Фінальна Група | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Команда | І | В | ВО | ПО | П | Голи | ••• | О | ||
1. | Сеннер'юск Войенс (den) | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | 8-5 | 2.3-1.7 | 7 | |
2. | Ноттінгем Пантерс (gbr) | 3 | 2 | 0 | 1 | 0 | 9-7 | 3.0-2.3 | 7 | |
3. | Німан Гродно (blr) | 3 | 1 | 0 | 1 | 1 | 8-8 | 2.7-2.3 | 4 | |
4. | КС Краковія (pol) | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 4-9 | 1.3-3.0 | 0 | |
Груповий Етап 3 | ||||||||||
Група E | І | В | ВО | ПО | П | Голи | ••• | О | ||
1. | Ноттінгем Пантерс (gbr) | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 10-7 | 3.3-2.3 | 6 | |
2. | Сеннер'юск Войенс (den) | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 8-6 | 2.7-2.0 | 6 | |
3. | ХК Ам'єн (fra) | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 8-8 | 2.7-2.7 | 3 | |
4. | Ференцварош Будапешт (hun) | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 5-10 | 1.7-3.3 | 3 | |
Група F | І | В | ВО | ПО | П | Голи | ••• | О | ||
1. | Німан Гродно (blr) | 3 | 1 | 1 | 0 | 1 | 10-8 | 3.0-2.7 | 5 | |
2. | КС Краковія (pol) | 3 | 1 | 1 | 0 | 1 | 5-7 | 1.7-2.3 | 5 | |
3. | Донбас Донецьк (ukr) | 3 | 1 | 0 | 2 | 0 | 9-8 | 3.0-2.3 | 5 | |
4. | Бейбарис Атирау (kaz) | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 9-10 | 3.0-3.3 | 3 | |
Груповий Етап 2 | ||||||||||
Група C | І | В | ВО | ПО | П | Голи | ••• | О | ||
1. | Донбас Донецьк (ukr) | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 16-3 | 5.3-1.0 | 8 | |
2. | Мого Рига (lat) | 3 | 2 | 0 | 1 | 0 | 13-6 | 4.3-2.0 | 7 | |
3. | Корона Брашов (rou) | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 11-16 | 3.7-5.3 | 3 | |
4. | Црвена Звезда (srb) | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 5-20 | 1.7-6.7 | 0 | |
Група D | І | В | ВО | ПО | П | Голи | ••• | О | ||
1. | Ференцварош Будапешт (hun) | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 12-3 | 4.0-1.0 | 9 | |
2. | Ріттен Спорт (ita) | 3 | 1 | 1 | 0 | 1 | 12-5 | 4.0-1.7 | 5 | |
3. | Олімпія Любляна (slo) | 3 | 1 | 0 | 1 | 1 | 9-5 | 3.0-1.7 | 4 | |
4. | Чурі Урдін (esp) | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2-22 | 0.7-7.3 | 0 | |
Груповий Етап 1 | ||||||||||
Група A | І | В | ВО | ПО | П | Голи | ••• | О | ||
1. | Црвена Звезда (srb) | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 17-6 | 5.7-2.0 | 9 | |
2. | Зейтінбурну Стамбул (tur) | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 11-12 | 3.7-4.0 | 6 | |
3. | Ірбіс-Скейт Софія (bul) | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 9-10 | 3.0-3.3 | 3 | |
4. | ХК Акурейрі (isl) | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 4-13 | 1.3-4.3 | 0 | |
Група B | І | В | ВО | ПО | П | Голи | ••• | О | ||
1. | Чурі Урдін (esp) | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 17-7 | 5.7-2.3 | 9 | |
2. | ХК Загреб (cro) | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 17-13 | 5.7-4.3 | 6 | |
3. | ХК Геренталс (ned) | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 11-13 | 3.7-4.3 | 3 | |
4. | ХК Бат-Ям (isr) | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 12-24 | 4.0-8.0 | 0 |
Для перегляду результатів матчів команди клікніть по її назві.
Вибираючи необхідні посилання (лінки) можна отримати статистичні таблиці виступів команд дома та у гостях,
унікальну зведену таблицю за два сезони, інформацію про особисті зустрічі вибраних команд, графіки розподілу та математику голів (деякі дані тільки в режимі екрану "landscape")
••• У середньому за матч в основний час (FT).
1 : у Наступний етап
1 : у Наступний етап (для Е2)
1 - 2 : у Наступний етап (для Е3)
№ | Дата | Команда-1 | Команда-2 | Результат | Етап | |
---|---|---|---|---|---|---|
6. | 20.10 2019 | Чурі Урдін | Олімпія Любляна | 1:6 | (0:0, 0:3, 1:3) | Г2 |
5. | 19.10 2019 | Чурі Урдін | Ріттен Спорт | 1:10 | (1:1, 0:4, 0:5) | Г2 |
4. | 18.10 2019 | Чурі Урдін | Ференцварош Будапешт | 0:6 | (0:3, 0:2, 0:1) | Г2 |
3. | 22.09 2019 | Чурі Урдін | ХК Бат-Ям | 5:4 | (1:0, 1:3, 3:1) | |
2. | 21.09 2019 | Чурі Урдін | ХК Геренталс | 5:2 | (3:0, 1:0, 1:2) | |
1. | 20.09 2019 | Чурі Урдін | ХК Загреб | 7:1 | (5:0, 0:1, 2:0) |
Команда | І | В | ВО | ПО | П | Голи | ••• | О | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Чурі Урдін | 6 | 3 | 0 | 0 | 3 | 19-29 | 3.2-4.8 |
••• У середньому за матч в основний час (FT).