Плей-офф | ||||
---|---|---|---|---|
Фінал | Результати | |||
Трентіно Волей (ita) | ЗАКСА Кендзежин-Козьле (pol) | 0:3 | ||
1/ 2 Фіналу | Результати | |||
Перуджа Волей (ita) | Трентіно Волей (ita) | 2:3 3:2 | ||
Ястшембські Венгель (pol) | ЗАКСА Кендзежин-Козьле (pol) | 0:3 2:3 | ||
1/ 4 Фіналу | Результати | |||
ЗАКСА Кендзежин-Козьле (pol) | Динамо Москва (rus) | : : | ||
Трентіно Волей (ita) | Берлін РВ (ger) | 3:0 2:3 | ||
Зеніт С-Пб (rus) | Перуджа Волей (ita) | : : | ||
Лубе Чивітанова (ita) | Ястшембські Венгель (pol) | 0:3 2:3 |
Група A | І | В | П | 3:0 | 3:1 | 3:2 | 2:3 | 1:3 | 0:3 | Сети | ••• | О | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ястшембські Венгель (pol) | 6 | 6 | 0 | 4 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 18-2 | 90.0 / | 18 | |
2. | Хебар Пазарджик (bul) | 5 | 3 | 2 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 10-10 | 50.0 / | 7 | |
3. | Кнак Руселаре (bel) | 6 | 2 | 4 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 3 | 8-16 | 33.3 / | 5 | |
4. | ВфБ Фрідріхсхафен (ger) | 5 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 1 | 7-15 | 31.8 / | 3 | |
Група B | І | В | П | 3:0 | 3:1 | 3:2 | 2:3 | 1:3 | 0:3 | Сети | ••• | О | ||
1. | Динамо Москва (rus) | 6 | 6 | 0 | 5 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 18-2 | 90.0 / | 17 | |
2. | Зіраат Банкаси (tur) | 6 | 3 | 3 | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2 | 11-11 | 50.0 / | 10 | |
3. | Проєкт Варшава (pol) | 6 | 2 | 4 | 0 | 2 | 0 | 1 | 2 | 1 | 10-14 | 41.7 / | 7 | |
4. | Ноліко Маасейк (bel) | 6 | 1 | 5 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 3 | 5-17 | 22.7 / | 2 | |
Група C | І | В | П | 3:0 | 3:1 | 3:2 | 2:3 | 1:3 | 0:3 | Сети | ••• | О | ||
1. | Лубе Чивітанова (ita) | 6 | 5 | 1 | 3 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 17-6 | 73.9 / | 15 | |
2. | ЗАКСА Кендзежин-Козьле (pol) | 6 | 4 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 15-9 | 62.5 / | 12 | |
3. | Локомотив Новосибірськ (rus) | 5 | 2 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 8-10 | 44.4 / | 6 | |
4. | ОК Марібор (slo) | 5 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0-15 | 0.0 / | 0 | |
Група D | І | В | П | 3:0 | 3:1 | 3:2 | 2:3 | 1:3 | 0:3 | Сети | ••• | О | ||
1. | Берлін РВ (ger) | 5 | 5 | 0 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 15-5 | 75.0 / | 13 | |
2. | Зеніт С-Пб (rus) | 6 | 3 | 3 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 13-9 | 59.1 / | 11 | |
3. | Бенфіка Лісабон (por) | 5 | 2 | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 | 7-12 | 36.8 / | 5 | |
4. | ОК Воєводина Нові-Сад (srb) | 6 | 1 | 5 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | 6-15 | 28.6 / | 4 | |
Група E | І | В | П | 3:0 | 3:1 | 3:2 | 2:3 | 1:3 | 0:3 | Сети | ••• | О | ||
1. | Перуджа Волей (ita) | 5 | 5 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 15-0 | 100.0 / | 15 | |
