Для перегляду результатів матчів команди клікніть по її назві.
Вибираючи необхідні посилання (лінки) можна отримати статистичні таблиці виступів команд дома та у гостях,
унікальну зведену таблицю за два сезони, інформацію про особисті зустрічі вибраних команд, графіки розподілу та математику голів (деякі дані тільки в режимі екрану "landscape")
••• У середньому за матч в основний час (FT).
1 - 8 : у Плей-офф
ПЛХ (альтернативна/колишня назва: Польська хокейна ліга) - головний (найсильніший) турнір/чемпіонат Польщі з хокею.
КС Торунь: Результати матчів
№
Дата
Команда-1
Команда-2
Результат
Етап
45.
12.03 2024
КС Торунь
ГКС Ястшембе
2:3*
(2:1, 0:1, 0:0; 0:1)
1/ 4
44.
09.03 2024
ГКС Ястшембе
КС Торунь
3:2
(1:0, 1:1, 1:1)
1/ 4
43.
06.03 2024
КС Торунь
ГКС Ястшембе
0:1
(0:1, 0:0, 0:0)
1/ 4
42.
05.03 2024
КС Торунь
ГКС Ястшембе
1:2*
(1:1, 0:0, 0:0; 0:1)
1/ 4
41.
02.03 2024
ГКС Ястшембе
КС Торунь
0:1
(0:0, 0:1, 0:0)
1/ 4
40.
01.03 2024
ГКС Ястшембе
КС Торунь
2:3
(1:2, 1:0, 0:1)
1/ 4
39.
27.02 2024
КС Торунь
Унія Освенцім
5:2
(4:0, 1:1, 0:1)
38.
25.02 2024
ГКС Тихи
КС Торунь
5:2
(2:0, 2:1, 1:1)
37.
23.02 2024
КС Торунь
ГКС Катовіце
4:1
(0:1, 1:0, 3:0)
36.
18.02 2024
СТС Санок
КС Торунь
0:7
(0:3, 0:1, 0:3)
35.
16.02 2024
КС Торунь
Заглембє Сосновець
3:4P
(2:1, 1:0, 0:2; 0:0; 0:1)
34.
01.02 2024
Подгале Новий Тарг
КС Торунь
4:2
(2:1, 1:0, 1:1)
33.
28.01 2024
КС Торунь
КС Краковія
1:0
(0:0, 1:0, 0:0)
32.
26.01 2024
ГКС Ястшембе
КС Торунь
10:0
(0:0, 7:0, 3:0)
31.
23.01 2024
Унія Освенцім
КС Торунь
3:0
(0:0, 2:0, 1:0)
30.
21.01 2024
КС Торунь
ГКС Тихи
1:2
(0:1, 1:0, 0:1)
29.
19.01 2024
ГКС Катовіце
КС Торунь
4:3
(0:1, 2:1, 2:1)
28.
14.01 2024
КС Торунь
Подгале Новий Тарг
4:1
(1:1, 1:0, 2:0)
27.
12.01 2024
Заглембє Сосновець
КС Торунь
3:0
(1:0, 2:0, 0:0)
26.
05.01 2024
КС Торунь
СТС Санок
5:4P
(1:1, 0:2, 3:1; 0:0; 2:1)
25.
03.01 2024
ГКС Ястшембе
КС Торунь
4:1
(2:0, 1:0, 1:1)
24.
20.12 2023
КС Торунь
Унія Освенцім
2:3
(1:1, 0:0, 1:2)
23.
07.12 2023
ГКС Тихи
КС Торунь
3:0
(1:0, 0:0, 2:0)
22.
03.12 2023
КС Торунь
ГКС Катовіце
7:2
(0:1, 2:1, 5:0)
21.
01.12 2023
Подгале Новий Тарг
КС Торунь
5:2
(4:0, 1:1, 0:1)
20.
28.11 2023
КС Торунь
Заглембє Сосновець
2:5
(2:1, 0:1, 0:3)
19.
24.11 2023
СТС Санок
КС Торунь
1:3
(0:0, 1:2, 0:1)
18.
21.11 2023
КС Торунь
ГКС Тихи
0:1
(0:0, 0:0, 0:1)
17.
19.11 2023
КС Торунь
ГКС Ястшембе
8:4
(4:1, 1:1, 3:2)
16.
17.11 2023
КС Краковія
КС Торунь
3:2*
(0:1, 0:0, 2:1; 1:0)
15.
15.11 2023
КС Торунь
Унія Освенцім
4:3
(1:2, 2:0, 1:1)
14.
29.10 2023
ГКС Катовіце
КС Торунь
3:2
(1:1, 1:0, 1:1)
13.
27.10 2023
КС Торунь
Подгале Новий Тарг
4:6
(1:3, 2:2, 1:1)
12.
22.10 2023
Заглембє Сосновець
КС Торунь
4:0
(1:0, 1:0, 2:0)
11.
17.10 2023
КС Торунь
КС Краковія
5:4P
(2:1, 1:2, 1:1; 0:0; 1:0)
10.
15.10 2023
КС Торунь
СТС Санок
3:1
(1:0, 1:0, 1:1)
9.
13.10 2023
ГКС Ястшембе
КС Торунь
5:2
(1:1, 1:1, 3:0)
8.
08.10 2023
КС Торунь
КС Краковія
4:5*
(1:2, 1:1, 2:1; 0:1)
7.
06.10 2023
Унія Освенцім
КС Торунь
8:0
(1:0, 4:0, 3:0)
6.
01.10 2023
ГКС Тихи
КС Торунь
1:3
(0:0, 1:1, 0:2)
5.
29.09 2023
КС Торунь
ГКС Катовіце
2:3
(1:0, 0:2, 1:1)
4.
24.09 2023
Подгале Новий Тарг
КС Торунь
5:2
(2:1, 1:0, 2:1)
3.
22.09 2023
КС Торунь
Заглембє Сосновець
8:4
(2:2, 4:2, 2:0)
2.
15.09 2023
СТС Санок
КС Торунь
1:4
(1:1, 0:2, 0:1)
1.
10.09 2023
КС Торунь
ГКС Ястшембе
4:1
(2:0, 0:0, 2:1)
* - після овертайму / екстратайму, P - після серії пенальті