Для перегляду результатів матчів команди клікніть по її назві.
Вибираючи необхідні посилання (лінки) можна отримати статистичні таблиці виступів команд дома та у гостях,
унікальну зведену таблицю за два сезони, інформацію про особисті зустрічі вибраних команд, графіки розподілу та математику голів (деякі дані тільки в режимі екрану "landscape")
••• У середньому за матч в основний час (FT).
1 - 6 : у Плей-офф 7 - 10 : у Плей-офф (стикові матчі) 13 - 14 : у нижчу Лігу (перехідні матчі)
ЕлітСерія - головний (найсильніший) турнір/чемпіонат Швеції з хокею.
Статистика турніру / чемпіонату
Зіграно матчів
Перемоги господарів
Перемоги гостей
Нічиї
419
42.2%
34.6%
23.2%
Голи (за матч)
Тотал
Господарі
Гості
Різниця
5.16
2.76
2.40
0.36
53.6%
46.4%
Тотал
Період 1
Період 2
Період 3
5.16
1.52
1.83
1.81
29.5%
35.4%
35.1%
Більше / Менше
4.5
5.5
6.5
57.5% · 42.5%
40.3% · 59.7%
27.2% · 72.8%
Статистика турніру розрахована за результатами матчів (в основний час) за період 17.09.2022 - 24.04.2023
Результати матчів турніру
№
Дата
Команда-1
Команда-2
Результат
Етап
24.04 2023
Векше Лейкерс
Шеллефтео АІК
3:0
(0:0, 1:0, 2:0)
Фінал
22.04 2023
Шеллефтео АІК
Векше Лейкерс
1:4
(0:2, 1:1, 0:1)
Фінал
20.04 2023
Векше Лейкерс
Шеллефтео АІК
2:3*
(0:0, 0:0, 2:2; 0:1)
Фінал
17.04 2023
Шеллефтео АІК
Векше Лейкерс
0:1
(0:1, 0:0, 0:0)
Фінал
15.04 2023
Векше Лейкерс
Шеллефтео АІК
3:2*
(0:2, 2:0, 0:0; 1:0)
Фінал
11.04 2023
Еребру ХК
Шеллефтео АІК
0:1
(0:0, 0:1, 0:0)
1/ 2
10.04 2023
Фрелунда Гетеборг
Векше Лейкерс
1:2*
(0:0, 1:0, 0:1; 0:1)
1/ 2
09.04 2023
Шеллефтео АІК
Еребру ХК
3:2*
(1:1, 1:1, 0:0; 1:0)
1/ 2
08.04 2023
Векше Лейкерс
Фрелунда Гетеборг
3:2
(1:1, 0:1, 2:0)
1/ 2
07.04 2023
Еребру ХК
Шеллефтео АІК
0:1
(0:0, 0:1, 0:0)
1/ 2
06.04 2023
Фрелунда Гетеборг
Векше Лейкерс
0:2
(0:1, 0:1, 0:0)
1/ 2
05.04 2023
Шеллефтео АІК
Еребру ХК
3:0
(0:0, 2:0, 1:0)
1/ 2
04.04 2023
Векше Лейкерс
Фрелунда Гетеборг
0:1
(0:1, 0:0, 0:0)
1/ 2
03.04 2023
Еребру ХК
Шеллефтео АІК
3:2*
(2:0, 0:0, 0:2; 1:0)
1/ 2
02.04 2023
Фрелунда Гетеборг
Векше Лейкерс
4:2
(0:1, 2:1, 2:0)
1/ 2
01.04 2023
Шеллефтео АІК
