Група A | І | В | Н | П | Голи | ••• | О | Форма | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Олвейз Реді Ла-Пас (bol) | 2 | 1 | 1 | 0 | 3-1 | 1.5-0.5 | 4 | Н В | |
2. | Дефенса і Хустісія (arg) | 2 | 1 | 1 | 0 | 2-1 | 1.0-0.5 | 4 | Н В | |
3. | Індепендьєнте Медельїн (col) | 2 | 1 | 0 | 1 | 4-4 | 2.0-2.0 | 3 | В П | |
4. | Сесар Вальєхо (per) | 2 | 0 | 0 | 2 | 2-5 | 1.0-2.5 | 0 | П П | |
Група B | І | В | Н | П | Голи | ••• | О | Форма | ||
1. | Універсидад Католика Сантьяго (chi) | 2 | 1 | 1 | 0 | 1-0 | 0.5-0.0 | 4 | В Н | |
2. | Уніон Ла-Калера (chi) | 2 | 1 | 0 | 1 | 1-1 | 0.5-0.5 | 3 | П В | |
3. | Крузейро Белу-Оризонті (bra) | 2 | 0 | 2 | 0 | 3-3 | 1.5-1.5 | 2 | Н Н | |
4. | Альянса Панама (pan) | 2 | 0 | 1 | 1 | 3-4 | 1.5-2.0 | 1 | Н П | |
Група C | І | В | Н | П | Голи | ••• | О | Форма | ||
1. | Делфін Манта (ecu) | 2 | 1 | 1 | 0 | 3-1 | 1.5-0.5 | 4 | Н В | |
2. | Бельграно Кордова (arg) | 2 | 0 | 2 | 0 | 1-1 | 0.5-0.5 | 2 | Н Н | |
3. | Інтернасьйонал Порту-Алегрі (bra) | 2 | 0 | 2 | 0 | 0-0 | 0.0-0.0 | 2 | Н Н | |
4. | Реал Томаяпо (bol) | 2 | 0 | 1 | 1 | 0-2 | 0.0-1.0 | 1 | Н П | |
Група D | І | В | Н | П | Голи | ••• | О | Форма | ||
1. | Форталеза СК (bra) | 2 | 2 | 0 | 0 | 7-0 | 3.5-0.0 | 6 | В В | |
2. | Бока Хуніорс Б-А (arg) | 2 | 1 | 1 | 0 | 1-0 | 0.5-0.0 | 4 | В Н | |
3. | Насьйональ Потосі (bol) | 2 | 0 | 1 | 1 | 0-5 | 0.0-2.5 | 1 | П Н | |
4. | Спортіво Трініденсе (par) | 2 | 0 | 0 | 2 | 0-3 | 0.0-1.5 | 0 | П П | |
Група E | І | В | Н | П | Голи | ••• | О | Форма | ||
1. | Атлетико Паранаенсе (bra) | 2 | 2 | 0 | 0 | 10-1 | 5.0-0.5 | 6 | В В | |
2. | Данубіо Монтевідео (uru) | 2 | 1 | 1 | 0 | 2-0 | 1.0-0.0 | 4 | Н В | |
3. | КС Амеліано (par) | 2 | 0 | 1 | 1 | 1-4 | 0.5-2.0 | 1 | Н П | |
4. | Райо Зуліано (ven) | 2 | 0 | 0 | 2 | 0-8 | 0.0-4.0 | 0 | П П | |
Група F | І | В | Н | П | Голи | ••• | О | Форма | ||
1. | Корінтіанс Сан-Паулу (bra) | 2 | 1 | 1 | 0 | 5-1 | 2.5-0.5 | 4 | В Н | |
2. | Расинг Монтевідео (uru) | 2 | 1 | 1 | 0 | 4-1 | 2.0-0.5 | 4 | В Н | |
3. | Аргентинос Хуніорс Б-А (arg) | 2 | 1 | 0 | 1 | 3-5 | 1.5-2.5 | 3 | П В | |
4. | Насьйональ Асунсьйон (par) | 2 | 0 | 0 | 2 | 2-7 | 1.0-3.5 | 0 | П П | |
Група G | І | В | Н | П | Голи | ••• | О | Форма | ||
1. | Куяба ЕК (bra) | 2 | 1 | 1 | 0 | 3-1 | 1.5-0.5 | 4 | В Н | |
2. | КА Ланус (arg) | 2 | 1 | 1 | 0 | 3-2 | 1.5-1.0 | 4 | В Н | |
3. | Депортиво Гарсіласо (per) | 2 | 1 | 0 | 1 | 4-4 | 2.0-2.0 | 3 | П В | |
4. | Метрополітанос (ven) | 2 | 0 | 0 | 2 | 2-5 | 1.0-2.5 | 0 | П П | |
Група H | І | В | Н | П | Голи | ••• | О | Форма | ||
1. | Расинг Авельянеда (arg) | 2 | 2 | 0 | 0 | 5-0 | 2.5-0.0 | 6 | В В | |
2. | Кокімбо Унідо (chi) | 2 | 1 | 0 | 1 | 1-1 | 0.5-0.5 | 3 | В П | |
3. | Брагантіно КА (bra) | 2 | 1 | 0 | 1 | 1-3 | 0.5-1.5 | 3 | П В | |
4. | Спортіво Лукеньо (par) | 2 | 0 | 0 | 2 | 0-3 | 0.0-1.5 | 0 | П П |
Для перегляду результатів матчів команди клікніть по її назві.
Вибираючи необхідні посилання (лінки) можна отримати статистичні таблиці виступів команд дома та у гостях,
унікальну зведену таблицю за два сезони, інформацію про особисті зустрічі вибраних команд, графіки розподілу та математику голів (деякі дані тільки в режимі екрану "landscape")
••• У середньому за матч в основний час (FT).
1 : у Плей-офф
2 : у Плей-офф (стикові матчі)
№ | Дата | Команда-1 | Команда-2 | Результат | Етап | |
---|---|---|---|---|---|---|
3. | 11.04 2024 | Делфін Манта | Бельграно Кордова | 1:1 | (0:1, 1:0) | |
2. | 04.04 2024 | Реал Томаяпо | Делфін Манта | 0:2 | (0:0, 0:2) | |
1. | 06.03 2024 | Депортиво Куенка | Делфін Манта | 2:5 | (0:3, 2:2) | К1 |
Команда | І | В | Н | П | Голи | ••• | О | Форма | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Делфін Манта | 3 | 2 | 1 | 0 | 8-3 | 2.7-1.0 | |||
Дома Д | 1 | 0 | 1 | 0 | 1-1 | 1.0-1.0 | |||
У Гостях Г | 2 | 2 | 0 | 0 | 7-2 | 3.5-1.0 |
••• У середньому за матч в основний час (FT).