Для перегляду результатів матчів команди клікніть по її назві.
Вибираючи необхідні посилання (лінки) можна отримати статистичні таблиці виступів команд дома та у гостях,
унікальну зведену таблицю за два сезони, інформацію про особисті зустрічі вибраних команд, графіки розподілу та математику голів (деякі дані тільки в режимі екрану "landscape")
••• У середньому за матч в основний час (FT).
1 - 8 : у Плей-офф
Статистика турніру / чемпіонату
Зіграно матчів
Перемоги господарів
Перемоги гостей
Нічиї
308
47.1%
37%
15.9%
Голи (за матч)
Тотал
Господарі
Гості
Різниця
4.91
2.59
2.32
0.28
52.8%
47.2%
Тотал
Період 1
Період 2
Період 3
4.91
1.51
1.67
1.73
30.8%
34%
35.2%
Більше / Менше
4.5
5.5
6.5
54.5% · 45.5%
39.6% · 60.4%
25% · 75%
Статистика турніру розрахована за результатами матчів (в основний час) за період 02.09.2018 - 11.04.2019
Результати матчів турніру
№
Дата
Команда-1
Команда-2
Результат
Етап
11.04 2019
Бейбарис Атирау
Номад Астана
4:3*
(1:1, 2:0, 0:2; 1:0)
Фінал
08.04 2019
Номад Астана
Бейбарис Атирау
2:3P
(1:0, 1:1, 0:1; 0:0; 0:1)
Фінал
07.04 2019
Номад Астана
Бейбарис Атирау
3:2*
(2:1, 0:1, 0:0; 1:0)
Фінал
04.04 2019
Бейбарис Атирау
Номад Астана
2:1P
(0:1, 1:0, 0:0; 0:0; 1:0)
Фінал
03.04 2019
Бейбарис Атирау
Номад Астана
2:1
(0:0, 2:0, 0:1)
Фінал
31.03 2019
Арлан Кокшетау
Номад Астана
3:5
(1:2, 0:1, 2:2)
1/ 2
28.03 2019
Номад Астана
Арлан Кокшетау
3:1
(0:0, 1:0, 2:1)
1/ 2
25.03 2019
Бейбарис Атирау
Кулагер Петропавл
4:1
(1:1, 1:0, 2:0)
1/ 2
Арлан Кокшетау
Номад Астана
5:2
(3:0, 1:1, 1:1)
1/ 2
22.03 2019
Кулагер Петропавл
Бейбарис Атирау
1:3
(1:3, 0:0, 0:0)
1/ 2
Номад Астана
Арлан Кокшетау
4:3
(0:2, 3:0, 1:1)
1/ 2
21.03 2019
Кулагер Петропавл
Бейбарис Атирау
0:3
(0:0, 0:1, 0:2)
1/ 2
Номад Астана
Арлан Кокшетау
2:1*
(1:0, 0:0, 0:1; 1:0)
1/ 2
18.03 2019
Бейбарис Атирау
Кулагер Петропавл
1:3
(1:2, 0:0, 0:1)
1/ 2
Арлан Кокшетау
Номад Астана
3:1
(1:0, 1:0, 1:1)
1/ 2
17.03 2019
Бейбарис Атирау
Кулагер Петропавл
5:3
(2:1, 2:0, 1:2)
1/ 2
Арлан Кокшетау
Номад Астана
2:0
(1:0, 0:0, 1:0)
1/ 2
01.03 2019
Іртиш Павлодар
Кулагер Петропавл
1:2*
(0:0, 1:1, 0:0; 0:1)
1/ 4
26.02 2019
Кулагер Петропавл
Іртиш Павлодар
3:2
(1:1, 0:1, 2:0)
1/ 4
ХК Алмати
Арлан Кокшетау
2:3*
(0:1, 1:1, 1:0; 0:1)
1/ 4
23.02 2019
Арлан Кокшетау
ХК Алмати
4:1
(1:1, 2:0, 1:0)
1/ 4
Іртиш Павлодар
Кулагер Петропавл
1:2
(0:1, 1:0, 0:1)
1/ 4
20.02 2019
ХК Алмати
Арлан Кокшетау
3:1
(1:0, 1:0, 1:1)
1/ 4
ХК Теміртау
Бейбарис Атирау
2:5
(0:1, 1:2, 1:2)
1/ 4
Кулагер Петропавл
Іртиш Павлодар
1:4
(0:0, 0:3, 1:1)
1/ 4
