Для перегляду результатів матчів команди клікніть по її назві.
Вибираючи необхідні посилання (лінки) можна отримати статистичні таблиці виступів команд дома та у гостях,
унікальну зведену таблицю за два сезони, інформацію про особисті зустрічі вибраних команд, графіки розподілу та математику голів (деякі дані тільки в режимі екрану "landscape")
••• У середньому за матч в основний час (FT).
1 - 4 : у Плей-офф 5 - 12 : у Плей-офф (стикові матчі) 14 : у нижчу Лігу
ЕкстраЛіга - головний (найсильніший) турнір/чемпіонат Чехії з хокею.
Карлови Вари: Результати матчів
№
Дата
Команда-1
Команда-2
Результат
Етап
55.
09.03 2024
Карлови Вари
ХК Чеське-Будейовіце
1:3
(0:1, 0:1, 1:1)
1/ 8
54.
07.03 2024
ХК Чеське-Будейовіце
Карлови Вари
5:4*
(1:0, 3:0, 0:4; 1:0)
1/ 8
53.
06.03 2024
ХК Чеське-Будейовіце
Карлови Вари
4:2
(0:0, 1:2, 3:0)
1/ 8
52.
03.03 2024
Ритіржі Кладно
Карлови Вари
1:4
(0:1, 0:0, 1:3)
51.
01.03 2024
Карлови Вари
Спарта Прага
5:1
(0:1, 2:0, 3:0)
50.
27.02 2024
Динамо Пардубіце
Карлови Вари
6:2
(1:2, 3:0, 2:0)
49.
25.02 2024
Карлови Вари
ХК Чеське-Будейовіце
0:3
(0:0, 0:2, 0:1)
48.
23.02 2024
Карлови Вари
Оцеларжи Тржинець
4:5
(2:4, 2:0, 0:1)
47.
21.02 2024
Динамо Пардубіце
Карлови Вари
5:2
(2:0, 0:2, 3:0)
46.
18.02 2024
Карлови Вари
Маунтфілд Градець-Кралове
0:3
(0:0, 0:3, 0:0)
45.
17.02 2024
Карлови Вари
Шкода Пльзень
2:5
(1:1, 0:2, 1:2)
44.
14.02 2024
Карлови Вари
БК Млада Болеслав
4:1
(4:0, 0:0, 0:1)
43.
04.02 2024
Шкода Пльзень
Карлови Вари
4:3
(1:2, 0:0, 3:1)
42.
02.02 2024
Карлови Вари
ХК Оломоуц
1:3
(1:1, 0:1, 0:1)
41.
28.01 2024
Комета Брно
Карлови Вари
5:1
(1:1, 2:0, 2:0)
40.
25.01 2024
Карлови Вари
Вітковіце Острава
0:3
(0:0, 0:2, 0:1)
39.
23.01 2024
Карлови Вари
Ритіржі Кладно
4:1
(1:1, 1:0, 2:0)
38.
21.01 2024
Спарта Прага
Карлови Вари
1:4
(1:1, 0:1, 0:2)
37.
19.01 2024
Карлови Вари
Динамо Пардубіце
3:4*
(2:0, 0:0, 1:3; 0:1)
36.
17.01 2024
ХК Оломоуц
Карлови Вари
3:1
(0:1, 2:0, 1:0)
35.
14.01 2024
ХК Чеське-Будейовіце
Карлови Вари
3:0
(0:0, 2:0, 1:0)
34.
12.01 2024
Карлови Вари
Оцеларжи Тржинець
0:3
(0:1, 0:0, 0:2)
33.
07.01 2024
Карлови Вари
ХК Літвінов
2:1*
(1:1, 0:0, 0:0; 1:0)
32.
05.01 2024
Маунтфілд Градець-Кралове
Карлови Вари
2:3P
(0:0, 2:1, 0:1; 0:0; 2:3)
31.
03.01 2024
ХК Літвінов
Карлови Вари
1:6
(1:3, 0:0, 0:3)
30.
