Плей-офф | ||||
---|---|---|---|---|
Фінал | Серія | Результати | ||
ЗАКСА Кендзежин-Козьле | Ястшембські Венгель | 0-2 | 1:3 1:3 | |
За 3-е місце | Серія | Результати | ||
Скра Белхатув | ВЕРВА Варшава | 1-2 | 2:3 3:1 0:3 | |
1/ 2 Фіналу | Серія | Результати | ||
ЗАКСА Кендзежин-Козьле | Скра Белхатув | 2-1 | 3:0 1:3 3:0 | |
Ястшембські Венгель | ВЕРВА Варшава | 2-0 | 3:2 3:1 | |
За 5-8 місця | Серія | Результати | ||
Ресовя Жешув | Трефль Гданськ | 2-0 | 3:1 3:0 | |
Слепск Сувалки | Варта Заверце | 1-1 | 3:1 1:3 | |
1/ 4 Фіналу | Серія | Результати | ||
ЗАКСА Кендзежин-Козьле | Слепск Сувалки | 2-0 | 3:1 3:1 | |
Скра Белхатув | Ресовя Жешув | 2-0 | 3:1 3:0 | |
Ястшембські Венгель | Варта Заверце | 2-0 | 3:0 3:1 | |
Трефль Гданськ | ВЕРВА Варшава | 1-2 | 3:1 2:3 0:3 | |
Стикові матчі | Серія | Результати | ||
ГКС Катовіце | АЗС Ольштин | 9 | 2-0 | 3:1 3:2 |
Чарні Радом | Купрум Любін | 11 | 1-1 | 3:0 0:3 |
Команда | І | В | П | 3:0 | 3:1 | 3:2 | 2:3 | 1:3 | 0:3 | Сети | ••• | О | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ЗАКСА Кендзежин-Козьле | 26 | 23 | 3 | 12 | 10 | 1 | 2 | 0 | 1 | 73-21 | 77.7 / | 70 | |
2. | Ястшембські Венгель | 26 | 20 | 6 | 10 | 5 | 5 | 1 | 5 | 0 | 67-33 | 67.0 / | 56 | |
3. | Трефль Гданськ | 26 | 17 | 9 | 7 | 7 | 3 | 2 | 3 | 4 | 58-40 | 59.2 / | 50 | |
4. | Скра Белхатув | 26 | 15 | 11 | 9 | 6 | 0 | 3 | 4 | 4 | 55-39 | 58.5 / | 48 | |
5. | Ресовя Жешув | 26 | 17 | 9 | 6 | 5 | 6 | 1 | 4 | 4 | 57-44 | 56.4 / | 46 | |
6. | ВЕРВА Варшава | 26 | 16 | 10 | 4 | 6 | 6 | 3 | 4 | 3 | 58-48 | 54.7 / | 45 | |
7. | Варта Заверце | 26 | 15 | 11 | 8 | 4 | 3 | 1 | 5 | 5 | 52-43 | 54.7 / | 43 | |
8. | Слепск Сувалки | 26 | 12 | 14 | 5 | 6 | 1 | 1 | 7 | 6 | 45-50 | 47.4 / | 36 | |
9. | АЗС Ольштин | 26 | 11 | 15 | 4 | 6 | 1 | 2 | 5 | 8 | 42-53 | 44.2 / | 34 | |
10. | ГКС Катовіце | 26 | 11 | 15 | 3 | 4 | 4 | 4 | 5 | 6 | 46-57 | 44.7 / | 33 | |
11. | Купрум Любін | 26 | 10 | 16 | 4 | 3 | 3 | 3 | 8 | 5 | 44-57 | 43.6 / | 30 | |
12. | Чарні Радом | 26 | 8 | 18 | 2 | 3 | 3 | 3 | 5 | 10 | 35-63 | 35.7 / | 24 | |
13. | Сталь Ниса | 26 | 5 | 21 | 2 | 3 | 0 | 9 | 6 | 6 | 39-66 | 37.1 / | 24 | |
14. | Бендзин | 26 | 2 | 24 | 0 | 1 | 1 | 2 | 8 | 14 | 18-75 | 19.4 / | 7 |
Для перегляду результатів матчів команди клікніть по її назві.
