Для перегляду результатів матчів команди клікніть по її назві.
Вибираючи необхідні посилання (лінки) можна отримати статистичні таблиці виступів команд дома та у гостях,
унікальну зведену таблицю за два сезони, інформацію про особисті зустрічі вибраних команд, графіки розподілу та математику голів (деякі дані тільки в режимі екрану "landscape")
••• У середньому за матч в основний час (FT).
1 - 6 : у Плей-офф 7 - 10 : у Плей-офф (стикові матчі) 13 - 14 : у нижчу Лігу (перехідні матчі)
ЕлітСерія - головний (найсильніший) турнір/чемпіонат Швеції з хокею.
Статистика турніру / чемпіонату
Зіграно матчів
Перемоги господарів
Перемоги гостей
Нічиї
419
48.9%
30.5%
20.6%
Голи (за матч)
Тотал
Господарі
Гості
Різниця
5.14
2.83
2.31
0.52
55.1%
44.9%
Тотал
Період 1
Період 2
Період 3
5.14
1.47
1.94
1.73
28.6%
37.7%
33.7%
Більше / Менше
4.5
5.5
6.5
61.8% · 38.2%
41% · 59%
23.6% · 76.4%
Статистика турніру розрахована за результатами матчів (в основний час) за період 16.09.2015 - 24.04.2016
Результати матчів турніру
№
Дата
Команда-1
Команда-2
Результат
Етап
24.04 2016
Шеллефтео АІК
Фрелунда Гетеборг
3:5
(0:3, 2:2, 1:0)
Фінал
21.04 2016
Фрелунда Гетеборг
Шеллефтео АІК
3:2
(0:0, 2:1, 1:1)
Фінал
19.04 2016
Шеллефтео АІК
Фрелунда Гетеборг
1:3
(0:2, 1:0, 0:1)
Фінал
17.04 2016
Фрелунда Гетеборг
Шеллефтео АІК
1:4
(0:1, 0:2, 1:1)
Фінал
16.04 2016
Шеллефтео АІК
Фрелунда Гетеборг
3:4
(1:1, 1:0, 1:3)
Фінал
13.04 2016
Шеллефтео АІК
Векше Лейкерс
3:2*
(0:1, 1:0, 1:1; 1:0)
1/ 2
12.04 2016
Лулео ХФ
Фрелунда Гетеборг
2:8
(0:1, 1:3, 1:4)
1/ 2
11.04 2016
Векше Лейкерс
Шеллефтео АІК
4:3*
(0:1, 1:2, 2:0; 1:0)
1/ 2
10.04 2016
Фрелунда Гетеборг
Лулео ХФ
3:2*
(2:0, 0:2, 0:0; 1:0)
1/ 2
09.04 2016
Шеллефтео АІК
Векше Лейкерс
5:3
(0:1, 1:2, 4:0)
1/ 2
08.04 2016
Лулео ХФ
Фрелунда Гетеборг
2:1*
(1:0, 0:1, 0:0; 1:0)
1/ 2
07.04 2016
Векше Лейкерс
Шеллефтео АІК
2:1
(0:1, 2:0, 0:0)
1/ 2
06.04 2016
Фрелунда Гетеборг
Лулео ХФ
3:0
(1:0, 1:0, 1:0)
1/ 2
05.04 2016
Шеллефтео АІК
Векше Лейкерс
2:0
(1:0, 0:0, 1:0)
1/ 2
04.04 2016
Лулео ХФ
Фрелунда Гетеборг
4:2
(1:1, 2:1, 1:0)
1/ 2
03.04 2016
Векше Лейкерс
Шеллефтео АІК
3:2*
(2:2, 0:0, 0:0; 1:0)
1/ 2
02.04 2016
Фрелунда Гетеборг
Лулео ХФ
1:0
(0:0, 0:0, 1:0)
1/ 2
01.04 2016
МоДо Ерншельдсвік
Лександ ІФ
3:4*
(1:1, 2:0, 0:2; 0:1)
ПМ
Шеллефтео АІК
