Героям Слава!

Хокей з м'ячем. Росія. Кубок 2019

Турнірна таблиця станом на 03.11.2019

Плей-офф
ФіналРезультати
Динамо МоскваВодник Архангельськ   4:2  
1/ 2 ФіналуРезультати
Динамо МоскваСКА-Нафтовик Хабаровськ   3:1  
Єнісей КрасноярськВодник Архангельськ   3:4  


Група EastІВНПГоли•••О
1.Єнісей Красноярськ651062-1910.3-3.2  7.216
2.СКА-Нафтовик Хабаровськ651058-299.7-4.8  4.816
3.Кузбас Кемерово640244-327.3-5.3  2.012
4.Байкал-Енергія Іркутськ621324-294.0-4.8 -0.87
5.Уральський Трубник620426-254.3-4.2  0.26
6.Росія (мол. )610520-623.3-10.3 -7.03
7.Сибсельмаш Новосибірськ601524-624.0-10.3 -6.31
Група WestІВНПГоли•••О
1.Динамо Москва770071-1710.1-2.4  7.721
2.Водник Архангельськ742141-275.9-3.9  2.014
3.Динамо Казань742136-325.1-4.6  0.614
4.ХК Родіна731324-333.4-4.7 -1.310
5.Волга Ульяновськ722332-414.6-5.9 -1.38
6.ХК Мурман721418-312.6-4.4 -1.97
7.Строітєль Сиктивкар710629-414.1-5.9 -1.73
8.Старт Нижній Новгород710622-513.1-7.3 -4.13

Для перегляду результатів матчів команди клікніть по її назві.

Вибираючи необхідні посилання (лінки) можна отримати статистичні таблиці виступів команд дома та у гостях, унікальну зведену таблицю за два сезони, інформацію про особисті зустрічі вибраних команд, графіки розподілу та математику голів (деякі дані тільки в режимі екрану "landscape")

••• У середньому за матч в основний час (FT).

1 - 2 : у Плей-офф

Продаж

бази даних спортивної статистики - дані та структура
(для стартап-компанії у сфері спортивних ставок)

contact: admin@sport12x.com

Статистика турніру / чемпіонату

Зіграно матчівПеремоги госпо­дарівПеремоги гостейНічиї
5250%38.5%11.5%
Хокей з м'ячем. росія. : Результати матчів - перемоги, нічиї та поразки
Голи (за матч)
ТоталГоспо­даріГостіРізниця
10.535.385.150.23
 51.1%48.9% 
Хокей з м'ячем. росія. : Голи - господарі-гості
ТоталПеріод 1Період 2 
10.534.885.65 
 46.4%53.6% 
Хокей з м'ячем. росія. : Голи - результативність періодів

Статистика турніру розрахована за результатами матчів (в основний час) за період 21.09.2019 - 03.11.2019