Еребру ХК
2:5
(1:1, 1:1, 0:3)
1/ 2
31.03 2023
Векше Лейкерс
Фрелунда Гетеборг
6:2
(1:1, 1:1, 4:0)
1/ 2
29.03 2023
Фер'єстад Карлстад
Фрелунда Гетеборг
1:3
(0:2, 1:0, 0:1)
1/ 4
Еребру ХК
Тімро ІК
3:2
(1:0, 2:0, 0:2)
1/ 4
28.03 2023
Векше Лейкерс
Лулео ХФ
2:1
(1:1, 1:0, 0:0)
1/ 4
27.03 2023
Фрелунда Гетеборг
Фер'єстад Карлстад
2:4
(0:1, 1:1, 1:2)
1/ 4
Тімро ІК
Еребру ХК
4:3
(1:1, 1:1, 2:1)
1/ 4
26.03 2023
Лулео ХФ
Векше Лейкерс
2:1
(2:1, 0:0, 0:0)
1/ 4
Регле Енгельгольм
Шеллефтео АІК
1:5
(0:1, 1:1, 0:3)
1/ 4
25.03 2023
Фер'єстад Карлстад
Фрелунда Гетеборг
1:2
(1:0, 0:1, 0:1)
1/ 4
Еребру ХК
Тімро ІК
2:3*
(1:1, 1:0, 0:1; 0:1)
1/ 4
24.03 2023
Шеллефтео АІК
Регле Енгельгольм
3:2*
(0:1, 0:1, 2:0; 1:0)
1/ 4
Векше Лейкерс
Лулео ХФ
0:1
(0:0, 0:0, 0:1)
1/ 4
23.03 2023
Брюнес Євле
Мальме Редгокс
0:1
(0:0, 0:0, 0:1)
СМ
Фрелунда Гетеборг
Фер'єстад Карлстад
5:0
(1:0, 2:0, 2:0)
1/ 4
Тімро ІК
Еребру ХК
2:4
(1:2, 1:2, 0:0)
1/ 4
22.03 2023
Лулео ХФ
Векше Лейкерс
2:3*
(0:0, 2:1, 0:1; 0:1)
1/ 4
Регле Енгельгольм
Шеллефтео АІК
5:2
(1:1, 1:1, 3:0)
1/ 4
21.03 2023
Мальме Редгокс
Брюнес Євле
3:4*
(1:3, 2:0, 0:0; 0:1)
СМ
Фер'єстад Карлстад
Фрелунда Гетеборг
3:1
(0:1, 2:0, 1:0)
1/ 4
Еребру ХК
Тімро ІК
3:4*
(1:1, 2:0, 0:2; 0:1)
1/ 4
20.03 2023
Шеллефтео АІК
Регле Енгельгольм
5:0
(2:0, 0:0, 3:0)
1/ 4
Векше Лейкерс
Лулео ХФ
7:2
(0:0, 3:1, 4:1)
1/ 4
19.03 2023
Фрелунда Гетеборг
Фер'єстад Карлстад
3:2
(0:1, 2:0, 1:1)
1/ 4
Тімро ІК
Еребру ХК
3:4
(1:0, 1:2, 1:2)
1/ 4
18.03 2023
Брюнес Євле
Мальме Редгокс
3:4
(1:0, 1:3, 1:1)
СМ
Лулео ХФ
Векше Лейкерс
1:0
(0:0, 1:0, 0:0)
1/ 4
Регле Енгельгольм
Шеллефтео АІК
0:2
(0:0, 0:0, 0:2)
1/ 4
17.03 2023
Фер'єстад Карлстад
Фрелунда Гетеборг
3:2
(1:1, 1:1, 1:0)
1/ 4
Еребру ХК
Тімро ІК
4:1
(2:0, 1:1, 1:0)
1/ 4
16.03 2023
Мальме Редгокс
Брюнес Євле
5:2
(2:2, 1:0, 2:0)
СМ
Шеллефтео АІК
Регле Енгельгольм
2:3
(0:1, 1:0, 1:2)
1/ 4
Векше Лейкерс
Лулео ХФ
2:0
(0:0, 1:0, 1:0)
1/ 4
14.03 2023
Брюнес Євле
Мальме Редгокс
2:5
(1:1, 1:2, 0:2)
СМ
Лександ ІФ
Регле Енгельгольм
2:4
(1:2, 0:1, 1:1)
1/ 8
Оскарсхамн ІК
Лулео ХФ
2:3*
(1:1, 0:1, 1:0; 0:1)