30.12 2023
Карлови Вари
Білі Тигри Ліберець
2:4
(1:0, 1:1, 0:3)
29.
28.12 2023
БК Млада Болеслав
Карлови Вари
4:1
(3:0, 0:1, 1:0)
28.
26.12 2023
Карлови Вари
Шкода Пльзень
4:1
(1:0, 2:1, 1:0)
27.
20.12 2023
Карлови Вари
Комета Брно
3:2*
(2:1, 0:0, 0:1; 1:0)
26.
10.12 2023
Вітковіце Острава
Карлови Вари
4:1
(1:0, 2:1, 1:0)
25.
08.12 2023
Ритіржі Кладно
Карлови Вари
2:3P
(0:1, 1:0, 1:1; 0:0; 0:2)
24.
03.12 2023
Карлови Вари
Спарта Прага
0:3
(0:0, 0:1, 0:2)
23.
26.11 2023
Оцеларжи Тржинець
Карлови Вари
3:1
(0:1, 2:0, 1:0)
22.
24.11 2023
ХК Літвінов
Карлови Вари
6:4
(0:2, 4:1, 2:1)
21.
22.11 2023
Карлови Вари
ХК Чеське-Будейовіце
4:2
(0:1, 3:1, 1:0)
20.
19.11 2023
Карлови Вари
Маунтфілд Градець-Кралове
3:4
(0:0, 1:4, 2:0)
19.
17.11 2023
Білі Тигри Ліберець
Карлови Вари
5:4*
(0:1, 2:2, 2:1; 1:0)
18.
05.11 2023
Карлови Вари
БК Млада Болеслав
2:1P
(1:0, 0:1, 0:0; 0:0; 2:0)
17.
03.11 2023
Шкода Пльзень
Карлови Вари
2:3*
(0:1, 1:1, 1:0; 0:1)
16.
01.11 2023
Карлови Вари
ХК Оломоуц
4:5P
(2:1, 2:3, 0:0; 0:0; 0:1)
15.
29.10 2023
Комета Брно
Карлови Вари
3:0
(1:0, 2:0, 0:0)
14.
27.10 2023
Карлови Вари
Вітковіце Острава
3:1
(0:0, 0:1, 3:0)
13.
24.10 2023
Білі Тигри Ліберець
Карлови Вари
1:2P
(1:0, 0:1, 0:0; 0:0; 1:2)
12.
22.10 2023
Карлови Вари
Ритіржі Кладно
1:2
(0:1, 1:1, 0:0)
11.
18.10 2023
Спарта Прага
Карлови Вари
2:5
(1:2, 1:0, 0:3)
10.
15.10 2023
Карлови Вари
Динамо Пардубіце
0:3
(0:1, 0:1, 0:1)
9.
13.10 2023
ХК Чеське-Будейовіце
Карлови Вари
2:3P
(1:0, 1:0, 0:2; 0:0; 0:2)
8.
08.10 2023
Оцеларжи Тржинець
Карлови Вари
5:1
(2:1, 2:0, 1:0)
7.
06.10 2023
Карлови Вари
ХК Літвінов
1:4
(1:2, 0:2, 0:0)
6.
01.10 2023
Маунтфілд Градець-Кралове
Карлови Вари
2:4
(0:1, 1:0, 1:3)
5.
29.09 2023
Карлови Вари
Білі Тигри Ліберець
5:2
(1:0, 1:2, 3:0)
4.
27.09 2023
БК Млада Болеслав
Карлови Вари
1:0
(0:0, 1:0, 0:0)
3.
22.09 2023
ХК Оломоуц
Карлови Вари
4:3
(0:0, 2:1, 2:2)
2.
17.09 2023
Карлови Вари
Комета Брно
4:0
(1:0, 1:0, 2:0)
1.
15.09 2023
Вітковіце Острава
Карлови Вари
2:6
(0:4, 2:0, 0:2)
* - після овертайму / екстратайму, P - після серії пенальті