Плей-офф | ||||
---|---|---|---|---|
Фінал | Серія | Результати | ||
Барком Львів | Серце Поділля | 3-0 | 3:0 3:0 3:2 | |
За 3-е місце | Серія | Результати | ||
ВНАУ Вінниця | Юракадемія Харків | 3-0 | 3:1 3:2 3:0 | |
1/ 2 Фіналу | Серія | Результати | ||
Барком Львів | Юракадемія Харків | 3-0 | 3:2 3:0 3:1 | |
Серце Поділля | ВНАУ Вінниця | 3-0 | 3:0 3:2 3:2 | |
За 5-8 місця | Серія | Результати | ||
Фаворит Лубни | Буревісник-ШВСМ Чернігів | 5 | 1-0 | 3:0T |
Новатор Хмельницький | Хімпром Суми | 7 | 0-2 | 1:3 0:3 |
Новатор Хмельницький | Буревісник-ШВСМ Чернігів | X | 0-2 | 1:3 1:3 |
Хімпром Суми | Фаворит Лубни | X | 0-2 | 2:3 0:3 |
1/ 4 Фіналу | Серія | Результати | ||
Буревісник-ШВСМ Чернігів | Барком Львів | 0-2 | 1:3 0:3 | |
Новатор Хмельницький | Юракадемія Харків | 0-2 | 2:3 0:3 | |
Фаворит Лубни | Серце Поділля | 0-2 | 0:3 0:3 | |
Хімпром Суми | ВНАУ Вінниця | 0-2 | 1:3 0:3 | |
Перехідні матчі | Серія | Результати | ||
Хімпром Суми | Локомотив Харків | 3-1 | 3:0 3:1 2:3 3:2 |
Команда | І | В | П | 3:0 | 3:1 | 3:2 | 2:3 | 1:3 | 0:3 | Сети | ••• | О | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Барком Львів | 28 | 25 | 3 | 15 | 7 | 3 | 1 | 0 | 2 | 77-22 | 77.8 / | 73 | |
2. | Серце Поділля | 28 | 22 | 6 | 14 | 3 | 5 | 3 | 2 | 1 | 74-31 | 70.5 / | 64 | |
3. | ВНАУ Вінниця | 28 | 21 | 7 | 11 | 6 | 4 | 4 | 3 | 0 | 74-35 | 67.9 / | 63 | |
4. | Юракадемія Харків | 28 | 15 | 13 | 5 | 4 | 6 | 4 | 3 | 6 | 56-55 | 50.5 / | 43 | |
5. | Новатор Хмельницький | 28 | 14 | 14 | 5 | 4 | 5 | 4 | 3 | 7 | 53-56 | 48.6 / | 41 | |
6. | Хімпром Суми | 28 | 7 | 21 | 0 | 3 | 4 | 4 | 7 | 10 | 36-74 | 32.7 / | 21 | |
7. | Фаворит Лубни | 28 | 5 | 23 | 0 | 1 | 4 | 6 | 3 | 14 | 30-78 | 27.8 / | 17 | |
8. | Буревісник-ШВСМ Чернігів | 28 | 3 | 25 | 0 | 0 | 3 | 8 | 7 | 10 | 32-81 | 28.3 / | 14 |
Для перегляду результатів матчів команди клікніть по її назві.
Вибираючи необхідні посилання (лінки) можна отримати статистичні таблиці виступів команд дома та у гостях,
унікальну зведену таблицю за два сезони, інформацію про особисті зустрічі вибраних команд, графіки розподілу та математику голів (деякі дані тільки в режимі екрану "landscape")
••• Виграні сети / очки, %
1 - 8 : у Плей-офф
СуперЛіга - головний (найсильніший) турнір/чемпіонат України з волейболу.