19.02 2019
ХК Алмати
Арлан Кокшетау
1:4
(1:0, 0:1, 0:3)
1/ 4
ХК Теміртау
Бейбарис Атирау
1:2*
(0:0, 0:0, 1:1; 0:1)
1/ 4
Кулагер Петропавл
Іртиш Павлодар
2:7
(1:4, 1:3, 0:0)
1/ 4
Номад Астана
Алтай-Торпедо
4:2
(0:2, 1:0, 3:0)
1/ 4
18.02 2019
Номад Астана
Алтай-Торпедо
2:3*
(2:0, 0:1, 0:1; 0:1)
1/ 4
16.02 2019
Бейбарис Атирау
ХК Теміртау
3:2
(3:1, 0:1, 0:0)
1/ 4
Арлан Кокшетау
ХК Алмати
3:0
(0:0, 3:0, 0:0)
1/ 4
Іртиш Павлодар
Кулагер Петропавл
3:0
(2:0, 0:0, 1:0)
1/ 4
15.02 2019
Бейбарис Атирау
ХК Теміртау
3:0
(0:0, 1:0, 2:0)
1/ 4
Арлан Кокшетау
ХК Алмати
1:2P
(0:1, 0:0, 1:0; 0:0; 0:1)
1/ 4
Іртиш Павлодар
Кулагер Петропавл
0:2
(0:2, 0:0, 0:0)
1/ 4
Алтай-Торпедо
Номад Астана
1:2P
(0:1, 0:0, 1:0; 0:0; 0:1)
1/ 4
14.02 2019
Алтай-Торпедо
Номад Астана
1:2
(0:0, 1:1, 0:1)
1/ 4
11.02 2019
Номад Астана
Арлан Кокшетау
0:1
(0:0, 0:1, 0:0)
Іртиш Павлодар
ХК Астана
6:0
(1:0, 4:0, 1:0)
Бейбарис Атирау
ХК Теміртау
4:3*
(1:1, 2:2, 0:0; 1:0)
Алтай-Торпедо
Гірник Рудний
8:2
(2:0, 5:1, 1:1)
ХК Алмати
Кулагер Петропавл
2:1*
(0:0, 0:0, 1:1; 1:0)
10.02 2019
Бейбарис Атирау
ХК Теміртау
5:1
(3:0, 0:1, 2:0)
Іртиш Павлодар
ХК Астана
3:1
(2:0, 0:0, 1:1)
Номад Астана
Арлан Кокшетау
0:3
(0:1, 0:0, 0:2)
Алтай-Торпедо
Гірник Рудний
8:2
(3:1, 4:0, 1:1)
ХК Алмати
Кулагер Петропавл
1:2
(0:1, 1:0, 0:1)
07.02 2019
Арлан Кокшетау
ХК Теміртау
5:2
(1:0, 3:2, 1:0)
Бейбарис Атирау
ХК Алмати
6:0
(2:0, 2:0, 2:0)
06.02 2019
Бейбарис Атирау
ХК Алмати
3:1
(0:0, 2:0, 1:1)
Арлан Кокшетау
ХК Теміртау
4:3
(0:1, 3:0, 1:2)
03.02 2019
Арлан Кокшетау
Іртиш Павлодар
2:3
(0:2, 0:0, 2:1)
Гірник Рудний
Номад Астана
0:1
(0:0, 0:1, 0:0)
ХК Теміртау
Алтай-Торпедо
1:0
(0:0, 0:0, 1:0)
Кулагер Петропавл
Бейбарис Атирау
1:3
(0:1, 1:1, 0:1)
ХК Астана
ХК Алмати
2:1
(1:1, 1:0, 0:0)
02.02 2019
Арлан Кокшетау
Іртиш Павлодар
3:2
(1:0, 1:0, 1:2)
Гірник Рудний
Номад Астана
3:7
(1:2, 0:2, 2:3)
ХК Теміртау
Алтай-Торпедо
4:2
(0:1, 2:0, 2:1)
Кулагер Петропавл
Бейбарис Атирау
2:5
(1:0, 1:3, 0:2)
ХК Астана
ХК Алмати
3:4*
(0:1, 2:1, 1:1; 0:1)
30.01 2019
Арлан Кокшетау
Алтай-Торпедо
3:5
(0:1, 1:2, 2:2)
Гірник Рудний
Бейбарис Атирау
1:4
(0:2, 1:1, 0:1)
ХК Теміртау
ХК Алмати
2:1
(1:0, 0:1, 1:0)
Іртиш Павлодар
Номад Астана
0:1
(0:1, 0:0, 0:0)
ХК Астана
Кулагер Петропавл
5:1
(2:0, 2:0, 1:1)
29.01 2019
Арлан Кокшетау
Алтай-Торпедо
1:6
(1:2, 0:1, 0:3)
Гірник Рудний
Бейбарис Атирау
2:5
(2:2, 0:2, 0:1)
ХК Теміртау
ХК Алмати
1:2
(0:1, 1:0, 0:1)
Іртиш Павлодар
Номад Астана
2:3*
(1:2, 0:0, 1:0; 0:1)
* - після овертайму / екстратайму, P - після серії пенальті