Векше Лейкерс
2:0
(0:0, 2:0, 0:0)
1/ 2
30.03 2016
Лександ ІФ
МоДо Ерншельдсвік
5:4
(1:1, 2:2, 2:1)
ПМ
28.03 2016
МоДо Ерншельдсвік
Лександ ІФ
7:1
(3:1, 3:0, 1:0)
ПМ
27.03 2016
Карлскруна ХК
АІК Стокгольм
4:1
(0:0, 1:0, 3:1)
ПМ
Векше Лейкерс
Лінчопінг ХК
2:1*
(0:1, 0:0, 1:0; 1:0)
1/ 4
26.03 2016
Лександ ІФ
МоДо Ерншельдсвік
2:1
(1:0, 0:0, 1:1)
ПМ
25.03 2016
АІК Стокгольм
Карлскруна ХК
0:2
(0:1, 0:1, 0:0)
ПМ
Лінчопінг ХК
Векше Лейкерс
1:4
(1:1, 0:2, 0:1)
1/ 4
Лулео ХФ
Фер'єстад Карлстад
5:2
(1:1, 4:1, 0:0)
1/ 4
24.03 2016
Фрелунда Гетеборг
Юргорден Стокгольм
5:1
(1:0, 0:0, 4:1)
1/ 4
МоДо Ерншельдсвік
Лександ ІФ
1:2*
(0:0, 1:1, 0:0; 0:1)
ПМ
23.03 2016
Карлскруна ХК
АІК Стокгольм
3:2
(0:0, 2:1, 1:1)
ПМ
Фер'єстад Карлстад
Лулео ХФ
1:2
(0:1, 1:1, 0:0)
1/ 4
Векше Лейкерс
Лінчопінг ХК
3:1
(1:0, 1:1, 1:0)
1/ 4
22.03 2016
Юргорден Стокгольм
Фрелунда Гетеборг
1:3
(0:0, 0:1, 1:2)
1/ 4
ХВ-71 Єнчепінг
Шеллефтео АІК
0:1
(0:1, 0:0, 0:0)
1/ 4
Лександ ІФ
МоДо Ерншельдсвік
0:4
(0:2, 0:0, 0:2)
ПМ
21.03 2016
АІК Стокгольм
Карлскруна ХК
2:1
(0:0, 2:0, 0:1)
ПМ
Лінчопінг ХК
Векше Лейкерс
2:3
(0:1, 1:0, 1:2)
1/ 4
Лулео ХФ
Фер'єстад Карлстад
3:1
(2:0, 0:0, 1:1)
1/ 4
20.03 2016
МоДо Ерншельдсвік
Лександ ІФ
5:0
(2:0, 2:0, 1:0)
ПМ
Фрелунда Гетеборг
Юргорден Стокгольм
5:2
(0:0, 2:0, 3:2)
1/ 4
Шеллефтео АІК
ХВ-71 Єнчепінг
5:4*
(0:0, 2:2, 2:2; 1:0)
1/ 4
19.03 2016
Карлскруна ХК
АІК Стокгольм
3:2*
(1:1, 0:1, 1:0; 1:0)
ПМ
Фер'єстад Карлстад
Лулео ХФ
4:1
(3:0, 0:0, 1:1)
1/ 4
Векше Лейкерс
Лінчопінг ХК
2:3
(1:0, 1:1, 0:2)
1/ 4
18.03 2016
Юргорден Стокгольм
Фрелунда Гетеборг
3:1
(1:0, 0:1, 2:0)
1/ 4
ХВ-71 Єнчепінг
Шеллефтео АІК
3:4*
(0:2, 2:0, 1:1; 0:1)
1/ 4
17.03 2016
Лінчопінг ХК
Векше Лейкерс
6:1
(2:1, 2:0, 2:0)
1/ 4
Лулео ХФ
Фер'єстад Карлстад
4:2
(1:0, 2:0, 1:2)
1/ 4
16.03 2016
Фрелунда Гетеборг
Юргорден Стокгольм
4:2
(0:1, 2:1, 2:0)
1/ 4
Шеллефтео АІК
ХВ-71 Єнчепінг
6:1
(2:1, 1:0, 3:0)
1/ 4
14.03 2016
Юргорден Стокгольм
Брюнес Євле
5:4
(1:1, 3:1, 1:2)
1/ 8
12.03 2016
ХВ-71 Єнчепінг
Еребру ХК
7:1
(4:0, 3:0, 0:1)
1/ 8
Брюнес Євле
Юргорден Стокгольм
5:2
(2:0, 1:1, 2:1)
1/ 8
10.03 2016
Юргорден Стокгольм
Брюнес Євле
5:4*
(3:1, 1:1, 0:2; 1:0)
1/ 8
Еребру ХК
ХВ-71 Єнчепінг
2:3
(1:0, 1:1, 0:2)
1/ 8
08.03 2016
Брюнес Євле
Фрелунда Гетеборг
2:3
(1:0, 0:1, 1:2)
Юргорден Стокгольм