Вибираючи необхідні посилання (лінки) можна отримати статистичні таблиці виступів команд дома та у гостях,
унікальну зведену таблицю за два сезони, інформацію про особисті зустрічі вибраних команд, графіки розподілу та математику голів (деякі дані тільки в режимі екрану "landscape")
••• Виграні сети / очки, %
1 - 8 : у Плей-офф
Плюс-Ліга - головний (найсильніший) турнір/чемпіонат Польщі з волейболу.
№ | Дата | Команда-1 | Команда-2 | Результат | Етап | |
---|---|---|---|---|---|---|
26. | 09.03 2021 | Скра Белхатув | Бендзин | 3:0 | (25:23, 25:16, 25:21) | |
25. | 28.02 2021 | Слепск Сувалки | Бендзин | 3:0 | (25:20, 25:19, 25:17) | |
24. | 19.02 2021 | Бендзин | Сталь Ниса | 0:3 | (23:25, 12:25, 18:25) | |
23. | 08.02 2021 | Купрум Любін | Бендзин | 3:0 | (25:11, 25:20, 25:20) | |
22. | 29.01 2021 | Варта Заверце | Бендзин | 3:2 | (25:23, 23:25, 21:25, 25:14, 17:15) | |
21. | 23.01 2021 | Ресовя Жешув | Бендзин | 3:0 | (25:20, 27:25, 25:23) | |
20. | 17.01 2021 | Чарні Радом | Бендзин | 3:0 | (29:27, 25:20, 26:24) | |
19. | 07.01 2021 | Бендзин | Ресовя Жешув | 1:3 | (21:25, 25:23, 20:25, 16:25) | |
18. | 22.12 2020 | ГКС Катовіце | Бендзин | 3:1 | (25:21, 25:19, 24:26, 25:22) | |
17. | 19.12 2020 | Бендзин | АЗС Ольштин | 0:3 | (19:25, 23:25, 21:25) | |
16. | 16.12 2020 | Ястшембські Венгель | Бендзин | 3:1 | (25:17, 23:25, 25:23, 25:14) | |
15. | 12.12 2020 | Трефль Гданськ | Бендзин | 3:0 | (25:21, 25:15, 25:16) | |
14. | 07.12 2020 | Бендзин | Варта Заверце | 1:3 | (25:19, 23:25, 23:25, 17:25) | |
13. | 03.12 2020 | Бендзин | Чарні Радом | 1:3 | (23:25, 25:18, 23:25, 17:25) | |
12. | 28.11 2020 | Бендзин | ЗАКСА Кендзежин-Козьле | 1:3 | (25:21, 24:26, 23:25, 17:25) | |
11. | 22.11 2020 | ВЕРВА Варшава | Бендзин | 3:0 | (25:22, 27:25, 25:17) | |
10. | 18.11 2020 | АЗС Ольштин | Бендзин | 3:0 | (25:18, 25:18, 25:7) | |
9. | 15.11 2020 | Бендзин | Скра Белхатув | 0:3 | (17:25, 17:25, 22:25) | |
8. | 11.11 2020 | Бендзин | Слепск Сувалки | 0:3 | (22:25, 23:25, 20:25) | |
7. | 09.11 2020 | Сталь Ниса | Бендзин | 2:3 | (21:25, 25:17, 25:22, 24:26, 12:15) | |
6. | 01.11 2020 | Бендзин | Купрум Любін | 3:1 | (25:20, 25:23, 20:25, 25:21) | |
5. | 20.10 2020 | Бендзин | ГКС Катовіце | 0:3 | (26:28, 23:25, 18:25) | |
4. | 30.09 2020 | Бендзин | Трефль Гданськ | 2:3 | (25:23, 21:25, 20:25, 25:22, 11:15) | |
3. | 27.09 2020 | Бендзин | Ястшембські Венгель | 1:3 | (25:22, 15:25, 18:25, 18:25) | |
2. | 19.09 2020 | ЗАКСА Кендзежин-Козьле | Бендзин | 3:0 | (25:16, 25:19, 25:23) | |
1. | 13.09 2020 | Бендзин | ВЕРВА Варшава | 1:3 | (20:25, 14:25, 25:20, 24:26) |
Команда | І | В | П | 3:0 | 3:1 | 3:2 | 2:3 | 1:3 | 0:3 | Сети | ••• | О | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Бендзин | 10 | 0 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4-30 | 11.8 / | ||
Дома Д | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1-9 | 10.0 / | ||
У Гостях Г | 7 | 0 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3-21 | 12.5 / |
••• Виграні сети / очки, %