Для перегляду результатів матчів команди клікніть по її назві.
Вибираючи необхідні посилання (лінки) можна отримати статистичні таблиці виступів команд дома та у гостях,
унікальну зведену таблицю за два сезони, інформацію про особисті зустрічі вибраних команд, графіки розподілу та математику голів (деякі дані тільки в режимі екрану "landscape")
••• У середньому за матч в основний час (FT).
1 - 2 : у Плей-офф 3 - 6 : у Плей-офф (стикові матчі)
Енергія Електренай (ltu): Результати матчів
№
Дата
Команда-1
Команда-2
Результат
Етап
32.
28.02 2024
Енергія Електренай
Курбадс Рига
0:12
(0:2, 0:9, 0:1)
31.
25.02 2024
Мого Рига
Енергія Електренай
11:0
(4:0, 5:0, 2:0)
30.
24.02 2024
Мого Рига
Енергія Електренай
13:0
(4:0, 6:0, 3:0)
29.
21.02 2024
Енергія Електренай
Каунас Балту Аіняй
7:6
(1:2, 5:3, 1:1)
28.
17.02 2024
Енергія Електренай
Призма Рига
3:2
(2:0, 0:0, 1:2)
27.
14.02 2024
Енергія Електренай
Земгале Єлгава
4:8
(0:3, 2:3, 2:2)
26.
04.02 2024
Панкс Вільнюс
Енергія Електренай
4:3
(2:0, 0:1, 2:2)
25.
28.01 2024
Курбадс Рига
Енергія Електренай
8:3
(4:0, 2:1, 2:2)
24.
27.01 2024
Курбадс Рига
Енергія Електренай
11:2
(4:0, 1:0, 6:2)
23.
18.01 2024
Панкс Вільнюс
Енергія Електренай
3:4P
(0:0, 1:3, 2:0; 0:0; 2:3)
22.
10.01 2024
Енергія Електренай
Каунас Балту Аіняй
1:7
(0:4, 1:1, 0:2)
21.
06.01 2024
Земгале Єлгава
Енергія Електренай
4:3
(1:1, 1:2, 2:0)
20.
23.12 2023
ХШ Рига
Енергія Електренай
2:1
(1:1, 0:0, 1:0)
19.
22.12 2023
ХШ Рига
Енергія Електренай
3:4
(0:1, 2:1, 1:2)
18.
09.12 2023
Енергія Електренай
Земгале Єлгава
1:5
(0:1, 1:2, 0:2)
17.
06.12 2023
Енергія Електренай
Панкс Вільнюс
3:2
(0:1, 1:0, 2:1)
16.
29.11 2023
Каунас Балту Аіняй
Енергія Електренай
5:2
(2:1, 3:1, 0:0)
15.
26.11 2023
Енергія Електренай
ХШ Рига
4:5
(0:0, 1:3, 3:2)
14.
25.11 2023
Енергія Електренай
ХШ Рига
3:4
(0:1, 3:1, 0:2)
13.
19.11 2023
Пантер Таллінн
Енергія Електренай
8:0
(2:0, 3:0, 3:0)
12.
18.11 2023
Пантер Таллінн
Енергія Електренай
4:2
(0:1, 3:1, 1:0)
11.
05.11 2023
Енергія Електренай
Мого Рига
0:4
(0:2, 0:1, 0:1)
10.
04.11 2023
Енергія Електренай
Мого Рига
2:10
(0:3, 1:4, 1:3)
9.
01.11 2023
Енергія Електренай
Курбадс Рига
3:4
(1:1, 1:3, 1:0)
8.
29.10 2023
Енергія Електренай
Пантер Таллінн
0:3
(0:2, 0:0, 0:1)
7.
28.10 2023
Енергія Електренай
Пантер Таллінн
2:3
(0:2, 2:1, 0:0)
6.
11.10 2023
Енергія Електренай
Призма Рига
3:5
(0:0, 1:3, 2:2)
5.
07.10 2023
Земгале Єлгава
Енергія Електренай
9:0
(3:0, 5:0, 1:0)
4.
27.09 2023
Енергія Електренай
Панкс Вільнюс
5:2
(1:0, 1:2, 3:0)
3.
24.09 2023
Призма Рига
Енергія Електренай
6:2
(4:0, 0:1, 2:1)
2.
23.09 2023
Призма Рига
Енергія Електренай
8:1
(3:0, 4:0, 1:1)
1.
16.09 2023
Каунас Балту Аіняй
Енергія Електренай
9:1
(2:0, 4:1, 3:0)
* - після овертайму / екстратайму, P - після серії пенальті