Для перегляду результатів матчів команди клікніть по її назві.
Вибираючи необхідні посилання (лінки) можна отримати статистичні таблиці виступів команд дома та у гостях,
унікальну зведену таблицю за два сезони, інформацію про особисті зустрічі вибраних команд, графіки розподілу та математику голів (деякі дані тільки в режимі екрану "landscape")
••• У середньому за матч в основний час (FT).
1 - 4 : у Плей-офф 5 - 12 : у Плей-офф (стикові матчі) 14 : у нижчу Лігу
ЕкстраЛіга - головний (найсильніший) турнір/чемпіонат Чехії з хокею.
Шкода Пльзень: Результати матчів
№
Дата
Команда-1
Команда-2
Результат
Етап
55.
09.03 2024
Шкода Пльзень
ХК Літвінов
1:2*
(1:1, 0:0, 0:0; 0:1)
1/ 8
54.
07.03 2024
ХК Літвінов
Шкода Пльзень
4:1
(1:0, 2:1, 1:0)
1/ 8
53.
06.03 2024
ХК Літвінов
Шкода Пльзень
4:2
(0:1, 1:1, 3:0)
1/ 8
52.
03.03 2024
Шкода Пльзень
Білі Тигри Ліберець
3:6
(0:1, 0:5, 3:0)
51.
01.03 2024
Маунтфілд Градець-Кралове
Шкода Пльзень
3:1
(1:0, 0:0, 2:1)
50.
27.02 2024
Шкода Пльзень
БК Млада Болеслав
3:5
(0:2, 2:0, 1:3)
49.
25.02 2024
Комета Брно
Шкода Пльзень
5:1
(1:0, 3:0, 1:1)
48.
23.02 2024
Вітковіце Острава
Шкода Пльзень
1:0
(1:0, 0:0, 0:0)
47.
18.02 2024
Ритіржі Кладно
Шкода Пльзень
3:4*
(0:1, 1:0, 2:2; 0:1)
46.
17.02 2024
Карлови Вари
Шкода Пльзень
2:5
(1:1, 0:2, 1:2)
45.
14.02 2024
Спарта Прага
Шкода Пльзень
4:2
(3:0, 1:2, 0:0)
44.
12.02 2024
Шкода Пльзень
Динамо Пардубіце
1:3
(0:0, 1:1, 0:2)
43.
04.02 2024
Шкода Пльзень
Карлови Вари
4:3
(1:2, 0:0, 3:1)
42.
02.02 2024
ХК Чеське-Будейовіце
Шкода Пльзень
4:3
(1:0, 2:1, 1:2)
41.
30.01 2024
Динамо Пардубіце
Шкода Пльзень
3:1
(1:0, 0:0, 2:1)
40.
28.01 2024
Шкода Пльзень
ХК Літвінов
3:5
(1:1, 1:1, 1:3)
39.
26.01 2024
Оцеларжи Тржинець
Шкода Пльзень
3:0
(1:0, 1:0, 1:0)
38.
23.01 2024
Білі Тигри Ліберець
Шкода Пльзень
2:1
(0:0, 0:0, 2:1)
37.
21.01 2024
Шкода Пльзень
Маунтфілд Градець-Кралове
2:3*
(0:1, 1:1, 1:0; 0:1)
36.
19.01 2024
БК Млада Болеслав
Шкода Пльзень
1:2P
(1:1, 0:0, 0:0; 0:0; 0:3)
35.
17.01 2024
Шкода Пльзень
ХК Чеське-Будейовіце
4:3
(3:1, 1:2, 0:0)
34.
14.01 2024
Шкода Пльзень
Комета Брно
2:3
(1:2, 0:0, 1:1)
33.
12.01 2024
Шкода Пльзень
Вітковіце Острава
2:1
(1:0, 1:1, 0:0)
32.
07.01 2024
ХК Оломоуц
Шкода Пльзень
7:3
(2:0, 2:2, 3:1)
31.
05.01 2024
Шкода Пльзень
Ритіржі Кладно
7:2
(1:2, 3:0, 3:0)
30.