Результати матчів турніру

ДатаКоманда-1Команда-2РезультатЕтап
 03.11 2019Динамо МоскваВодник Архангельськ4:2 (2:2,  2:0)Фінал
 01.11 2019Динамо МоскваСКА-Нафтовик Хабаровськ3:1 (1:1,  2:0)1/ 2
 Єнісей КрасноярськВодник Архангельськ3:4 (2:1,  1:3)1/ 2
 28.09 2019ХК РодінаСтарт Нижній Новгород6:3 (4:1,  2:2)
 Динамо КазаньСтроітєль Сиктивкар7:5 (5:1,  2:4)
 Байкал-Енергія ІркутськСКА-Нафтовик Хабаровськ3:9 (3:5,  0:4)
 Водник АрхангельськВолга Ульяновськ8:2 (4:1,  4:1)
 Єнісей КрасноярськКузбас Кемерово11:6 (6:2,  5:4)
 Динамо МоскваХК Мурман11:3 (4:1,  7:2)
 Уральський ТрубникРосія (8:3 (2:1,  6:2)
 27.09 2019Старт Нижній НовгородВолга Ульяновськ5:8 (2:5,  3:3)
 Єнісей КрасноярськРосія (20:0 (7:0,  13:0)
 Динамо МоскваДинамо Казань9:4 (5:2,  4:2)
 ХК РодінаХК Мурман3:2 (3:1,  0:1)
 Сибсельмаш НовосибірськСКА-Нафтовик Хабаровськ7:15 (3:8,  4:7)
 Строітєль СиктивкарВодник Архангельськ7:9 (3:4,  4:5)
 Кузбас КемеровоБайкал-Енергія Іркутськ9:5 (4:1,  5:4)
 26.09 2019Волга УльяновськХК Родіна4:4 (3:1,  1:3)
 СКА-Нафтовик ХабаровськРосія (11:3 (6:1,  5:2)
 Водник АрхангельськДинамо Москва4:8 (2:4,  2:4)
 ХК МурманДинамо Казань0:4 (0:0,  0:4)
 Сибсельмаш НовосибірськКузбас Кемерово4:14 (0:5,  4:9)
 Строітєль СиктивкарСтарт Нижній Новгород3:4 (1:3,  2:1)
 Уральський ТрубникБайкал-Енергія Іркутськ2:3 (1:0,  1:3)
 24.09 2019Волга УльяновськХК Мурман2:4 (1:1,  1:3)
 Єнісей КрасноярськУральський Трубник6:3 (3:2,  3:1)
 Динамо КазаньВодник Архангельськ4:4 (2:2,  2:2)
 ХК РодінаСтроітєль Сиктивкар4:3 (2:0,  2:3)
 Росія (Сибсельмаш Новосибірськ7:6 (4:2,  3:4)
 СКА-Нафтовик ХабаровськКузбас Кемерово6:4 (3:2,  3:2)
 Динамо МоскваСтарт Нижній Новгород14:1 (8:1,  6:0)
 23.09 2019Волга УльяновськДинамо Казань5:5 (3:4,  2:1)
 Єнісей КрасноярськБайкал-Енергія Іркутськ2:0 (0:0,  2:0)
 Строітєль СиктивкарДинамо Москва0:8 (0:4,  0:4)
 ХК МурманСтарт Нижній Новгород4:3 (2:1,  2:2)
 Сибсельмаш НовосибірськУральський Трубник1:7 (0:5,  1:2)
 Водник АрхангельськХК Родіна4:2 (2:1,  2:1)
 Кузбас КемеровоРосія (8:4 (2:1,  6:3)
 22.09 2019ХК МурманСтроітєль Сиктивкар2:5 (0:2,  2:3)
 Єнісей КрасноярськСКА-Нафтовик Хабаровськ8:8 (6:6,  2:2)
 Старт Нижній НовгородВодник Архангельськ1:9 (1:6,  0:3)
 Динамо МоскваВолга Ульяновськ9:4 (4:0,  5:4)
 Байкал-Енергія ІркутськСибсельмаш Новосибірськ4:4 (2:2,  2:2)
 Динамо КазаньХК Родіна5:4 (2:3,  3:1)
 Уральський ТрубникКузбас Кемерово2:3 (1:2,  1:1)
 21.09 2019Водник АрхангельськХК Мурман3:3 (0:1,  3:2)
 Сибсельмаш НовосибірськЄнісей Красноярськ2:15 (1:5,  1:10)
 ХК РодінаДинамо Москва1:12 (1:4,  0:8)
 Волга УльяновськСтроітєль Сиктивкар7:6 (2:3,  5:3)
 Росія (Байкал-Енергія Іркутськ3:9 (1:3,  2:6)
 Старт Нижній НовгородДинамо Казань5:7 (3:5,  2:2)
 СКА-Нафтовик ХабаровськУральський Трубник9:4 (4:2,  5:2)

Дата сторінки:

П'ятниця
01.07.2022
01:30:45 UTC