Фер'єстад Карлстад
4:2
(1:0, 1:1, 2:1)
Лінчопінг ХК
Мальме Редгокс
5:0
(0:0, 3:0, 2:0)
МоДо Ерншельдсвік
Еребру ХК
1:3
(0:0, 1:0, 0:3)
Регле Енгельгольм
Карлскруна ХК
4:2
(1:0, 2:1, 1:1)
Шеллефтео АІК
ХВ-71 Єнчепінг
1:2
(0:1, 0:1, 1:0)
Векше Лейкерс
Лулео ХФ
4:3
(2:0, 1:1, 1:2)
05.03 2016
Карлскруна ХК
МоДо Ерншельдсвік
1:2
(0:1, 1:1, 0:0)
Фер'єстад Карлстад
Брюнес Євле
2:1
(0:1, 1:0, 1:0)
Фрелунда Гетеборг
Векше Лейкерс
3:1
(1:0, 2:0, 0:1)
Лінчопінг ХК
ХВ-71 Єнчепінг
5:1
(2:0, 1:0, 2:1)
Лулео ХФ
Юргорден Стокгольм
4:1
(0:0, 3:1, 1:0)
Мальме Редгокс
Регле Енгельгольм
2:3P
(0:1, 2:1, 0:0; 0:0; 0:1)
Еребру ХК
Шеллефтео АІК
2:1
(1:0, 0:1, 1:0)
04.03 2016
Брюнес Євле
Фер'єстад Карлстад
0:2
(0:1, 0:0, 0:1)
Регле Енгельгольм
Мальме Редгокс
5:1
(1:0, 2:0, 2:1)
03.03 2016
Фрелунда Гетеборг
Лінчопінг ХК
0:2
(0:0, 0:1, 0:1)
ХВ-71 Єнчепінг
Лулео ХФ
3:4*
(1:0, 1:1, 1:2; 0:1)
МоДо Ерншельдсвік
Векше Лейкерс
0:2
(0:0, 0:0, 0:2)
Еребру ХК
Карлскруна ХК
3:2P
(1:0, 1:0, 0:2; 0:0; 1:0)
Шеллефтео АІК
Юргорден Стокгольм
3:0
(1:0, 0:0, 2:0)
02.03 2016
Фер'єстад Карлстад
Регле Енгельгольм
4:3*
(1:1, 1:1, 1:1; 1:0)
Мальме Редгокс
Брюнес Євле
5:3
(3:0, 1:3, 1:0)
01.03 2016
Юргорден Стокгольм
МоДо Ерншельдсвік
5:4
(3:0, 1:2, 1:2)
Карлскруна ХК
Шеллефтео АІК
2:3*
(0:0, 1:1, 1:1; 0:1)
Лінчопінг ХК
Еребру ХК
4:3*
(0:0, 2:1, 1:2; 1:0)
Лулео ХФ
Фрелунда Гетеборг
0:1*
(0:0, 0:0, 0:0; 0:1)
Векше Лейкерс
ХВ-71 Єнчепінг
3:2
(0:0, 3:0, 0:2)
28.02 2016
Брюнес Євле
Лінчопінг ХК
4:2
(0:0, 1:1, 3:1)
27.02 2016
Юргорден Стокгольм
Лулео ХФ
1:2P
(1:0, 0:0, 0:1; 0:0; 0:1)
Лінчопінг ХК
Брюнес Євле
6:3
(1:1, 3:0, 2:2)
МоДо Ерншельдсвік
Фрелунда Гетеборг
4:2
(1:0, 3:2, 0:0)
Еребру ХК
ХВ-71 Єнчепінг
5:2
(2:1, 0:1, 3:0)
Векше Лейкерс
Регле Енгельгольм
4:3P
(3:0, 0:2, 0:1; 0:0; 1:0)
Мальме Редгокс
Карлскруна ХК
3:1
(2:0, 1:1, 0:0)
Шеллефтео АІК
Фер'єстад Карлстад
2:3P
(1:1, 0:0, 1:1; 0:0; 0:1)
26.02 2016
Регле Енгельгольм
Векше Лейкерс
1:2
(0:1, 1:0, 0:1)
25.02 2016
Фрелунда Гетеборг
Мальме Редгокс
4:1
(1:0, 1:1, 2:0)
ХВ-71 Єнчепінг
Фер'єстад Карлстад
3:2
(2:0, 1:0, 0:2)
Карлскруна ХК
Лулео ХФ
1:2
(1:1, 0:1, 0:0)
МоДо Ерншельдсвік
Шеллефтео АІК
2:5
(2:1, 0:2, 0:2)
Еребру ХК
Юргорден Стокгольм
2:1*
(0:1, 1:0, 0:0; 1:0)
* - після овертайму / екстратайму, P - після серії пенальті