03.01 2024
Шкода Пльзень
ХК Оломоуц
8:0
(1:0, 2:0, 5:0)
29.
28.12 2023
Шкода Пльзень
Спарта Прага
2:4
(2:1, 0:0, 0:3)
28.
26.12 2023
Карлови Вари
Шкода Пльзень
4:1
(1:0, 2:1, 1:0)
27.
20.12 2023
ХК Літвінов
Шкода Пльзень
2:3P
(0:0, 1:2, 1:0; 0:0; 1:2)
26.
10.12 2023
Шкода Пльзень
Оцеларжи Тржинець
5:4
(2:0, 1:4, 2:0)
25.
07.12 2023
Шкода Пльзень
Білі Тигри Ліберець
1:3
(0:0, 1:1, 0:2)
24.
03.12 2023
Маунтфілд Градець-Кралове
Шкода Пльзень
1:2P
(0:0, 0:1, 1:0; 0:0; 1:2)
23.
01.12 2023
Шкода Пльзень
БК Млада Болеслав
5:0
(1:0, 2:0, 2:0)
22.
28.11 2023
Комета Брно
Шкода Пльзень
4:1
(1:0, 2:1, 1:0)
21.
26.11 2023
Вітковіце Острава
Шкода Пльзень
2:3*
(1:0, 1:0, 0:2; 0:1)
20.
24.11 2023
Шкода Пльзень
ХК Оломоуц
1:2P
(1:1, 0:0, 0:0; 0:0; 1:2)
19.
19.11 2023
Ритіржі Кладно
Шкода Пльзень
2:4
(0:2, 2:0, 0:2)
18.
17.11 2023
Шкода Пльзень
Динамо Пардубіце
1:6
(1:2, 0:1, 0:3)
17.
05.11 2023
Спарта Прага
Шкода Пльзень
5:3
(1:1, 3:2, 1:0)
16.
03.11 2023
Шкода Пльзень
Карлови Вари
2:3*
(0:1, 1:1, 1:0; 0:1)
15.
31.10 2023
ХК Чеське-Будейовіце
Шкода Пльзень
4:1
(0:0, 2:1, 2:0)
14.
29.10 2023
Шкода Пльзень
ХК Літвінов
5:2
(0:0, 3:1, 2:1)
13.
27.10 2023
Оцеларжи Тржинець
Шкода Пльзень
4:1
(0:0, 3:0, 1:1)
12.
22.10 2023
Білі Тигри Ліберець
Шкода Пльзень
3:4P
(2:0, 0:2, 1:1; 0:0; 0:2)
11.
20.10 2023
Шкода Пльзень
Маунтфілд Градець-Кралове
3:2
(1:0, 1:0, 1:2)
10.
15.10 2023
БК Млада Болеслав
Шкода Пльзень
3:4
(1:0, 2:1, 0:3)
9.
12.10 2023
Шкода Пльзень
Комета Брно
1:2
(1:1, 0:1, 0:0)
8.
08.10 2023
Шкода Пльзень
Вітковіце Острава
1:0
(0:0, 0:0, 1:0)
7.
06.10 2023
ХК Оломоуц
Шкода Пльзень
3:2
(2:1, 1:1, 0:0)
6.
01.10 2023
Шкода Пльзень
Ритіржі Кладно
4:5*
(1:0, 1:4, 2:0; 0:1)
5.
29.09 2023
Динамо Пардубіце
Шкода Пльзень
4:1
(1:0, 1:0, 2:1)
4.
27.09 2023
Шкода Пльзень
Спарта Прага
2:3
(1:1, 0:1, 1:1)
3.
22.09 2023
Шкода Пльзень
ХК Чеське-Будейовіце
0:1
(0:0, 0:1, 0:0)
2.
17.09 2023
ХК Літвінов
Шкода Пльзень
4:2
(2:1, 1:1, 1:0)
1.
14.09 2023
Шкода Пльзень
Оцеларжи Тржинець
3:1
(2:0, 1:0, 0:1)
* - після овертайму / екстратайму, P - після серії пенальті