1/ 8
13.03 2023
Лександ ІФ
Регле Енгельгольм
2:3
(2:1, 0:1, 0:1)
1/ 8
Оскарсхамн ІК
Лулео ХФ
4:3*
(1:2, 1:1, 1:0; 1:0)
1/ 8
11.03 2023
Лулео ХФ
Оскарсхамн ІК
5:4
(1:2, 4:1, 0:1)
1/ 8
Регле Енгельгольм
Лександ ІФ
1:2*
(0:1, 1:0, 0:0; 0:1)
1/ 8
09.03 2023
Брюнес Євле
Векше Лейкерс
0:5
(0:2, 0:1, 0:2)
Фрелунда Гетеборг
Фер'єстад Карлстад
0:2
(0:0, 0:0, 0:2)
Лінчопінг ХК
Лександ ІФ
2:5
(0:1, 0:1, 2:3)
Лулео ХФ
Мальме Редгокс
1:3
(0:0, 1:2, 0:1)
Оскарсхамн ІК
ХВ-71 Єнчепінг
1:4
(0:0, 0:2, 1:2)
Регле Енгельгольм
Тімро ІК
1:2
(0:1, 0:0, 1:1)
Шеллефтео АІК
Еребру ХК
3:2
(1:0, 2:1, 0:1)
07.03 2023
Фер'єстад Карлстад
Лулео ХФ
4:3P
(0:2, 1:0, 2:1; 0:0; 1:0)
Фрелунда Гетеборг
Оскарсхамн ІК
5:2
(2:1, 2:1, 1:0)
ХВ-71 Єнчепінг
Шеллефтео АІК
3:0
(1:0, 1:0, 1:0)
Мальме Редгокс
Лександ ІФ
4:1
(1:0, 1:0, 2:1)
Еребру ХК
Регле Енгельгольм
4:3
(2:2, 1:0, 1:1)
Тімро ІК
Брюнес Євле
4:0
(0:0, 1:0, 3:0)
Векше Лейкерс
Лінчопінг ХК
2:1
(0:0, 0:1, 2:0)
04.03 2023
Брюнес Євле
ХВ-71 Єнчепінг
5:3
(3:1, 1:1, 1:1)
Лулео ХФ
Еребру ХК
1:2*
(1:0, 0:1, 0:0; 0:1)
Оскарсхамн ІК
Тімро ІК
4:3
(0:0, 3:2, 1:1)
Регле Енгельгольм
Векше Лейкерс
4:1
(2:0, 0:0, 2:1)
Лександ ІФ
Фрелунда Гетеборг
0:4
(0:1, 0:0, 0:3)
Мальме Редгокс
Лінчопінг ХК
4:3P
(1:2, 1:1, 1:0; 0:0; 2:1)
Шеллефтео АІК
Фер'єстад Карлстад
0:1
(0:1, 0:0, 0:0)
02.03 2023
Брюнес Євле
Еребру ХК
2:3*
(0:1, 1:1, 1:0; 0:1)
Фрелунда Гетеборг
Мальме Редгокс
2:3*
(0:0, 0:0, 2:2; 0:1)
Лександ ІФ
ХВ-71 Єнчепінг
2:3*
(1:0, 1:2, 0:0; 0:1)
Лінчопінг ХК
Тімро ІК
1:2
(1:1, 0:1, 0:0)
Регле Енгельгольм
Фер'єстад Карлстад
2:4
(1:1, 1:2, 0:1)
Шеллефтео АІК
Лулео ХФ
1:2*
(1:0, 0:1, 0:0; 0:1)
Векше Лейкерс
Оскарсхамн ІК
3:0
(1:0, 2:0, 0:0)
28.02 2023
Фер'єстад Карлстад
Лінчопінг ХК
6:2
(2:1, 2:0, 2:1)
Фрелунда Гетеборг
Шеллефтео АІК
0:2
(0:1, 0:1, 0:0)
ХВ-71 Єнчепінг
Регле Енгельгольм
5:2
(1:0, 2:1, 2:1)
Лулео ХФ
Брюнес Євле
4:1
(1:0, 2:1, 1:0)
Еребру ХК
Векше Лейкерс
2:3*
(0:1, 0:1, 2:0; 0:1)
Оскарсхамн ІК
Мальме Редгокс
0:2
(0:1, 0:0, 0:1)
Тімро ІК
Лександ ІФ
4:1
(2:0, 1:1, 1:0)
* - після овертайму / екстратайму, P - після серії пенальті