородДинамо Москва1:8 (1:2,  0:6)
 12.09 2020Волга УльяновськСтроітєль Сиктивкар6:5 (5:4,  1:1)
 Динамо МоскваВодник Архангельськ5:0 (2:0,  3:0)
 Байкал-Енергія ІркутськСКА-Нафтовик Хабаровськ5:11 (1:4,  4:7)
 Старт Нижній НовгородХК Мурман5:1 (2:1,  3:0)
 Сибсельмаш НовосибірськУральський Трубник3:10 (2:4,  1:6)
 Ак Барс Динамо КазаньХК Родіна4:2 (3:1,  1:1)
 11.09 2020Волга УльяновськСтарт Нижній Новгород5:4 (2:2,  3:2)
 ХК МурманАк Барс Динамо Казань3:10 (1:6,  2:4)
 Байкал-Енергія ІркутськСибсельмаш Новосибірськ10:0 (3:0,  7:0)
 Динамо МоскваСтроітєль Сиктивкар11:0 (9:0,  2:0)
 Водник АрхангельськХК Родіна3:4 (3:2,  0:2)
 Уральський ТрубникЄнісей Красноярськ0:9 (0:4,  0:5)
* - після овертайму

Дата сторінки:

Субота
21.05.2022
15:05:58 UTC