2. | Трентіно Волей (ita) | 6 | 4 | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 12-7 | 63.2 / | 12 | |
3. | Фенербахче Стамбул (tur) | 6 | 2 | 4 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | 6-14 | 30.0 / | 5 | |
4. | АС Канн (fra) | 5 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | 3-15 | 16.7 / | 1 |
Кваліфікація | ||||
---|---|---|---|---|
Кв. Раунд 4 | Результати | |||
Хебар Пазарджик (bul) | Олімпіакос Пірей (gre) | 3:1 3:1 | ||
Бенфіка Лісабон (por) | ВК Карловарско (cze) | 2:3 3:1 | ||
Кв. Раунд 3 | Результати | |||
Бенфіка Лісабон (por) | ВаЛеПа Састамала (fin) | 3:0 3:1 | ||
Хебар Пазарджик (bul) | Шахтар Солігорськ (blr) | 2:3 3:1 | ||
ВК Комарно (svk) | Олімпіакос Пірей (gre) | 1:3 0:3 | ||
Младость Загреб (cro) | ВК Карловарско (cze) | 1:3 2:3 | ||
Кв. Раунд 2 | Результати | |||
ВК Комарно (svk) | УВК Грац (aut) | 3:0 3:1 | ||
Аркада Галац (rou) | ВК Карловарско (cze) | 3:2 2:3 | ||
Будва Волей (mne) | Младость Загреб (cro) | 3:2 1:3 | ||
ВК Гуагуас (esp) | Хебар Пазарджик (bul) | 3:0 1:3 | ||
ВК Тарту (est) | Бенфіка Лісабон (por) | 1:3 1:3 | ||
Динамо Апелдорн (ned) | ВаЛеПа Састамала (fin) | 2:3 1:3 | ||
Младость Брчко (bih) | Олімпіакос Пірей (gre) | 0:3 0:3 | ||
Полонія Лондон (eng) | Шахтар Солігорськ (blr) | 2:3 1:3 | ||
Кв. Раунд 1 | Результати | |||
ВК Тарту (est) | ТВ Амрісвіль Волей (sui) | 3:0 2:3 |
Для перегляду результатів матчів команди клікніть по її назві.
Вибираючи необхідні посилання (лінки) можна отримати статистичні таблиці виступів команд дома та у гостях,
унікальну зведену таблицю за два сезони, інформацію про особисті зустрічі вибраних команд, графіки розподілу та математику голів (деякі дані тільки в режимі екрану "landscape")
••• Виграні сети / очки, %
1 : у Плей-офф (+3 що не попали напряму)
№ | Дата | Команда-1 | Команда-2 | Результат | Етап | |
---|---|---|---|---|---|---|
6. | 16.02 2022 | Ноліко Маасейк | Проєкт Варшава | 1:3 | (25:21, 17:25, 18:25, 18:25) | |
5. | 15.02 2022 | Проєкт Варшава | Ноліко Маасейк | 3:1 | (25:23, 22:25, 25:20, 25:22) | |
4. | 09.02 2022 | Проєкт Варшава | Динамо Москва | 0:3 | (20:25, 23:25, 13:25) | |
3. | 25.01 2022 | Зіраат Банкаси | Проєкт Варшава | 3:1 | (25:17, 17:25, 25:18, 25:18) | |
2. | 15.12 2021 | Проєкт Варшава | Зіраат Банкаси | 1:3 | (21:25, 25:21, 18:25, 21:25) | |
1. | 01.12 2021 | Динамо Москва | Проєкт Варшава | 3:2 | (20:25, 21:25, 25:20, 25:16, 15:12) |
Команда | І | В | П | 3:0 | 3:1 | 3:2 | 2:3 | 1:3 | 0:3 | Сети | ••• | О | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Проєкт Варшава | 6 | 2 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10-14 | 41.7 / | ||
Дома Д | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4-7 | 36.4 / | ||
У Гостях Г | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6-7 | 46.2 / |
••• Виграні сети / очки, %