Зіграно матчів | Перемоги господарів | Перемоги гостей | Нічиї | ||
---|---|---|---|---|---|
142 | 52.8% | 47.2% | 0% | ||
Очки (за матч) | |||||
Тотал | Господарі | Гості | Різниця | ||
168.54 | 85.37 | 83.17 | 2.19 | ||
50.6% | 49.4% | ||||
Тотал | Сет 1 | Сет 2 | Сет 3 | Сет 4 | Сет 5 |
168.54 | 46.12 | 44.10 | 44.91 | 44.51 | 27.14 |
Статистика турніру розрахована за результатами матчів (в основний час) за період 08.09.2018 - 04.05.2019
№ | Дата | Команда-1 | Команда-2 | Результат | Етап | |
---|---|---|---|---|---|---|
04.05 2019 | Локомотив Харків | Хімпром Суми | 2:3 | (31:33, 25:22, 25:20, 18:25, 13:15) | ПМ | |
03.05 2019 | Локомотив Харків | Хімпром Суми | 3:2 | (25:21, 25:27, 20:25, 25:21, 15:9) | ПМ | |
27.04 2019 | Хімпром Суми | Локомотив Харків | 3:1 | (19:25, 25:20, 25:19, 25:19) | ПМ | |
26.04 2019 | Хімпром Суми | Локомотив Харків | 3:0 | (25:20, 25:23, 26:24) | ПМ | |
24.04 2019 | Серце Поділля | Барком Львів | 2:3 | Фінал | ||
20.04 2019 | Юракадемія Харків | ВНАУ Вінниця | 0:3 | (19:25, 14:25, 18:25) | 3-е | |
19.04 2019 | Хімпром Суми | Новатор Хмельницький | 3:0 | (25:18, 25:18, 25:20) | 5-8 | |
17.04 2019 | Барком Львів | Серце Поділля | 3:0 | (25:18, 25:23, 25:17) | Фінал | |
16.04 2019 | Барком Львів | Серце Поділля | 3:0 | (25:21, 25:20, 25:9) | Фінал | |
14.04 2019 | ВНАУ Вінниця | Юракадемія Харків | 3:2 | (25:20, 25:19, 22:25, 22:25, 15:13) | 3-е | |
13.04 2019 | ВНАУ Вінниця | Юракадемія Харків | 3:1 | (25:16, 16:25, 25:22, 25:23) | 3-е | |
Новатор Хмельницький | Хімпром Суми | 1:3 | (15:25, 25:23, 13:25, 18:25) | 5-8 | ||
12.04 2019 | Фаворит Лубни | Буревісник-ШВСМ Чернігів | 3:0T | 5-8 | ||
05.04 2019 | Буревісник-ШВСМ Чернігів | Новатор Хмельницький | 3:1 | (20:25, 25:20, 25:18, 25:22) | 5-8 | |
ВНАУ Вінниця | Серце Поділля | 2:3 | (22:25, 19:25, 29:27, 25:16, 5:15) | 1/ 2 | ||
Фаворит Лубни | Хімпром Суми | 3:0 | 5-8 | |||
Юракадемія Харків | Барком Львів | 1:3 | (16:25, 12:25, 25:22, 15:25) | 1/ 2 | ||
30.03 2019 | Новатор Хмельницький | Буревісник-ШВСМ Чернігів | 1:3 | (25:22, 20:25, 15:25, 18:25) | 5-8 | |
Хімпром Суми | Фаворит Лубни | 2:3 | 5-8 | |||
Барком Львів | Юракадемія Харків | 3:0 | (25:19, 25:16, 25:11) | 1/ 2 | ||
29.03 2019 | Барком Львів | Юракадемія Харків | 3:2 | (26:28, 17:25, 25:20, 25:16, 15:10) | 1/ 2 | |
28.03 2019 | Серце Поділля | ВНАУ Вінниця | 3:2 | (23:25, 19:25, 25:20, 25:22, 15:12) | 1/ 2 | |
27.03 2019 | Серце Поділля | ВНАУ Вінниця | 3:0 | (25:17, 25:19, 25:17) | 1/ 2 | |
20.03 2019 | Серце Поділля | Фаворит Лубни | 3:0 | 1/ 4 | ||
Барком Львів | Буревісник-ШВСМ Чернігів | 3:0 | (25:13, 25:10, 25:17) | 1/ 4 | ||
ВНАУ Вінниця | Хімпром Суми | 3:0 | (25:15, 25:14, 25:18) | 1/ 4 | ||
Юракадемія Харків | Новатор Хмельницький | 3:0 | (25:15, 25:16, 25:21) | 1/ 4 | ||
15.03 2019 | Новатор Хмельницький | Юракадемія Харків | 2:3 | (32:30, 15:25, 25:23, 23:25, 12:15) | 1/ 4 | |
Хімпром Суми | ВНАУ Вінниця | 1:3 | (25:18, 21:25, 18:25, 23:25) | 1/ 4 | ||
Фаворит Лубни | Серце Поділля | 0:3 | (17:25, 20:25, 24:26) | 1/ 4 | ||
Буревісник-ШВСМ Чернігів | Барком Львів | 1:3 | (18:25, 25:19, 10:25, 20:25) | 1/ 4 | ||
T - технічний результат |